Трускавецький вісник № 133 (1274) від 6 серпня 2016 р.

 

Трускавецький вісник № 133 (1274) від 6 серпня 2016 р.

06.08.2016У номері: Звернення прокуратури; Спартакіада інвалідів; Яскраве дозвілля «Сумувати заборонено».

Звернення Дрогобицької місцевої прокуратури до мешканців Дрогобиччини

Шановні мешканці Дрогобиччини!

Керівництвом держави та Генеральної прокуратури України на сьогодні визначено одним із пріоритетних напрямків діяльності правоохоронних органів боротьбу із незаконним вирубуванням лісів.

Актуальною є ця проблема і для Дрогобиччини.

Місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у десятках кримінальних проваджень, порушених за фактами незаконних порубок лісу. Однак ефективність їх розслідування, без активного сприяння громадськості, а зокрема мешканців прилісових населених пунктів, які є безпосередніми свідками скоєння даного злочину, на жаль, є невисокою.

Ми будемо вдячні за кожне свідчення щодо місць незаконних вирубок, даних щодо транспортних засобів, осіб, які до цього причетні, виробництв, на яких обробляють здобуту незаконним шляхом деревину тощо.

Не останню роль в ефективності боротьби із лісовими злодіями відіграє своєчасність, невідкладність повідомлення правоохоронців, сприяння у пошуку ними слідів злочину та затримання злочинців «на гарячому».

У разі ініціативи створення груп громадського патрулювання лісів на територіях сільських рад, - діяльність останніх буде підтримана усім правоохоронним блоком району, за координації Дрогобицької місцевої прокуратури.

Про вказані протиправні факти прошу інформувати чергову частину Дрогобицького ВП ГУ НП у Львівській області за телефоном 067-673-50-54, або на 102.

Дрогобицька місцева прокуратура

У Трускавці пройшла Спартакіада інвалідів

Здоров’я – це ранок зі свіжим повітрям,

Це сонце, що гріє ласкаво й привітно.

Здоров’я – смак свіжих ягід дозрілих,

Це спорт, що дає нам наснагу і силу.

Фізична культура і спорт є запорукою здорової нації.

Трускавецька міська асоціація інвалідів ЛОАІ ВОІ СОІУ 5 серпня 2016 року провела V Спартакіаду інвалідів міста Трускавця. Відбулися змагання міської Спартакіади серед інвалідів міста як першого етапу змагань. До організації змагань долучилися відділ у справах сім`ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради під керівництвом Коваля Романа Львовича та фізкультурно-спортивне товариство «Спартак» під керівництвом Біласа Петра Львовича.

З нагоди відкриття Ігор XXXI Олімпіади в м. Ріо-де-Жанейро урочиста церемонія підняття Державного прапора України та прапора Національного олімпійського комітету відбулась на майдані Незалежності в м. Трускавец. Так урочисто розпочалась V Спартакіада інвалідів м. Трускавця. Привітали учасників Спортакіади секретар Трускавецької міської ради Наталія Пономаренко, завідувач відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Роман Коваль, начальник управління праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради Віра Ільницька, голова Трускавецької міської організації інвалідів Надія Заблоцька, голова Львівської обласної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», заслужений працівник фізичної культури та спорту України, заслужений тренер України Віктор Первачук, заступник голови Львівської обласної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Ігор Власенко, головний суддя змагань, голова Трускавецької міської організації ФСТ «Спартак», заслужений тренер України Петро Білас, член президії Львівської обласної асоціації інвалідів, голова Стрийського районного товариства інвалідів та Моршинського товариства інвалідів Зеновія Кецик та її заступник Іван Вінців.

 Продовжила свою роботу міська Спартакіада людей з особливими потребами на базі санаторію «Кришталевий палац» у Трускавці за гостинного сприяння нового керівника санаторію, одного зі спонсорів цієї Спартакіади Денисенка Романа Анатолійовича (він також забезпечив медичний супровід).

В такий особливий день хвилиною мовчання ми вшанували пам`ять загиблих за Україну, Героїв Небесної Сотні, АТО та всіх синів і дочок України які віддали своє життя за наш спокій. Також вшанували громадських активістів , які були керівниками та членами Трускавецької МАІ, людей, які стояли у витоків створення та розвитку Трускавецької МАІ, фізичної культури і спорту в нашому місті, сприяли гармонійному розвитку людей з інвалідністю та виховували любов до занять спортом.

П`ятий рік у Трускавці Трускавецька МАІ проводить Спартакіаду людей з інвалідністю – свято сили, краси, здоров’я, гармонії, бадьорого настрою та впевненості в майбутньому. Спартакіада проводиться згідно завдань міської Комплексної програми правового захисту, соціальної підтримки і реабілітації осіб з інвалідністю на 2015-2018 роки.

На нашому спортивному святі традиційно присутня міська влада та керівництво Львівської обласної асоціації інвалідів. Були запрошені, але не змогли приїхати, оскільки є учасниками Всеукраїнської конференції голова ЛОАІ ВОІ СОІУ, перший заступник голови ВОІ СОІУ, головний редактор газети «Благовіст» Тарасенко Леонід Аврамович, заступник голови ЛОАІ ВОІ СОІУ, голова комітету законодавчої ініціативи ВОІ СОІУ Кіяновська Оксана Іванівна, а також начальник Львівського регіонального центру з фізичної культури «Інваспорт» Ніколаєв Мирослав Степанович. Вони телефонували та бажали перемог учасникам Спартакіади у Трускавці.

На Спартакіаду прибули артисти Народного цирку «Каскад» під керівництвом Миколи Добровольського, а озвучувала їхні виступи ведуча трускавецького Народного дому Олена Соляник.

 Велика подяка Трускавецької МАІ за внесок у розвиток фізичної культури та спорту серед людей з інвалідністю спонсорам, а це:

- Козявкін Володимир Ілліч, ТЗОВ «Міжнародна клініка відновного лікування «Еліта»,

- Остапчук Юрій Іванович, санаторій «Шахтар»,

- Бабелюк Валерій Євгенович, санаторій «Молдова»,

- Кутельмах Ірина Володимирівна, ринок «Дукан»,

- Настьошин Роман, магазин «Теремок»,

- Пирцус Микола Йосипович, санаторій «Аркада»,

- Малащак Михайло Володимирович,

- Шишко Олександр Андрійович, санаторій «Перлина Прикарпаття»,

- Вовчанський Василь Іванович, ЦМРСЛ «Трускавецький (військовий санаторій),

- Швець Юрій Володимирович, пансіонат «Пролісок»,

- Гузьо Ірина Миколаївна, магазин «Сова»,

- Панахида Олена Миколаївна, аптека,

- Габриш Олег Броніславович, ресторан «Білий дворик», ПП «Галич-444»,

- Янів Марія Петрівна, магазин «Річки»,

- Каравайцева Наталія Гнатівна, супермаркет «Колібріс»,

- керівник магазину «Парламент»,

- директор ТЗОВ «Овочі-фрукти» Мельничок Ігор Теодорович та комерційний директор Павлів Галина Теодорівна.

В перервах між спортивними змаганнями учасників спартакіади пригощали канапками, солодощами, випічкою, фруктами.

Подяка Трускавецької МАІ управлінню молоді та спорту за вагомий внесок у виховання здорової нації, за сприяння розвитку реабілітації людей з інвалідністю , особливо керівнику Ковалю Роману Львовичу.

До програми спартакіади включено шість видів спорту: армспорт, бомбаскет, дартс, легка атлетика, шашки, шахи.

У спортивних змаганнях взяли участь 40 членів асоціації. На Спартакіаді панувала дружня атмосфера, емоції людей, піднесений гарний настрій. Учасники від душі дякували всім, хто організував та провів для них таке урочисте спортивне свято.

Переможців нагороджено медалями та грамотами від Трускавецької міської ради та грошовими нагородами і подарунками від Трускавецької МАІ.

Кожна людина мріє досягти вершини та про особистий рекорд, а члени Трускавецької МАІ вже почали свій шлях до підкорення вершин спортивного Олімпу.

Зичимо для них здоров’я, подальших успіхів та спортивних перемог.

Надія Заблоцька, голова Трускавецької МАІ ЛОАІ ВОІ СОІУ

Яскраве дозвілля для всієї родини «Сумувати заборонено»

Ось і підходять до завершення довгоочікувані літні канікули. А ще так хочеться відпочивати, бавитися з друзями чи просто байдикувати. Та дітвора мимоволі вже починає замислюватися про школу і при цих думках стає трохи сумно.

«Сумувати заборонено», - сказала служба у справах дітей та 04.08.2016 р. організувала для діток пільгових категорій поїздку до Львова. І не просто поїздку, а казку тривалістю в один день.

 Казкова країна «Ігроленд», яка створена для дітей, які хочуть свободи дій і руху, стрімкі в своєму розвитку, активні, творчі, веселі і енергійні, зустріла нас щирою посмішкою адміністратора Людмили та гіда Христини.

 Невеличка екскурсія по Ігроленду завершилися біля боулінгу, де протягом 30 хв. діти тішилися своїми здобутками. А потім – «великий лабіринт життя», веселий, цікавий, з перешкодами, які наші діти долали з щасливою посмішкою.

Далі нас перестріли пірати, які запросили на свій корабель та подарували цікаву програму.

 Дві години спливли непомітно.

 Змучені, але щасливі розмістилися діти в комфортному автобусі і приготувалися їхати додому, щоб поділитися своїми враженнями. Але організатори мали в запасі сюрприз – МакДональдс. Картопля фрі, гамбургери, кока кола – все, що забороняли батьки, в цей день було дозволено., а в подарунок ще і надувні кульки отримали. Та і на цьому святкова програма не завершилася – всіх чекав смачний торт від іменинника Назара.

Потім була дорога додому, емоційні обговорення подій в колі сім’ї кожної дитини.

Всього кілька годин подарованих дітям зробили їхнє життя яскравим та радісним, та залишаться в пам’яті надовго.

Наш кор.Создан 06 авг 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником