Трускавецький вісник № 25 (1387) від 17 лютого 2017 р.

 

Трускавецький вісник № 25 (1387) від 17 лютого 2017 р.

17.02.2017У номері: Справа Кульчинського; Нова виставка в музеї Михайла Біласа та в музеї історії міста; Короткі новини; Спортивні новини; Оголошення.

Короткі новини

Дрогобицькі акробати успішно розпочали 2017 рік

Не лише кількісним складом, а й якістю підготовки відзначилась команда дрогобицьких акробатів на XXXV Всеукраїнському відкритому турнірі пам’яті героя ВВВ М.Ксенофонтова, який відбувся 07-11.02.2017 року в Миколаєві.

В змаганнях взяло участь понад 250 спортсменів з Одеської, Дніпропетровської, Миколаївської, Харківської, Херсонської, Львівської областей та міста Києва, також з міст Тирасполя, Суклеї, Бендер (Республіка Молдова).

Приємно відзначити, що 22 дрогобицькі акробати повернулися додому з цінними подарунками та нагородами (16 золотих, 4 срібні та 2 бронзові).

Лідерами та переможцями змагань стала жіноча пара Табачинська Олександра та Пилип’як Юлія, які продемонстрували складну оригінальну програму. Виступ наших дівчат був випробувальним стартом перед Міжнародним турніром «Зірки над Бугом», на якому в складі збірної команди України жіноча пара буде захищати честь нашої держави на міжнародній арені.

Жіночі групи Семенович Анастасія, Соболєва Вікторія, Онищенко Божена та Нанівська Мар’яна, Білинська Оксана, Шуптар Ганна-Тетяна виступали за програмою КМС, успішно виконали розрядні нормативи та відповідно зайняли І та ІІ місця.

За програмою І сп. розряду чоловіча група Строган Максим, Орищак Тарас, Стеців Назар та Стеців Ростислав та чоловіча пара Гула Максим, Іваник Богдан нагороджені золотими медалями. Стеців В’ячеслав, Білецький Богдан, Білецький Володимир, Іванов Максим (ІІІ юн. розряд) – перше місце.

Запекла боротьба була в стрибках на акробатичній доріжці, хоча нашій Жгуті Євгенії не було рівних, з відривом у 3,3 бала вона впевнено посіла перше місце, Вагіла Анна-Марія – ІІ місце, Котик Ольга – ІІІ місце, Мисишин Аліна – V місце.

Так успішно розпочали 2017 рік наші акробати, нехай спортивна фортуна завжди супроводжує їх!

Власна інформація

Спіймали психіатра-хабарника

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області спільно із працівниками слідчого управління та за процесуального керівництва прокуратури області викрили факти системного одержання лікарем неправомірних вигод під час проведення психіатричних та наркологічних оглядів.

Правоохоронці викрили лікаря-психіатра, працівника одного з комунальних медичних закладів області, котрий, зловживаючи службовим становищем, організував систему одержання від пацієнтів неправомірних вигод за сприяння у проходженні медичних, психіатричних та наркологічних оглядів, а також за видачу відповідних довідок і сертифікатів.

Лікаря затримали «на гарячому» у службовому кабінеті під час одержання неправомірної вигоди у сумі двісті доларів США за погодження медичної карти для отримання спеціального дозволу та видачу сертифікатів нарколога і психіатра.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України. Санкція статті передбачає покарання – позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна..

Вирішується питання про затримання посадовця у порядку ст.208 КПК України, проводиться досудове розслідування.

Відділ комунікації поліції Львівської області, за матеріалами УЗЕ у Львівській області

Адмінсправа з політичним підтекстом

У Трускавецькому міському суді слухається адміністративна справа, в якій фігурує прізвище чинного міського голови Трускавця Андрія Кульчинського.

Управління захисту економіки у Львівській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України Міністерства внутрішніх справ України (міністр – Арсен Аваков) через рік та два з половиною місяці після прийняття Трускавецькою міською радою рішення № 7 від 18 листопада 2015 року «Про обрання заступників міського голови Трускавецької міської ради» склала протокол, в якому вказує на … конфлікт інтересів. Та не просто конфлікт інтересів, а такий конфлікт, який «завдав шкоди інтересам територіальної громади». Отже, відкрито адміністративне провадження, справу слухає суддя Трускавецького міського суду Володимир Марчук, представник прокуратури – прокурор Андрій Мельник, представник захисту – адвокат Наталія Потічна. 17 лютого відбулося друге судове засідання, яке тривало трохи більше години часу.

Постараємося доступно пояснити, про що йде мова і в чому звинувачують Андрія Кульчинського. На другій сесії Трускавецької міської ради VII демократичного скликання приймалося ряд рішень, зокрема і щодо створення виконавчого комітету ТМР. До складу виконкому входять і заступники міського голови, кандидатури яких міський голова зобов’язаний подати на розгляд ради. Кандидатури Олександра Ткаченка та Олексія Балицького рада затвердила абсолютною більшістю голосів, голосував за це рішення і Андрій Кульчинський. Втім, було б дивно, якби він не голосував. Але управління захисту економіки поліції побачило в цьому адмінпорушення, оскільки третім пунктом даного рішення встановлено надбавку ряду посадових осіб Трускавецької міської ради, в числі яких значиться і міський голова (в рішенні прізвище голови не вказано).

Прокурор кілька разів наголошував на тому, що мова йде про суто формальне порушення, ось цитата: «адміністративне правопорушення, яке носить формальний характер і ніяких наслідків не передбачається». Він підтримав це обвинувачення, мотивуючи потребу позитивного рішення по «адмінці» дотриманням букви закону. Щоправда, прокурор не зміг чітко відповісти ні на одне із запитань захисту, зокрема і щодо того, якої ж шкоди дане рішення завдало інтересам територіальної громади. Складалося враження, що прокурор мусить підтримувати це «обвинувачення», бо до цього його зобов’язує посадове становище.

Змістовно та чітко виклала позицію захисту адвокат Наталія Потічна. Її доказова база була настільки потужною, що зал буквально завмер, затамував подих, ловлячи кожне слово адвоката. Її аргументи були вбивчими і в пух і прах розвіяли «звинувачення», записані в протоколі. Постараємося викласти хоча б частину з аргументів захисту Андрія Кульчинського.

1. Жодного конфлікту інтересів не було, адже міський голова мав не просто право, а й обов’язок подавати на розгляд ради проект рішення про обрання заступників та брати участь у формуванні виконавчого комітету.

2. Жоден із присутніх в залі на момент голосування 18 листопада 2015 року не заявив про якийсь  наявний конфлікт інтересів у Кульчинського А.Б. – ні один з депутатів (а серед них є шестеро юристів з вищою юридичною освітою), ніхто з представників правоохоронних органів, ніхто з журналістів, та і взагалі ніхто з присутніх під час сесії осіб.

3. Законодавство вказує, що про конфлікт інтересів (якщо такий є чи є підозра щодо його наявності) треба заявити своєму безпосередньому керівнику, або ж в Національне агентство з питань запобігання корупції; НАЗК створено лише в серпні 2016 року, тобто майже через рік після прийняття даного рішення, а безпосереднього керівника в міського голови не передбачено чинним законодавством.

4. Аналогічні рішення про встановлення надбавки міському голові приймалися і в попередніх каденціях, не викликаючи жодних інсинуацій чи підозр; за приклад Наталія Потічна подала рішення № 277 від 16.02.2012 р., яке, до речі, навіть при неприйнятті рішення № 7 від 18.11.2015 р. дозволяло б бухгалтерії нараховувати міському голові надбавки за виконану роботу.

5. Рішення № 7 від 18.11.2015 р. не стосується виключно фізичної особи Кульчинського Андрія Богдановича, адже у випадку його смерті, зміщення з посади, звільнення за власним бажанням чи з ряду інших причин ця ж надбавка виплачувалася б іншій особі, котра зайняла б цей пост, тому вживати поняття «конфлікт інтересів» у цьому конкретному випадку явно недоречно.

6. Голос Андрія Кульчинського при прийнятті рішення абсолютно не був визначальним («за» рішення проголосували 22 депутати + міський голова), а оскільки голова завжди при поіменному голосуванні у Трускавці голосує останнім, то його позиція була озвучена останньою і не могла вплинути будь-яким чином на позицію інших депутатів, які голосували перед міським головою.

7. Судова практика показує, що після місцевих виборів, які пройшли в Україні в листопаді-грудні 2016 року, аналогічних адмінпротоколів було складено близько півтори тисячі, з яких рішення приймалися тільки по тих, де сільські чи селищні голови призначали собі надбавки своїми розпорядженнями; ті ж випадки, де надбавки призначалися рішеннями ради, не можуть розглядатися з причини відсутності складу адміністративного правопорушення.

Звісно, що це не всі аргументи, які навела в суді Наталія Потічна, з іншими можна ознайомитися на відео, яке знімалося в залі суду журналістами громадської організації «Трускавець Онлайн».

Також адвокат звернула увагу високого суду, представника прокуратури та всіх присутніх, що закон «Про засади запобігання корупції» вступив у дію 26 квітня 2015 року, проте Міністерство юстиції не провело жодної роз`яснювальної роботи щодо цього закону, зокрема і серед представників виборчих комісій. Новообрані (чи переобрані на новий термін) сільські, селищні та міські голови ніким не були повідомлені про ті різночитання закону, які й призводять до таких казусних випадків, як справа з мером Трускавця. Коментуючи статтю закону України, яка гласить про приватні інтереси, що впливають на об’єктивність прийняття рішення, Наталія Потічна риторично запитувала: «Як у цьому конкретному випадку Андрій Кульчинський вплинув на об’єктивність прийняття рішення? В чому тут полягає суперечність і яким способом вона впливає на об’єктивність? У діях Кульчинського відсутній склад адміністративного правопорушення!».

Не можна не погодитися із заявою адвоката А. Кульчинського, що справа має політичний підтекст. Про це, між іншим, свідчить і той факт, що про перше судове засідання знали всі «опозиціонери», які відразу ж почали чергову «розкрутку» цієї теми, застосовуючи брудні технології та виносячи вирок: «Корупціонер!». Між іншим, за такі публічні заяви потрібно відкривати кримінальні провадження на наклепників, а їх поліція чомусь відкривати не поспішає.

Сторона захисту внесла клопотання про долучення до матеріалів справи ряду документів – рішення про надбавки, прийняте за попередньої влади Трускавця, звернення депутатів Трускавецької міської ради до Трускавецького міського суду, в якому вони висловлюють свою позицію з цього питання, та ряд інших. Прокурор не заперечував проти долучення цих клопотань до справи, проте заперечив проти закриття адмінпровадження за відсутністю складу адміністративного правопорушення.

Сторона захисту попросила допитати у справі секретаря Трускавецької міської ради Наталію Пономаренко і майора Баха, який складав вище згадуваний протокол. Прокурор попросив допитати в залі суду завідувача юрвідділу ТМР. Обидва клопотання судом були задоволені. Наступне судове засіданні в цій справі відбудеться у понеділок, 20 лютого, о 14.15.

Володимир Ключак

В Художньому музеї Михайла Біласа відкрилася «Евакуйована колекція»

15 лютого в Художньому музеї Михайла Біласа відкрилася виставка «Евакуйована колекція», присвячена 3-й річниці Майдану.

На відкриття виставки приїхала сестра Героя Майдану Богдана Вайди Любов Середяк з чоловіком Богданом. Вони подарували музеєві вишивану сорочку Богдана Вайди, яка є символом Небесної сотні, фотографії загибелі нашого земляка та родинні раритети-портрети Т.Шевченка і І.Франка.

На заході також виступили Діна Вайлд з Луганська та члени Національної спілки майстрів народного мистецтва у галузі вишивки, викладачі Дрогобицького педуніверситету Леся Савка та Галина Ліщинська-Кравець. Власний вірш прочитав молодий трускавецький поет Мар`ян Олексин. Учні школи мистецтв Прокопів Марта і Білинський Роман зачарували своїм співом. Фінальним акордом стали прекрасні слова п. Галини Ліщинської-Кравець про символізм вишиваної сорочки, яка пошита з трьох полотнищ-клинців і пройшла три війни, отже четвертої вже не буде!

Колекція сорочок, представлена на виставці, належить ветерану Майдану та АТО бійцю «Айдару» Миколі Павлюченку, котрий врятував її в Старобільську. Вишиті білим по білому занизані мережкою сорочки, цікаві своїм оздобленням юпки (верхній одяг, легка вкорочена жіноча свита), прикрашені оксамитом керсетки (жіночий верхній одяг, без рукавів, пошитий у талію), пояси-крайки, костюми Слобожанщини ХІХ – початку ХХ століть – це унікальні речі культури українського Сходу країни. Вони представлені в експозиції поряд із реаліями сьогоднішнього Донбасу, атрибутами неоголошеної війни в Україні: маскувальною сіткою, бронежилетом, залишками снарядів від «градів»…

Ця виставка народного одягу Луганщини кінця XIX – початку XX ст. вже протягом року мандрує Україною. А мала вона бути знищеною тільки тому, що цілком українська. Після успішного експонування у столичному Пирогові збірка виставлялась у Кіровограді, Ковелі, Коломиї, Львівському музей історії релігії, Стрию. Сьогодні цей неоціненний скарб зупинився в Трускавці.

Микола Павлюченко за професією інженер, а за духом – козак. Він із першого дня Майдану Гідності захищав країну, а з початком антитерористичної операції вступив до лав добровольчого батальйону «Айдар». Микола Павлюченко, уродженець Дніпропетровщини, рятував розбомблені бібліотеки на Луганщині, розносячи книги по сільських хатах. Йому боляче було дивитись на речі етнографа із Старобільська, адже в 50-ти кілометрах вибухали снаряди і били «гради». Війна могла забрати й знищити чудову колекцію українського одягу Луганщини і не тільки. Рішення було однозначне: за дві «військові» зарплати, видані йому на лікування обпечених легень і контузій, викупити в Єлизавети Главацької її колекцію.

Виставка має неймовірно високу ціну, адже є продовженням тієї традиції козацтва, яке існувало на Слобожанщині. Там неподалік було Донське козацтво, поруч – слобожанські козацькі полки стояли, але знаємо про них ми дуже мало. Тому ті, хто думають, що український схід це якийсь темний край – помиляються. Луганщина – це україномовні села, українська вишивка, українська культура.

Сама по собі невелика, експозиція «Евакуйована колекція» показала справжній світ українського сходу.

Вл. інф.

На сонячній хвилі

Сонячною, позитивною та доброю називали твори мисткині Катерини Білетіної під час відкриття виставки «Український портрет». В оновлений зал музею історії міста Трускавця на другому поверсі роботи одеситки внесли свіжий подих весни, розставили акценти українського духу в портретному та живописному мистецтві. Презентація виставки «Український портрет» проходила у п’ятницю, 17 лютого, при повному аншлагові, за участі міського голови, творчих кіл міста, згідно добре продуманої невтомливої програми.

Катерина Білетіна – росіянка за народженням, але українка по духу. Батько з Сибіру, мама – з-за Уралу, а сама мисткиня народилася в Єкатеринбурзі. Та свої дитинство і юність (до 18 років) провела в Херсоні. Українська земля справила на Катерину такий вплив, що її твори – це гімн українству, який не під силу сотворити багатьом українцям, а властиво це гімн українській красі.

Тільки глянувши на твори, перша думка була – художниця напевно з Івано-Франківщини. Якщо ні, то точно з Західної України: Закарпаття, Львівщина, Тернопілля. Судіть самі: в назвах робіт, виставлених у трускавецькому музеї, є «Україна – принцеса Європи», «Мар`яна в покутському строї», «Чорна гора», «Портрет казкаря», «Вівці мої, вівці», «Мольфарка», «Гуцульська Клеопатра», «Дівчина з Закарпаття». Та й в інших («Зелене намисто», «Жоржини», «Циганка», «Дівча») так і вбачається український стрій, галицька шляхетність, типажі нашого краю. Але, як бачите, не вгадав – мешканка Півдня України просто так зуміла передати ментальність галицького краю у своїх творах, що тут її відразу сприйняли за свою.

Годинний вечір-презентація був пересипаний бісером пісень, мелодій та виступів митців і знавців. Ведуча заходу, директор музею історії міста Галина Коваль розповіла, як виникла ідея запросити Катерину Білетіну з виставкою до Трускавця і що цією виставкою співпраця не завершиться. Згодом сама художниця підтвердила, що хотілося б провести у Трускавці пленер живописців з Півдня України, щоб вони краще пізнали мальовничість курорту, знаного ще з радянських і дорадянських часів.

Звучали пісні у виконанні вихованців Трускавецької дитячої школи мистецтв імені Романа Савицького – бандуристки Зоряна Собко і Вікторія Спас (керівник Леся Баб`як) виконали ряд композицій та пісень під супровід бандури, а Роман Білинський заспівав пісню «Материнська любов». Лунало багато схвальних відгуків про роботи – довершені, етюдні, світлі, притягальні, насичені, зрілі. Від митців слово мали берегиня митецького роду Копчаків Віра Копчак та голова Спілки художників Трускавця Олег Олексин. Пані Віра зазначила, що вже давно звернула увагу на творчість Катерини Білетіної, а пан Олег зазначив, що твори  художниці чимось нагадують йому твори Врубеля. Катерина Білетіна зізналася, що Врубель – її улюблений художник.

Міський голова Андрій Кульчинський традиційно запросив гостю частіше приїжджати до Трускавця і висловив радість, що наш курорт сподобався їй. Поет Мар`ян Олексин зачитав один зі своїх нових віршів, а краєзнавець Іван Скибак не скупився на похвали роботам, які вразили його з першого погляду.

Зрештою, слово дали самій мисткині, проте вона не захотіла розповідати про кожну з робіт окремо, зазначивши, що написи під ними пояснюють суть. Катерина Білетіна має намір доповнити свою колекцію «Український портрет» портретами бойківчанок, і тут же пролунала пропозиція, що позувати їй могла б і директор музею Галина Коваль, яка в чудовій вишиванці була просто неперевершеною. Гостя вручила дві книги про українське мистецтво – одну міському голові і одну для музею. Завершилася презентація спільним фотографуванням і келихом шампанського.

Цікаві та колоритні роботи художниці з Одеси Катерини Білетіної експонуватимуться в музеї Трускавця до 18 березня. Не будемо захвалювати ці роботи (бо кажуть, що «на перехвалені ягоди не треба йти»), але якщо знавці, митці та поціновувачі в день відкриття виставки не зронили жодного критичного зауваження, то це означає, що картини сподобалися. А зрештою, хіба можуть не сподобатися гарно намальовані українські дівчата чи жінки в старовинних українських строях? Талановита мисткиня обрала безпрограшний варіант.

Володимир Ключак

Завершився Всеукраїнський тенісний турнір «Зимовий Трускавець»

З 13 по 17 лютого 2017 р. у м. Трускавець, в ігрових залах дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» та санаторію «Карпати» відбувся ХV Всеукраїнський юнацький турнірі з тенісу «Зимовий Трускавець» серед юнаків і дівчат до 10 та до 14 років. Це традиційні змагання, які проводиться у нашому місті з 2002 року. Організатори турніру – Львівська обласна Федерація тенісу (президент ЛОФТ Ростислав Мельник), відділ у справах сім’ї, молоді і спорту (завідувач Роман Коваль) спільно з відділом освіти (завідувач Орест Лобик) Трускавецької міської ради та ДЮСК «Спортовець» (директор Любомир Мацькович).

Всього у змаганнях брали участь 55 юних тенісистів з 13 міст 8 областей України – Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Херсонської, Київської, Донецької та Львівської.

У особистій першості серед юнаків до 10 років переможцем турніру став вихованець ДЮСК «Спортовець» Риштий Павло – І місце (м. Трускавець), який за результатами поєдинків переміг своїх ровесників з Києва (Калабішка Максим – ІІ місце) та Мукачевого (Маслей Василь – ІІІ місце).

Серед дівчат до 10 років призерами турніру стали: І місце – Самсонова Анна (м. Львів), ІІ місце – Калита Олена (ДЮСК «Спортовець» м. Трускавець), ІІІ місце – Мураль Анастасія та Бугаєнко Анна м. Львів).

Серед дівчат до 14 років у фінальному поєдинку перемогу виборола Скорупська Анастасія (м. Львів), яка обіграла Граб Елен (м. Чернівці). Третє місце посіла Карп`як Вікторія (ДЮСК «Спортовець», м. Трускавець).

У парному розряді серед дівчат до 14 років І місце у пари Скорупська Анастасія (м. Львів) та Синєгрибова Софія (м. Нова Каховка), ІІ місце у активі вихованок Трускавецького ДЮСК «Спортовець» Микитин Яни та Карп`як Вікторії.

Серед юнаків до 14 років золоту медаль та І місце виборов Янсон Даниїл (м. Львів), ІІ місце – Гуцул Амадей (м. Чернівці ), ІІІ місце – Поріцький Андрій (м. Львів).

На урочистому закритті змагань у ДЮСК «Спортовець» міський голова м. Трускавець Андрій Кульчинський привітав учасників змагань та побажав їм успіхів у спорті та олімпійських досягнень у майбутньому.

Усі призери змагань були нагороджені кубками, грамотами медалями та сувенірами з м. Трускавця. Нагородження проводили: міський голова м. Трускавець Андрій Кульчинський, завідувач відділу сім’ї, молоді і спорту Трускавецької міської ради Роман Коваль, директор ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович та головний суддя змагань, суддя національної категорії Анатолій Стасюк.

У заключному зверненні до учасників змагань директор ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович запросив усіх гравців Всеукраїнського тенісного турніру «Зимовий Трускавець» на літній Всеукраїнський тенісний турнір, присвячений 190 річниці місту курорту Трускавець.

Ігор Гургула, заступник директора ДЮСК «Спортовець» з навчально-виховної роботи

Запрошуємо на реколекції!

Дорогі батьки!

Наближається благословенний час Великого Посту, напередодні якого ми плануємо провести реколекції для родин на тему: «Прощення – вияв взаємної любові». Реколекції відбудуться 26 лютого 2017 р. у катехитичному класі Релігійно-просвітницького центру ім. о. Івана Валюха у Трускавці.

План проведення реколекцій

11.00 – Перша наука «Великий Піст – дорога до Воскресіння».

12.00 – Божественна Літургія у храмі св. Миколая.

13.30 – Обід.

14.00 – Друга наука «Прощення – вияв взаємної любові».

15.00 – Третя наука «Чим для мене є прощення?».

16.00 – Заключна зустріч.

16.30 – Молитва прощення. Благословення родин.

Організаційний внесок від особи – 20 грн.

Віримо, що попри всю Вашу зайнятість, Ви приймете наше запрошення і подаруєте цей один день Богові, своїй родині та усім тим, хто буде поряд з Вами.

Бажаючих взяти участь у реколекціях просимо зголоситися до 18.02.2017 р. за телефоном 097-336-31-60 або e-mail: slpanasuk@gmail.com

В «Карпатах» пройшов благодійний концерт на підтримку Христинки Страдомської

У Трускавці, в концертному залі готельно-курортного комплексу «Карпати» пройшов благодійний концерт з метою збору коштів для хворої трускавчанки, учениці 8 класу НВК «СЗШ №2-гімназія» Христини Страдомської. 13-річна дівчинка потребує неродинної трансплантації кісткового мозку, а для цього потрібні величезні кошти – 120 тисяч євро, яких родина не має. Збирає гроші родина, допомогли сусіди та небайдужі люди, долучилася і школа – словом, хто чим може, тим допомагає. Концерт в «Карпатах» під патронатом міського голови Андрія Кульчинського – це черговий крок, спроба дозбирати потрібні кошти, але також і намагання задемонструвати єдність та свою підтримку хворій дитині.

Концерт «Добро починається з тебе» пройшов за участі “The Oscar Wild”, “Anneta”, “Time to dream”, “Out doors”, Оксани Сопілки, Наталії Бегін, Ольги Середницької, Мар`яни Кравчук та інших виконавців.

Глядачів був повний зал, та ми прекрасно розуміємо, що зібраних коштів все ще не вистачить для рятування маленького життя.

Небайдужі можуть допомогти Христинці Страдомській, безпосередньо переказавши кошти за вказаними нижче реквізитами.

Реквізити рахунків благодійного фонду «Крила надії», який збирає кошти на лікування дівчинки:

ЦФ ПАТ «Кредо Банк», м. Львів

МФО 325365

ЄДРПОУ 35620901

Рахунок 2600001336292

Призначення платежу: ДОБРОВІЛЬНА ПОЖЕРТВА СТРАДОМСЬКІЙ ХРИСТИНІ

або:

Західне ГРУ ПриватБанку м.Львів

МФО 325321

ЄДРПОУ 35620901

Рахунок 26000060442841

Призначення платежу: ДОБРОВІЛЬНА ПОЖЕРТВА СТРАДОМСЬКІЙ ХРИСТИНІСоздан 17 фев 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником