Трускавецький вісник № 56 (1197) від 4 квітня 2016 р.

 

Трускавецький вісник № 56 (1197) від 4 квітня 2016 р.

04.04.2016У номері: З понеділкової наради; Запрошуємо на фестиваль; Трускавець заслуговує бути кращим; На благо дітей з особливими потребами; Короткі новини.

Короткі новини

Дрогобицькою місцевою прокуратурою направлено до суду кримінальне провадження по гральному бізнесу

Дрогобицькою місцевою прокуратурою направлено до суду кримінальне провадження про обвинувачення громадянина В., який незаконно утримував у місті Дрогобичі по вул. Шевченка, 2 заклад із 26 гральними автоматами.

Відповідальність за зайняття гральним бізнесом передбачена ч. 1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України та полягає у накладенні на винного штрафу від 170 до 680 тисяч гривень.

Водопостачання відновлено

Як інформує департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА, у суботу, 2 квітня, з 08.00 год. до 09.00 год., повторно з 12.00 год. до 17.30 год. у м. Трускавець, внаслідок виявлення витоку води через флянець труби Ø 500 мм магістрального водопроводу (вул. Стуса, новобудова „Зелений Двір”) працівниками КП „Трускавецьводоканал” тимчасово було припинено централізоване водопостачання абонентам вулиць Данилишиних, Івасюка, Стебницька, Стуса.

 О 06.00 год. 3 квітня, для проведення аварійно-відновлювальних робіт, централізоване водопостачання абонентам вказаних вище вулиць було припинено знову. Питна вода, для забезпечення абонентів, протягом дня підвозилася згідно графіку автомобілем КП „Трускавецьводоканал” (всього підвезено 15 т води), технічна вода – автомобілем пожежно-рятувального підрозділу ГУ ДСНС у Львівській області (всього підвезено 8 т води). О 18.00 год. аварію ліквідовано, розпочато заповнення системи водою, о 19.00 год. водопостачання абонентів відновлено в повному обсязі.

Власна інформація

Жодного рішення про особливий економічний статус для Дрогобича у міській раді не приймали

Останніми днями ЗМІ розповсюдили інформацію про те, що у Дрогобицькій міській раді виступили за особливий економічний статус для міста Дрогобича, Львівщини та виборність керівників місцевих державних адміністрацій. З огляду на те, що таке питання не вносилося до порядку денного сесії і депутати за нього не голосували, така інформація є неправдивою і підлягає спростуванню.

Зі слів міського голови Тараса Кучми та секретаря Дрогобицької міської ради Олега Хруща, таке рішення, особливо в часі, коли в країні нестабільність та ведуться бойові дії на її східних теренах, було б нелогічним і не несло б жодного позитиву як для Дрогобича, так і для Львівщини і усієї України. Тому жоден з депутатів міської ради та керівників міста не є прихильником прийняття подібних рішень.

Оскільки ситуація навколо начебто прийнятого рішення Дрогобицькою міською радою набула негативного розголосу на місцевому, обласному та всеукраїнському рівнях, то міський голова Тарас Кучма та секретар міської ради Олег Хрущ закликають ЗМІ, які розповсюдили неправдиву інформацію, її спростувати.

 Прес-служба Дрогобицької міської ради

Тарас Кучма закликав журналістів в інформаційній війні не виступати солдатами на боці ворога

Сьогодні, 4 квітня, міський голова Тарас Кучма провів брифінг, приводом до проведення якого стало поширення в інформаційному просторі повідомлення про нібито ухвалене на сесії міської ради рішення щодо надання Дрогобичу особливого економічного статусу. Міський голова Тарас Кучма поширену синхронно на кількох місцевих медіа-ресурсах інформацію назвав вершиною провокацій, які останнім часом цілеспрямовано ведуться проти влади. Найбільше стурбувало міського очільника те, що із завзяттям цю дезінформацію підхопили у медіа-просторі Російської федерації, звинувачуючи Дрогобич у проєвропейських симпатіях і сепаратистських настроях.

Тарас Кучма заявив, що провокаційні сценарії готувалися ще з грудня минулого року. Від цього часу, ствердив міський очільник, закидалися псевдоповідомлення про намір влади будувати на місті розстрілу людей біля Стіни плачу розважальний центр. До цього ж ряду Тарас Кучма відніс і нещодавню наругу над пам’ятником Іванові Павлові II. Всі ці моменти формують переконання, що Дрогобичем, резюмував урядник, дуже зацікавилися. Відтак міський голова хронологічно переповів про розвиток подій, які передували суспільному резонансу навколо неіснуючого рішення. Тарас Кучма зазначив, що насправді був проект рішення, розроблений помічником Народного депутата Богдана Матківського Володимиром Остапенком щодо засад економічної специфіки Дрогобича. Зі слів Тараса Кучми, переглянувши цей проект рішення, він ще до сесії забракував документ як неналежно підготований. Тому, підсумував керманич Дрогобича, ні обговорення, ні результатів цього обговорення, про які згадують у поширених публікаціях місцеві журналісти, не було.

Секретар міської ради Олег Хрущ додав: «На розгляд депутатських комісій це питання не потрапило. Воно лише містилося у переліку питань, які могли бути внесені з голосу до порядку денного, однак це рішення не було включено до порядку денного». Також посадовець висловив обурливе здивування з приводу того, що в інтернеті натрапив на начебто готовий варіант згаданого рішення, завіреного сфабрикованим підписом секретаря ради (хоча насправді рішення підписує міський голова), а також вигаданим неіснуючим реєстраційним номером. Олег Хрущ заявив, що під прицілом такої провокації з антидержавними настроями Дрогобич, на його погляд, опинився випадково, хоча провокаційні ходи, під час яких пробують зіштовхнути у конфлікті представників владної верхівки, а також повісити на Дрогобич непривабливі ярлики, були помітні ще раніше.

Тарас Кучма апелював до журналістів провести дослідження і встановити звідки тягнеться ниточка однотипного повідомлення, передрукованого кількома інтернет-виданнями, тим самим виявити джерело поширення фальшивої інформації. Міський очільник закликав представників журналістського цеху до коректності і висловив застереження про ведення жорстокої і брудної боротьби, яка розгорнулася з метою дискредитації влади.

«Це інформаційна війна. Журналісти, не виступайте солдатами на боці ворога. Вас у цій війні просто використовують», - сказав Тарас Кучма.

Тим часом журналіст Володимир Турмис побажав владі не притуплювати пильність у зв’язку з тим, що можлива реалізація нових етапів провокацій, які, з його слів, скидаються на цілеспрямовану диверсію.

Редактор радіо «Франкова земля» Йосип Фиштик акцентував увагу на професійному кодексі журналістів, які не повинні при висвітленні важливих тем забувати про етап перевірки інформації.

На брифінгу прозвучало запитання від громадської активістки Олени Куртяк щодо звернення з приводу розслідування провокації до правоохоронних органів. Таке звернення Тарас Кучма до закінчення робочого дня розпорядився підготувати.

Прес-служба Дрогобицької міської ради

Не відгороджуйтеся від людей!

Прекрасне місто Трускавець. Багато приємних вражень від самобутньої архітектури, прекрасної природи, гостинних і привітних людей .Але дещо все-таки псує враження від цього райського містечка. Проблема, мабуть, більше стосується мешканців самого Трускавця.

Почнемо з вулиці Івасюка. Мешканці цього району Трускавця добре пам`ятають зручний прохід між двома прилеглими вулицями, Івасюка та Симоненка. Але з початком будівництва багатоповерхівки на вул. Івасюка, 10 все змінилося.

Ні, прохід поряд з новим будинком є, і навіть дуже зручний, але посеред проходу раптом з`явився паркан.

Почалася якась незрозуміла боротьба з населенням. Навіть шпарини, в які намагались просочитися люди, затягуються дротом, щоб ніхто не зміг вільно пересуватися. І всі мешканці прилеглих територій вимушені плентатися по «звірячій стежині» в обхід новобудови, по багнюці, щоб скоротити собі шлях. В чому стратегічний план цих незрозумілих логіці дій?..

Кому це потрібно, навіщо, і хто являється ініціатором цих «прогресивних» змін – не зрозуміло.

Другий приклад – це загадковий провулок, який межує з міськводоканалом.

Гадаю, дивлячись на фото, всі зрозуміють про що йде мова.

Чому і для кого існують ці хитросплетіння парканів і перелазів, звіриних стежок і перепонів? Що або хто заважає людям вільно пересуватися власним містом? Чому люди мають обов`язково щось обходити, перелазити і долати? Це має додавати драйву в їх життґя?..

І нарешті, питне озеро, перлина курортного міста. Воно мало би бути окрасою Трускавця, красуватися на світлинах в Інтернеті, приваблювати своїм виглядом усіх небайдужих до природної краси нашого краю. Але… Погляньте на фото.

Ось це бачить людина, підійшовши до цієї природної краси. Ця страшна загорожа, яка лишилася спогадами від якихось мракобісних часів минувшини. Для кого стоїть це страхіття, якого зловмисника воно зупинить?...

Уявіть собі Женевське озеро в такому антуражі. Це ж сором!

Бачила влітку, як біля дамби зупинився автомобіль з іноземними номерами. Вийшли нормальні люди, довго споглядали це страхіття, сфотографувалися на тлі цього іржавого «перформенсу» і повезли враження до Європи, в яку ми так активно інтегруємось.

Чому не зробити на дамбі лавочки, які, до речі, там колись були, поставити смітники і зробити невеличкий парканчик вздовж озера?

Наприклад, ось такий, як на фото.

Щоб можна було безперешкодно фотографувати і озеро, і неповторні види міста. Коли нарешті цей куточок Трускавця стане окрасою і ще одною візитівкою міста, а не страшилкою для туристів?

До речі, поряд з озером існує чудовий парк з зоопарком, дитячими атракціонами і спортивними тренажерами. І люди мають вільний (!) доступ до цієї краси. Засновники парку добре розуміють, що таке реклама і поважне ставлення до людей. Окрема вдячність усім тим, хто створив цей парк і підтримує його в прекрасному стані. Чудова робота і гарна справа.

Взагалі хочеться зазначити, що більшість оздоровчих і розважальних закладів нарешті правильно зрозуміли зміст маркетингової політики і гостинно відчинили свої ландшафтні парки і території для вільного доступу людей, гостинно запрошують до себе, і навіть влаштовують різні заходи для потенційних клієнтів.

Але залишаються і осередки непохитного радянського підходу. Наприклад, чудова оаза відпочинку в самому центрі Трускавця під назвою «Кришталевий палац». Звісно, ця установа теж закликає до себе клієнтів різними спокусами на кшталт масажів, танців, медичних процедур і ресторанів.

Але спробуйте зайти на їхню територію без належного фейс-контролю повз буди з охороною. Така ж ситуація і в деяких інших «зіркових» закладах – як в центрі, так і на околицях.

Коли ж нарешті керівництво санаторіїв, готелів і інших лікувальних закладів зрозуміють, що вони не режимні об’єкти і їм не відгороджуватись від людей треба, а заманювати клієнтів, рекламувати свої заклади?

Яка комерційна структура відгороджується від своїх клієнтів? Навіщо тоді запрошувати в рекламах і на сторінках Інтернету? Обгородіться величезним муром, найміть ще більше охорони і сидіть в напівпорожніх корпусах в очікуванні манни небесної. Хто ж знатиме, що у Вас за парканом так гарно? Краще б замість непотрібних, недолугих вартових (яких уже давно треба замінити на відеоспостереження) найняли садівника, або прибиральницю, все ж більше користі. На жаль, таких «блокпостів» (Господи, прости) по Трускавцю чимало. Ще один пункт контролю і охорони розташований прямо за декілька метрів перед магазином «Колібріс». Тут «доблесні охоронці» налагодили перевірку і контроль усіх, хто виходить за територію санаторного закладу у напрямку до магазину. Неважливо, що з іншого боку вхід на територію оздоровчого закладу вільний. Головне в їх роботі – не втрачати пильність, байдуже яку територію вони охороняють і куди саме треба спрямовувати свою енергію. Їм не спадає навіть на думку, що охорона в зоні відпочинку має бути непомітною і професійною, а не показушно виступати з рацією на пузі і лякати відпочиваючих і їхніх гостей допитами на кшталт «стой кто ідьот».

На щастя, більшість трускавецьких зон для відпочинку (включаючи і території, прилеглі до закладів лікування і готелів) відкриті для доступу громадськості. І це дійсно наближає місто до європейського рівня. Місто повинно і надалі стимулювати комерційні структури створювати громадські місця для відпочинку і прибирати зайві перепони, які явно не красять курорт.

Всі перераховані вище проблеми, на жаль, носять під собою суто людський фактор. Вирішення цих питань не потребує вкладання великих коштів, чи виконання якихось складних робіт. Справа тільки за бажанням чи небажанням окремих персон поводитись цивілізовано.

Трускавець заслуговує бути кращим!

Олена, elena3451@i.ua

Запрошуємо на фестиваль

21-22 травня у Трускавці відбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс української сучасної пісні «Трускавецька фієста – санаторій «Карпати»-2016».

Деталі його проведення було узгоджено на засіданні оргкомітету, в якому взяли участь заступник міського голови Трускавця Олександр Ткаченко, заступник генерального директора ГКК «Карпати» Руслан Пристай, директор Центру відпочинку, розваг та інформації ГКК «Карпати» Зоряна Конопельська та начальник відділу інформаційного забезпечення ТМР Леся Боднар.

Фестиваль є патріотичним мистецьким заходом, покликаним сприянню піднесення рівня виконання, популяризації кращих зразків української сучасної пісні, репрезентації наймасовішого із жанрів мільйонам шанувальників шляхом публічного виконання, засобами телебачення і радіо в Україні і за її межами.

Співзасновниками Фестивалю-конкурсу є ТзОВ «Готельно-курортний комплекс «Карпати», Трускавецька міська рада, творча спілка «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», центральна дирекція «Українське радіо», ТРК «Тоніс», ТРК «5 канал», ВГО «Агентство охорони прав виконавців».

До участі у Фестивалі-конкурсі запрошуються хори і оркестри, вокальні, хореографічні, інструментальні ансамблі, театри-студії пісні, рок-гурти, солісти: співаки, танцюристи, виконавці у жанрах інструментальному і авторської пісні.

Для оцінки виступів учасників створюється журі, до складу якого входять провідні фахівці мистецтва, педагоги, продюсери, представники державних і громадських організацій. Вік учасників не обмежується. За умовами конкурсних перегонів кожен з учасників (художній колектив, соліст) має виконати два твори (різнохарактерні за стилем і змістом), один з яких, за умови перемоги, виконується у заключному концерті Фестивалю-конкурсу.

Переможці Фестивалю-конкурсу нагороджуються дипломами лауреатів і дипломантів та спеціальними призами Оргкомітету. Журі може присудити кращому із лауреатів Гран-прі. За наслідками Фестивалю-конкурсу видаються подарунковий буклет, аудіо і відео альбоми із записами заключного концерту. У межах свята відбуваються рекламні акції «ГКК Карпати», екскурсії по об`єкту і місту Трускавець.

Фінансування Фестивалю-конкурсу здійснюється за рахунок співзасновників, творчих спілок, підприємств, фірм, громадських організацій та благодійних внесків учасників.

Трансляція конкурсних заходів і заключного концерту переможців і гостей Фестивалю-конкурсу проводиться на підставі окремих угод між організаторами та теле- і радіокомпаніями.

Фестиваль-конкурс спрямовано на відродження суто української сучасної пісні, зокрема, патріотичної, на теренах нашої Держави та затвердження її віковічної слави у світі.

Журі Фестивалю-конкурсу

Голова – Віктор Герасимов, президент творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», заслужений діяч мистецтв України.

Заступники голови: Андрій Кульчинський, міський голова міста Трускавець та Лев Грицак, генеральний директор ТзОВ «ГКК Карпати», Заслужений лікар України, лауреат Державної премії України за архітектуру і будівництво

Члени журі: Катерина Бужинська, Народна артистка України; Олег Гафткович, головний режисер-постановник Фестивалю-конкурсу, Заслужений працівник культури України; Олександр Василенко, Народний артист України; Павло Зібров, Народний артист України, професор; Зоряна Конопельська, директор центру розваг, відпочинку та інформації ТзОВ «ГКК Карпати»; Микола Михаць, головний диригент Львівського обласного драматичного театру ім. Ю. Дрогобича, заслужений діяч мистецтв України; Віктор Павлік, заслужений артист України; Леонід Попернацький, композитор, Заслужений діяч естрадного мистецтва України, музичний керівник Фестивалю-конкурсу; Іван Попович, Народний артист України; Катерина Станжицька, Заслужений діяч естрадного мистецтва України, відповідальний секретар журі; Віктор Тімченко, голова Товариства сприяння обороні України; Тарас Шіт, голова Львівського обласного відділення творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», заслужений діяч естрадного мистецтва України, головний балетмейстер Фестивалю – конкурсу; Йосип Фиштик, Заслужений діяч мистецтв України, поет-пісняр, редактор Дрогобицького регіонального радіо "Франкова земля".

Графік проведення Всеукраїнського фестивалю-конкурсу української сучасної пісні «Трускавецька фієста – санаторій «Карпати»-2016»

21 травня 2016 року, «ГКК «Карпати»

10.00-11.00 – брифінг для журналістів та представників громадськості, членів оргкомітету і журі (малий конференц-зал);

11.00-13.00 – «ГКК» Карпати». Урочисте відкриття Фестивалю-конкурсу. Конкурсні прослуховування і перегляди учасників;

13.00-14.30 – обідня перерва;

14.30-18.00 – продовження конкурсних прослуховувань і переглядів;

18.00-19.00 – вечеря;

19.00-20.00 – засідання журі;

20.00 – гала-концерт майстрів мистецтв, членів журі Фестивалю-конкурсу (центральна концертна сцена м. Трускавця).

22 травня 2016 року, «ГКК «Карпати»

10.00-13.00 – конкурсні прослуховування і перегляди учасників;

13.00-14.00 – засідання журі, обідня перерва;

14.00-16.00 – екскурсії для учасників Фестивалю-конкурсу;

16.00 – урочисте закриття Фестивалю-конкурсу, вручення дипломів та призів лауреатам. Заключний Гала-концерт переможців і гостей-майстрів мистецтв України («ГКК» «Карпати»).

Вл. інф.

З понеділкової наради

Поляки почали їздити до дельфінарію

Минулого тижня міський голова Трускавця Андрій Кульчинський побував з візитом у польському місті Перемишлі. Про це мер розповів на понеділковій нараді 4 квітня. Мета поїздки – активізація співпраці між нашими містами-побратимами, зокрема щодо залучення коштів програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна на ремонт доріг та облаштування парків.

Андрій Кульчинський розповів, що популярною «фішкою» для поляків зараз є поїздки до дельфінарію «Оскар» у Трускавці. Оскільки стан доріг від українсько-польського кордону до Трускавця є вкрай незадовільним, а власних коштів на їх ремонт не вистачить, то надзвичайно важливо залучити кошти ЄС, вважає міський голова. Є шанси отримати певну частину коштів і на співфінансування реконструкції курортного парку у Трускавці, адже Перемишль готує на програму транскордонного співробітництва проект реконструкції одного зі своїх парків.

Боротьба з мінімізаторами – ефективна

Переведення працівників на 0,25 чи на 0,1 ставки неприпустиме! Таку думку висловив міський голова Трускавця Андрій Кульчинський. Він повідомив, що триває робота з так званими «мінімізаторами», які переводять працівників на мізерну зарплатню, що впливає не лише на майбутній розмір пенсії працівників, але і на наповнення бюджету.

За словами міського голови, є певні зрушення, адже в першому кварталі 2016 року спостерігається зростання надходжень податку на доходи фізичних осіб – план виконано на 120%. «Це свідчить, що в місті збільшився рівень зарплати та відрахування від неї, навіть незважаючи на низький сезон та скорочення, які пройшли в ПрАТ «Трускавецькурорт». Це – хороша тенденція», - каже Андрій Кульчинський.

Озеленення, нова бруківка

Як повідомив директор КП «Парк курортний» Назар Веретко, у місті проходять роботи з кронування дерев. Гарний та естетичний вигляд дерева мають на вулицях Суховоля та Івасюка, а також в районі СШ №1 та СШ № 3. Висаджено декоративні дерева, які прикрашатимуть наше місто-курорт, повідомив очільник комунального підприємства.

Міський голова Андрій Кульчинський теж взяв участь у висадці дерев – минулими вихідними на поляні кварталу Героїв Майдану в Гаївському лісництві.

А начальник управління житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради Сергій Максимич поінформував, що завершено роботи з облаштування тротуару на вулиці Стуса (від буд. № 1 до буд. № 13). Тротуар замощено бруківкою.

Лікарня – серед найкращих

У Львівській області тільки дві лікарні мають сертифікат ISO – це лікарні у Трускавці та Жовкві. Як повідомив головний лікар Трускавецької лікарні Ігор Стасик, з таким сертифікатом наша лікарня може претендувати на вищу категорію. В лікарні триває атестація, цього тижня буде подано документи до Львова.

Також у лікарні проходить плановий аудит, вже відбувся його перший етап.

Активізувалися крадії номерних знаків

Начальник Трускавецького відділення поліції Богдан Собко повідомив, що активізувалися крадії номерних знаків автомашин. В ніч з 3 на 4 квітня вкрадено 5 номерних знаків, у тому числі й іноземні. Це продумана система, за якою стоять раніше судимі особи, які отримують за це кошти, каже Богдан Собко. Трускавецькі правоохоронці вже мають досвід викриття таких злочинних груп, тож найближчим часом зловмисники будуть покарані, - впевнений головний поліціянт Трускавця.

Кінець опалювального сезону

Як повідомив директор КП «Трускавецьтепло» Руслан Крамар, температурні показники дозволяють припинити опалювальний сезон у Трускавці. Міський голова готує відповідне розпорядження, згідно якого опалювальний сезон в нашому місті завершується 5 квітня.

Володимир Ключак

На благо дітей з особливими потребами

Нещодавно в м. Стебник відбулося відкриття нового приміщення обласного центру соціальної реабілітації дітей – інвалідів «Сонечко».

 З нагоди цієї події реабілітаційний центр з робочим візитом відвідали начальник управління праці та соціального захисту населення м. Трускавця Віра Ільницька, завідувач сектором обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління праці Наталія Татаревич, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олена Пилат, інструктор з трудової адаптації територіального центру Лідія Дідух.

Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів здійснює комплекс реабілітаційних заходів для дітей-інвалідів, спрямованих на попередження (запобігання), зменшення або подолання фізичних, психічних розладів, коригування порушень розвитку, навчання основним соціальним та побутовим навичкам, розвиток здібностей, створення передумов для їхньої інтеграції у суспільство.

Директор центру «Сонечко» Микола Гарасим`як тепло зустрів гостей, показав відремонтовану триповерхову будівлю, обладнані навчально-реабілітаційні кабінети, кабінет лікувальної фізкультури площею 72 м2 з відповідним реабілітаційним обладнанням, кабінет масажу з сучасним масажним ліжком «Нуга-Бест», яке подарували Центру спонсори з Бельгії. Тут обладнано кабінет психолога, дефектолога, сенсорна кімната. На окремому поверсі обладнано спальні кімнати, кімната матері та дитини, кімната денного перебування дітей. Відповідно до сучасних вимог тут обладнано туалетні кімнати, душові з гарячою та холодною водою, ізолятор. В Центрі дітки мають можливість навчатися елементам комп’ютерної грамотності, а швейні машинки допоможуть навчитись швейній справі. Сучасна їдальня в новому приміщенні забезпечує п’ятиразове харчування діток з смачними сніданками, обідами, вечерею. Щоденне меню відповідає віковим особливостям дітей, адже тут можна побачити дітей від 4-х до 18-ти років.

Якщо раніше в Центрі могли перебувати до 16 дітей, то зараз, в новому приміщенні можуть перебувати до 50 дітей. Діти почувають себе як удома, бо відчувають тепле відношення до себе, увагу і турботу людей, які їх тут оточують.

Реабілітаційний Центр «Сонечко» співпрацює з ДЮСК «Спортовець» (плавальний басейн), Міжнародною клінікою відновного лікування професора Козявкіна, дельфінарієм «Оскар», які знаходяться в Трускавці.

Реабілітаційні послуги надаються дітям-інвалідам відповідно до індивідуальної програми реабілітації, в якій зазначаються обсяги, форми та строки проведення реабілітаційних заходів.

Для отримання скерування в реабілітаційний центр «Сонечко» батькам дітей-інвалідів необхідно письмово звернутися за місцем реєстрації до управління праці та соціального захисту населення. Трускавецької міської ради за адресою м. Трускавець, вул. Бориславська, 1, тел. 6-82-66.

Оголошення

Ресторан у Трускавці запрошує на роботу офіціанта, кухаря та мангальщика. Тел. для довідок: (03247) 6-69-61.Создан 04 апр 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником