Трускавецький вісник № 172 (1534) від 17 листопада 2017 р.

 

Трускавецький вісник № 172 (1534) від 17 листопада 2017 р.

17.11.2017У номері: У Трускавці буде аквапарк європейського рівня; Короткі новини Трускавця.

Короткі новини

Трускавець можуть відвідати Юлія Тимошенко та Глава УГКЦ Святослав Шевчук

Участь в урочистій церемонії відкриття пам’ятника Патріархові УГКЦ Йосифові Сліпому у Трускавці можуть взяти Предстоятель Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук та глава партії «Всеукраїнське об`єднання «Батьківщина» Юлія Тимошенко. Принаймні їхня участь розглядається організаторами події, котра запланована на грудень цього року.

Нагадаємо, що пам’ятник Патріархові Йосифові Сліпому у Трускавці постане з ініціативи настоятеля місцевої парафії Покрови Пресвятої Богородиці (УГКЦ) о. Володимира Бондарчука та фінансової підтримки партії «Батьківщина», зокрема голови ЛОО ПП «ВО «Батьківщина» Михайла Цимбалюка та члена ТМО ПП «ВО «Батьківщина», міського голови Трускавця 2002-2010 рр. Лева Грицака. В 20-х числах листопада завершуються роботи над створенням основної композиційної частини пам’ятника – фігури Йосифа Сліпого. Завершення всіх робіт планується на кінець-листопада – початок грудня. Остаточна дата відкриття пам’ятника перебуває на стадії узгодження.

2017 рік на Львівщині та в УГКЦ проголошений Роком Патріарха Йосифа Сліпого з нагоди 125-ліття від дня його народження.

ДТП на «Вишеньці»

Вчора, 16 листопада, у Трускавці на вул. Сагайдачного (народна назва «Вишенька») сталося масштабне ДТП, в результаті якого були сильно пошкоджені два легкові автомобілі. Про це інформують користувачі соцмереж. На щастя, обійшлося без смертельних жертв. За деякими даними, один з водіїв був в стані алкогольного сп`яніння.

До речі, це вже друга ДТП, яка мала місце 16 листопада на вул. Сагайдачного у Трускавці. Перед тим бетоновоз вдарив у припарковану біля житлового будинку легкову машину та наніс їй ушкодження.

Власна інформація

Трускавець – учасник Проекту «U-LEAD з Європою»

Проект «U-LEAD з Європою» реалізовує в Україні Програму ЄС з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку, яка спрямована на реалізацію регіональної політики та реформи децентралізації, а також вдосконалення адміністративних послуг на місцевому рівні для громадян України. Фінансується програма за кошти Європейського Союзу та його країн-членів Німеччини, Данії, Естонії, Швеції і Польщі.

- Програма триватиме до 2020 року. Для участі у першому етапі Програми  спільно з  Міністерством економічного розвитку і торгівлі  серед багатьох бажаючих нами було обрано 6 пілотних проектів, серед яких і Трускавець, – розповів радник з питань планування та координації регіонального розвитку Програми «U–LEAD з Європою» Василь Федюк під час робочого візиту у Трускавець. На зустрічі консультанти проекту, міський голова та фахівці міської ради обговорили  питання впровадження сучасних інструментів реалізації інвестиційних інфраструктурних проектів на умовах державно-приватного партнерства.

- Не все можна зробити за рахунок кредитних та бюджетних коштів. Європейська та світова практика впровадження проектів на умовах державно-приватного партнерства свідчить, що реалізація проектів за таким механізмом дозволяє скоротити видатки міських бюджетів на їх впровадження, на утримання соціальної інфраструктури та підвищити якість житлово-комунальних, соціальних послуг. Тому участь у цьому проекті є для міста важливою. В рамках Програми Трускавець планує реалізувати як мінімум два пілотних  проекти, – розповів міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

Крім Трускавця участь в пілотному Проекті братимуть міста: Тернопіль, Долина, Тростянець, Житомир та Шацька об’єднана територіальна громада.

Прес-служба Трускавецької міської ради

Международный альянс «Азербайджан-Украина» способствует открытию филиала госпиталя «Милан» в г Трускавец

Глава Международного альянса «Азербайджан-Украина» Эльмар Мамедов провел встречу с владелицей бакинской клиники «Милан» Хураман Мурадовой.

Как сообщает Qaynarinfo со ссылкой на Vesti.Az сам Э.Мамедов, в ходе встречи обсуждалось сотрудничество в сфере обмена опытом с украинскими медучреждениями.

По словам Э.Мамедова, в Украине налажено производство медицинского оборудования, на который в Азербайджане имеется большой спрос. «Х.Мурадова проявила большой интерес к украинской продукции. Надеюсь, что эта встреча станет началом сотрудничества медицинских учреждений с украинскими компаниями, производящими оборудование и препараты. Медицинская продукция из Украины востребована в Азербайджане. Мой долг как главы Международного альянса «Азербайджан-Украина» способствовать налаживанию этих связей», - сказал он. 

В конце встречи Э.Мамедов передал Х. Мурадовой памятный дар от имени Международного альянса «Азербайджан-Украина».

Qaynarinfo.Az

У Трускавці буде аквапарк європейського рівня

У Трускавці розпочато спорудження аквапарку, аналогів якому в Україні немає. В готельно-курортному комплексі «Карпати» вже другий рік тривають роботи по модернізації СПА-комплексу, який може перетворитися в одну з найголовніших атракцій не лише цієї оздоровниці, а й всього курорту.

Про те, що в планах і яким буде цей аквапарк, ми запитуємо генерального директора Трускавецького ГКК «Карпати» Лева Ярославовича Грицака. Ось що він розповів.

- Ми вже кілька років працюємо над реконструкцією нашого лікувально-профілактичного корпусу, де розміщений басейн і спортивний зал, над перетворенням його в аквапарк.

У моїх планах давно було створити аквапарк на території міста Трускавця. З різних причин це не вдалося реалізувати за час моїх двох каденцій на посаді міського голови, тому зараз вирішив реалізувати це в «Карпатах».

Ми вже зробили проект, знайшли оптимальний варіант, який відповідав би потребам людей і був би вигідний для нашого готельно-курортного комплексу. Цим проектом я задоволений. Ми його зробили почерговим.

Першу чергу ми запустили ще в минулому році, зараз робимо розширення роздягалень. Це має бути сучасна система пропуску і контролю над роботою СПА-центру. Додатково ми ще робимо великий тренажерний зал, фітнес-зал.

Друга черга – це приміщення з великою (8,5 метрів в діаметрі) металічною ванною, де буде мінеральна вода з різноманітними душами. Почергово (починаючи від п’ят до шиї) там проходитиме масаж мінеральною водою. Дуже цікавим є спосіб прийняття цієї ванни. Вона округла, восьмикутної форми. Людина сідає на одне місце, через 2 хвилини по сигналу метронома пересідає на інше і так далі. В Україні я такого не зустрічав, щось подібне довелося бачити лише за кордоном. Отже, йде почерговий масаж – спочатку п’ят, потім гомілок, далі стегон, сідниць, попереку, грудного відділу, плечового поясу, шийного відділу. Передбачені там і кілька лежаків у воді, де здійснюється загальний масаж всього тіла в лежачому положенні.

Третя черга – це ванна басейну для прийому процедур для людей літнього віку. Це теж буде ванна з різними атракціями оздоровчого плану.

Далі ванна для молоді – з різними атракціонами, гірками тощо.

П`ята черга – це будівництво відкритого басейну, який знаходитиметься перед сьогоднішнім лікувально-профілактичним відділенням.

І шоста черга – це будівництво автостоянки. Шосту чергу ми вже практично зробили в цьому році – з дозволу Трускавецької міської ради. Стоянка призначена для обслуговування цього аквапарку.

Зараз проект знаходиться на експертизі, вона в найближчі дні має завершитися, і ми приступаємо до підготовчих робіт по другій, третій та четвертій черзі. Зараз приступаємо до спорудження буронабивних фундаментів – це дуже вартісні роботи.

Як я вже зазначив, почали ми ці роботи в 2016 році, а об’єм робіт, який треба зробити, ще досить великий. Але крок за кроком ми наближаємося до реалізації цього проекту, який стане приємною несподіванкою для гостей нашого готельно-курортного комплексу. Здаватимемо його почергово, як і заплановано проектом.

- Басейни і в цілому СПА-центр використовується для оздоровлення людей, - каже керівник бактеріологічної лабораторії ГКК «Карпати», кандидат біологічних наук, доцент Анжеліка Івасівка. – Баклабораторією кожного тижня здійснюється санітарно-бактеріологічний аналіз показників води. На постійному контролі також хімічні показники, аналіз кількості залишкового хлору. У випадку відсутності контролю над всіма цими параметрами є ризики виникнення чи загострення ряду захворювань, зокрема шкірних та алергічних. Можу запевнити всіх користувачів нашого СПА-центру, що контроль якості води в басейнах ГКК «Карпати» проводиться належним чином, а якщо точніше – на високому рівні за допомогою сучасного обладнання. А оскільки час не стоїть на місці, а йде вперед, то «Карпати» йдуть в ногу з часом, закуповують нове сучасне обладнання, адже для нас дуже важливою є якість наданих послуг. Бути лідером у всьому – така точка зору керівника нашої оздоровниці Лева Грицака. Так що приходьте, будь ласка, плавайте, відпочивайте і набирайтеся сил в нашому спортивно-оздоровчому комплексі ГКК «Карпати».

Детальніша інформація про послуги СПА-центру ГКК «Карпати» і про розцінки – за тел. (03247) 6-24-41.

Підготував Володимир Ключак

На фото: зовнішній вигляд водно-спортивного комплексу ГКК «Карпати» до початку реконструкції.Создан 17 ноя 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником