Трускавецький вісник № 68 (447) від 21 червня 2012 р.

 

Трускавецький вісник № 68 (447) від 21 червня 2012 р.

21.06.2012 

У номері: Сумніви в якості «Нафтусі» - безпідставні; Бориславські новини; Запрошує Палац культури імені Шевченка; Із засідання трускавецького міськвиконкому; Слухання по тарифах в Дрогобичі; Кримінальні новини; відпочивайте з «Тур-Галичиною».

Новини Трускавця та регіону

Запрошує Палац культури імені Шевченка

Подаємо програму концертів у Палаці культури імені Тараса Шевченка, опубліковану в газеті «Трускавецькурорт».

21 червня 20.00 - концерт ансамблю «Пісняри».

23 червня, 20.00 - концерт Антона Казимира.

24 червня, 20.00 - концерт Євгенія Дашина.

25 червня, 20.00 - концерт заслуженої артистки України Катерини Бужинської.

26 червня, 20.00 - концерт Ігоря Христенка.

27 червня, 16.00 - концерт народного фольклорного ансамблю «Джерела Карпат»; 20.00 - концерт ансамблю «Лейся песня».

28 червня, 20.00 - концерт Володимира Гуменчука.

30 червня, 20.00 - концерт Олега Алябіна.

А 5 липня у концертному залі ім. Т.Г.Шевченка в Трускавці своє концертне шоу покажуть суперфіналістка телевізійного проекту “Голос країни” співачка Тоня Матвієнко та співак, телеведучий і шоумен Артур Боссо.

Власна інформація

Сумніви в якості трускавецьких вод – безпідставні

Філія ЗАТ «Трускавецькурорт» «Гідрогеологічна режимно-експлуатаційна станція» щоденно здійснює відбір і лабораторне дослідження води з джерел мінеральних вод. Ми самі напросилися бути супутниками головного інженера філії Володимира Кісака в його поїздці курортним парком, коли він забирав проби води і залишав у бюветах тару для нових проб. Дорогою Володимир Михайлович розповів про життя-буття філії. А саме: про проведений ремонт туалету №1 в парку, проведену холодну і теплу воду в туалет №3 біля верхнього бювету. У нижньому бюветі у залі №3 також здійснено ремонт і заміну плиткового покриття. У тому ж бюветі проведена побілка та замінено двері. В найближчих планах встановлення нових дверей бювету №2 та ремонт надкаптажних споруд «Нафтусі». Як повідомив пан Кісак, щодня на обох бюветах споживається близько дев'яти кубометрів «Нафтусі». Вона та інші води щоразу ретельно перевіряються.

Вже в приміщенні ГГРЕС дізнаємося, що колектив станції тепер дещо поновився, до роботи залучено багато молоді. Проте серед працівників є два кандидати медичних наук. В самій лабораторії теж оновлення - придбана установка мембранної фільтрації. Установка дорога - близько 45 тисяч гривень - зате якісна і дає точні результати, зокрема баканалізу. Ми почекали, поки результати будуть готові і переконалися - вони нормальні. Тобто усілякі сумніви в якості наших мінеральних вод, що сіються зловмисниками та конкуруючими курортами - абсолютно безпідставні.

Орест Лещишин, газета «Трускавецькурорт»

У Дрогобичі на відкритих слуханнях вирішили залучити до формування тарифів з утримання будинків їх мешканців

Учора, 20 червня, у Дрогобичі в сесійній залі Ратуші відбулися відкриті слухання щодо зміни рівня тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. Розпочав слухання директор департаменту Дрогобицької міської ради Андрій Янів, який ознайомив присутніх із програмою проведення відкритих слухань. На слуханнях, зокрема, йшлося про причини та обґрунтування необхідності зміни тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій та приведення їх до економічно обґрунтованого рівня, обговорено загальний розмір тарифу (з ПДВ) та його структуру для кожного будинку індивідуальноа також періодичність та терміни надання на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій.

Про обслуговування міського житлового фонду поінформував присутніх начальник КП «ЖЕО» Богдан Недбальський. Він зокрема, зупинився на об’ємі проведених робіт працівниками «ЖЕО», зазначивши, що на балансі КП «ЖЕО» перебуває 961 будинок, а також обґрунтував необхідність перегляду тарифів.

Перед присутніми виступили головний інженер КП «ЖЕО» Ростислава Петренко, економіст КП «ЖЕО» Любов Кісера, юрист КП «ЖЕО» Мар’яна Савицька. Усі вони інформували про розрахунок тарифів. А саме, тарифи (нормативні витрати, пов’язані з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій) розраховуються окремо за кожним будинком від запланованих кількісних показників фактичного надання послуг з урахуванням забезпечення належного санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинків і споруд та прибудинкових територій. Була створена комісія щодо обстеження будинків. На основі технічних паспортів складені характеристики будинків, окрім того, обстежені всі при будинкові території. На основі всіх характеристик розроблялися тарифи. Під час громадських слухань мешканці Дрогобича мали можливість задати свої питання щодо обслуговування будинків представникам КП "ЖЕО". Відбувся конструктивний діалог між громадою та владою Дрогобича.

На завершення слухань вирішено: на інформаційних стендах у під’їздах та біля будинків вивісити оголошення про перелік послуг та вартість їх надання для відповідного будинку. Далі, протягом 20 днів, кожен мешканець має можливість ознайомитись з тарифами та внести свої пропозиції, які будуть враховані, узагальнені і винесені на розгляд виконкому Дрогобицької міської ради.

Іван Тихий, «Дрогобицьке земляцтво»

Екватор подолано, далі – найцікавіше

Продовжуються спортивні змагання серед філій ЗАТ «Трускавецькурорт» у спартакіаді, присвяченій Дню товариства. Організована вона профспілковим комітетом за підтримки адміністрації нашого підприємства і проводиться щорічно з п'яти спортивних видів. Більшість філій ЗАТ «Трускавецькурорт» є постійними учасниками турнірів і треба сказати, що спартакіада має один вартий найбільшої уваги момент – ще жодного разу двічі поспіль чемпіоном не ставала жодна із філій товариства.

Кілька днів тому в спортивному залі ЗОШ №3 м. Трускавця відбулися змагання з настільного тенісу. Це третій вид спартакіади. А значить - усі учасники подолали екватор, за яким фінішна пряма або до перемоги, або до поразки. Десять команд тенісного турніру розбиті на дві підгрупи, спершу боролися за перемогу власне в своїх групах, а далі - колективи, що посіли перші місця, в фіналі виборювали першість, а тенісисти, що зайняли в своїх підгрупах другі місця - боролися за третю-четверту позиції.

Варто відзначити, що через нездужання працівників, які щорічно представляють санаторій «Алмаз», у цьому виді спартакіади саме цієї філії-фаворита з пінг-понгу, й не було на змаганнях. Тож, здавалося, беззаперечний лідер - команда дирекції - без перешкод здобуде свій черговий тріумф. Але не так сталося як гадалося: працівники санаторію «Янтар» у фіналі з рахунком - 2:0 дирекцію таки переграли. Бронзу ж виборювали тенісисти-аматори «Трускавецькурорттеплоенерго» та санаторію «Кристал». Сильнішими виявилися спортсмени ТКТЕ.

Традиційно переможців та призерів відзначено грамотами І, II та III ступенів від адміністрації та грошовими винагородами від профкому ЗАТ «Трускавецькурорт».

А ми традиційно дякуємо всім, хто допомагав у проведенні тенісного турніру. А саме: директору ЗОШ №3 Галині Умновій, судді змагань Юрію Витрикушу та адміністрації товариства.

Четвертим у списку змагань спартакіади новий вид - дартс. Сподіваємося, що й цей спортивний різновид буде цікавим та принесе приємні несподіванки для учасників.

Віктор Стецько, газета«Трускавецькурорт»

Вісті з Борислава

Виїзна прес-конференція бориславського міського голови. 13 червня відбулась виїзна прес-конференція міського голови м. Борислава Володимира Фірмана. Конференція відбулась на локальному водозаборі «Ріпне». Участь у конференції взяли представники регіональних засобів масової інформації. З представників влади також були присутні: заступники міського голови Сергій Оленич та Андрій Паскевич, депутат Львівської обласної ради Володимир Голобутовський. Міський голова відповів на численні запитання журналістів. Присутні журналісти змогли побачити результат проведеної реконструкції локального водозабору. Нагадаємо, що місто Борислав перемогло у Всеукраїнському конкурсі «Питна вода». Для реалізації цього проекту використано кошти в сумі 4 млн. 147 тис. грн. з них співфінансування 30% з міського бюджету. За результатами тендеру виконувало роботи з реконструкції локального водозабору «Ріпне» державне підприємство інженерний центр "Техно-ресурс". Тендер проводив замовник - житлово-комунальне управління обласної державної адміністрації. За ці кошти проведено реконструкцію локального водозабору «Ріпне». Зокрема, збудовано новий басейн, дамбу і встановлено сучасні очисні споруди, які працюють без застосування хлору. .

Блаженніший Святослав Шевчук відвідає Борислав. 22 грудня в Бориславі відбудеться неординарна подія. Очікується, що місто відвідає Верховний архієпископ Києво-Галицький, митрополит Київський — предстоятель Української Греко-Католицької Церкви – Святослав Шевчук. Митрополит після закінчення середньої школи навчався у Бориславському медичному училищі. Попередня інформація про Програму перебування: візит до медичного коледжу, участь у величному концерті - Свята Духовності та Відродження в міському Палаці культури та інше. Нагадаємо, що центральна греко-католицька церква Борислава носить назву святої Анни, вона перебудована з колишнього польського костела святої Барбари. Спомин святої Анни, матері Пречистої Діви Марії Східна Церква і відзначає 22 грудня.

Зі щотижневих нарад. 20 червня міський голова Борислава Володимир Фірман провів чергові щовівторкові наради. Віднедавна таких нарад є три. Перша з апаратом та виконавчими службами, друга – комунальна, а третя - організація дозвілля школярів міста в канікулярний період. На першій нараді начальник фінансового управління міської ради Юрій Петрів доповів про те, що підходить до завершення оформлення безвідсоткової позики і ще цього тижня всі педпрацівники галузі освіти міста отримають відпускні у повному об’ємі. Заступник міського голови Сергій Оленич проінформував присутніх щодо завершення оздоровлення школярів в пришкільних таборах. Як зазначив Сергій Романович, «цього року було відкрито 11 пришкільних таборів – це рекордна кількість для Борислава і відповідно оздоровлено 1200 дітей, а це понад 30 відсотків від загальної кількості. Для дітей було організовано сніданки та гарячі обіди. Як діти, так і батьки схвально відгукуються про оздоровчу кампанію». Міський голова доручив керівникові відділу освіти Віталію Лесику вивчити питання щодо доцільності відкриття пришкільних таборів вдруге протягом літа. На харчування дітей було використано понад 47 тисяч гривень із місцевого бюджету та залучено 93 тисячі спонсорських. На нараді з керівниками комунальних служб було загострено проблему щодо вивезення твердих побутових відходів з території міста. В.Фірман в черговий раз апелював до представника «Ком-Еко-Борислав» Геннадія Корконішка. «Особливо гострим це питання залишається в період жаркої погоди. Та й зрештою, мешканці, організації платять даному підприємству і хочуть відповідних послуг». Та навів приклад сусіднього Трускавця, де ця фірма і контейнери замінила і з вивезенням сміття у сусідів набагато краще. « Ми не потерпимо такої ситуації. Санпости та відповідні контролюючі органи мають здійснити рейди та вжити відповідних заходів», - резюмував Володимир Фірман . Окрім того, актуальним залишається питання викосу трав, особливо це стосується міського парку культури та відпочинку.

Літо з книгою. З метою кращої популяризації книги і бібліотеки та залучення юнацької категорії читачів до книгозбірень міста з 21 червня стартував проект «Літо з книгою». Організатор та натхненник ідеї – завідуюча міської бібліотекою для дорослих Марія Присташ. Першою темою, яка розкривається в рамках проекту є «Новинки української літератури». Як поінформували працівники бібліотеки протягом літа на вулиці, перед приміщення центральної бібліотеки (вул. Шевченка,20) буде проводитись що четверговий дайджест, який щоразу буде розкривати нову тему. Під час проекту проведено бліц-опитування «Бібліотека, я тебе бачу такою».

Благодійність Володимира Голобутовського. Депутат Львівської обласної ради Володимир Голобутовський систематично здійснює особистий прийом громадян. Так з початку року до нього звернулось 44 громадяни. Основні проблеми – це матеріальна допомога на лікування. 28 громадянам із депутатського фонду така допомога виплачена на суму 20 700 грн. Решта громадян отримають допомогу в кінці червня на початку липня 2012 року. Також за ініціативою Голобутовського В.З. було подане спільне депутатське подання для надання матеріальної допомоги важкохворій дитині на проведення термінового хірургічного втручання. Така допомога була виплачена вчасно в розмірі 18 тис. 500 грн. із спільного депутатського фонду депутатів Львівської обласної ради. Депутатський фонд на місяць складає 7 тис. грн. Як зазначає Володимир Голобутовський : «Першочергово кошти із депутатського фонду використовуються на надання допомоги на термінові операції за кордоном, дороге та тривале лікування, реабілітацію дітей-інвалідів, реабілітацію онкохворих, одиноких та малозабезпечених громадян.»

У середу – сесія. 27 червня 2012 року о 10 год. 00 хв. в приміщенні сесійної зали міської ради відбудеться засідання 37 сесії Бориславської міської ради VI демократичного скликання. Порядок денний сесії: 1. Різне. 2. Фінансові та інші господарські питання. 3. Питання регулювання земельних відносин. До участі в роботі сесії запрошуються депутати міської, обласної рад, голова Східницької селищної ради, начальники відділів, управлінь, служб міської ради, керівники підприємств, організацій, установ міста незалежно від форм власності.

Дві сторони медалі. Як проінформував керівник відділу освіти міської ради Віталій Лесик, відповідно до запитів Народного депутата України Юрія Кармазина, відділ освіти Бориславської міської ради, школи, садочки, позашкільні установи в період з грудня 2011 по червень 2012 року перевіряли 24 рази. Всі перевірки, які здійснювались за цей період , порушень не виявили.           Зі слів Віталія Лесика, найдовше, майже три місяця, тривала планова комплексна перевірка Дрогобицької об'єднаної державної фінансової інспекції України, яка здійснювала перевірку діяльності відділу освіти за період з вересня 2010 року до цього часу. За цей період були виявлені незначні недоліки та вказаний термін на їх усунення. Всі упущення були виправлені. Майже два місяці здійснювали перевірку прокуратура та відділ боротьби з економічної злочинності щодо заміни вікон в школах та садочках - порушень не виявлено. А вже Територіальна державна інспекція з питань праці здійснювала перевірку з приводу недоплати на оздоровлення помічникам вихователя та техпрацівникам. У відповіді інспекції було вказано, що установи освіти не забезпечені коштами в повному обсязі, тому здійснювати виплати необов'язкового характеру не є можливим. Також Дрогобицька об'єднана державна фінансова інспекція здійснювала перевірку державних тендерних процедур на закупівлю товарів та продуктів харчування в садочках. При цій перевірці також не виявлено порушень законодавства. Окрім того, в квітні прокуратурою було перевірено проведення атестації педкадрів. "Перевіряючі відвідували дошкільні заклади самі. Пояснення надавали, як директори шкіл та завідуючі садочків так і батьки. Були такі випадки, що нічого не знайшовши, перевіряючі намагались змусити завідуючих садочків написати в пояснювальній записці, що нібито завозились зіпсуті продукти", - каже Віталій Лесик. Як підсумовує начальник відділу освіти - за цей період в один день могло бути по 2-3 перевірки. Такі перевірки на півроку заблокували роботу відділу освіти. "Чого мають страждати директори шкіл, завідуючі садочків працівники відділу освіти через такі запити. Факти згадані в запиті народного депутата не підтвердилися. Мусить бути зворотній механізм нагляду за тими, хто подає запити", - каже Віталій Лесик".

Особистий контроль міського голови. Міський голова Борислава Володимир Фірман особисто контролює хід відновлювальних робіт оглядового колодязя залізобетонного трубопроводу, що по вул. Володимира Великого (район УГКЦ св. Анни). Нагадаємо, що 5 червня в кінці робочого дня виявлено чергове провалля на проїжджій частині вулиці Володимира Великого, поблизу найбільшого храму міста УГКЦ св. Анни. Нагадаємо про те, що протягом травня провалля утворились на вулицях Гірній, Івасюка, Шкільній. Як поінформував міський голова: «Надто тривалий час експлуатації залізобетонного трубопроводу привів до того, що потрібно проводити капітальний ремонт не тільки оглядового колодязя, а й замінювати залізобетонний трубопровід. Остаточна цифра витрат уточнюється. Наразі відомо, що це чергові десятки тисяч гривень. Відновлювальні роботи проводить наш «Бориславводоканал», який потерпає від фінансових негараздів та й капремонт він не може проводити за кошти підприємства. Зараз шукаємо шляхи виходу з такої ситуації». А 19 червня міський голова Борислава Володимир Фірман відвідав район будівництва мосту, що по вул. Сосюри через р. Тисменицю. Тут інтенсивно тривають роботи з будівництва мосту через ріку Тисменицю. Міський голова залишився задоволеним ходом робіт. Як поінформував Володимир Фірман : « Ми вже проплатили аванс в розмірі 88 тис. Профінансовано кошти за виготовлення проектно-кошторисної документації даного мосту. Ми очікуємо, що дана транспортна розв’язка значно полегшить навантаження на центральні транспортні артерії міста. Маємо хорошу погоду, мусимо її використати.» Нагадаємо, що внаслідок повені 2008 року в нашому місті зруйновано міст по вул. Героїв ОУН-УПА, інші потребують капітального ремонту.

У Бориславі відзначено День медика.15 червня в міському Палаці культури м. Борислава відбувся святковий концерт з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника. Перед початком концерту всіх медичних працівників привітали міський голова Володимир Фірман та в.о. обов’язків головного лікаря ЦМЛ, депутат міської ради Віталій Головчак. Найкращим працівникам медичної галузі міста вручено грамоти міської ради. Нагороди удостоєні дільничні лікарі-терапевти терапевтичного відділення ЦМЛ Любов Костирко та Стефанія-Оксана Городиська, медична сестра травматологічного відділення Ірина Мицак, завідувач відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії ЦМЛ Юрій Олекса та медична сестра дитячої поліклініки Анна Голич. Кілька десятків грамот та ще більше подяк отримали медичні працівники міста з рук адміністрації Бориславської центральної міської лікарні. Їх за добру роботу нагородили в.о. головного лікаря ЦМЛ Віталій Головчак та начальник відділу кадрів Леся Кушнір. Чудові концертні номери підготували та подарували всім присутнім художні колективи та окремі виконавці Палацу культури.

За інформацією відділу внутрішньої політики Бориславської міської ради та власних джерел

Виконком: наїхали на санстанцію, поговорили про рекламу, порівняли Трускавець з польськими курортами

Трускавецька влада наїхала на санстанцію

21 червня виконком Трускавецької міської ради прийняв рішення про передачу будівлі у провулку Тихому, 1 територіальній громаді міста Трускавця. Питання доповідала заступник начальника управління комунальної власності ТМР Ольга Сегер. На вимогу заступника мера Трускавця Петра Нестерівського вона розповіла, як її не приймала в санстанції керівник установи Наталія Когут, як випровадила її за двері разом із представником МБТІ, бо прийшли вони не в години прийому, як не дали в санстанції дозвіл на перевірку, яку хотіли зробити представники трускавецького управління. Весь цей цирк на виконкомі зі скаргами на дії керівництва санстанції спрямований, вочевидь, був, щоб сформувати думку присутніх журналістів. Петро Нестерівський висловив думку, що оформити право власності територіальної громади міста на цю нежитлову будівлю площею 660,5 квадратних метрів треба було вже давно.

Висловлюємо припущення, що прийняття цього рішення трускавецьким міськвиконкомом зовсім не піде на користь ні владі Трускавця, ні трускавецькій громаді. Ще кілька років тому трускавецька санстанція просила передати цю будівлю з комунальної власності в державну, відомо, що є багато випадків, коли об’єкти державної власності передають у власність комунальну, було зазначено на виконкомі. Питання висіло в повітрі, а теперішній наїзд влади на санстанцію напевно не залишиться без відповіді зі сторони цього органу. А санстанція матиме вагоме слово і при питанні цілоденного водопостачання міста.

Члени виконкому не погоджуються з розміщенням церкви на Івасюка

Другим питанням порядку денного засідання виконавчого комітету Трускавецької міської ради 21 червня було погодження розробки детального плану забудови території на вулиці Івасюка. Нагадаємо, що між біологічним факультетом ДДПУ та гуртожитком, а інакше кажучи між «Зустріччю» та колишнім рестораном «Дружба», на волейбольному майданчику мала б постати церква УПЦ КП святого Агапіта Печерського. Управління архітектури має певні застереження щодо цього, адже ще в 1995 році сесія ТМР прийняла рішення під № 78, за яким визначено, які культові споруди і де мають бути в Трускавці розміщені. Аргументом проти будівництва церкви на Івасюка члени виконкому називали і факт існування вже однієї парафії УПЦ КП в Трускавці (біля автовокзалу), і те, що там вже сформований квартал житлової забудови, і що існує лист-протест з цього приводу отця Івасівки. Врешті-решт це питання відхилили, як і пропонувало управління архітектури.

Реклами на бульварі Торосевича не буде

Як повідомив на засіданні виконавчого комітету Трускавецької міської ради 21 червня заступник міського голови Трускавця Юрій Яворський, потрібно виносити рекламні конструкції за межі першої санітарної зони курортного парку. В зв’язку з цим «Лемар-Євросервіс», компанія, котра займається рекламою в Трускавці, зобов’язалася перенести свої кілька сіті-лайтів з першої санітарної зони в інші місця, погодивши цю альтернативу з міською радою. В ТзОВ «Лемар-Євросервіс» інформацію, озвучену Юрієм Яворським, підтвердили. Натомість міський голова Трускавця Руслан Козир під час засідання виконкому висловив думку, що відповідні узгодження потрібно робити з попереднім очільником курорту. Нагадаємо, що компанію «Лемар-Євросервіс» очолює Галина Грицак, дружина двічі міського голови Трускавця Лева Грицака.

В той же час члени виконкому погодили розміщення реклами на бульварі Торосевича для інших підприємців, а по місті фактично узаконили самовільно встановлені рекламні конструкції (приклад – вулиця Мазепи, навпроти російської православної церкви).

Польським курортам далеко до Трускавця

Під час засідання виконавчого комітету Трускавецької міської ради 21 червня при розгляді питання реклами міський голова Руслан Козир повідомив, що він брав участь разом зі своїм заступником Юрієм Яворським та головним лікарем «Молдови» Валерієм Бабелюком у ХХІ Конгресі польських курортів в Щавніци. По дорозі назад представники трускавецької делегації відвідали і інший польський курорт – Криницю. Характерним у Польщі є відсутність реклами в серці курорту. Проте полякам ще дуже далеко до нас у плані медичного обслуговування, професіоналізму, якості діагностики. Чи не тому поляки дещо насторожено сприймають трускавчан як потенційних конкурентів. Фактично якщо б не транспортні проблеми, гостей із Польщі в нас було б значно більше.

Трускавецька делегація подала заявку на вступ до Міжнародної асоціації курортів. Виявляється, трускавецькі чиновники не знали, що наш курорт є її членом ще з 1997 року – це Юрію Яворському нагадав генеральний директор санаторію «Шахтар» Юрій Остапчук, котрий був у Парижі на прийомі курорту Трускавець в цю організацію.

Та від поляків і нам є чого повчитися. Для прикладу, реалізація мінеральних вод могла б стати для Трускавця значним джерелом доходів та місто від цього не отримує жодної копійки. Як зазначив під час засідання виконкому головний лікар ДП «Кришталевий палац» Мирослав Гумега, «за воду ми платимо», та мер Руслан Козир додав: «я не знаю, кому». Хоча всі прекрасно знають, кому ж платять величезні кошти за «Нафтусю» санаторно-оздоровчі заклади Трускавця. Громада міста від своїх природніх багатств не має ні копійки.

Інші питання із засідання виконкому

Члени виконкому дали згоду на отримання містом середньострокової позики – це нормальна практика, запевнив начальник фінансового управління ТМР Микола Федоричак. Було заслухано інформацію про розпорядження міського голови (останнє – виділення коштів на поховання одинокої, котра вже два тижні лежить в морзі), на квартирну чергу поставлено нових людей, а з неї декого знято в зв’язку з різними причинами, надано згоду чи відмовлено щодо оформлення права приватної власності окремим організаціям та підприємцям, взято на баланс КП "Трускавецьтепло" теплові лічильники будинків. В цілому засідання виконавчого комітету проходило в спокійній формі, хоча не без дискусій і зайняло півтора години часу. На закінчення мер побажав членам виконкому гарно відпочити.

Володимир Ключак

 

 

Кримінальна хроніка Трускавця

Крадуть люки. У міський відділ з письмовою заявою звернувся генеральний директор Трускавецького водоканалу Володимир Возняк . Він повідомив, що невідома особа вкрала кришку каналізаційного колодязя, вартістю понад 1416 гривень. Проведеними оперативно-розшуковими заходами працівники МВ встановили, що даний злочин скоїв громадянин П., непрацюючий, раніше судимий. У скоєному злочині він зізнався, речовий доказ вилучено.

Махінації директора. У чергову частину міського відділу міліції надійшов рапорт начальника СДСБЕЗ Трускавецького МВ С. Коваля про те, що в ході проведеної перевірки встановлено - директор малого підприємства, мешканець Дрогобича П., використовуючи підроблену довідку про доходи, уклав у Трускавецькому відділенні №10 філії ВАТ КБ «Надра» кредитний договір та шляхом обману заволодів грошовими коштами в сумі 9000 тис. гривень. Шахрая опитали і відпустили.

Фальшива екскурсія. До працівників міліції з письмовою заявою звернувся громадянин К. Він скаржиться на туристичне агентство, що діє в Трускавці. Воно шляхом обману та зловживання довірою під приводом поїздки на екскурсію заволоділо його грошима в сумі 150 гривень.

Шахрайські наміри викрито. Громадянин України, мешканець Трускавця Г. отримав від трускавчанина К. неправдиву довідку про доходи, достовірно знаючи про наміри К. А наміри в останнього були такі – він хотів незаконним шляхом заволодіти кредитними коштами в сумі 9000 тис. гривень. Громадянин Г., знаючи про ці наміри, засвідчив довідку свого земляка К., засвідчивши її своїм підписом, відтиском печатки та кутовим штампом, чим сприяв громадянину К. у скоєнні злочину, передбаченого ст..190 КК України. Про це повідомив у своєму рапорті начальник СДСБЕЗ С. Коваль.

Самовільне захоплення. Самовільне захоплення землі мешканцями міста сталося на вулиці М. Занковецької. Вони привласнили собі шмат землі, що належить громадянинові Б., який проживає в м. Києві. Про це йдеться у його заяві від 14 червня цього року на ім’я міського відділу міліції.

Ллють воду … на покрівлю. Очевидно, мешканка будинку Б., що на вулиці Стебницькій або чимось добре насолила сусідам, або у сусідів є якісь підступні наміри, та важливо одне – вони вирішили лити воду на покрівлю, під якою знаходиться помешкання, і затоплюють його. Громадянка Б звертається із відповідною заявою до працівників міліції, щоб якось зарадити такій напасті сусідів.

Роман Хромяк, лейтенант міліції, Андрій Говіщак, газета «Франкова криниця Підгір’я»

 

Відпочивайте з «Тур-Галичиною»!

Якісний відпочинок у Болгарії пропонує туроператор «Тур-Галичина».

Болгарія – популярна країна для літнього відпочинку серед українських туристів через недалеке розташування від України, невисокі ціни, піщані пляжі, чисте море та повітря, якісний сервіс.

Гарний відпочинок забезпечують новітні готелі з високим рівнем обслуговування, екскурсії до пам’ятки ЮНЕСКО м. Несебр, знайомство з фольклором у болгарському селі, можливість побачити власними очима справжній природній феномен «Чудні скали», відвідати місто-святиню Велико Трново. Для любителів екстремального відпочинку є джип-сафарі, усі бажаючі зможуть взяти участь в оглядових прогулянках на яхті та ще багато цікавого.

Цього року ми запустили регулярні автобусні чартери з Рівного, Львова та Трускавця. Ми забезпечуємо туристів широким вибором перевірених нами готелів із невисокими цінами - від 17 євро за добу і вище. Усі бажаючі можуть зайти на сайт www.tur-galychyna.com.ua та самостійно у зручний час ознайомитись з описами готелів, їх фото, цінами і наявністю місць. Або завітати до нас і разом із нашими компетентними працівниками підібрати найоптимальніший варіант для відпочинку. Проведіть це літо по-новому і болгарське тепло буде зігрівати Вас цілий рік!

Компанія «Тур-Галичина»

 Обновлен 10 июл 2012. Создан 21 июн 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником