Трускавецький вісник № 49 (1190) від 23 березня 2016 р.

 

Трускавецький вісник № 49 (1190) від 23 березня 2016 р.

23.03.2016У номері: Чому Московія ближче по нутру одіозному екс-меру; Інформує податкова; Короткі новини регіону.

Короткі новини

У Трускавці пройде Вечір духовної обнови

Комісія Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ у справах родини, відділ освіти Трускавецької міської ради та Релігійно-просвітницький центр імені отця Івана Валюха запрошують трускавчан та гостей міста на Вечір духовної обнови «Рік милосердя з Андреєм Шептицьким».

У програмі:

- розважання на тему «Духовне відродження України починається з тебе» за участі п. Мирослава Мариновича, проректора Українського Католицького Університету, відомого громадського та релігійного діяча, політв’язня комуністичного режиму, автора книг та публікацій на суспільно-політичну, правозахисну, культурологічну, релігієзнавчу тематику;

- театрально-музична композиція.

Вечір духовної обнови «Рік милосердя з Андреєм Шептицьким» пройде у четвер, 31 березня, в Народному домі Трускавця. Початок – о 15.00.

Трускавецькі «Карпати» отримали золото Національного бізнес-рейтингу

На адресу генерального директора готельно-курортного комплексу «Карпати» (м. Трускавець) Лева Грицака надійшов лист від голови Оргкомітету Національного бізнес-рейтингу в Україні І. Литвинової, в якому повідомляється, що за результатами рейтингу ГКК «Карпати» здобуло золото рейтингу серед підприємств України за показником «Чистий дохід від реалізації».

Оргкомітет запросив Лева Грицака взяти участь у нагородженні підприємств-переможців Союзу Національних бізнес-рейтингів, яка відбудеться у м. Києві за участю лідерів країн Союзу НБР (Азербайджан, Білорусь, Грузія, Казахстан, Узбекистан, Україна).

На благодійному аукціоні-продажі у музеї Михайла Біласа зібрано майже 4 тисяч гривень

У вівторок, 22 березня, у Художньому музеї Михайла Біласа у Трускавці відбувся благодійний мистецький аукціон-продаж мистецьких робіт з виставки «Шевченко в дитячому вимірі» на підтримку обдарованих дітей нашого міста. Про це інформує адміністрація музею.

Це п`ятий аукціон, на якому вже традиційно були представлені дитячі роботи учнів художнього відділення Трускавецької дитячої школи мистецтв імені Романа Савицького. На аукціоні-продажі було зібрано 3 тисячі 865 гривень. За ці кошти заплановано придбати художні матеріали для подальшої навчальної роботи дітей та організувати для учнів екскурсію в музей-церкву св. Юра в Дрогобич.

Власники нерухомості перечислили до бюджету Трускавця 942,3 тис. грн.

За два місяці поточного року платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплатили до місцевого бюджету Трускавця 942,3 тис. гривень. Про це інформує Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ.

Нагадаємо, що платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають у власності об’єкти житлової та нежитлової нерухомості. Податок сплачується за місцем розташування об'єктів оподаткування і зараховується до відповідного бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України. Зокрема, громадяни сплачують податок протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, а юридичні особи - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

До бюджету трускавчанами сплачено 752,2 тис. грн. гривень податку на прибуток

Протягом січня-лютого поточного року платники податку на прибуток міста Трускавця сплатили 752,2 тис. грн. грн. податку на прибуток, з яких 669,8 тис. грн. або 90 % до державної казни, 82,4 тис. грн. до місцевого бюджету Трускавця. Про це інформує Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ. Прогнозні показники виконано на 238 відсотків. Зокрема, у лютому надійшло 542,7 тис. гривень.

Власна інформація

У Трускавці безхатченко разом із товаришем викрав вікно

Увечері 21 березня з новобудови невідомі особи викрали вікно. За словами 54-річного директора підприємства, металопластикова конструкція вже була встановлена у споруді, тож зловмисники попередньо вікно демонтували. Працівники поліції встановили, що до крадіжки причетний 33-річний місцевий мешканець та його 31-річний приятель-безхатченко. Правоохоронці з’ясовують усі обставини події. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Відділ комунікації ГУ Національної поліції у Львівській області

Син екс-мера Дрогобича поверне майже 700 тис. боргу за оренду приміщення пошти у Трускавці

ТОВ «Юридична консалтингова служба» повинна звільнити приміщення Львівської дирекції «Укрпошти» у Трускавці загальною площею 983,83 м2 та сплатити 672,3 тис. грн боргу та штрафів. Про це свідчить постанова Київського апеляційного господарського суду від 15 березня 2016 року.

Мова йде про нежитлові приміщення 1, 2, 3 поверхів підвалу будинку під номером 11 на вул. Героїв УПА, що перебувають на балансі Львівської дирекції «Укрпошти». Площа приміщення становить 983,83 м2, оціночна вартість станом на кінець 2012 року – 1,571 млн грн.

«Юридична консалтингова служба» орендувала ці приміщення з березня 2013 року терміном на три роки. Орендна плата за базовий місяць становила майже 23,6 тис. грн. Плюс щомісячно ціна корегувалася на індекс інфляції. 30% від суми оренди йшло поштарям, 70% – в держбюджет.

При укладенні договору сторони також погодили ставку штрафу, яку орендар повинен був сплатити у разі виникнення заборгованості на понад три місяці, – 10% від суми заборгованості. У разі припинення або розірвання договору, йдеться в одному з пунктів, орендар протягом трьох робочих днів повертає майно балансоутримувачу.

У травні 2014 року Господарський суд міста Києва порушив провадження у справі за позовом прокурора Трускавця до ТОВ «Юридична консалтингова служба» щодо стягнення заборгованості по договору оренди. Тоді суд вирішив стягнути з орендаря лише частину боргу. Тож, витребування решти боргу вилилось у нове провадження.

Так, з матеріалів справи відомо, що за період з березня 2013 по лютий 2015 року Регіональне відділення Фонду держмайна України по Львівській області нарахувало до сплати фірмою 425,32 тис. грн орендної плати, а нею фактично сплачено лише 110,06 тис. грн. Львівській дирекції «Укрпошти» за використання приміщень орендар мав заплатити 394,44 тис. грн орендної плати, а заплатив – 66,98 тис. грн

Згідно з рішенням госпсуду, яке залишив в силі апеляційний суд, договір оренди підлягає розірванню. ТОВ «Юридична консалтингова служба» має повернути приміщення Львівській дирекції «Укрпошти», а також сплатити 296,91 тис. грн основних боргів та штрафів на користь Фонду держмайна, а також 375,4 тис. грн – пошті. Загалом – 672,3 тис. грн.

Власником ТОВ «Юридична Консалтингова Служба» є адвокат Андріан Гладун. Його мати, Алла Гладун, – колишній секретар Дрогобицької міськради. З лютого 2008 по травень 2009 року виконувала обов’язки міського голови Дрогобича.

Наші Гроші. Львів

Вартість авто для цілей сплати транспортного податку можна порахувати на сайті Мінекономрозвитку

На офіційному веб-сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України розміщено банер «Розрахунок середньоринкової вартості транспортних засобів». У цьому розділі можна здійснити розрахунок вартості автомобіля як для цілей сплати податку на доходи фізичних осіб, так і транспортного податку.

Розрахунок середньоринкової вартості легкових автомобілів для цілей оподаткування транспортним податком проводиться відповідно до пункту 267.2 статті 267 Податкового кодексу України за Методикою визначення середньоринкової вартості легкових автомобілів, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України № 66 від 18 лютого 2016 року за адресою: https://www.me.gov.ua/Vehicles/CalculatePrice?lang=uk-UA.

Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ

Чому Московія ближче по нутру одіозному екс-меру

Одіозний екс-мер Трускавця Руслан Козир, натхненник «Трускавецького криміналітету», який потерпів фіаско на виборах минулого року, виставляє себе переконливим націоналістом та бандерівцем. Але чи так це насправді? Кажуть, оточення формує свого лідера. Подивимось, хто нині є головним рупором цього підприємця.

Перша пані, така собі просто Леся, остання з його кадрових напрацювань. Вислужується, здавалось би, за ідею. Минулоріч повела себе доволі дивно. Завітала у СШ №1, помітила, що учні моляться у капличці, вчаться катехизму – і написала гнівного листа, чому дирекція і відділ освіти замість навчання дозволяють молитися дітям у школі. Атеїстка не зупинилася на своїх неадекватних діях. Днями у День Гімну, коли вся Україна від малого до великого співала нашу Духовну Молитву, переповнена атеїстично-сепаратистськими настроями, написала скаргу у міську раду та облдержадміністрацію на працівників культури, які проводили цей захід. Їй, бачте, не сподобалось, що державні службовці і депутати, які були на заході, вчать співати школярів Гімн України у повному обсязі. На відео видно, з яким натхненням співають всі, окрім Лесі. Може, не знає слів? Соромно для такого вже не юного віку.

Другий персонаж – такий собі пан Микола. Колись він випадково, здавалось би, переміг на виборах міського голови у Дрогобичі. Дрогобичани пам’ятають, що грошики на виборчу кампанію йому дав один місцевий мафіозі. До речі, всі злодії в законі були і зараз є на особистому обліку у спецорганах і без їх вказівок пан Микола не отримав би ні копійки. Потім мафіозі загадково гине в аварії, а наш Микола після кінця своєї мерської каденції стає прислужником Козира. Нагадаємо деякі факти з біографії екс-мера сусіднього міста. Колись батьки Миколи були засуджені за націоналізм. Вже коли Микола підріс, його «випадково» приймають на навчання у вищий політичний учбовий заклад у Львові. Думаєте, спецоргани забули за національно свідомих батьків Миколи? Ні, КГБ нічого не забуває. Просто в ті роки сексотство дуже і дуже було в пошані. Пан Микола дослужується до капітана другого рангу, згодом стає ідейним натхненником Козира.

Третя особа – найбільш таємнича і загадкова. Але це лише на перший погляд. Друзі звуть його Пашка. Він родом з Санкт-Петербурга. Допомагав Козиру на перших і других мерських виборах. Як він з’явився в його обоймі – невідомо. Можливо, посприяли московські бізнес-покровителі Козира, які мають з ним спільний бізнес у Києві. Хто знається на путінській Росії, тому добре відомо, що весь великий бізнес Московії тісно співпрацює з наступником КГБ – ФСБ. Для тих, хто не тямить: бізнес можуть просто відібрати, а бізнесменів - пустити світом в одних штанах. Приклад Ходорковського – яскраве свідчення. Не викликає сумніву, що московські покровителі допомогли Козиру таким собі «політологом», якого, за його версією, переслідували у Санкт-Петербурзі, і він, щоби врятуватися від тюрми, втік в Україну. Переконлива легенда, чи не правда? Проте не для простачків. Подивишся на вгодовану пику Паші, його інтелігентні манери, вміння втиратися в довіру – і мимоволі виникає запитання: а яке у Паші звання? Не нижче майора, напевно. Вже дуже довго знаходиться під прикриттям. У відрядження в Київ, інші міста виїжджає. Чи тільки за гроші Козира? Уявляєте, підданого Росії, держави, з якою Україна у стані війни, наш підприємець офіційно бере до себе на роботу (в титрах на передачі «Шустер-лайф» було написано «заступник головного редактора газети «Джерела Трускавця»), який в українському Трускавці відкрито займається руйнацією нашої державності.

Тепер ключове питання. Козира у цій ситуації використовують втемну чи легально? На наш погляд, спочатку було перше, тепер співпрацю Козира і спецслужб не сховаєш, він не може не знати про істинне обличчя своїх радників. І хоча за натурою він боягуз і перестрахувальник, але великі гроші, які надходять від московських спонсорів, пов’язані з владними можливостями, дають про себе знати. Він же бізнесмен і добре прораховує кожен свій крок. І що йому Україна, яка обливається кров’ю з протистоянням з Росією, наші хлопці, які вмирають на Донбасі. М’які купюри, які шелестять у нього в кишені, мають набагато більшу вагу…

Може виникнути запитання: чому Козир далі преться в Українську Греко-Католицьку Церкву першим до образів, а не йде в церкву Московського патріархату, яка йому ближче по нутру?

Влад Твердун

Оголошення

Запрошуємо на роботу масажиста турецької бані. Тел. для довідок (03247) 6-24-41.Создан 23 мар 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником