Трускавецький вісник № 210 (1351) від 12 грудня 2016 р.

 

Трускавецький вісник № 210 (1351) від 12 грудня 2016 р.

12.12.2016У номері: День Біблії у Бориславі; Інформує податкова; Спортивні новини; З апаратної наради у Трускавці.

Короткі новини

На нараду у Трускавці чиновників приходитиме менше

На щотижневу понеділкову апаратну нараду в Трускавецькій міській раді приходитиме менше чиновників. Про це 12 грудня на нараді сказав заступник мера Трускавця Олексій Балицький. За його словами, кількість учасників наради не мусить бути такою великою, як це є зараз.

Нагадаємо, що в структурі виконавчих органів Трускавецької міської ради працює понад 100 чоловік. Про потребу скорочення кількості чиновників говорилося ще за часів попереднього мера, та в результаті замість скорочення відбулося роздуття штату. Зараз на щотижневій понеділковій апаратній нараді зал засідань вщерть заповнений чиновниками, функції яких інколи дублюються. Серед них є й такі, які жодного разу не виступали, не доповідали про стан справ і нікому не цікаво, що ж відбувається у їхніх відділах. Натомість бракує на нараді керівників РЕМу, газової, представників фіскальної служби.

На фото: менше половини працівників органу місцевого самоврядування у Трускавці на відзначенні Дня місцевого самоврядування. Грудень 2016 р.

Запізнився – плати з власної кишені

До початку 2017 року завершується внесення змін до державного реєстру неприбуткових організацій. В зв’язку з цим бюджетні установи Трускавця повинні вкластися в цей термін і до середини грудня подати свої дані до цього реєстру. Про це йшлося на щотижневій апаратній нараді в Трускавецькій міській раді 12 грудня. За словами міського голови Трускавця Андрія Кульчинського, ті з чиновників, хто не встигне вкластися в цей термін і з нового року платитиме податок на прибуток, то здійснюватиме такі виплати з власної кишені.

Про потребу посилення дисципліни в чиновницьких рядах говорили на нараді також заступник міського голови Олексій Балицький та керуюча справами ТМР Олена Петранич.

Збільшилася кількість тих, хто потребує субсидії

У Трускавці в листопаді за субсидією звернулося 336 осіб, які раніше не зверталися за отриманням цього виду адресної державної допомоги. Про це 12 грудня на щотижневій апаратній нараді в Трускавецькій міській раді повідомила заступник начальника управління праці та соціального захисту населення ТМР Ольга Гарасим`як. За десять днів грудня таких звернень поступило ще 65. А всього у Трускавці потребує субсидії 4132 сім`ї.

Як зазначив директор КП «Трускавецьтепло» Руслан Крамар, з кожного 1 мільйона гривень, які підприємство отримує за реалізований теплоносій, біля 600 тисяч припадає на субсидії.

Сильний вітер наробив шкоди

Як повідомив 12 грудня на щотижневій апаратній нараді в Трускавецькій міській раді директор КП «Парк курортний» Назар Веретко, комунальники на вихідних змушені були ліквідовувати наслідки стихії (сильного вітру). Так, в суботу буревій повалив дерево на вул. Бориславській, у неділю – дерево в курортному парку, тож комунальники розчищали ці завали. Також працівники КП «Парк курортний» займаються ремонтом автобусної зупинки на вул. Бориславській (при виїзді з Трускавця).

Заступник міського голови Трускавця Олексій Балицький дав доручення керівнику КП «Парк курортний» підготувати кронування дерев біля музею історії міста та д/у «Зірочка» та «Сонечко», щоб запобігти пошкодженню електрокабелів, які мали місце і спричиняли проблеми з електропостачанням окремих об’єктів.

Власна інформація

В Бориславі увосьме пройшов День Біблії

В неділю, 11 грудня, у приміщенні сесійної зали Бориславської міської ради пройшло Свято Біблії. День Біблії в місті нафтовиків проходить вже увосьме. Цьогоріч, як і в попередні роки, організаторами Дня Біблії виступили бориславська парафія євангельських християн-баптистів та Українське Біблійне Товариство, до якого належать практично всі християнські конфесії в Україні – католики, православні та протестанти різних деномінацій.

Під час Свята Біблії, яке тривало понад півтора години, виступили представники місцевої баптистської спільноти Борислава, пастор Володимир Кондор, а також представники Українського Біблійного Товариства Віталій Войтович та Олександр Рєзніков. Багато говорилося про роль Слова Божого в житті християнина, а також про те, який поштовх читанню Біблії дали події 500-літньої давнини (початок Реформації). У своїх виступах доповідачі згадували про історію перекладів Святого Письма, про тезу Лютера «Sola scriptura» («Тільки писання») та про те, що Біблія не повинна припадати пилом чи бути виставковим експонатом в домі чи на роботі християнина. Адже Біблія – це дороговказ, як і куди маємо йти, як жити, щоб здобути вічне життя. Цікавим був приклад, як змінилося життя ромів (циган) після євангелізації – відколи в їхніх будинках появилася Біблія, змінився зовнішній вигляд будинків, появилися пластикові вікна, роми почали працювати, повністю змінився табір і життя в ньому. Це правдива, а не видумана історія з одного ромського поселення на Закарпатті.

Свято Біблії почалося і завершилося молитвою. На початку заходу хор баптистської парафії виконав «Боже великий, єдиний, нам Україну храни!» та ще декілька релігійних пісень і псалмів, а в кінці свята присутні помолилися молитвою «Отче наш». В холі міської ради була організована виставка від Українського Біблійного Товариства, де можна було придбати різні видання Біблії або ж отримати в подарунок Новий Заповіт.

День Біблії у Бориславі пройшов за підтримки місцевої влади, перед присутніми виступив начальник відділу гуманітарної політики Бориславської міської ради Роман Тарнавський. Йому ж в знак подяки та намірів подальшої співпраці з владою було вручено подарункове видання Біблії, випущене з нагоди 25-ліття діяльності Українського Біблійного Товариства. Роман Тарнавський запевнив, що особисто передасть Святе Письмо міському голові Борислава Ігореві Яворському на понеділковій апаратній нараді 12 грудня.

Володимир Ключак

Дрогобицькі акробати – чемпіони України!

5-8 грудня у Вінниці проводилися змагання Чемпіонату України зі стрибків на акробатичній доріжці серед юніорів, в яких брали участь збірні команди дванадцяти областей та м. Києва.

Спортивну честь збірної команди Львівської області захищали вихованці Дрогобицької ДЮСШ імені Івана Боберського: Віталій Войтів (ВПУ 19), Ігор Буштин (ЗОШ №1), Олег Мазурик (ЗОШ №4) та Михайло Лесишин (ЗОШ №5).

 У фіналі наші спортсмени добре виконали найскладніші вправи, зайняли перше командне місце, стали чемпіонами України (до речі, вони у 2015 році також були чемпіонами України серед юнаків).

У фіналі з багатоборства Михайло Лесишин посів перше місце, Олег Мазурик – п’яте місце, Ігор Буштин на восьмому місці, Віталій Войтів на шостому місці.

Одночасно проводились Всеукраїнські змагання серед спортсменів ДЮСШ, в яких взяли участь молодші вихованці відділення: Євгенія Жгута (ЗОШ №16) – перше місце, Ольга Котик (ЗОШ №1) – дев’яте місце, Анна-Марія Вагіла (ЗОШ №4) – четверте місце та Остап Михалевич (ЗОШ № 10) – четверте місце.

Акробати Дрогобицької ДЮСШ завершують спортивний 2016 рік з високими показниками:

- жіноча пара Олександра Табачинська та Юлія Пилип’як – чемпіонки України серед дорослих, переможці міжнародних змагань у Варшаві (Польща), володарі Рекорду України;

- Євгенія Жгута, Ольга Котик, Анна-Марія Вагіла, Аліна Мисишин – чемпіонки України серед юнаків;

= Віталій Войтів – четверте місце в Кубку України, переможець міжнародних змагань в м. Ланьцут (Польща) разом з Михайлом Лесишиним та Олегом Мазуриком;

- Марія Орищак, Оксана Білинська, Ганна-Тетяна Шуптар були другими на міжнародних змаганнях в м. Ланьцут (Польща) в жіночих групових вправах.

Багато перемог у Всеукраїнських змаганнях – це результат багаторічної напруженої праці спортсменів та їх тренерів на радість батькам, навчальним організаціям, де вони навчаються, меценатам, без допомоги яких не можлива участь спортсменів у змаганнях та усім хто уболіває за наших акробатів і радіє за їх результат.

Дякуємо вам і щасливої дороги у 2017 рік!

Вл. інф.

У Трускавці пройшов Всеукраїнський турнір з боксу

8-10 грудня у Трускавці в спортивно-оздоровчому комплексі дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» проведено традиційний турнір з боксу серед юнаків 2003-2004, 2005-2006 р.н. Цього року змагання проводились під гаслом «За мир та єдність України». До Трускавця завітала рекордна кількість учасників – 120 чоловік (18 команд) з Львівської, Чернівецької, Вінницької, Черкаської та Запорізької областей України.

Організатори змагань – федерація боксу Львівщини (голова федерації Богдан Бурда), відділ освіти (завідувач Орест Лобик), відділ у справах сім’ї, молоді і спорту Трускавецької міської ради (завідувач Роман Коваль) та ДЮСК «Спортовець». Обслуговувала змагання суддівська бригада федерації боксу Львівщини. Головний суддя – заслужений тренер України, майстер спорту СРСР, суддя всесвітньої категорії Петро Яцик (м. Стрий).

Відкривав змагання директор ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович. Розпочались змагання з рівняння на Прапор та виконання Гімну України. На урочистому відкритті учасників змагань вітали заступник міського голови Трускавця Олексій Балицький, головний суддя Петро Яцик та завідувач відділу у справах сім’ї, молоді і спорту Трускавецької міської ради Роман Коваль.

Серед трускавецьких боксерів найкращих результатів добились вихованці відділення боксу дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» (тренер ДЮСК Назар Мінів):

- І місце – Стахнів Максим (вагова категорія 52 кг);

- ІІ місце – Саприкін Святослав (вагова категорія 33 кг);

- ІІІ місце – Кривко Тарас (вагова категорія 43 кг).

Всі призери традиційного юнацького турніру з боксу «За мир та єдність України» були нагороджені грамотами, медалями та статуетками ДЮСК «Спортовець» та відділу у справах сім’ї, молоді і спорту Трускавецької міської ради.

Любомир Мацькович, директор ДЮСК «Спортовець»

Інформує податкова: про неприбуткові організації

Внесено зміни до окремих положень оподаткування неприбуткових організацій

20.11.2016 набрав чинності Закон України від 06 жовтня 2016 року № 1667-УІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо уточнення окремих положень про оподаткування неприбуткових організацій».

Зазначеним Законом, зокрема встановлено, що доходи неприбуткових релігійних організацій використовуються також для здійснення неприбуткової (добродійної) діяльності, передбаченої законом для релігійних організацій, у тому числі надання гуманітарної допомоги, здійснення благодійної діяльності, милосердя.

Крім того, визначено, що тимчасово, до 01 січня 2018 року, не може бути підставою для виключення неприбуткових релігійних організацій з Реєстру неприбуткових установ та організацій невиконання такими релігійними організаціями вимог до установчих документів, визначених п.п. 133.4.1 п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу України.

Про умови перебування в Реєстрі неприбуткових установ розповіли податківці

Днями працівники Трускавецького відділення ОДПІ провели чергову зустріч із керівниками неприбуткових організацій в зв’язку з необхідністю приведення останніми своїх статутних документів у відповідність до вимог Податкового кодексу України.

Під час зустрічі роз’яснено умови перебування в новому Реєстрі неприбуткових установ та організацій, перелік документів, які необхідно надати податківцям для підтвердження статусу неприбутковості організації. Податківці розповіли про оновлену форму Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, що затверджена наказом Міністерства фінансів України від 17.06.2016 року № 553, та ряд інших питань.

Також було звернено увагу на тому, що неприбуткові організації, які до кінця поточного року не приведуть свої установчі документи у відповідність з вимогами, встановленими п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу, та не нададуть копії таких документів до органів фіскальної служби, після 1 січня 2017 року виключатимуться контролюючим органом з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

По закінченню заходу було надано відповіді на запитання щодо особливостей перереєстрації бюджетних установ, ОСББ, ЖБК, профспілкових організацій та інших установ.

Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІСоздан 12 дек 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником