Трускавецький вісник № 74 (1215) від 27 квітня 2016 р.

 

Трускавецький вісник № 74 (1215) від 27 квітня 2016 р.

27.04.2016У номері: Про захист мінеральних джерел Східниці; Храм Воскресіння в Єрусалимі; Триває підготовка до фестивалю «Імперія мистецтв»; Короткі новини.

Короткі новини

Запрошуємо на відкриття виставки від Союзу русинів-українців Словацької Республіки

У середу, 27 квітня, о 17.00 в приміщенні Львівського обласного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича (м. Дрогобич, вул. Театральна, 2, навпроти книгарні «Каменяр») буде відкрито виставку «Маминою голкою». На відкриття виставки запрошують Союз русинів-українців Словацької Республіки та автор Віра Сохова.

Соціальний проект «Тривожні дзвони Чорнобиля»

У Трускавецькому територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) 26 квітня о 11 годині розпочався соціальний проект «Тривожні дзвони Чорнобиля».

В ніч на 26 квітня 1986 року сталася нечувана жахлива катастрофа - аварія на Чорнобильській атомній електростанції Спало місто, спала Україна, не відаючи про велику біду, яка прийшла на нашу землю. З того жахливого часу минуло тридцять літ.

Ведучі заходу пенсіонери Антоніна Леонова, Зінаїда Волчкова, Людмила Полянська у своїх віршах про Чорнобильську трагедію ніби перегортають сторінки книги, так званого документу Чорнобильської трагедії. Вдова ліквідатора Чорнобильської трагедії Надія Чабан поділилась спогадами свого чоловіка – пожежника Андрія Чабана про ці страшні весняні дні 1986 року. Запаливши свічку пам’яті та схиливши голову у хвилині мовчання присутні відали шану героям і жертвам Чорнобильської катастрофи. Доповненням проекту став перегляд документального фільму «30 років після Чорнобиля».

Власна інформація

Єрусалиме, Єрусалиме...

/Напередодні Пасхальних відправ – коротка розповідь про храм Воскресіння, що оповитий ореолом древності і випромінює невимовне духовне світло/

Єрусалим як «місто трьох релігій» завжди приковує увагу прочан з усього світу. Кожен, хто потрапляє до цього міста, має добрий привід для вдячності Богові, за ті знаки любові Всевишнього до нас, грішних людей, які, зокрема, втілені у сакральних спорудах Єрусалиму. Нас, християн, звісно ж, цікавить найбільше те, що ідентифікує нашу віру. Йдеться тут найперше про християнські святині. Серед них - храм воскресіння Господнього. Саме про цей храм - наша коротка замітка.

У 326-335 роках імператор Константин Великий спорудив на місці Спасительних страждань Спасителя світу і Його Воскресіння чудову базиліку. Перший храм Воскресіння Христового був меншим, ніж теперішній, адже печера (місце поховання і Воскресіння Спасителя) не була частиною храму, як тепер. У 614 році війська персидського царя Хозроя ІІ, об’єднавшись з єврейськими загонами, взяли Єрусалим, а згодом і всю Палестину. Єврейський історик Г. Грец писав: «Усі церкви і монастирі були охоплені полум’ям, до чого, безперечно, євреї причинились більше, ніж перси» («История евреев от древнейших времен до настоящего». Одеса, 1908. Т. 6. С. 32). Після взяття Єрусалиму у місті було вбито понад 60 тисяч християн. Храм Воскресіння було зруйновано. Відновили його через 15 років, коли візантійський імператор Іраклій звільнив Палестину.

В часи правління халіфа аль-Хакіма (996-1021) храм Гробу Господнього 18 жовтня 1009 року був повністю зруйнований. У 1036 році імператор Константин VIII на певних умовах отримав дозвіл відновити споруду. Роботу було завершено лише під час правління Константина Мономаха. 15 липня 1099 року Єрусалим було завойовано хрестоносцями під проводом Готфріда Бульонського. Близько 1130 року вони розпочали спорудження нового храму Воскресіння Господнього. Освячено його було 15 липня 1149 року, до 50-річчя взяття Єрусалиму. Ця дата вважається часом створення храму Гробу Господнього. Єгипетський султан Салах-ад-Дін, розбивши 3 липня 1187 року на рівнині між Тиверіядським морем і Назаретом війська Хрестоносців, вступив 3 жовтня у Єрусалим. Він закрив храм Воскресіння на три дні і наказав скинути дзвони.

У 1808 році храм Воскресіння дуже постраждав від спустошливої пожежі: упав купол, потріскалися колони, вигоріла внутрішня оздоба. Однак, у 1810 році все було відновлено, а в 1870 - зведено новий купол.

Храм Воскресіння - це великий комплекс, споруджений у романському стилі ХІІ століття. Однак архітектурний образ величавого храму залишився скритим через те, що споруда з трьох боків закрита будівлями. Святі ворота знаходяться з південного боку. Західний вхід закрито драбиною, яка веде на Голготу. В південній стіні під час будівництва було облаштовано два портали, кожний з яких має шість симетрично розташованих колон з капітелями в коринфському стилі. Один з двох порталів було замуровано за наказом султана Салах-ад-Діна.

Детальний опис внутрішнього облаштування головної християнської святині подано у відомого богослова професора М.М. Скабаллановича. Ось фрагмент із нього: «Аж ось відкриваються важкі клітчасті ворота храму; переступивши його поріг, відвідувач вступає у передпокій (вестибюль)... Навпроти входу відвідувач бачить рожево-жовтий камінь миропомазання, на якому було покладено пречисте тіло Спасителя після зняття з хреста і помазано ароматами. Камінь оточено лампадами і великими канделябрами, які належать різним віровизнанням. Неподалік на захід є інший камінь, на якому стояли мироносиці під час помазання тіла Христового. З правого боку відвідувачеві відкривається вхід на Голготу. На даний момент на Голготу піднімаються двома крутими сходами (кожна має по 18 сходинок), адже Голгота розташована вище над рівнем храму. Ця гора є своєрідною площадкою, розділеною стовпами на дві частини, що творять два притвори: притвор Розп’яття, який належить грекам, і притвор прибивання до хреста (належить латинянам)».

Храм Воскресіння - величавий, просторий, хоч і похмурий. Чотири великих стовпи підтримують чотири арки, на яких кріпиться купол, що освічує храм. У вівтарі знаходяться частини Животворного Хреста Господнього і права рука святого василія Великого. Посередині самого храму стоїть невелика кам’яна чаша, у якій поміщено приплюснуту кулю. На кулі - чорний хрест. Це – так званий пуп, або центр землі. За переданням, ця частина храму побудована на тому місці, де знаходився сад Йосифа Ариматейського.

Навколо головної частини храму Воскресіння проходить темний коридор, у якому знайшлося місце маленьким відкритим притворам і каплицям на честь різних подій і осіб з євангельської історії. Тут, згідно з переданням, Спаситель явився після воскресіння Марії Магдалині.

В апсиді зовнішньої стіни храму знаходиться притвор святого Лонгина - того воїна, який пробив копієм ребро Спасителя. За переданням, записаним Єрусалимським пресвітером Ісихієм, він походив із Кападокії. Був сліпим на одне око, але прозрів, коли кілька крапель крові і води, що стікали з проколеного ребра Спасителя, попали йому в око. Він увірував у Христа, за що його, а також двох інших воїнів євреї покарали, відтявши їм голови.

Увагу паломників привертає кам’яна драбина із 29 сходинок. Вона веде у підземелля, що розташоване поза стінами храму і складається з двох частин. В одній з них - притвор святої Олени. Історики схильні вважати, що колись тут була базиліка святої Олени, побудована під час правління Константина Великого. У вівтарній частині є сідалище, на якому, як кажуть, сиділа сама Олена підчас розкопування Христа.

Богослужіння у храмі відправляють священнослужителі шести християнських конфесій: греко-православної, католицької, вірменської, коптської, сирійської і ефіопської, кожна з яких має свої притвори і час для молитви. Однак Єрусалимській Православній Церкві належать головні святині: Голгота, Кувуклія, Католікон, а також загальне керівництво службами у храмі.

Підготував о. Михайло Бучинський, настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці (УГКЦ) в Стебнику, газета «Воля громади»

Хочемо жити добре, шиково! А про мінеральні джерела не дбаємо…

Виглядає на те, що коли мова заходить про відпочинок та лікування на бальнеологічних курортах, то щораз більше людей віддає перевагу Східниці. Воно й не дивно: жоден курорт в Україні навіть близько не може суперничати з нами за таким показником як наявна база мінеральних вод. Лише вдумаймося в цю цифру: на сьогодні в селищі нараховується 35 мінеральних джерел і 17 свердловин. Попит на нашу бальнеологію із кожним роком зростає. Вже звиклося, що з настанням тепла біля багатьох джерел юрмляться люди. Аби набрати прописану лікарем водичку, доводиться чекати. Але ж так не повинно бути. Не для того приїжджають до нас відпочивальники, аби непродуктивно витрачати час, зазнавати незручностей.

Рік захисту та розвитку?

Настав час змінити ставлення до збереження та експлуатацію джерел – золотого фонду курорту, безцінного національного скарбу. Рішенням селищної ради 2016 рік оголошено роком захисту та розвитку родовища мінеральних вод. Як бути з лікувальними водами? Лише «Нафтусі» маємо 3 видів – з підвищеним вмістом органічних речовин, з більш вираженою сечогінною дією та з більш вираженою жовчогінною дією. А ще є води з підвищеним вмістом заліза, а також – з підвищеним вмістом хлоридів та натрію. А чудо-водичка типу «Боржомі»! Що маємо зробити для того, аби, подбавши про надійне збереження головного курортного багатства, вийти на новий, цивілізований рівень експлуатації, як це, наприклад, зроблено у тих же Карлових Варах чи Баден-Бадені? Відповісти на ці украй важливі запитання, визначитись із пріоритетами спробували учасники «круглого столу», який відбувся в Народному домі Східниці 8 квітня.

Розпочав розмову голова селищної ради Іван Піляк. На жаль, упродовж останніх 10-12 років ставлення до джерел у Східниці не змінилося. Голова не уточнив, яким було це ставлення, але всі його зрозуміли правильно. Якщо відверто – більшість джерел і свердловин занедбано. Іван Піляк закликав всіх до активної, відвертої та відповідальної дискусії. Нехай кожен, хто вважає за потрібне, поділиться власним баченням ситуації та запропонує свій «рецепт» вирішення сьогоднішніх проблем.

Першим слово взяв підприємець, депутат селищної ради Роман Подоляк. Він поцікався санітарною зоною поблизу санаторію «Гуцулка». Життя на місці не стоїть, і тут потрібно внести корективи. Доволі різким, і водночас дуже продуманим, вийшов виступ одного із найкрупніших на сьогодні власників готельних комплексів в Східниці Валентина Ничипоренка. Сьогодні, як було оголошено, на всіх джерелах родовища мінеральних вод падає дебіт. Це свідчить про одну просту річ – що значна частина води, яка видобувається з джерел, на поверхню до споживачів не потрапляє. Чи означає це, що ресурс цілющої водички зменшується? Ні, вода, як заявив підприємець, залягає внизу. По-іншому й бути не може. Труби, інше обладнання, які використовуються для подачі, зношені, морально застарілі. Не одне десятиліття використовуються вони без належного нагляду та капітальних ремонтів. Не дивно, що протікають. Час вже щось міняти, вдосконалювати, направду подбати про джерела. Якщо самі цього не зробимо – нагадають відпочивальники, які в окремих випадках, як, наприклад, коли йдеться про воду з джерела 2С, по 2 години стоять під пекучим сонцем, аби набрати потрібну для лікування водяну порцію. Виступаючий розповів про особисте ставлення до таких проблем, власну участь у їх вирішенні.

Солідарність виявилася мізерною, хоч і витратився на 40 тис. грн.

Окрема тема – вивчення та дослідження якості поди та визначення дебіту свердловин. В Україні є лише одна установа, яка вивчає лікувальні властивості, проводить дослідження – це Одеський інститут курортології та геологорозвідувальних робіт. Його експертні оцінки та висновки – це мандат на використання джерел. Як наголосив виступаючий, даний документ вмикає «зелене світло» для всіх підприємців, які, приймаючи та надаючи курортні послуги відпочивальникам, провадять власний бізнес. Таких людей у селищі – ледве не вся Східниця. Але ж за виконану Одеським інститутом роботу, яка обійшлась у 900 тис. грн., розплатився один Ничипоренко.

Підприємець, депутат селищної ради Ярослав Шепетяк закликав Валентина Ничипоренка власним коштом навести лад на джерелі №18. Останній погодився, але за однієї умови – якщо його приклад унаслідують й інші підприємці. Нехай і на інших джерелах розіб'ють стежки, подбають про зовнішнє освітлення, поставлять по 2-3 лавки для відпочивальників, обладнають дитячі майданчики... Усі, будучи особисто вмотивованими, повинні брати участь в охороні й цивілізованій експлуатації джерел. Як виміряти оцю особисту участь? Валентин Ничипоренко запропонував простий підхід – зробити це від кількості ліжкомісць, яка, звісно ж, свідчить про обсяг курортних послуг, які надаються підприємцями. До уваги можна не брати тих, хто тримає по 2-3 відпочивальники.

Репліку свого візаві Ярослав Шепетяк сприйняв з гумором. У нього, як виявилось, також є свій досвід участі у відновленні, проведенні благоустрою на одному із розташованих поблизу його готелю джерел. Витратився на 40 тис. гри., постарався не лише для себе – для всіх. І що? Після виконаної роботи до нього підійшли 2 підприємці, кожен з них дав по 50 грн. Отака вийшла співучасть селища у проекті пана Шепетяка.

Не варто все скидувати до одного «казанка»

Власник вілли «Респект» Ігор Курус підтримав ідею солідарної участі підприємців у збереженні та оздоровленні джерел. Починати, на його думку, слід із створення робочої групи. Обов'язково має бути врахована й юридична складова. Групуватись закликав за територіальним принципом – найперше відновлювати розташовані по сусідству з готелем чи віллою, якою володієш, джерела. Зайшла розмова і про ліцензійну роботу. Про це, звісно ж, також слід пам'ятати, вирішувати ліцензійні проблеми треба. Але, як застеріг Іван Піляк, не слід все звалювати до одного «казанка». Ліцензійна робота має здійснюватися окремо від того, що зветься участю у збереженні джерел. Бо це справа не одного дня, і навіть не місяців. Роки йдуть на вироблення ліцензій.

Розмова за «круглим столом» засвідчила про головне – є консенсус. Раз так – потрібно рухатися далі. Черги поблизу окремих джерел виникають і через дії лікарів. Не на одному джерелі №18 є вода. Аналогічну за складом воду можна попити й на кількох інших джерелах. Але їх лікарі чомусь не пропагують. Іван Піляк нагадав про необхідність провести оцінку стану зон суворого режиму. Своє бачення вирішення сьогоднішніх проблем висловили і колишній селищний голова Богдан Дмитришин та підприємець Олег Дорош. Своє слід берегти та примножувати.

Підприємець Степан Кость нагадав про події 2010 року, коли Східниця ледве не втратила контролю над родовищем мінеральних вод. Тоді Львівська обласна рада спробувала передати їх на баланс Самбірського молочного заводу. Аби непоправне не сталося – довелося вдатися до рішучих дій. Були протести під стінами обласної ради. Про це потрібно пам’ятати й сьогодні. Бо завжди знайдуться охочі привласнити те, що погано лежить. Джерела мінеральних вод слід оберігати найперше. Це завдання завдань для всіх східничан. До прискореного повномасштабного каналізування та якнайшвидшого будівництва очисних споруд закликала одна із присутніх у залі жительок Східниці. «Цілими потоками течуть фекалії Східничанкою»! На репліку відреагував Іван Піляк. Голова нагадав про останні міні проекти, які були реалізовані крупними готельними комплексами. Всі вони мають власну систему очистки каналізаційних стоків. Якщо ж говорити про курорт в цілому, то для того, щоб на 100 відсотків вирішити проблему очисних споруд, потрібно близько 15 млн. грн. Наразі ця сума «непідйомна» для селищної ради, чий річний бюджет становить 6 млн. грн. Тому й будуються локальні очисні споруди на найбільш завантажених стоками напрямках.

Депутат селищної ради Володимир Голяк довів до відома присутніх рішення ПрАТ «Укрнафта» від 7 березня ц.р. щодо припинення експлуатації нафтових свердловин, які базуються на Східницькому нафтовому родовищі. Це означає, що за ними ніхто не дивиться. А раз так – створюється ще одна небезпека для родовища мінеральних вод. Нафта, якщо не контролювати підземні процеси у закинутих свердловинах, цілком може просочитись, дійти до санітарних зон. Житель гірського курорту Максим Дубленич закликав не лише про прибуток й великі гроші думати тих, у кого за останні роки голова від напливу відпочивальників обертом пішла. Немало нашого люду "розкрутилося" тримають не по 20-30 відпочивальників, а по 150-170. Гроші рахувати вміють, а про природу, збереження довкілля ані гадки не мають. Якщо так і надалі господарюватимуть – недовго рахуватимуть гроші. Курорт загубимо. І що тоді робитимуть із теперішніми велетенськими готельними комплексами на 400-500 місць? «Корів, мабуть, розводитимуть», - в'їдливо підбив підсумок власного виступу пенсіонер.

План маємо. Залишилось одне – виконати його

Доречну пропозицію вніс підприємець Григорій Мацієвський. Мінеральних джерел у Східниці справді багато. Але ж не всі в однаковій мірі затребувані. Закликав сконцентрувати зусилля на відновлення, підвищення дебіту найбільш експлуатованих. А таких не так вже й багато. Йдеться про 6-8 джерел.

Насамкінець слово знову взяв Іван Піляк. Голова попросив один – два тижні на вивчення пропозицій для формування кількісного складу керівної ради, яка розпочне цілеспрямовану робо у із захисту та розвитку родовища мінеральних вод. План є. Значить, і позитивний результат буде.

Олексій Дорофтей, «Вісник Східниці», газета «Вільне слово»

Підготовка до фестивалю «Empire of arts» продовжується

Як ми вже інформували, 28-31 травня цього року у Трускавці відбудеться ІІ Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва.

Часу до початку проведення грандіозного заходу залишилося небагато – всього місяць. Участь у міжнародному конкурсі-фестивалі візьмуть юні таланти з усієї України та з-за кордону. Прогнозована кількість учасників – більше 500 осіб віком від 3-х до 35-ти років, які готуються продемонструвати свою майстерність у таких жанрах: вокал та вокальні колективи, хореографія та хореографічні колективи, інструментальна музика, театральне мистецтво, мажоретки, барабанщиці, циркове мистецтво, моделінг, дизайн одягу.

Виступи учасників конкурсу-фестивалю оцінюватиме високопрофесійне міжнародне журі з України, Угорщини та Конго, що складається з провідних діячів культури і мистецтв, спеціалістів у різних видах мистецтв, зірок шоу-бізнесу, Народних та Заслужених артистів України, керівників та продюсерів музичних студій і колективів, директорів Міжнародних проектів та фестивалів, акторів, режисерів, поетів, композиторів, концертних менеджерів, pr-спеціалістів, аранжувальників, музичних критиків, хореографів та викладачів.

На даний час до складу журі запрошені:

1. Zinaida VARI – Доктор мистецтвознавства, кандидат наук, Арт-директор міжнародних фестивалів в Угорщині, Болгарії, Турції та Хорватії (Угорщина).

2. Тимофій НАГОРНИЙ – Відомий продюсер, бізнесмен, меценат, громадський діяч, президент «Фонду волонтерів України» (Україна).

3. Тарас ШІТ – Голова правління ЛОВ Творчої спілки АДЕМУ. Заслужений діяч естрадного мистецтва України. Магістр Вищої школи умієнтності ім.Станіслава Сташіца (м. Кельце). Засновник Львівського обласного відділення Національної хореографічної спілки України, віце-президент Української ради танцю, дійсний член об'єднання професійних вчителів танцю Великобританії, почесний дійсний член Ліги танцю та спортивного танцю Грузії, а також асоціації танцю м. Тергумуриш в Румунії. Доцент кафедри акторської майстерності та хореографії Львівського національного університету ім. Івана Франка. Директор Всеукраїнських фестивалів «Львівська Рапсодія», «Золотий перетин Львова», «Джерела Моршина» (Україна-Польща).

4. Руслан МАХОВ – Топ-педагог «D.Side dance studio». Хореограф телепроектів «Майданс», «Голос країни», «Голос діти» і «Пристрасті на паркеті». Постановник національної музичної премії «YUNA» та музичної премії «M1 Music Awards». Балетмейстер вистав «Бес снов» (м. Санкт-Петербург), «Кабаре Палац» (м. Вороніж), «Christmas story» (м. Вороніж), «Грінч – викрадач Різдва» (м. Сочі). Хореограф-постановник сольних концертів, турів та шоу таких артистів як: Monatik, Руслана, Олександр Рибак, Анна Сєдакова, Alyosha, групи «Nikita», Анна Завальська, Яна Соломко та ін. Балетмейстер численних мюзиклів та спектаклів на території України та Росії (Україна).

5. Олег ЛИСІЙ – Диригент і актор мюзиклів міжнародної театральної компанії «Stage Entertainment». Артист Бродвейських мюзиклів «Chicago», «Красуня і Чудовисько». Музичний керівник бродвейських майстер-класів «Broadway dreams». Співак, викладач вокалу. Соліст Національного оркестру народних інструментів України (Україна).

6. Blaise MALABA – Півфіналіст телепроекту «Голос країни-3», оперний співак, учасник Міжнародного конкурсу оперного співу BBC CARDIFF SINGER OF THE 2015 в Лондоні, лауреат Міжнародного конкурсу вокалістів «Impreza», телеведучий (Конго).

Організатором цієї події є Громадська організація «Імперія мистецтв» та Продюсерський центр «BRAVA PRODUCTION», за підтримки Трускавецької міської ради та міського голови Трускавця Андрія Кульчинського.

Метою конкурсу-фестивалю «Empire of arts» є пошук і розкриття творчих здібностей у молодих авторів, виконавців, хореографів, дизайнерів, моделей, артистів оригінального жанру та митців, залучення їх до мистецтва, включення їх у творчий процес духовного та естетичного потенціалу особистості; надання стартового майданчика для розвитку творчого потенціалу у їхній подальшій кар’єрі; встановлення, розширення і зміцнення дружніх і творчих зв’язків між колективами та окремими виконавцями, розвиток міжнародних та міжнаціональних зв’язків.

Основними заходами конкурсу-фестивалю є:

 1. Церемонія офіційного відкриття І Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячого юнацького та молодіжного мистецтва «Empire of arts»;

2. Проведення конкурсу-фестивалю у декількох номінаціях: вокал та вокальні колективи, хореографія та хореографічні колективи, інструментальна музика, театральне мистецтво, мажоретки, барабанщиці, циркове мистецтво, моделінг, дизайн одягу;

3. Проведення масштабного флешмобу;

4. Програма відпочинку (вечір знайомств, конфеті-вечірка, дискотеки, творчі зустрічі, екскурсії Трускавцем, Львовом, відвідування зоопарку «Лімпопо» та ін.);

5. Майстер-клас за участю членів журі;

6. Прес-конференція за участю засновників, організаторів, членів журі, переможців та зіркових гостей конкурсу-фестивалю;

7. Концертна програма за участі зіркового журі та учасників фестивалю;

8. Церемонія нагородження учасників, дипломантів та переможців;

9. Святковий Гала-концерт!

Для усіх учасників та переможців конкурсу-фестивалю «Empire of arts» передбачено нагороди та подарунки!

Переглянути фото- та відео звіт фестивалю «Empire of arts-2015» можна на сторінці фестивалю: https://vk.com/empireofarts та на офіційному сайті: www.empireofarts.com.ua

Розпочнеться конкурс-фестиваль 28 травня о 16.30 урочистим відкриттям на центральній сцені Трускавця. Також, Організатори цього року планують провести під час відкриття цікавий флеш-моб. Конкурсні виступи відбуватимуться 29 травня у приміщенні концерт-холу санаторію «Hotel and SPA Resort Женева» та 30 травня в приміщенні концертного залу санаторію «Кришталевий Палац» з 10.00 до 19.00.

31 травня о 20.00 в приміщенні ПК ім. Т.Г.Шевченка відбудеться заключний Гала-концерт! В програмі:

- Церемонія закриття фестивалю та нагородження учасників, дипломантів та переможців.

- Гала-концерт за участі переможців фестивалю, членів журі та зіркових гостей.

- Пірошоу, сюрпризи від партнерів.

Ведучими конкурсних днів та заключного Гала-концерту стануть Тарас Богун та Софія Горбяк. Також, під час проведення фестивалю, розважальний комплекс «Cazanova» організує для усіх учасників насичену розважальну конфеті-вечірку! Медіа-підтримку фестивалю, а також головний приз для переможця – професійний відеокліп, забезпечує «MALINA photo & video», що має великий досвід у фото- та відеозйомці різноманітних заходів.

Генеральний партнер проекту – ТЦ «Роксолана», що з кожним днем набирає популярності не тільки серед львів’ян, але й серед гостей міста. Захід підтримало багато партнерів, тому цього року він буде висвітлений досить масштабно.

Заявки на участь у конкурсі-фестивалі приймаються до 01 травня 2016 року. Детальна інформація розміщена на сторінках соціальних мереж: https://vk.com/empireofarts https://www.facebook.com/events/528278217374995/ Довідки за тел.: +38 093 252 06 59.

Запрошуємо усіх долучитися до такої грандіозної мистецької події!

Друзі та партнери конкурсу-фестивалю:

Генеральний партнер: ТЦ «Роксолана»

Партнери: Трускавецька міська рада, МГО «CinemaHall», ЗАТ «Трускавецькурорт», санаторій «Royal Hotel and SPA Resort Женева», Туроператор «Світ мандрів», Розважальний комплекс «Cazanova», Компанія «Ін Тайм», Готель «Золота Корона», Санаторій «Кришталевий Палац», Готель-ресторан «Візит», Санаторно-курортний комплекс «Дніпро-Бескид», Мережа готелів «Набі», Зоопарк «Лімпопо», ТРК Львів, Головний шоу-бізнес портал SHOWBIZA.COM, Сайт міста Львова 032.ua, ФМ Галичина, Медіа-група «ProMedia», «ХІТ-ФМ» 106,4 ФМ ,«Наше радіо» 103,5 ФМ, «Радіо П’ятниця» 100,6 ФМ, Інтернет-журнал «TVBOOM», «Львівська газета», Відкритий суспільний сайт «Трускавецький вісник», Інтернет-газета «Майдан», Спільнота «Lviv Lviving», Паблік «Типовий Трускавець» https://vk.com/typical_t_t, Портал inkorr.com, Портал «Музичний Львів», Міжнародний культурний портал «Експеримент», Система on-line бронювання «УкрЗахід», Сайт громадської журналістики «Колона», «Malina Photo&Video production», DK-GRUP (c) D.Kushnir, Компанія «Studio Element», Компанія «A-Trophy», Фотограф Роман Колечків, Фотограф Марія Ковалишин, Фотограф Валентина Некрасова, Andrew Yatsiw photography, Фотограф Julia Martin, Фотограф Ulyana Kiral, Фотограф Роксоляна Труш, Фотограф Марта Брицька, Design Studio «TUZ». Ведучі – Тарас Богун та Софія Горбяк.

Вл. інф.Создан 27 апр 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником