Трускавецький вісник № 41 (962) від 10 березня 2015 р.

 

Трускавецький вісник № 41 (962) від 10 березня 2015 р.

10.03.2015У номері: Свіжий подих весни; Альтернатива «русскому міру»; Депутат судиться з міською радою; Як правильно купити іноземну валюту в банку; Допоможи бійцю АТО; Пам`яті Миколи Кучера; Малечі про цікаві речі; Інформує податкова.

Новини Трускавця та регіону

Допоможи бійцю АТО!

МГО "Український молодіжний прорив" спільно із ГО "Дрогобицький Майдан" проводить у мікрорайонах Дрогобича акції зі збору допомоги бійцям АТО. Перші вдалі спроби були здійснені у районі 12-поверхового будинку, школи №16 та універмагу, а також по вул. Стрийській (по лівій стороні від вокзалу до універмагу). Наступна акція відбудеться по вул. П.Орлика, поблизу маг. «Океан» та по вул. Княгині Ольги, В. Великого (між дев'ятиповерхівками).

Дякуємо усім мешканцям міста, які долучилися до збору коштів, продуктів, речей, макулатури тощо для бійців АТО, а також волонтерам, які допомагають у проведенні акції!

Слідкуйте за оголошеннями у своїх під'їздах! Закликаємо не бути байдужими! Твоя країна починається з тебе!

Прес-служба МГО "Український молодіжний прорив"

У Трускавці під час мобілізації у 8,6 раза збільшилась кількість опікунів

У Трускавці різко збільшилась кількість опікунів. Про це повідомила начальник управління соціального захисту населення Юстина Когут. За її словами,  якщо в минулі роки в управлінні соціального захисту населення оформили документи по догляду за немічними особами тільки 10 осіб, то зараз таких осіб вже 86. Справами новоспечених «опікунів» займається прокуратура – ведеться перевірка документів.

Нагадаємо, згідно із законом «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», призову на військову службу під час мобілізації не підлягають ті, хто зайняті постійним доглядом за особами, що його потребують, але в разі відсутності інших осіб, які можуть здійснювати такий догляд.

ЗІК

Депутат судиться з міською радою

Депутат Стебницької міської ради судиться з міською радою за дозвіл на будівництво кіоску. Кілька років тому міська рада цілком законно видала дозвіл на реконструкцію металевого кіоску. Тобто, дозволила на місці існуючого металевого кіоску збудувати цегляний. На сьогодні будова завершена. Залишилось облицювати і завести меблі.

Але молодий депутат придбав кілька сотих землі позаду новобудови. Оскільки він депутат і має родину в суді – про це депутат розповідав у приватних розмовах, які, звісно, доказати в суді неможливо, то він вирішив знести існуючий будиночок.

Все просто. Депутат хоче аби ту будову, яку він збудує, було добре видно з вулиці. Йому заважає сусідка. Він хоче робити бізнес і йому стоять на заваді сусіди.

Депутат оскаржує рішення ради, забуваючи, що і йому треба рішення цієї ж ради про подібну будову. Але це буде «правильне рішення» і його не можна буде оскаржити в суді. Чи як?

Цікава логіка: рішення для мене правильне, рішення для інших – незаконне.

Що кажуть його родичі в суді ми не знаємо. Хіба що зухвала поведінка молодика дає привід для різних здогадок.

Рік після Майдану, війна з агресором, очистка держави від корупціонерів додають оптимізму жінці, будиночок котрої хоче знести депутат. Як і в багатьох з нас, у неї має бути віра в те, що не даремно такі випробування лягли на плечі нашого народу.

Справедливість переможе! Не здаватись! Підключати громадськість, пресу, антикорупційне бюро, усі можливі засоби для торжества справедливості.

Василь Тимчишин

Як правильно купити іноземну валюту в банку

Усім знайома ситуація: ви йдете до банку придбати валюту за офіційно встановленим курсом, натомість чуєте у відповідь, що доларів чи євро у продажу немає. Громадянин у такій ситуації змушений простувати до обмінника й купувати валюту за курсом, значно вищим за офіційний.

 У результаті ми відчуваємо себе обманутими двічі: і непрозорістю банківських послуг, і неадекватністю курсу. А ще, знаєте, оте липке відчуття лохотрону… Тому спробуємо діяти.

1. У банківській установі вимагаємо офіційної письмової відповіді про те, що у саме цьому відділенні саме цього банку немає доларів для продажу.

2. Звертаємо увагу на реакцію працівників банку на ваше прохання, стаємо більш наполегливими і стоїмо на своєму.

3. Якщо потрібно, пишемо письмове звернення до керівника філії банку, просимо, щоб вам надали книгу скарг та пропозицій, у ній робимо відповідний запис про те, що вам такого числа, о такій годині не продали валюту.

4. Якщо ж наші прохання будуть ігнорувати, викликаємо працівників міліції для того, щоб вони зафіксували той факт, що вам не продали валюту. При вході в кожну банківську установу встановлено інформаційне табло про проведення операцій купівлі-продажу валюти. Тому ми маємо право на одержання таких послуг.

5. У вищевказаному інформаційному ресурсі не окреслено ситуацій, при яких в банківській установі немає валюти у продажу , тому розуміємо - нас відверто обманюють.

6. Отримавши письмову відповідь від банківської установи чи зафіксований працівниками міліції факт відмови у продажу валюти, ми можемо надіслати офіційну скаргу в Національний банк України для з’ясування всіх обставин …

Ви гірко усміхнетеся і сприймете наш алгоритм дій як усмішку Остапа Вишні, даремно, бо побудова громадянського суспільства, власне, і починається з таких-от дрібних, але наполегливих кроків.

Прес-служба ГО «Самопоміч», м. Дрогобич

Українці вивчають польську мову як альтернативу для “русского міра”

 Кількість українців, котрі вивчають польську мову, переросла всі попередні очікування, а вивчення польської стало маніфестацією проєвропейських мрій українців, спробою вирватися з наслідків “совка” та своєрідним продовженням Майдану. Такі висновки зробив портал “Порт Європа” підсумовуючи рік функціонування безкоштовного курсу польської мови – читаємо на його профілі на Фейсбуці.

 Рік тому портал “Порт Європа” запустив безкоштовний е-курс польської мови, як відповідь на польську підтримку Майдану і зростаюче зацікавлення українців Польщею та поляків – Україною. Раніше на порталі вже запустили подібний безкоштовний е-курс української мови для поляків.

 На безкоштовний е-курс польської мови можна записатися за посиланням: www.porteuropa.eu/ua/polskamowa

Як повідомляє автор курсу, польський кореспондент “Дзеркала тижня” Якуб Логінов, за рік на цей курс записалися аж сорок тисяч українців, в той же час аналогічним е-курсом української мови для поляків скористалися чотири тисяч осіб, що теж не є мало. – Ми створили ці безкоштовні ресурси для того, щоб ліквідувати мовний бар’єр між українцями і поляками та зменшити мовно-культурну залежність України від Росії. Сьогодні можу впевнено сказати, що це вдалося, поляки і українці хочуть вивчати мову сусіда і відкидають ідею “мовних посередників” там, де вони непотрібні – говорить журналіст.

З підведених редакцією підсумків випливає також, що для багатьох українців мотивація для вивчення польської мови – аж ніяк не меркантильна. Тобто, звісно, є багато людей, котрі вивчають польську тому, що виїжджають до Польщі на навчання чи роботу. Однак ще більше курсантів хочуть оволодіти польською, щоб мати альтернативний вихід до європейської і світової культури чи інформації. На жаль, досі далеко не всі твори світової культури чи науки або джерела інформації (підручники, фахові часописи тощо) перекладені на українську мову. У цій ситуації багато українців хочуть мати альтернативу для користування російськими ресурсами, тому вибирають польську мову, яка близька до української і яку досить легко вивчити – вважає розробник курсу.

 Порт Європа

Свіжий подих весни

У прекрасний весняний день 9 березня Україна вшановує свого Тараса, свого Великого Кобзаря. Не став винятком і Трускавець – при прекрасній погоді відбулися традиційні заходи біля Палацу культури імені Шевченка. І хоча шаблон вшанування Шевченка з року в рік мало чим змінюється (покладання квітів, патріотичні промови представників влади, читання віршів та виконання пісень на слова Тараса Григоровича, нагородження стипендіатів міського голови), але цього року фантастично чудова погода та вихідний день в зв’язку з перенесенням на понеділок «святкування» 8 Березня, стали причиною того, що на свято людей зібралося більше, ніж у попередні роки.

Значна частина тих, хто вклонився українському пророкові в день його уродин, залишилася і на цікавий захід в поблизькому художньому музеї Михайла Біласа. Тут відбулося відкриття виставки молодої трускавчанки Світлани Забари.

До початку огляду експозиції, яка розмістилася у трьох кімнатах музею, гості насолоджувалися музикою та поезією. Музей Михайла Біласа без сумніву є одним з небагатьох мистецьких центрів міста-курорту, де творчі люди можуть і себе показати, і споріднену душу для спілкування віднайти. Тож і цього разу відкриття виставки в музеї стало нагодою для спілкування творчих людей, які розуміють одне одного з півслова.

Бездарі самі пробивають собі дорогу, а от талановитим потрібно допомогти! Ці слова Сократа стали провідною думкою виступу директора художнього музею Олени Білас-Березової. Сподіваємося, що директорку за такі слова не переслідуватиме трускавецька влада, адже висловилася вона не в контексті непотребу у місцевій владі чи владі взагалі, а відносно потреби допомогти нашим юним талантам.

Молода трускавчанка Світлана Забара вперше здійснює презентацію своїх творів на широкий загал, та ще й у такому престижному закладі як Художній музей Михайла Біласа. Олена Білас-Березова пригадує, що колись Михайло Білас не мав такої змоги, перша виставка його гобеленів відкривалася в далекій Індії і тільки аж через 10 років, коли митця знав весь світ, Україна почала його для себе відкривати. Михайло Білас – наша гордість і наш оберіг, але чи цінуємо його належним чином і зараз, після того, коли митця визнав світ? Питання не прозвучало вголос, але наче зависло в повітрі.

Натомість сама Світлана Забара у велику філософію не вдавалася, доповнювати виступи не побажала, а одразу запросила оглянути експозицію. Тільки попередила – не кожен зрозуміє, бо буде дещо нестандартно. І дійсно, інсталяції юної трускавчанки значно відрізнялися від того, що можна було б очікувати у солідному музеї. Аркуші недопаленої на Майдані книги, картини, в яких поєднується інфантильність дівчинки та материнство, до якого покликаний рід жіночий, об`ємні фігури безликих жінок та чоловіків. Яскраві фарби (здається, червоний є улюбленим кольором Світлани) наче запрошують розділити радість свята, свята юності, свята весни, безтурботності та любові. А завуальованість інсталяцій немов показує нам, що життя далеко не таке просте, яким здається на перший погляд. Бо інколи дощ означає сльози; ріки, гори та дикі звірі – перешкоди на шляху до мети; корова – тепло домашнього вогнища та парне молоко.

Світлана Забара своєю енергією та нестандартністю явно внесла свіжий подих у митецьке життя Трускавця. Напевно митці вже прийняли її за свою, адже оновлення для мистецтва життєво необхідне так само, як весна для природи…

Володимир Ключак

Малечі про цікаві речі

Мабуть немає на Землі людини, яка б не любила казок. Всім нам з дитинства знайомий цей фантастичний світ, світ казки. Їх люблять усі – від маленьких дітей до стареньких дідусів та бабусь, які залюбки їх читають вам. Розкриєш першу сторінку – опинишся в далекій казковій країні. А в тій країні живуть добрі та кумедні велетні або ж веселі маленькі чоловічки. Ростуть там велетенські ріпки, такі, що цілий гурт їх із землі не вирве. Відважні герої б'ються там за правду з лютим ворогом.

Казка – це щось дивовижне, чарівне і прекрасне. В цьому ще раз переконалися маленькі читачі середньої групи Б “Колобок” дитячої установи «Ялинка» (вихователь Галина Самоїл), які завітали в Трускавецьку міську бібліотеку для дітей і теж захоплюються казками. Разом з героями казок “Колобок”, “Курочка ряба” “Ріпка” діти осягали складний світ людських взаємин, вчилися здійснювати гарні вчинки, бути уважними та спостережливими, розумнішими, кмітливішими, добрішими.

Бібліотекар Віра Лучковська ознайомила дітей з міні-довідковою літературою “Світ тварин”. Маленькі читачі з новизною та цікавістю розглядали книжкові виставки, слухали розповідь про бібліотеку, книги, “книжкову лікарню”, про правила поводження з книгою, щоб вона довго жила і радувала багатьох користувачів. А з якою цікавістю вони бавились м’якими іграшками, гойдались на конику! Дітям в бібліотеці було цікаво і весело.

Дуже важливо, щоб перші враження майбутніх маленьких читачів від знайомства з бібліотекою запам’ятались назавжди, щоб в них виникало бажання відвідувати дитячу бібліотеку якомога частіше завдяки своїм батькам, старшим братикам чи сестричкам, аж поки не підростуть до самостійного походу в бібліотеку.

Зіновія Мазур, завідувач бібліотекою для дітей м. Трускавця

Пам`яті Миколи Кучера

Трускавецька міська асоціація інвалідів – в глибокій жалобі з приводу передчасної смерті Кучера Миколи Васильовича, одного із засновників нашої громадської організації, лідера громадського руху з забезпечення прав та захисту інвалідів, колишнього депутата Трускавецької міської ради, колишнього директора кінопалацу «Мир».

Серце великого життєлюба перестало битися на 67 році життя 9 березня 2015 року. Воно було віддане Україні. Наша громада знала його мудрим, активним, готовим допомогти. Його патріотизм проявлявся у власній принциповості та поглядах, у постійній праці.

Водночас він був Людиною, у якої наші краяни отримували моральну підтримку, допомогу чи просто пораду. Життєва позиція цієї Людини заслуговує на повагу. Його досвід і приклади мудрих вчинків стануть нам у нагоді.

Трускавець втратив серце свого достойного земляка, але вічною про нього буде Пам'ять.

Висловлюємо щирі співчуття родині покійного, поділяємо її горе. Він був щасливим чоловіком, батьком, дідусем. Розуміємо гіркоту втрати усіх, хто знав, любив і поважав Миколу Васильовича.

Нехай милосердний Господь упокоїть його душу у Своїх Небесних Оселях, там, де спочивають праведні, земля йому пером. Вічна пам'ять!

Президія Трускавецької МАІ ЛОАІ ВОІ СОІУ, друзі і товариші

Здаєте майно в оренду – подайте декларацію до 30 квітня

Шановні громадяни! Здаючи нерухомість в оренду, не забувайте нотаріально посвідчувати ці відносини, своєчасно декларувати доходи та сплачувати податки до бюджету.

Фізичні особи, які надають в оренду нерухомість (квартири, будинки, кімнати тощо) чи будь-яке рухоме майно іншим громадянам, зобов’язані самостійно нараховувати та сплачувати до бюджету податок на доходи фізичних осіб за ставкою 15% (та 17% (за минулий рік) до різниці, якщо місячний дохід від оренди перевищує 12180 грн.). Податок сплачується протягом 40 календарних днів, наступних за останнім днем звітного кварталу.

Після закінчення звітного календарного року, не пізніше 30 квітня 2015 р., такі платники податку зобов’язані подати декларацію про доходи до податкової інспекції за місцем проживання.

Бланк декларації та консультаційну допомогу щодо її заповнення можна безоплатно отримати в Центрі обслуговування платників податків податкової інспекції, або за телефоном 3-72-81. На час кампанії декларування організовано чергування працівників: у робочі дні з  8 до 20 години, у суботу - з 9 до 16 години. 

Декларацію можна подати особисто, або через Інтернет (за наявності електронного цифрового підпису), або не пізніше 20 квітня надіслати поштою з повідомленням про вручення на адресу податкової інспекції (м. Трускавець, пл. Чорновола,2).

Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ

Порядок нарахування єдиного внеску

Законом України від 28 грудня 2014 року №77–VIIІ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці" (далі – Закон №77), внесено зміни до статті 8 Закону України від 08 липня 2010 року №2464 "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування” (Закон №2464), якими передбачено, що у разі якщо база нарахування єдиного внеску (крім винагороди за цивільно-правовими договорами) не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та ставки єдиного внеску, встановленої для відповідної категорії платника. Умовою застосування зазначеної норми є перебування найманого працівника у трудових відносинах повний календарний місяць.

У разі звільнення або прийняття працівника на основне місце роботи протягом місяця, в якому нарахована заробітна плата за відпрацьований час не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, сума єдиного внеску розраховується з фактично нарахованої заробітної плати незалежно від її розміру. При нарахуванні заробітної плати (доходів) фізичним особам з джерел не за основним місцем роботи ставки єдиного внеску, встановлені частиною п’ятою статті 8 Закону №2464, застосовуються до визначеної бази нарахування незалежно від її розміру.

Базою нарахування єдиного внеску з заробітної плати (доходів) нарахованої фізичним особам, які працюють за сумісництвом (не основне місце роботи), є фактично нарахована заробітна плата незалежно від її розміру. При цьому роботодавець має право отримати від такого працівника (сумісника) підтвердження про місце основної роботи.

Щодо нарахування заробітної плати (доходів) фізичним особам, які працюють за основним місцем роботи на 0,75 ставки (умовно), де заробітна плата складає менше мінімальної (>1218,00 грн.),то підприємство має нарахувати єдиний внесок виходячи з мінімальної заробітної плати,при цьому утримання єдиного внеску із заробітної плати (доходу) найманого працівника здійснюється із фактично нарахованої заробітної плати (доходу).

Приклад:

Нарахування та утримання єдиного внеску із зарплати особи, яка працює на підприємстві на 0,75 ставки (основне місце роботи).

Заробітна плата у січні 2015 року за основним місцем роботи на 0,75 ставки – 1000,00 грн.

Нараховано єдиний внесок за ставкою 36,76 відс. (умовно) у розмірі 447,74 грн. (1218,00 х 36,76 відс.), утримано єдиний внесок за ставкою 3,6 відс. в розмірі 36,0 грн. (1000,00 х 3,6 відс.).

 Стосовно нарахування заробітної плати (доходів) фізичним особам, які працюють за суміщенням професій (посад), то для працівників, які виконують на тому ж підприємстві, в установі, організації поряд зі своєю основною роботою, додаткову роботу за іншою професією (посадою), це є основним місцем роботи. Відповідно, сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та ставки єдиного внеску, встановленої для відповідної категорії платника.

Приклад:

Працівник працює на підприємстві на 0,75 ставки (основне місце роботи). На цьому підприємстві він також виконує обов’язки за суміщенням на 0,25 ставки.

Умова 1: Заробітна плата у січні 2015 року за основним місцем роботи на 0,75 ставки – 913,50 грн., за суміщенням на 0,25 ставки – 325,0 грн. (сумарно нараховано 1238,50 грн.)

Нараховано єдиний внесок за ставкою 36,76 відс. (умовно) у розмірі 455,27 грн. (1238,50 х 36,76 відс.), утримано єдиний внесок за ставкою 3,6 відс. в розмірі 44,59 грн. (1238,50 х 3,6 відс.).

Умова 2: Заробітна плата у січні 2015 року за основним місцем роботи на 0,5 ставки – 675,0 грн., за суміщенням на 0,25 ставки – 325,0 грн. (сумарно нараховано 1000,0 грн.)

Нараховано єдиний внесок за ставкою 36,76 відс. (умовно) у розмірі 447,74 грн. (1218,00 х 36,76 відс.), утримано єдиний внесок за ставкою 3,6 відс. в розмірі 36,0 грн. (1000,00 х 3,6 відс.).

Щодо нарахування заробітної плати (доходів) фізичним особам, які частину місяця або повний місяць перебували у відпустці без збереження заробітної плати,то база нарахування єдиного внеску не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід) у працівника, який перебуває у відпустці без збереження заробітної плати, то сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та ставки єдиного внеску, встановленої для відповідної категорії платника.

Приклад:

Працівник працює на підприємстві за основним місцем роботи неповний місяць, оскільки частину місяця перебував у відпустці без збереження заробітної плати.

Заробітна плата у січні 2015 року за основним місцем роботи складає 1100 грн. (неповний місяць). Нараховано єдиний внесок за ставкою 36,76 відс. (умовно) у розмірі 447,74 грн. (1218,00 х 36,76 відс.), утримано єдиний внесок за ставкою 3,6 відс. в розмірі 39,60 грн. (1100,00 х 3,6 відс.).

Якщо працівник оформлений на підприємстві за основним місцем роботи та повний місяць перебував у відпустці без збереження заробітної плати, єдиний внесок не нараховується та не утримується, оскільки відсутня база нарахування єдиного внеску.

Щодо нарахування заробітної плати (доходів) фізичним особам, які частину місяця або повний місяць у зв’язку з хворобою (тимчасовою непрацездатністю) перебували на лікарняному, то:

- для працівника (за основним місцем роботи), який відпрацював частину місяця, а іншу частину перебував на лікарняному, де загальна сума нарахованого доходу (сума заробітної плати за відпрацьований час та лікарняного) не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та ставки єдиного внеску, встановленої для відповідної категорії платника, тобто виникає необхідність донарахування до мінімальної заробітної плати;

- для працівника (за основним місцем роботи), який перебував на лікарняному повний місяць (наприклад, з 01.01.2015 по 31.01.2015), у якому сума нарахованого лікарняного менше за мінімальний розмір заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), єдиний внесок розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та ставки єдиного внеску, встановленої відповідно до статті 8 Закону №2464 (1218,00 х 33,2 відс.);

- для працівника (за основним місцем роботи), у якого початок та закінчення лікарняного припадають на різні місяці, єдиний внесок, у місяці початку лікарняного, нараховується за фактично відпрацьований час, оскільки загальна сума доходу ще не є відомою. Якщо після розподілу лікарняного (суми допомоги по тимчасовій непрацездатності відносяться до того місяця, за який вони нараховані) загальний дохід за місяць становить менше мінімального розміру, то сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та ставки єдиного внеску, встановленої для відповідної категорії платника.

ВИМОГИ щодо нарахування єдиного внеску не менше мінімального розміру не стосуються:

- винагород за договорами цивільно-правового характеру;

- заробітної плати з джерела не за основним місцем роботи;

- заробітної плати працівника інваліда, який працює на підприємстві, установі або в організації, де застосовується ставка 8,41 відс.;

- заробітної плати працівників підприємств та організацій всеукраїнських громадських організацій інвалідів, зокрема товариств УТОГ та УТОС, в яких кількість інвалідів становить не менш як 50 відсотків загальної чисельності працюючих, і за умови, що фонд оплати праці таких інвалідів становить не менш як 25 відсотків та суми витрат на оплату праці встановлюється у розмірі 5,3 відс. визначеної пунктом 1 частини першої статті 7 Закону №2464 бази нарахування єдиного внеску;

- заробітної плати працівників підприємств та організацій громадських організацій інвалідів, в яких кількість інвалідів становить не менш як 50 відсотків загальної чисельності працюючих, і за умови, що фонд оплати праці таких інвалідів становить не менш як 25 відсотків та суми витрат на оплату праці встановлюється у розмірі 5,5 відс. визначеної пунктом 1 частини першої статті 7 Закону №2464 бази нарахування єдиного внеску для працюючих інвалідів.

Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ

Податкова запрошує на семінар

З метою роз’яснення суб’єктам господарювання основних аспектів запровадження змін до податкового законодавства 13 березня 2015 року у м. Львові  редакцією журналу «Вісник. Право знати все про податки і збори» буде проведено семінар для платників податків Львівської, Волинської, Закарпатської областей на тему «Практичне застосування норм Податкового та Митного кодексів України» за участі фахівців ДФС України.

Початок семінару: 11 год. 00 хв. Початок реєстрації: 10 год. 00 хв.

Місце проведення: м. Львів, вул. Стрийська, 35, актовий зал в цокольному приміщенні адмінбудинку Головного управління ДФС у Львівській області.

Для отримання детальної інформації щодо участі в семінарі  звертатися за тел. (032) 261-58-55, 261-66-06 - філія ДП «Сервісно-видавничий центр Міндоходів України» у Львівській області .

Запрошуємо взяти участь у семінарі усіх зацікавлених.

Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ

Оголошення від ГО «Самопоміч»

ГО Об`єднання "Самопоміч"-Дрогобич безкоштовно надає юридичні консультації, запрошує на комп`ютерні курси та курси іноземних мов, а також охочих до волонтерської діяльності. Громадська приймальна ГО «Самопоміч» відкрита з понеділка по п'ятницю з 10.00 до 17.00 за адресою: м. Дрогобич, пл. Ринок, 29/1, тел. 068-711-27-27, гаряча лінія 0324110269. Чекаємо на Вас.Создан 10 мар 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником