Трускавецький вісник № 76 (1438) від 12 травня 2017 р.

 

Трускавецький вісник № 76 (1438) від 12 травня 2017 р.

12.05.2017У номері: Ювілей камерного хору «Хвиля»; Дім та пустка в нім; Короткі новини регіону; Курортний вісник.

Короткі новини

У Трускавці пройде Фестиваль польської культури

19-21 травня у Трускавці пройде Фестиваль польської культури. Про це інформує відділ інформаційного забезпечення Трускавецької міської ради. Основні заходи проходитимуть на центральній сцені курорту, хоча передбачені і події в інших місцях – для прикладу, концерт органної музики в трускавецькому костелі, виставки в музеї, футбольний матч на стадіоні. З програмою Фестивалю польською культури можна ознайомитися тут.

Східниця гордиться такими лікарями

Як інформує офіційний сайт Східницької селищної ради, 21 квітня ц.р. в Києві відбулась науково-практична конференції з міжнародною участю до 25-річчя ренесансу народної медицини в Україні та 25-річчя заснування ПВНЗ «Київський медичний університет» на тему «Роль і місце народної медицини в комплексній терапії». В конференції активну участь взяв східничанин Дмитро Сенишин – лікар-невропатолог Львівської обласної лікарні відновного лікування, реабілітаційне відділення якої знаходиться в смт. Східниця.

Лікар Дмитро Сенишин виступив з доповіддю на тему «Особливості відновного лікування хворих на розсіяний склероз на бальнеологічному курорті Східниця». Розсіяний склероз (РС) – одне з найпроблемніших захворювань в неврології, має мультифакторну природу, характеризується множинними розсіяними вогнищами демієлінізації в головному і спинному мозку. Хворіють на це захворювання люди у віці 20 – 40 років, частіше жінки.

На основі напрацьованого матеріалу по цій темі, особистих досліджень і спостережень лікар Сенишин склав порівняльну таблицю патогенезу РС і фізіологічної дії апітоксину, мінеральних вод на організм людини.

Дмитро Мар`янович Сенишин каже, що «офіційно у медичній літературі про відновне лікування сказано дуже мало, в основному використовується фітотерапія. Через тривале високовартісне, медикаментозне лікування, відсутність спеціалізованих центрів відновного лікування більше 90% хворих залишаються один на один зі своїми проблемами. Керуючись вищенаведеним, беручи до уваги порівняльну таблицю виникла потреба пошуків шляхів профілактики і лікування РС природними факторами».

Результат відновного лікування – на 10-12 день від початку всі хворі відчувають покращення самопочуття, нормалізується сон, покращується настрій, наростає м`язова сила, збільшується рухова активність, покращується функція тазових органів. Віддалений аналіз через 3-6 місяців – позитивна динаміка.

Поєднання використання апітерапії з прийомом продуктів бджільництва і мінеральної води типу «Нафтуся» може використовуватися як допоміжний метод лікування таких захворювань, як РС, паркінсонізм, подагра. А також як один з основних методів лікування хворих після обширних оперативних втручань, хіміотерапії, променевої терапії.

За актуальність даної проблеми в медицині та новизну лікар зі Східниці Сенишин Дмитро Мар’янович був відзначений та нагороджений подякою.

Ще одна трускавецька родина отримала квартиру

Як інформує відділ інформаційного забезпечення Трускавецької міської ради, 11 травня під час чергового засідання виконкому було вручено ордер та ключі від двокімнатної квартири жительці Трускавця Юлії Олексин. Жінка давно потребувала покращення житлових умов, адже жила в аварійному будинку. Проте численні звернення Юлії Олексин до мера Трускавця 2010-2015 рр. Р. Козира наштовхувалися на глуху стіну чиновницької байдужості. І ось тепер жінка отримала квартиру загальною площею 52,3 кв. м. на вул. Стефаника, 4. Ордер та ключі вручав мер Трускавця Андрій Кульчинський.

 Донедавна Юлія Олексин разом із родиною (4 особи) проживала в однокімнатній квартирі площею 11,0 кв. м. Квартира трускавчанці надана на виконання інвестиційного договору з реконструкції ветхого житлового будинку № 4 на вул. Стефаника та договору про реалізацію інвестиційного проекту цього ж будинку.

Турецькі Авіалінії запровадили безкоштовний україномовний кол-центр

Авіакомпанія Turkish Airlines розпочала надання безкоштовних послуг call-центру українською мовою. Про це інформує прес-служба компанії.

Turkish Airlines виконує рейси в Україні до Херсона, Києва, Львова, Одеси, Запоріжжя та Харкова. Значна частина відпочивальників з ряду азіатських країн подорожує до Трускавця через Стамбул-Львів літаками компанії Turkish Airlines.

Сall-центр обслуговує відвідувачів 24 години на добу, 7 днів на тиждень за безкоштовним номером 0 800 501 207. Інформаційні послуги call-центру разом з українською мовою надаються також турецькою, російською та англійською мовами.

Більш детальну інформацією про Turkish Airlines і розклад рейсів можна отримати з веб-сайту www.turkishairlines.com, call-центру за номером 0800 501 207 або офісів продаж.

Михайло Цимбалюк: «Міністр МВС ще після перших помилок мав піти у відставку»

У нібито оновленій поліції за останні два роки було наскільки багато недопрацювань і помилок, що нинішній керівник Міністерства внутрішніх справ мав би вже давно піти у відставку.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Львівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», генерал-лейтенант міліції Михайло Цимбалюк, повідомляє прес-служба місцевого партосередку.

Очільник «Батьківщини» на Львівщині наголошує, що сутичок 9 травня у Дніпрі правоохоронці могли уникнути, втім допустилися помилок.

«Поліцейські повинні прораховувати усі можливі наслідки провокацій, які здебільшого в нашій країні відбуваються саме 9 травня… На Сході України триває війна і будь-яку можливість сутичок підігріває чи прямо її створює країна-агресор. А тому усі органи державної влади повинні бути максимально готовими до того, щоб захищати мир і спокій у кожному регіоні нашої країни, захищати, а не бити громадян, створювати умови для правопорядку, а не розхитувати своїм непрофесіоналізмом ситуацію у суспільстві», – зазначив Михайло Цимбалюк.

 За словами політика, недбале управління правоохоронними органами скеровує усю її реформу в глухий кут, а отже є прямою загрозою національній безпеці України.

«Поліція, силові структури мають бути ідеалом суспільства, еталоном доброчесності, виваженості та впевненості, а не черговою темою для розмов про слабкість держави та жорстокість влади», – підсумував Михайло Цимбалюк.

Власна інформація

У неділю з Дрогобича до Грушева курсуватиме додатковий громадський транспорт

Сьогодні в Дрогобицькій райдержадміністрації відбулася чергова робоча нарада щодо сприяння проведенню Міжнародної Патріаршої прощі до Грушева. У нараді взяли участь керівники та представники СБУ, поліції, ДСНС, інших підрозділів і служб. На нараду, яку провів голова райдержадміністрації Володимир Шутко, також був запрошений представник Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, капелан районної влади о. Михайло Коліщак.

Йшлося про практичну реалізацію заходів з метою організації безпечного та комфортного перебування тисяч прочан, які мають намір прибути до Грушева. Відповідні доручення та завдання отримали правоохоронці, працівники охорони здоров'я, цивільного захисту та інші. За домовленістю з міською владою до охорони громадського порядку долучиться Муніципальна варта Дрогобича.

Обговорювалося питання пасажирських перевезень. Наголошувалося, що для транзитного пасажирського транспорту буде визначено маршрут для об'їзду. Слід також зазначити, що рух приватного транспорту буде максимально обмежений. Всі, хто з різних причин не зможе взяти участь у пішій прощі, матимуть змогу доїхати до Грушева автобусами, які постійно курсуватимуть із 07.00 год. в неділю, 14 травня, від зупинки біля магазину “Океан”. Цими ж автобусами прочани зможуть повернутися з Грушева після закінчення святкового Богослужіння.

Прес-служба Дрогобицької РДА

Львівська облрада звільнила головного лікаря Дрогобицької станції швидкої допомоги

Львівська обласна рада у четвер, 11 травня, прийняла рішення, відповідно до якого з посади звільнять головного лікаря Дрогобицької міської станції швидкої медичної допомоги Ігоря Міляна. Це передбачено у рішенні облради про затвердження передавальних актів для створення об’єднаного обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Рішення про звільнення Ігоря Міляна прийняли, оскільки він є головою ліквідаційної комісії Дрогобицької станції швидкої допомоги, і при цьому, за словами директорки департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ірини Микичак, не виконує покладених на нього обов’язків щодо реорганізації цієї установи.

Згадуваним рішенням також передбачено, що ліквідаційну комісію Дрогобицької станції швидкої допомоги очолить Богдан Андріїв.

Разом із цим, Дрогобицька станція швидкої допомоги оскаржує попереднє рішення Львівської облради «Про реорганізацію служби екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Львівській області від 31 травня 2016 року. Чергове засідання у судовій справі, яка може заблокувати звільнення Ігоря Міляна, призначене на 15 травня.

Додамо, відповідно до сьогоднішнього рішення Львівської обласної ради, наразі затверджений акт передачі в об’єднаний Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф лише Львівської станції швидкої медичної допомоги, що знаходиться на вул. П. Орлика, 6 у Львові.

Депутатка від «Самопомочі» Парасковія Дворянин звернула увагу на те, що це суперечить попередньому рішенню облради. Проте начальник управління спільної власності ЛОР Микола Бандра запевнив, що після затвердження передавальних актів, будуть внесені відповідні зміни до статуту Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Юлія Поліковська, Zaxid.Net

Зловмисник обікрав бухгалтерів санаторію

В Бориславське відділення поліції 10 травня звернувся охоронець одного з санаторіїв району. Чоловік повідомив, що з кабінету бухгалтерського відділу закладу було викрадено праску «Філіпс».

Правоохоронці встановили особу зловмисника. Ним виявився 28-річний мешканець міста Борислав, у якого було виявлено та вилучено викрадену праску.

Поліцейські перевіряють причетність зловмисника до скоєння інших злочинів. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.185 (крадіжка) КК України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – до трьох років позбавлення волі. Проводиться досудове розслідування.

Відділ комунікації поліції Львівської області

У Дрогобичі знову підвищуватимуть тариф на пасажирські перевезення

У Дрогобичі хочуть встановити тариф на перевезення одного пасажира у міському пасажирському автомобільному транспорті в розмірі 4 грн. Про це повідомив власкор IA ZIK.

Проект рішення виконкому з цього питання оприлюднено на офіційному сайті міської ради.

Підвищення тарифу мотивують зростанням цін на ринку нафтопродуктів та підвищенням мінімальної заробітної плати.

Нагадаємо, на сьогодні в Дрогобичі діє тариф на проїзд в міських автобусах в розмірі 3 грн.

ЗІК

Ювілей камерного хору «Хвиля»

5 травня о 17.00 в концертній залі Будинку учнівської творчості у Трускавці відбувся святковий концерт з нагоди 20-ліття Камерного хору «Хвиля».

Концерт складався з двох частин: у першій частині пролунали вже відомі духовні твори, які щонеділі супроводжують дитячу літургію в церкві святого Миколая. А ось друга частина урочистостей стала справжньою несподіванкою для усіх присутніх, особливо для тих, хто слідкує за творчою діяльністю хору, оскільки прозвучали нові зворушливі композиції. Однією з них стала популярна пісня групи «Океан Ельзи» під назвою «Не твоя війна» у виконанні хору та соліста Ігоря Струбицького.

Святкове дійство прикрашали надзвичайні голоси солістів-випускників хору «Хвиля». Серед них: Юлія Ямелинець, Сніжана Ковбаснюк та доценти Дрогобицького педагогічного університету Світлана Кишакевич та Галина Стець, які продовжують активну співпрацю з колективом. Для участі в ювілейному концерті до Трускавця з`їхалися випускники хору з Києва та Республіки Польща.

У перерві між відділеннями концерту глядачі змогли ближче познайомитися з активною громадською діяльністю ювілярів. Невеликий фільм за участі хористів та диригента хору показав наскільки цікавим та різноманітним є життя колективу. Адже окрім репетицій, виступів, співу Божественної Літургії хор багато подорожує та бере участь у міських, обласних і всеукраїнських конкурсах та фестивалях, де займає призові місця. Однією з останніх таких перемог став здобутий ступінь дипломанта у ХІІ Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Жайвір скликає друзів» у Львові, приуроченому до 140-ліття від дня народження Миколи Леонтовича.

Привітати ювілярів прийшли: хор «Відлуння» з Собору Пресвятої Трійці (місто Дрогобич); хор «Лілея» з церкви Різдва Пресвятої Богородиці (місто Стебник); духовний наставник колективу отець Василь Нестер, який вручив грамоту за вагомий внесок у розвиток та збереження культури літургійних співів від єпископа УГКЦ Ярослава Приріза; завідувач міськво Орест Лобик; диригенти та хористи з інших церков міста, батьки, друзі та прихильники хорового мистецтва. Усі вони змогли ще раз переконатися у високій професійній майстерності хору та насолодитися чудовою молитовною атмосферою. Як відзначила керівник хору «Лілея» пані Тетяна Медвідь, не кожен хор може похвалитися власною концертною програмою, а керівник «Хвилі» Роксолана Мартинюк уклала свій методичний посібник творів у власному аранжуванні.

На завершення концерту зі словом особливої поваги та святковим тортом виступили зворушені батьки хористів, які подякували диригенту за клопітку працю та розвиток духовної свідомості у їхніх дітей та трускавецької молоді. Відзначила високе духовне піднесення учасників хору і Роксолана Мартинюк, звернувши увагу на щасливі та усміхнені обличчя дітей, їхню любов та теплоту, з якою вони згадують моменти, проведені в колективі.

Хор «Хвиля» безсумнівно є окрасою культурного та духовного життя міста Трускавця і його гордістю, а діти, які витрачають свій час та зусилля на розвиток хорового мистецтва – це справжня еліта місцевої молоді. Своїми стараннями вони вкладають вагомий внесок у суспільне життя України, сприяють її патріотичному піднесенню та прославляють Бога своїми голосами.

Марта Мартинюк, випускниця хору

Дім та пустка в нім

Черговий перегляд фільму з колекції Docudays UA, який проходив 11 травня в УРБАН-бібліотеці Трускавця, був приурочений дням, які вже на порозі – Дню Матері та Міжнародному Дню захисту дітей. Фільм з Прибалтики під назвою «Лізо, ходи додому» – це документальна короткометражна стрічка (тривалістю 28 хвилин), яка піднімає надзвичайно важливі соціальні теми – місця дитини в сім`ї, стосунків дітей та батьків, самотності, цінностей, пріоритетів, виховання, залежностей та ряду інших.

Сюжет фільму побудований на реальній історії. Дитина зростає в неблагополучній, хоча і забезпеченій сім`ї. Її трактують як предмет, як істоту, яка має тільки обов’язки, але не має жодних прав. І хоча відносно дитини немає фізичного насильства, проте наочними є психічні страждання восьмирічної Лізи, яка з реального, порожнього світу своєї сім`ї з безглуздими теревенями, випивками, розвагами, попсою та суперечками втікає у світ природи, плануючи в майбутньому створити свою сім`ю зовсім-зовсім інакшою.

Завідувач УРБАН-бібліотеки Віра Савка звернула увагу на символи, якими щедро насичена стрічка – равлик, павутина, емоційна музика, стрімкий камінь посередині річки, небо з хмарами, самотнє сухе дерево, дім, сльози дитини, її міміка та жести тощо. Після фільму участь в обговоренні взяли начальник Служби у справах дітей Трускавецької міської ради Леся Дребот, директор Трускавецького міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Надія Онаць, учасниця ряду соціальних проектів Тетяна Вінницька, начальник відділу інформаційного забезпечення Трускавецької міської ради Леся Боднар, поет В`ячеслав Умнов, бібліотекар Світлана Карпин, члени Трускавецької міської асоціації інвалідів. Модератором розмови після перегляду фільму традиційно виступила завбібліотеки Віра Савка.

Присутні зійшлися на думці, що фільм показує не тільки нездорові стосунки в конкретно взятій сім`ї, а й є проекцією на проблеми сучасної сім`ї взагалі, причиною яких найчастіше є брак спілкування, нездатність почути та зрозуміти іншого, авторитарна модель поведінки батьків, різні види залежностей (алкоголь, секс, соцмережі та інше). А факт великої кількості «нездорових» сімей у суспільстві показує глибоку суспільну кризу, висловив припущення поет та громадський діяч В`ячеслав Умнов.

Присутні подякували Вірі Савці за можливість переглянути таку цікаву і соціальну значущу стрічку, якої немає для перегляду у вільному доступі. У свою чергу завбібліотеки запросила на наступні зустрічі з фільмами від Docudays UA, які проходять в УРБАН-бібліотеці щомісяця.

Володимир Ключак

Курортный вестник

Цирковой фестиваль

4-6 мая в Трускавце прошел Всеукраинский цирковой фестиваль «Трускавецкий фигляр» (слово «фигляр» означает «шутник»). Участие в фестивале приняли команды из Донецкой, Одесской, Ивано-Франковской, Львовской областей и г. Чернигова (всего 11 команд). Гран-при фестиваля получили коллективы из г. Новояворовск на Львовщине (цирковая студия «Радуга») и г. Черноморск (бывший Ильичевск) в Одесской области (народный цирковой коллектив «Арлекино»). В Дворце культуры им. Шевченко прошел Гала-концерт фестиваля.

Фестиваль польской культуры и «Фиеста»

19 мая в Трускавце откроется фестиваль польской культуры. В программе фестиваля – выступления польских народных и профессиональных коллективов на центральной сцене города-курорта, выставки в музее Трускавца, футбольный матч, вечера органной музыки в местном костеле (ул. Суховоля, 1), несколько презентаций. Фестиваль будет проводиться на протяжении 3 дней.

А 27-28 мая гости Трускавца смогут насладиться феерическим фестивалем «Трускавецкая фиеста – Санаторий «Карпаты»-2017». Фестиваль украинской песни пройдет на базе гостинично-курортного комплекса «Карпаты».

Трускавец посетит «Маленький принц»

В актовом зале трускавецкого санатория «Весна» будет показан спектакль по знаменитому произведению Антуана де Сент-Экзюпери «Маленький принц».

Наверно, всем известна история о Маленьком принце, который смеялся, словно тысячи колокольчиков, и жил на крошечной планете, на которой росли только баобабы и вдруг случайно выросла одна единственная Роза, капризная, своенравная, но прекрасная в своей непосредственности. Поссорившись с Розой, Маленький принц долго путешествовал, побывал на разных планетах, и, наконец, попал на Землю, где узнал для себя много нового. Старый мудрый Лис открыл Принцу новое понимание мира. Пожалуй, эта простая и трогательная история не требует дополнительного представления. Ведь по тиражам книга французского писателя и летчика Антуана Сент-Экзюпери занимает второе место после Библии!

Театр "Маскам Рад" в июне везет спектакль "Маленький принц" на один из самых престижных молодежных театральных фестивалей в Европе. А накануне трускавчане и гости города получат уникальную возможность увидеть спектакль в Трускавце.

Спектакль идет на украинском языке. Количество мест – 200. Стоимость билетов: 80-100 гривен. Показ состоится 14 июня в 20.00.

Из Польши в Трускавец – без проблем

2 июня 2017 года начнет действовать непосредственное авиасообщение между польским городом Познань и украинским Львовом. Об этом сообщила Львовская государственная телерадиокомпания. Авиарейсы будут выполняться польской компанией LOT два раза в неделю – по понедельникам и субботам самолетами Bombardier Q400. Вылет из Познани запланирован на 1 час 50 мин. в ночное время, вылет из Львова – в 4.30 утра.

Сейчас Львов имеет воздушное сообщение с польскими городами Варшава и Вроцлав. С сентября запланированы и регулярные рейсы Львов-Краков.

Авиарейс Львов-Познань будет способствовать увеличению числа польских туристов, которые едут в курортный город Трускавец. Много поляков выбирают Трускавец как место для лечения и отдыха из-за очень хорошей диагностической и лечебной базы и относительно низких цен. В Трускавце можно найти очень дешевый пакет услуг, включая проживание, питание и длинный перечень диагностических и лечебных процедур. Например, двухместный номер в четырехзвездочном гостинично-курортном комплексе «Карпаты» стоит всего лишь от 160 до 300 злотых за сутки для одного человека и от 280 до 430 злотых для двух. Таких низких цен за такой большой пакет услуг в Польше просто не существует.

Гейдар Алиев – Общенациональный лидер Азербайджана

10 мая, в День рождения Общенационального лидера Азербайджана Гейдара Алиева (1923-2003) в Трускавце почтили его память. Такое мероприятие в городе-курорте уже традиционно проходит по инициативе Международного альянса «Азербайджан-Украина», главный офис которого находится именно в Трускавце.

Во время мероприятия со вступительным словом выступили председатель МА «Азербайджан-Украина» Эльмар Мамедов, приблизивший личность Гейдара Алиева, а также глава экономического отдела Посольства Украины в Республике Азербайджан Вадим Сидяченко и генеральный директор ГКК «Карпаты» Лев Грицак.

Вадим Сидяченко в частности рассказал интересные факты о роли Гейдара Алиева в объединении азербайджанского народа, а Лев Грицак поделился впечатлениями от своих визитов в столицу Азербайджана Баку и о роли личности в развитии наций и государств.

Участие в праздновании Дня рождения Общенационального лидера Азербайджана Гейдара Алиева приняли представители Международного альянса «Азербайджан-Украина», члены азербайджанской диаспоры в Трускавце, отдыхающие из Азербайджана, депутаты Трускавецкого городского совета Руслан Пристай и Руслан Цехмейстер, работники ГКК «Карпаты».

В заключение торжеств председатель МА «Азербайджан-Украина» Эльмар Мамедов вручил генеральному директору ГКК «Карпаты» Льву Грицаку Орден Дружбы.

Сербы открывают Трускавец

9 мая в Трускавце в рамках пресс-тура побывала группа журналистов из Республики Сербия. Представители Serbian Broadcasting Corporation News Programme приехали в Украину по заказу посольства Украины в Сербии. В нашем городе-курорте они отсняли короткометражный фильм. Сопровождала гостей начальник управления развития города Наталья Скибак.

Все для спорта

В Трускавце часто отдыхают известные спортсмены. Они неоднократно высказывали предложение превратить Трускавце в показательный в спортивном плане город.

Недавно на курорте побывал известный украинский пловец, серебряный призёр Олимпиады в Сиднее (2000), чемпион мира (1998), чемпион Европы (2001, 2004), четырёхкратный обладатель Кубка мира по плаванию, участник четырёх олимпиад, трёхкратный победитель турнира «Mare Nostrum», заслуженный мастер спорта (1997). народный депутат Украины Денис Силантьев. Теперь в местном детско-юношеском спортклубе «Спортовец» проходят занятия по методике Школы детского плавания Дениса Силантьева.

Еще одна приятная новость в отрасли спорта – в городе будет футбольное поле с искусственным покрытием. Мечта станет реальностью благодаря инициативе мера Трускавца Андрея Кульчинского.

В Трускавце будет памятник Иосифу Слипому

В Трускавце планируется сооружение памятника Патриарху Украинской Греко-Католической Церкви Иосифу Слипому. Инициативу священника Владимира Бондарчука из церкви Покровы, на территории которой планируют поставить монумент, поддержала местная организация партии «Батькивщина» Юлии Тимошенко.

Памятник духовной личности поставят по случаю 125-летия от Дня рождения Патриарха Иосифа Слипого. Гендиректор ГКК «Карпаты» Лев Грицак готов оказать финансовую помощь в реализации этого проекта. Напомним, что в 2010 году по инициативе Льва Грицака и за его собственные средства в Трускавце были поставлены памятник митрополиту Андрею Шептицкому возле церкви св. Николая и фигура Божьей Матери в курортном парке.

Святая Земля глазами фотографа

В музее города-курорта экспонируется выставка фотографий о Святой Земле журналиста, редактора львовской газеты Богдана Вовка. На открытие выставки прибыли представители духовенства, творческой интеллигенции города, а также отдыхающие. На нескольких десятках фотографий запечатлены моменты из повседневной жизни Израиля, а также места, являющиеся святыми для трех мировых религий – христианства, ислама и иудаизма.

Откроется фотовыставка «Трускавец глазами романтика»

На 19 мая в музее истории города-курорта планируется открытие выставки работ фотохудожника Петра Закусило под названием «Трускавец глазами романтика». Выставка приурочена к 190-летнему юбилею нашего курорта.

Петр Закусило – талантливый фотограф, чьи работы вызывают настоящий восторг через умение передать красоту, динамику, мгновения и величие, связанные с нашим Трускавцом. Некоторые из его произведений можно посмотреть в группе «Truskavets найкраще місто» в социальной сети Фейсбук.

Подготовил Владимир Ключак, газета «Карпаты»Обновлен 14 мая 2017. Создан 12 мая 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником