Вступне слово

 

Вступне слово

09.03.2012Шановні друзі!

З 14 серпня 2008 року існує незалежне Інтернет-видання "Трускавецький вісник". Різні люди, партії, структури намагалися знищити його, але не вдалося. Працюємо з Богом, з Божим благословенням, і для поширення Божої слави.

Щоб кожен з бажаючих зміг віднайти потрібну для себе інформацію, чи то найсвіжішу, чи то з архівних новин, розпочинаємо ще один проект - паралельне розміщення "Трускавецького вісника" на цьому сайті з доменом io.ua. На цьому сайті тепер розміщено всю інформацію, яку протягом 2008 - 2011 років публікував "Трускавецький вісник" на різних Інтернет-ресурсах. На жаль, нема змоги розмістити всі фотографії, та в свіжих випусках вісника фотографії вміщуємо по максимуму - від 1 до 10 на номер.

Нагадаємо, що незалежне Інтернет-видання"Трускавецький вісник" виходить неперіодично, в середньому від 1 до 4 випусків на тиждень, вміщує актуальну інформацію про події з життя міст Трускавця, Дрогобича, Борислава, Стебника, Дрогобицького району, аналітичні матеріали, піднімає культурологічні, духовні, політичні. соціальні теми. Дякуємо за Вашу увагу та сподіваємося, що для Вас корисною буде наша праця.

"Трускавецький вісник" видається на безкоштовній основі.

З повагою, Володимир Ключак, головний редактор.Обновлен 04 июл 2013. Создан 09 мар 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником