Трускавецький вісник № 111 (1473) від 24 липня 2017 р.

 

Трускавецький вісник № 111 (1473) від 24 липня 2017 р.

24.07.2017У номері: Діти з Красногорівки – у Франковому краї; Кадрові зміни; Дорогу Дрогобич-Самбір відремонтують. 

Короткі новини

Дрогобицьку місцеву прокуратуру очолив Юрій Малахівський

Керівником Дрогобицької місцевої прокуратури став старший радник юстиції Юрій Малахівський. Відповідна інформація розміщена на сайті прокуратури Львівської області. Юрій Малахівський свого часу працював у прокуратурі Трускавця.

Нагадаємо, що посада очільника Дрогобицької місцевої прокуратури стала вакантною після звільнення за власним бажанням Лонгіна Мігоцького.

У керівництві ТзОВ “Трускавецький водоканал” відбулись кадрові зміни

Як інформує прес-служба Трускавецької міської ради, відбулися кадрові зміни в керівництві ТзОВ «Трускавецький водоканал». Так, замість Володимира Возняка, який очолював трускавецький водоканал більше десяти років (з моменту виникнення цього підприємства), в. о. генерального директора товариства призначено Віктора Марченка, а в.о. виконавчого директора – Мирослава Мицька (депутат Трускавецької міської ради від партії «Батьківщина»). Про це на понеділковій апаратній нараді 24 липня повідомив міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

- Боргова ситуація, яка склалась у водоканалі, нас не влаштовує. Ми зробили кардинальні зміни в площині людського фактору, відповідно очікуємо покращення ситуації, – так міський голова прокоментував ці кадрові зміни.

Мирослав Мицько розповів, що на підприємстві планується провести повне його перезавантаження, а головний акцент зроблять на ліквідації втрат води. З цією метою буде встановлено кілька додаткових лічильників обліку води та активовано роботу контролерів.

Колись ми станемо щасливими

У середу, 26 липня, о 16.00 в УРБАН-бібліотеці Трускавця (вул. Бориславська, 36) відбудеться перегляд та обговорення документального фільму з колекції Docudays UA «Колись ми станемо щасливими» (режисер Павел Височанські, Польща). Про це повідомила завідувач УРБАН-бібліотеки Віра Савка. Вхід вільний.

Власна інформація

Дорогу від Дрогобича до Самбора відремонтують

Черговою проблемою незадовільного стану доріг на Львівщині, є ділянка від м. Самбір до м. Дрогобич, автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-18 Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий, загальною протяжністю 97,1км (в межах Дрогобицького району — 26,6км та Самбірського району — 21,3).

Зокрема, в межах Самбірського району (на ділянці від м. Самбір до м. Дрогобич) ДП “Львівський облавтодор” провів ремонтні роботи по ліквідації ямковості ін'єкційно-струменевим методом і методом поверхневої обробки.

В межах Дрогобицького району в порядку експлуатаційного утримання генпідрядник ДП «Львівський облавтодор» із залученням субпідрядних організацій в найближчий час розпочне ремонт даної ділянки дороги. Буде проведено регенерацію та розпушування існуючого покриття, що в подальшому буде слугувати основою для влаштування асфальтобетонного покриття при виконанні робіт з поточного середнього ремонту.

Служба автомобільних доріг працює над оголошенням тендеру на закупівлю послуг з поточного середнього ремонту ділянки від Самбора до Дрогобича (км49+689 - км78+591), загальною протяжністю 28,9км, який відбудеться в найближчий час.

Прес-служба Львівської ОДА

Діти з Красногорівки – у Франковому краї

60 дітей з Красногорівки перебувають з ознайомчою екскурсією на Дрогобиччині. Візит став можливим завдяки спільній ініціативі Української Православної Церкви Київського Патріархату (Дрогобицько-Самбірська єпархія) та Дрогобицької міської організації політичної партії «ВО «Батьківщина».

Діти прибули на Дрогобиччину у понеділок, 24 липня. Перший день відвідин Франкового краю розпочався для юних красногорівчан із курортного Трускавця. Тут їх зустрічали отці УПЦ КП (о. Андрій Безушко з Нагуєвич, о. Петро Потоцький з Трускавця та о. Ігор Ткачів з Борислава) і представниця Дрогобицької міської організації партії «Батьківщина» Світлана Маменька. Екскурсію для дітей по місті-курорті провела директор музею історії міста Галина Коваль.

Два дні перебування дітей з прифронтової зони АТО обіцяють бути досить насиченими. Ще сьогодні дітки підіймуться на вежу дрогобицької Ратуші, оглянуть цікаві місцини Дрогобича, а переночують у рідному селі Івана Франка – Нагуєвичах.

Те, що Церква взяла на себе підтримку цього проекту, означає розуміння ролі просвітницької роботи серед мешканців Сходу України. Так, діти, які приїхали на Львівщину, мають можливість поламати ті стереотипи, які, на жаль, часто ще й досі панують на східних рубежах нашої держави. Хороша культурно-пізнавальна програма та цікаве дозвілля дадуть можливість діткам з Красногорівки отримати позитивні враження про перебування в Галичині і розповісти вдома про чудових людей та приязну атмосферу Франкового краю.

Партія «Батьківщина», котра користується підтримкою мешканців всіх регіонів України, теж розуміє важливість об`єднання українців Заходу та Сходу заради спільної мети – розбудови краю. Підтримка ініціативи УПЦ КП цією політичною силою показує, що в таких речах як благодійність, просвітництво, робота з дітьми повинна бути злагодженість між всіма тверезими здоровомислячими силами в Україні.

Час перебування дітей з Красногорівки на Дрогобиччині промайне досить швидко. Але зерна, посіяні в благодатний ґрунт дитячих душ, проростуть і дадуть добрі плоди. Плоди правди і любові до ближнього, плоди добра і взаєморозуміння.

Ну і, звичайно ж, не можна відкидати фактор звичайного відпочинку. Адже діти, які живуть в напрузі прифронтової зони, заслуговують на те, щоб розслабитися, відпочити, побачити якою ж красивою є наша українська земля – від Красногорівки та Краматорська до Дрогобича та Трускавця.

Володимир КлючакОбновлен 25 июл 2017. Создан 24 июл 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником