Трускавецький вісник № 98 (1239) від 31 травня 2016 р.

 

Трускавецький вісник № 98 (1239) від 31 травня 2016 р.

31.05.2016У номері: Про початок будівельних робіт зі спорудження статуї Христа-Спасителя; Вірш «Трускавецька Фієста-2016»; Короткі новини регіону; Оголошення.

Короткі новини

Акробатки з Дрогобича встановили рекорд України

30 травня 2016 року у місті Львові відбулася презентація «Книги рекордів України 2016», а також фіксування експертною групою чотирьох нових рекордів, одним з яких був рекорд зі спортивної акробатики.

Красу, грацію і справжній спортивний характер продемонстрували акробати Дрогобицької ДЮСШ жіноча пара Олександра Табачинська (Дрогобицька гімназія) та Юлія Пилип’як (ДДПУ), виконуючи єдині в світі ризикований складно-координаційний елемент сальто з рук в руки в прямому положенні з обертом на 720 градусів.

Протягом довгого часу спортсмени втілювали в реальність творчий задум своїх наставників-тренерів Жгути Ж. та Жгути О. Та не тільки фанатична відданість своїй професійній діяльності та клопітка праця спортсменів дали можливість мрії перетворитися в реальність. Спонсором цієї акції виступив Дмитро Огньов, який вже надавав матеріальну допомогу, без якої неможливий майбутній розвиток молодих талановитих спортсменів.

Встановлений світовий рекорд буде занесений в наступну публікацію «Книги рекордів України 2016». А попереду майбутні задуми і старти на змагальній арені. Наші дівчата готуються гідно представляти Україну на Чемпіонаті Європи зі спортивної акробатики.

У Трускавці побільшає туристів з Латвії

Компанія «Ecolines» вирішила розширити регулярність автобусного рейсу «Рига-Трускавець». Регулярність розширено до двох рейсів двоповерховим 76-тимісним автобусом, комфортабельність якого відповідає чотирьом зіркам за міжнародною класифікацією. Квитки можна придбати на сайті компанії «Ecolines».

- Думаю, в найближчому майбутньому ми зуміємо поглибити взаємну співпрацю між Центром туристичної інформації Трускавця та компанією «Ecolines», оскільки розширення логістичної географії сприятиме розвитку Трускавця, - каже директор Трускавецького інформаційно-курортного центру Олександр Боднар.

Пропозиції Трускавця включено в кінцевий проект рішення

За результатами двох потужних міжнародних заходів, які відбулися у Трускавці в травні цього року (підписання чотиристоронньої Угоди про співробітництво органів місцевого самоврядування України та Польщі і виїзне засідання Комітету ВРУ та Сейму РП) вже з кінця наступного тижня заплановані перші робочі поїздки до Польщі з підписанням конкретних угод про участь у спільних проектах з фінансуванням Євросоюзу. Про це «ТВ» поінформували в ГО «Європейська інтеграція України».

В кінцевий проект рішення спільного виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань сім`ї, молодіжної політики,с порту та туризму і Сейму Республіки Польща з питань сім`ї, спорту та туризму включено всі пропозиції Трускавця. Основні з них: при перегляді держбюджету на 2016 рік передбачити реконструкцію курортного парку в Трускавці, реконструкція доріг з туристичним ознакуванням від пункту пропуску «Смільниця» до Трускавця, надання лісам в околицях Трускавця статусу Національного парку.

У дрогобицькій синагозі відкривається виставка про Голокост

У четвер, 2 червня, у Великій синагозі Дрогобича (вул. Пилипа Орлика, 6) відбудеться відкриття виставки «Історія знищення та порятунку. Голокост у Дрогобичі та Бориславі». Початок відкриття – о 17.30. Виставка буде чинною 3-6 червня з 16.00 до 20.00.

Власна інформація

З Божою допомогою все задумане вийде

24 травня розпочато перші будівельні роботи по спорудженню скульптури Христа-Спасителя на Гошівській горі, що у Трускавці.

Затійник-ентузіаст цієї суспільно значущої справи громадський діяч і меценат Ігор Кісак розповів про те, що зараз проводяться складні інженерні роботи по укріпленню гори, а далі – підготовка до забурювання буро-набивних палів. Після того почнеться армування і бетонування майданчика, на якому буде встановлений восьмигранний постамент.

На місці працює будівельна техніка, до робіт залучені сини п. Ігоря, а також його друзі та однодумці. Мешканці прилеглих будинків кажуть, що з нетерпінням чекають цього урочистого дня, коли вже можна буде побачити зведену скульптуру.

- Для втілення цього задуму мені знадобилося шість довгих років, щоб зібрати всю дозвільну документацію, що дає мені право на початок будівельних робіт цього масштабного проекту. Було й таке, що і палки в колеса вставляли, щоб тільки затягнути процес. Сьогодні я з оптимізмом дивлюся в майбутнє і вірю, що з Божою допомогою все задумане вийде. Сподіваюся, що до цієї справи долучатимуться небайдужі трускавчани, ентузіасти, волонтери, – розповів Ігор Кісак.

- Скульптура Ісуса Христа – суспільно значущий об`єкт, який будується для громади міста та працюватиме на промоцію Трускавця. Скульптура Ісуса Христа матиме велике духовне значення і слугуватиме, як символ релігійної єдності трускавецької громади. Крім цього, скульптура стане культурно-мистецьким центром, що приваблюватиме, як туристів, так і паломників з усього світу, – прокоментував син п. Ігоря Андрій Кісак.

TruskavetsToday

Вірш «Трускавецька Фієста-2016»

Коли прийде, не дай Боже, печаль,

І ти не будеш знати, що діяти,

Згадай, будь ласка, файний фестиваль

Із сонячною назвою «Карпати».

Коли прийдуть до тебе радощі, дай Боже,

Почнеш стрибати, а душа твоя співати,

То знай, що бути в щасті допоможе

Цей санаторій з назвою «Карпати»!

В краю, де гори, ріки, полонини,

Нехай співає юність молодецька.

Во славу миру, долі України

Живи, зростай, Фієсто Трускавецька!

Я вірую, що буде все отак –

І професіонал зміцніє, і аматор,

Бо тут Лев Ярославович Грицак –

Є керівник, Людина і Фундатор!

Станіслав Калиновський, «Золотий акордеон Слобожанщини» (місто Харків), 23.05.2016 р.

Оголошення

Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець) запрошує на роботу кухонних працівників, мийників посуду, прибиральників, шеф-кухаря, зав. продуктовим складом, покоївок, молодшу медичну сестру, столяра, електрика, робітника садово-паркового господарства, охоронців, вихователя. Тел. для довідок (03247) 6-21-22.Создан 31 мая 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником