Трускавецький вісник № 11 (1569) від 23 січня 2018 р.

 

Трускавецький вісник № 11 (1569) від 23 січня 2018 р.

23.01.2018У номері: Про зустріч на тему ОТГ; Історія; Думи мої, думи; Короткі новини.

Короткі новини

Михайло Цимбалюк: «Пустопорожніми словами влада продовжує дискредитовувати себе»

Українська влада вкотре підтвердила, що за свої слова не несе жодної відповідальності. В період, коли країна ще перебувала в різдвяному настрої, голова НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв повідомив, що цього року купуватимемо дешевий російський газ.

Про це розповів голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк для одного зі львівських інтернет-видань, інформує прес-служба місцевого партосередку.

Головний «батьківщинівець» Львівщини нагадав про заяви нинішнього Президента щодо відмови від російського газу і доручення щодо блакитного палива колишнього прем’єра.

«Ці люди свого часу говорили те, що так хотіли почути українці, вони просто і цинічно займалися окозамилюванням, а самі й надалі думали як збагатити себе і свої родини, йдучи на перемовини з країною-агресором, ігноруючи інтереси держави», – наголошує Михайло Цимбалюк.

Політик переконаний, що пустопорожніми словами влада продовжує дискредитовувати себе і випробовувати Громадян України.

«Раніше прем’єр-міністр Гройсман обіцяв, що реформує податкову поліцію, а вона і досі працює, були обіцянки про створення «Чорної сотні» для боротьби з контрабандою на митниці – не виконали, пообіцяли військовим пенсіонерам перерахунок пенсій – не знайшли грошей в бюджеті… і таких прикладів можна наводити багато», – резюмував Михайло Цимбалюк.

Эльмар Мамедов поздравил Патриарха Киевского и всея Руси-Украины Филарета

Глава Международного альянса «Азербайджан-Украина» Эльмар Мамедов направил поздравления Предстоятелю Украинской Православной Церкви Киевского патриархата, Патриарху Киевскому и всея Руси-Украины Филарету по случаю его 89-летия. В поздравительном послании Эльмар Мамедов отметил, что Филарет посвятил свою жизнь служению Господу, православию, защищая и сохраняя его ценности.

«Хочу также отметить, то, как с большой любовью и с верой в сердце Вы привносите в общество добро, милосердие и согласие, внедряете бесценный вклад в укрепление единства православия. Человек, личность, умудренная опытом, Вы всегда оказываете поддержку людям, призывая к любви и состраданию, помогая приобрести веру и надежду. В светлый день Вашего рождения желаю Вам, Ваше Святейшество, помощи Божьей и успехов в Вашей многотрудной деятельности, благоденствия и мира», - говорится в послании.

Власна інформація

В Бориславі зловмисник обікрав знайомого

В Бориславське відділення поліції звернувся 46-річний місцевий мешканець. За словами заявника, 19 січня він зустрівся зі знайомими. Після завершення застілля потерпілий виявив зникнення своєї куртки, в кишені якої знаходилися паспорт, військовий квиток та інші особисті документи, мобільний телефон та гроші в сумі близько 2000 гривень.

Працівники поліції встановили, що до вчинення крадіжки причетний 38-річний житель Борислава. Викрадені речі у нього вилучено.

Відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція статті передбачає покарання включно до позбавлення волі на строк до трьох років.

Проводиться досудове розслідування.

Відділ комунікації поліції Львівської області, за матеріалами Наталії Постойко, Дрогобицький ВП

Чужі тут не ходять?

Вівторок, 23 січня. 14.00. Телефонує мій друг і розповідає, що міський голова Андрій Кульчинський проводить збори на тему … формату ОТГ. Проводить зараз. Запитую, чи це не жарт. Як? Коли? Чому?

Анонсовані збори на тему ОТГ, ініціатором яких виступили небайдужі трускавчани, проходили 21 січня. Тобто, два дні тому, в неділю. На них вирішено звернутися до мера із закликом, що рішення не слід приймати поспіхом, а слід почути всі «за» та «проти». Якщо Андрій Кульчинський хоче провести громадське обговорення цього питання, то має запросити громаду на визначений день і поспілкуватися.

Але друг мене переконує, що збори проходять вже. Перепитую, коли почалися, може ще встигну. Чую, що розпочалися о 13.00. Не встигну…

Вівторок, 23 січня, 14.10. На Фейсбуку депутат Львівської обласної ради від Дрогобиччини Михайло Задорожний виставляє три світлини із коротким підписом: «23.01.2018 рік, у Народному Домі м. Трускавця відбулося обговорення перспективного плану, щодо створення Трускавецької ОТГ. Як член комісії з територіального устрою Львівської обласної ради підтримую прагнення громади до об'єднання».

Щоб назвати те, що сталося, слів явно бракує. Громадське обговорення? Ні. Зустріч з громадою? Теж ні. Формальний «міжсобойчик» для галочки? Можливо.

На фото – обличчя працівників (в більшості працівниць) Трускавецької міської ради. Різні відділи, в кадр потрапили переважно працівниці управління праці та соціального захисту населення. Вони, звісно, мають повне право бути на таких зборах. Але чи представляють вони всю громаду?

Очевидно, що детальніша інформація про цю зустріч буде подана офіційним сайтом міськради. Чомусь не виникає сумнівів, що присутні на зборах висловилися «за» формат Великого Трускавця. До речі, особисто я теж підтримую думку, що Трускавець має стати центром ОТГ, в яку ввійдуть Станиля, Модричі, Доброгостів, Уличне, Бистрий, Зимівки, Орів. Зрештою, словосполучення «Великий Трускавець» теж вперше побачило світ у моїй статті, вийшло з-під мого пера і є моєю інтелектуальною власністю. Але мова явно не про це.

Чого боїться Андрій Кульчинський? Кого боїться Андрій Кульчинський? Людей з «групи Кісака», які завжди в опозиції і в цьому питанні можуть його «заклювати»? Аргументованих (чи може, на його думку, неаргументованих) висловлювань з цього приводу заступника голови МГО «Рада Старійшин» Олександра Грищенка? Незгоди з такими планами підприємців? Чи, прости Господи, журналесьок лузера?

А може Андрій Кульчинський нічого і нікого не боїться? Може, він просто не хоче турбувати громадян, не хоче, щоб зайвий раз ніженьки стареньких бабусь і дідусів йшли по слизьких тротуарах? Може, сповідує принцип, що мешканців не варто питати, бо ж вони делегували свої повноваження депутатам? А депутати підтримають, бо ж така система влади, що рука руку миє. Та й депутати мудріші від простого люду. Бо що там той люд знає, ним постійно хтось маніпулює…

Ми не знаємо, що думає Андрій Кульчинський. Навіщо влізати йому в голову і навіщо ворожити на кавовій гущі? Вистачає того, що він зробив. А зробив він немало-небагато, а просто … обговорив з громадою перспективний план створення Трускавецької ОТГ. Громада план схвалила, все прекрасно.

У цій історії вас нічого не «напрягає», шановні трускавчани? Бо особисто мені здається, що щось тут та й не так. Не так, як мало би бути…

Володимир Ключак

P.S. Щодо заголовку, то гадаю, що він пояснень не потребує…

 

Історія

Самотність. Робота. Суєта. Нерви. Напруга. Злість. Депресія. Виродки. Метрополія. Шум. Безсоння. Проблеми. Хвороби. Вихід?

Квиток. Поїзд. Трускавець. «Карпати».

Курорт. Спокій. Піклування. Релаксація. Процедури. «Нафтуся». Парк. Розваги. Краса. Усмішки. Настрій. Полегшення.

Знайомство. Танці. Кіно. Вечір. Вечори. Прогулянки. Поцілунок. Крила. Натхнення. Радість. Життя. Повнота.

Кольорово. Люблю! Чекаю! Розставання. Надія.

Повернення. Зв`язок. Сенс. Зустрічі. Роздуми. Рішення. Сім`я. Нове. Піднесення. Ціль.

Налагодження. Прекрасно. Ідилія.

Квитки. Поїзд. Трускавець. «Карпати». Насолода. Подяка. Рекомендую.

Володимир 

Думи мої, думи... Думайте про Бога

Живучи в епоху інформації, маючи інтернет та володіючи всілякими гаджетами, ми реально багато знаємо. Сьогодні з легкістю можна відкрити гугл чи ютуб, набрати у пошуку якийсь потрібний нам лайфхак та побачити, як це можливо зробити наявно. Наші думки переповнюють наш розум і ми постійно думаємо і думаємо... Але про що ми думаємо? Звісно, що є багато позитивної інформації, яка згодиться у повсякденному житті, але в більшості ми просто стаємо приймачами різної інформації, часом не потрібної, яка просто займає наші думки і відволікає від головного. Якщо раніше ми проводили час за реальним спілкуванням, тепер ми це робимо у соціальних мережах. Відбулась непомітна заміна, ми перейшли від живого спілкування до віртуального. Заходячи у мережу на 5-10 хвилин, ми сидимо у гаджеті по 2-3 години. Сприймаючи потоки інформації людина перестає думати та починає жити згідно того, що бачить та чує, виставляючи певні стереотипи як свої власні. Градус ненависті та агресії зростає і не раз ми, християни, можемо це бачити у собі, замість любові та терпіння.

Бо зсередини, із людського серця виходять лихі думки, розпуста, крадіж, душогубства, перелюби, здирства, лукавства, підступ, безстидства, завидющеє око, богозневага, Усе зле це виходить зсередини, і людину опоганює! (Від Марка 7:21-23)

Найголовніше, про що ми не думаємо – це є наш час, який у нас крадуть! Краде у нас цей час інформація, займаючи наші думки та нав`язуючи певні стереотипи сприйняття реальності. Звісно, що для людей, які далекі від істини, це норма життя, але не для християнина, який любить Бога. Ще 10 років тому ми навіть не могли собі уявити події чи свята, на якому замість живого спілкування більшість людей сидить у смартфонах та постить фото в інстаграммі. Люди живуть і думають про те як зробити щось та це відобразити на сторінках соціальних мереж. Люди мало думають про Бога Творця, забуваючи те, що Він все створив та усім керує, замінивши ці думки егоїстичним та меркантильним мисленням про себе самого. Саме через думки та неправильне мислення людина відходить від Бога. Не через вчинки, бо вчинки – це наслідки думок, які матеріалізуються.

Бо Його невидиме від створення світу, власне Його вічна сила й Божество, думанням про твори стає видиме. Так що нема їм виправдання, бо, пізнавши Бога, не прославляли Його, як Бога, і не дякували, але знікчемніли своїми думками, і запаморочилось нерозумне їхнє серце. Називаючи себе мудрими, вони потуманіли… (До Римлян 1:20-22)

Сьогодні настільки усе змішалось, праведне з грішним, що люди себе почали виправдовувати, замість того, щоби приходити в покаянні до Бога та шукати щоденно Його лиця. Бог є джерелом чистоти та праведності, від Нього походить істина, Він сам є істинною! Та чомусь у сьогоднішньому суспільстві мовчать про Бога, про спасіння, часто мовчать навіть християни, настало якесь «мовчання ягнят». Більше можна почути про те, що можна від Нього взяти, чи як вигідно ходити до церкви, «процвітання». Сьогодні багато проповідників проповідують про Божі принципи, відкидаючи Бога... Тобто говорять про те, як це діє, а не Хто за цим стоїть. Тому люди спокушуючись багатствами примарними та жагою багатіти слухають та приймають такого роду інформацію. Людська гріховна природа схильна до того, щоб приймати улесливі думки та ними жити. Багатіти потрібно Богом та відносинами з Ним, не шукати Його рук (даяння), а шукати Його лиця, чути Його голос та приймати Його волю і це є те справжнє, те, що приносить насолоду людині.

Які дорогі мені стали думки Твої, Боже, як побільшилося їх число…(Псалми 138:17)

Коли ми перестаємо в думках жити Богом та думати про Боже Царство, ми віддаляємось від істини. Розум людини це є поле битви, і саме йде битва в думках! Коли ти знаєш як правильно, але тебе навідують думки, що протирічать Божому Слову, ось тут відбувається боротьба. Від того на чиєму боці ми будемо, залежить усе наше життя. Бувають моменти, коли ми програємо бій, приходить гріх у наше серце і приносить страждання. Буває, що ми не пильнуємо за тим, про що ми думаємо і пожинаємо певні результати. Слід замислитись: про що, або про кого ми думаємо? Чим наповнений наш розум? Бізнес? Гроші? Нові проекти? Робота? Що все-таки на першому місці? Чи не порушуємо ми головну та найбільшу заповідь Божу? Отож, любімо Бога всією своєю думкою, роздумуймо про Його справи! Немає нічого та нікого важливішого за Творця!

І спитався один із них, учитель Закону, Його випробовуючи й кажучи: Учителю, котра заповідь найбільша в Законі? Він же промовив йому: Люби Господа Бога свого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією своєю думкою. Це найбільша й найперша заповідь. (Від Матвія 22:35-38)

Руслан ЦехмейстерСоздан 23 янв 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником