Цирк «Кобзов»: радість для дітей та дорослих

 

Цирк «Кобзов»: радість для дітей та дорослих
8 вересня у Трускавці пройшла перша циркова вистава від всесвітньовідомого цирку «Кобзов». Найбільший цирк України завітав до нашого курортного містечка після гастролей у Дрогобичі, перебуває він у нас всього три дні, 8-10 вересня.

Кількагодинне дійство, яке дарують артисти «Кобзова» глядачам – це щось неперевершене! Недарма в анонсах було написано: «Цирк «Кобзов» готовий дивувати, радувати і руйнувати стереотипи!». Отже, було диво, була радість, а ряд стереотипів назавжди вивітрилися з голови. Це, зокрема, стереотип немічності людини та стереотип, що цирк може бути без тварин.

Трускавчани  та гості курорту, які прийшли на циркову виставу, на власні очі могли побачити, що навіть людина з обмеженими можливостями (без ніг) може стати прикладом мужності, витривалості та радості. А щодо тварин, то настільки вони були доглянуті, в хорошій формі, що аж вилискували, настільки відчувалася довіра, а може й любов між ними та дресирувальником, що в захопленні були як діти, так і дорослі.

Важко уявити собі цирк без тварин. Звичайно ж, акробатичні номери, виступи клоунів, гімнастів чи жонглерів, видовища зі спецефектами – це добре. Як і фокуси за участю дівчат у чудовій фізичній формі та ще в напівоголеному вигляді. Але як лише на арені цирку появлялися тварини (нехай і собачки з номера фокусника), зал відразу оживав. Втім, оживав – це ще м’яко сказано, адже настрій під куполом «Кобзова» був жвавим від самого початку і аж до завершення, коли біля 21.30 охочі ставали до пам’ятної фотографії з улюбленими артистами.

Навіть якби цирк «Кобзою» показав тільки номери з жирафою та кенгуру, то вже тільки це вартувало б того, аби піти на виставу. Але ж були ще й зубри, верблюди та інші тварини, яких не перераховуємо, щоб утримати інтригу.

 Коли в статті-анонсі на «Трускавецькому віснику»  вказувалося: «Не пропустіть шоу, яке змінить ваш світогляд і дозволить добре провести час із родиною», то якось не задумувалося над тим, що кожне слово – це правда. Дійсно, час, проведений з родиною на цирковій виставі з «Кобзовом» – це час, який єднає родину і запам’ятовується на тривалий час, заряджає енергією, оптимізмом, змінює світогляд. Так що якщо в анонсах від цирку «Кобзов» читаєте на перший погляд щось неймовірне, то знайте – це неймовірне стане реальністю!

Ті, хто не побував на виставі 8 вересня у Трускавця, ще має шанс зробити це протягом цього вікенду – нині або завтра. На вас чекає небесний балет (виступи повітряних гімнастів), багато дресированих тварин, в тому числі жирафа Джордано, направду веселі клоуни, які не лише проводять хімічні досліди, а ще й посипають обраних чарівним порошком, змушують зал не жаліти аплодисментів та сміятися до нестями. А ще – акробати та гімнасти, урок людяності, ілюзійний атракціон, розіграш квитків у кімнату сміху та в двір циркових тварин.

Акомпанемент цирковій виставі складають сучасний світловий і звуковий супровід, спецефекти, а також ексклюзивні костюми від відомих дизайнерів, роботи яких були представлені в таких популярних проектах як «Україна має талант» та «Х-фактор».

Йдучи на виставу цирку «Кобзов», варто знати, що в цирку працює 127 іноземних артистів і понад 700 вітчизняних, що це найбільший цирк України, що ведучий цирку називається «шпрехшталмейстер», що йти одному на виставу все ж небажано – варто брати з собою всю родину та друзів, щоб потім мати з ким ділитися несамовитими враженнями. Особливо від тварин, які є справжньою родзинкою вистави. Все це варто побачити на власні очі!

Цирк «Кобзов» у Трускавці знаходиться біля Стебницького кільця. На виставі вже побувало 60 дітей пільгових категорій із Трускавця (діти учасників АТО, діти-сироти та без батьківського піклування, діти-інваліди тощо). Завітайте до цирку «Кобзов» і Ви! Влаштуйте для себе та своєї сім`ї незабутні вихідні!

Придбати квитки і отримати детальнішу інформацію про шоу можна в касах цирку. Захід зі сторони вул. Мазепи (навпроти зупинки на Дрогобич).

Володимир КлючакСоздан 09 сен 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником