Трускавецький вісник № 30 (1588) від 6 березня 2018 р.

 

Трускавецький вісник № 30 (1588) від 6 березня 2018 р.

06.03.2018У номері: Із сесії Трускавецької міської ради; Океанський теплохід «Трускавець» завершив своє існування; Про конструктивну співпрацю громадськості та влади; Година Землі; Про розгін наметового містечка у Києві.

Короткі новини

В Меденичах замерз чоловік

Як інформує департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА, 5 березня о 14.00 в селі Меденичі Дрогобицького району на полі поблизу будинку виявили тіло місцевого жителя, 1969 р.н. Ймовірна причина смерті – переохолодження.

В Дрогобицькій РДА йшлося про підготовку проектно-кошторисної документації з перенесення водогону та автодороги за межі карстового провалля

Як інформує прес-служба Дрогобицької РДА, вчора, 5 березня, голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко провів нараду з питання щодо підготовки проектно-кошторисної документації з перенесення об'єктів інфраструктури за межі карстового провалля на ПАТ «ГХП Стебницький «Полімінерал».

Начальник управління Держгеокадастру у місті Дрогобичі та Дрогобицькому районі Любомир Бриньо інформував учасників наради про те, в чиїй власності перебувають земельні ділянки, на які планується перенесення водогону та автодороги.

Участь в нараді також взяли перший заступник міського голови міста Дрогобича Ігор Герман, завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Андрій Ванівський, начальник відділу містобудування та архітектури Юрій Довганич, завідувач сектору з питань ЖКГ та інфраструктури Ганна Павлюк, сільські голови сіл Модричі та Болехівці Мирон Флюнт та Ірина Кіс, представники управління «Дрогобичводоканал» та служби автомобільних доріг у Львівській області.

За результатами наради управлінню Держгеокадастру необхідно зробити повний аналіз земельних ділянок з кадастровими номерами та надати інформацію управлінню «Дрогобичводоканал».

З метою будівництва дороги сільському голові Модрич доручено врегулювати питання з власниками земельних ділянок та розглянути на сесії сільської ради питання щодо надання дозволу на відвід землі.      

Також доручено Генеральному директору ПАТ «ГХП Стебницький «Полімінерал» на території Модрицької сільської ради встановити межі солевідвалу в натурі.

Власна інформація

Океанський теплохід «Трускавець» завершив своє існування

Більше тридцяти років тому, 18 жовтня 1986 року, збудований корабелами Німеччини вантажний теплохід, якому на прохання керівництва і громадськості міста-курорту Трускавця було присвоєно ім`я «Трускавець», вперше відшвартувався в Ленінградському (нині Санкт-Петербург) морському торговому порту. Він доставив із Бремена труби великого діаметру для будівництва магістрального газопроводу.

В наступний день моряки теплоходу «Трускавець» приймали гостей – делегацію міста, ім`я якого носить теплохід, в такому складі: Петровський Болеслав Денисович – голова виконкому Трускавецької міської ради народних депутатів, Анісов Микола Михайлович – Заслужений будівельник України, Опря Олександр Олександрович – представник Трускавецької територіальної ради по управлінню курортами профспілок. На цій першій зустрічі нашої делегації з екіпажем теплоходу я вручив герб міста Трускавця капітану корабля Логвінову Миколі Івановичу і сказав, що віднині на судні Балтійського пароплавства «Трускавець» буде зберігатися цей герб як свідчення того, що площа теплоходу є часткою території нашого міста, а його екіпаж – часткою населення.

Як відзначив перший помічник капітана теплоходу «Трускавець» Савельєв Сергій Петрович, уже в першому рейсі у порти Центральної і Північної Америки, куди вийде днями судно, на теплоході буде обладнано куток міста Трускавця з повною інформацією про нього та знаменитий на всю Європу бальнеологічний курорт.

Дійсно, впродовж багатьох років у рейси за океан до Америки моряки «Трускавця» везли і виставляли потім на спеціально облаштованих стендах у портах, де зупинялися: літературу, проспекти, фото про цей чудовий Прикарпатський край і дані про його цілющі води мінеральних джерел «Нафтусі», «Марії», «Броніслави», «Софії» та інших, картини, гобелени, вишивки майстрів художнього мистецтва міста, і тим самим прославляли на весь світ місто-курорт Трускавець.

За тридцятирічну історію свого існування теплохід «Трускавець» змінював власників і ходив під прапорами інших країн (Канади, Пакистану), а в минулому 2017 році в місті Карачі (Пакистан) був утилізований.

Болеслав Петровський, академік, Почесний громадянин Трускавця, міський голова Трускавця 1980-1990 рр.

Примітка. Повідомлення з Інтернету (Фейсбук) додається. На фото також – фрагменти газети «Трускавецкая здравница» від 31 жовтня 1986 р.

 

Авакова – у відставку!

Сьогодні, 6 березня, пройшло друге і останнє пленарне засідання ХХХІХ сесії Трускавецької міської ради VII демократичного скликання. Найцікавіше було на початку – в депутатських запитах і зверненнях.

Першим текст звернення Трускавецької міської ради до Прем`єр-міністра України і голови СБУ зачитав голова фракції «Самопоміч» в ТМР Олег Карпин. У зверненні йшлося про неприпустимість такого жорстокого розгону протестувальників, як це мало місце нещодавно під стінами Верховної ради України. Оскільки поліція та Національна гвардія проявили неймовірну та невиправдану жорстокість стовно мітингувальників, то Трускавець висловився за те, щоб міністра внутрішніх справ Арсена Авакова відправити у відставку. Підтримали дане звернення двадцять депутатів, тільки один голос було записано у графу «утримався».

За те, щоб Авакова відправити у відставку, проголосували представники семи з восьми політичних сил, представлених у Трускавецькій міській раді, а саме: «Свобода», «Батьківщина», «Громадянська позиція», «Самопоміч», КУН, «Народний контроль» та «УКРОП». Чотирьох депутатів фракції БПП «Солідарність» в залі під час голосування не було.

Депутат Василь Тимчишак попросив на комісії з питань регламенту, законності та депутатської етики розглянути поведінку свого колеги, депутата Романа Бучковича (фракція КУН). Причина – коментар Романа Ярославовича на Фейсбуку, розміщений 3 березня стосовно голосування депутатів ТМР. Ось що написав Роман Бучкович у коментарі на сторінці журналістки Ніни Федько (правопис збережено): «Дійдем до того, що нагороду за волонтерство дадуть власнику прату регіоналу бойку. Подейкують, що за голосування кожен депутат взяв по 330 доларів. Тобто штуку ділили на трьох. Це низько, чи гроші не пахнуть?».

Нагадаємо, що 1 березня на сесії ТМР депутат Василь Тимчишак нагородив за волонтерство своїх колег-депутатів Анатолія Стародуба та Андрія Остапчука. На цій же сесії депутати продовжили оренду землі для ПрАТ «Трускавецькурорт». Проте яке саме питання мав на увазі Роман Бучкович, звинувачуючи публічно депутатів у отриманні хабаря в розмірі 330 американських доларів, залишається вияснити профільній комісії.

Міський голова Андрій Кульчинський бачить так вирішення цієї проблеми: якщо на комісії депутат Бучкович опубліковану ним інформацію спростує, то на цьому все й завершиться. Якщо ж підтвердить, то потрібно звертатися у правоохоронні органи, а депутат має надати факти, які підтверджують серйозність його звинувачень.

Не приховував емоцій депутат Анатолій Стародуб, який сказав, що за останні три-чотири каденції ще не було таких випадків, щоб колега-депутат займався наклепництвом і образами. Анатолій Стародуб висловив обурення публікацією непідтверджених нічим (а простіше сказати, виссаних з пальця) звинувачень, а також негідною поведінкою під час сесії. За приклад він навів той шквал образ, якому було піддано на сесії 1 березня депутата Михайла Малащака. Сесія 1 березня дійсно була гарячою та сповненою емоцій, котрі вихлюпувались через край.

Щодо зауваження депутата Стародуба, що випадків звинувачень депутатів своїми колегами-депутатами не було, то тут не все так просто. Напевно, Анатолій Георгійович забув, як за часів каденції Козира один з тодішніх депутатів у групі «Благородні олені» на Фейсбуку теж оприлюднив звинувачення трускавецьких обранців у тому, що вони за голосування взяли по «500 зелених». Тоді журналісти Трускавецького Інтернет-телебачення (ТІТ), які повторили цю інформацію, змушені були давати свідчення у поліції та прокуратурі. Справа до кінця доведена так і не була, тож досі невідомо, наскільки звинувачення «Благородних оленів» мало під собою підґрунтя.

- Ляпнуть і ходять з гордо піднятою головою, що вони бійці та борці, - обурювався депутат Стародуб. – вийдіть на вулицю і там з`ясовуйте стосунки між собою. Познімайте значки та й дайте один одному в рило…

Спокійні та неполітичні звернення щодо проблем окремих будинків та житлових районів Трускавця озвучували депутати Тимчишак та Малащак. Останній зокрема нагадав про потребу освітлення пішохідних переходів у темний період доби, а також звернув увагу на забруднення навколишнього середовища спалюванням сміття з поїздів.

Після гарячої, але нетривалої розминки депутати приступили до розгляду тих питань порядку денного, які вони не встигли розглянути на першому пленарному засіданні 1 березня. Більшість із них – пов’язані з землею та архітектурою. Не всі питання проходили гладко, але більшість отримала підтримку депутатського корпусу. В дискусіях по тому чи іншому питанні брали активну участь депутати Степаненко, Матолич, Савченко, Стародуб, Яворський та інші. В цілому сесія пройшла в досить конструктивному руслі.

Володимир Ключак

Які необхідні елементи для конструктивної співпраці громадськості та влади?

Цю тему нашим читачам висвітлить директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної воринної правової допомоги Марія Николаїшин.

Ініціатива та бажання здійснити зміни

Люди повинні прагнути брати участь у процесі прийняття рішень задля досягнення змін в громаді. Часто ініціатива виходить від громадян у тому випадку, коли вони відчувають, що наслідки ухвалених владою рішень безпосередньо впливатимуть на їх життя. Особливо, якщо є досвід у громади, коли її рекомендації враховувалося владою при прийнятті управлінського рішення.

Відданість справі

Громадяни мають бути наполегливими та відданими справі. Також вони повинні не здаватися після першої невдачі. Інколи буває, зазнали поразки – і вже відходять від справи, від лобіювання вирішення певної проблеми. В такому випадку сильним має бути лідер, котрий гуртує активістів навіть під час першої поразки. Роль внутрішніх експертів теж важлива. Вони з власного досвіду мали би роз’яснити усім ініціаторам акції, що основне – терпіння та настирливість, а також фаховість у підході.

Знання методів участі громадськості

Всі зацікавлені сторони мають бути поінформовані про методи участі громадськості, особливості їх впровадження та потенційні результати.

Знову ж таки – лідер тут мав би координувати усю процедур залучення громади. У нього повинен бути план на папері та в голові. І чим детальніше все розписано, тим менше кроків до непередбачуваності.

Обізнаність/Освіта

Громадяни повинні бути обізнаними зі своїми правами та обов'язками щодо співпраці з владою та впливу на процес прийняття рішень. Саме так, обізнані. І тому робоча група, котра проводить певну акцію і хоче залучити якомога велику кількість осіб повинна ознайомити громадян із правами особливо із „правом впливу”. Це робиться також і для того, щоб громада не була розгубленою, щоб впевнено крокувала разом із ініціаторами заходу до вирішення проблеми.

Співпраця з місцевою владою

Представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування повинні навчитися спілкуватися з громадянами, бути неупередженими та ставитись з розумінням до їхніх потреб. Це можливе внаслідок постійного спілкування влади та громади через круглі столи, інформаційні засідання, відкриті трибуни.

Кожна із зацікавлених сторін має досягти успіху

Люди активно братимуть участь у процесі розробки та впровадження політики за умови, що проблема стосується їх безпосередньо або вони отримають певні переваги від її вирішення. Переваги ж повинні отримати як громадяни, так і місцева влада. Зрозуміло, що при умові фахового підходу до вирішення проблеми та готовності сторін йти на компроміс досягти такої ситуації буде легше.

Планування та впровадження

Всі зацікавлені сторони повинні співпрацювати для того, щоб без перешкод спланувати та здійснити зміни. Вміле управління акцією та всією командою дасть можливість чітко спланувати не лише її проведення, але й розвиток подій після закінчення самого процесу. Важливість планування полягає ще й в тому, щоб визначити ризики та мінімізувати їх вплив на розвиток подій таких важливих для вирішення нашої проблеми.

Прозорість

Усі зацікавлені сторони повинні бути чесними щодо кроків, до яких вони вдаються з метою здійснення впливу на проблему. Особливо прозорою у своїх діях має бути місцева влада. Замовчування чи неповне розкриття проблеми недопустимі в даному випадку. Чесно, без перебільшення має висвітлювати проблему і громадська організація. Обидві сторони: влада та громадські організації - повинні свої аргументи базувати на чітких однозначних фактах, котрі не можна трактувати двояко. Кожен крок на вирішення проблеми повинен бути донесений до громади. Саме тоді зростатиме довіра громади як до влади, так і до громадських організацій та їх партнерів - бізнесу та ЗМІ.

Гнучкість

Гнучкість також є одним з основних компонентів конструктивної участі громадськості. Влада та громадськість повинні вміти домовлятися та співпрацювати з протилежною стороною. В даному випадку важливу роль тут відіграватиме дипломатичність сторін та вміння розуміти і чути одне одного. Небажання вислуховувати пропозиції, постійні пошуки винуватого приведуть далеко не до конструктивного вирішення проблеми, а поглиблять її.

Марія Николаїшин, директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної воринної правової допомоги

Про розгін наметового містечка у Києві

Наметове містечко у Києві біля Верховної Ради України більшість українського суспільства сприймало просто як засіб підсилення прихильників Міхеїла Саакашвілі для його повернення в Україну і додатковий піар у медіа для цього політика.

І ніхто не міг подумати, що влада вдасться до силового розгону мітингувальників, повторюючи трагічні сторінки історії. Очевидно, що шахову партію на дошці «Україна» зовнішні сили ще і далі продовжують грати у латентний і водночас постійний спосіб.

Нинішня влада, запрошуючи іноземців на роботу в країну, повинна була по-людськи з ними й розпрощатися, але цього так і не сталося скандали і непорозуміння вийшли практично з усіма закордонними «реформаторами». Окрема в мене думка і щодо «Руху нових сил», адже нових облич ми там не побачили і більшість його учасників вже могли показати себе в дії, але цього не зробили. Натомість вони шумними фразами, правильними гаслами, але хибними діями, намагаються спровокувати чергові суспільні зрушення. Влада замість правильних дій також підіграє деструктиву і для чогось підігріває суспільне напруження.

До розміщення наметового містечка у Києві в мене уже раніше виникало багато запитань, бо мітингувальники перекрили одну з основних магістралей Києва і тим самим завдавали значних проблем самим киянам та гостям міста. Я цілком підтримую вимоги протестувальників – створення антикорупційного суду, – але доносити свою ідею потрібно зважуючи всі «за» і «проти», дослухаючись до інших учасників громадянського суспільства.

Те, що відбулося минулої суботи в Києві на вулиці Грушевського викликає більше запитань, аніж відповідей. Переглядаючи фотографії та відео тих подій, виникає логічне питання – чи це насправді було правове врегулювання ситуації чи банальний «договорняк». Бо ж насправді події мали би розвиватися інакше.

Київська міська адміністрація звертається до суду (за прикладом того, як це відбувається з МАФами, незаконною торгівлею у підземних переходах) і тоді вже виконавча служба за рішенням суду зобов’язує комунальників вирішити проблемне питання. А коли поліція заявляє, що вони виконували слідчі дії, то це щонайменше цинічно з їхнього боку таке говорити. Складається враження – ніби «нові поліцейські» ліквідовували злочинну групу, яку затримали на місці скоєння особливо тяжкого злочину, а не мітингувальників. Коли речник МВС України називає суспільне невдоволення «зойками», слова підібрати важко.

Самовдоволене обличчя очільника поліції Києва під час виконання завдання уособлювало всю зверхність нинішньої влади до громадської думки, права українців виходити на акції протесту. Одним вчинком правоохоронці вкотре перекреслити всю реформу органів внутрішніх справ. Про те, що Україну перетворюють в поліцейську країну стає очевидним, коли правоохоронці беруться вирішувати питання, які м’яко кажучи «муляють» нинішню владу, прикриваючись війною на Сході України або ж великою кількістю незаконної зброї на руках українців. Але поряд з тим – це хороший важіль керування настроями суспільства, приглушення їхнього невдоволення.

Чи не єдине, за що можна «подякувати» і владі, і поліцейським за те, що зуміли створити картинку для міжнародних ЗМІ про те, як Україна живе по-новому. Суботні події і вчинки правоохоронців ще будуть ретельно аналізувати правозахисники, але вже зрозуміло, що це стало остаточною причиною руйнації сподівань мільйонів українців на реформи поліції. Чи не було це бажання політиків поставити весь український народ на коліна? – риторичне питання, відповіді на яке навіть боюся шукати.

Михайло Цимбалюк, голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина», Facebook, 5 березня 2018 року

Година Землі 2018: WWF закликає українців “зловити зв’язок з Землею”

Мільйони людей щороку долучаються до Години Землі. Це міжнародна кампанія, ініційована Всесвітнім фондом природи WWF, під час якої люди та організації на одну годину символічно вимикають зайве освітлення та електроприлади, щоб об’єднатися та показати готовність до дій заради майбутнього планети. Мета Години Землі – привернути увагу до екологічних проблем та надмірного споживання природних ресурсів.

24 березня 2018 року о 20:30 хвиля Години Землі прокотиться планетою вже вдванадцяте, для українців вона буде десятою. Тема цьогорічної кампанії – Connect2Earth (“Злови зв'язок з Землею”) – підкреслює, що люди почали втрачати зв’язок з планетою, який нам так потрібно відновити.

“Година Землі – це не івент чи кампанія, це не конкретна хронологічна година у часі, для нас це маніфест людей про готовність змінювати свій стиль життя на екологічно дружній, готовність берегти свій дім-планету. Слоган цього року – Злови зв'язок з Землею. Ми спробували перекласти на сучасний лад повідомлення: людина сьогодні відірвана від Землі, тож ми запрошуємо всіх відновити зв'язок і почати дбати про природу навколо. На 2012 рік чисельність популяцій наземних видів скоротилась на 38%, прісноводних на 81%, морських на 36%. Не "зловимо" зв'язок – ситуація буде погіршуватись. Наша планета – це мережа із мільярдів організмів, систем та явищ, це мультиволокно, що оточує нас 24/7, дає нам воду, повітря, ресурси. Та воно нам не належить, ми лише його частина. Цієї Години Землі ми б хотіли, щоб українці відчули свій тісний зв’язок із всесвітньою павутиною життя,” – відзначає Олена Тарасова-Красієва, координатор WWF в Україні.

Вже 33 міста України висловили свою підтримку Годині Землі і запланували просвітницькі заходи в межах кампанії. Серед них Львів, Кривий Ріг, Білгород-Дністровський, Маріуполь та інші. Міста, організації та навчальні заклади продовжують долучатися до кампанії щодня, щоб бути частиною міжнародного руху, що прагне стати на шлях сталого розвитку та зберегти нашу планету.

Зловіть зв’язок з Землею цієї Години Землі, дбайте про природу кожного дня, щоб квітуча та біорізноманітна планета була не лише реаліями сьогодення, але й майбутнього.

За свіжими новинами та усіма активностями в рамках Години Землі 2018 слідкуйте:

- Сайт Години Землі 2018 в Україні: www.panda.org/eh18

- Офіційна сторінка події на fb: www.facebook.com/events/170246300419932/

- Долучитися до Години Землі www.wwf.panda.org/uk/our_work/ecoeducation/campaigns/eh18/sign_up/

- Сайт WWF в Україні www.wwf.panda.org/ukraine

За додатковою інформацію звертайтеся: Катерина Куракіна, координатор Години Землі в Україні, e-mail: kkurakina@wwfdcp.org

Інформаційна довідка

Година Землі – це всесвітній природоохоронний рух, ініційований Всесвітнім фондом природи WWF. Ми запрошуємо громадськість, приватні компанії, представників урядових структур та місцевих спільнот символічно вимкнути світло на одну годину 24 березня 2018 року о 20:30, щоб продемонструвати свою підтримку природоохоронних дій. Також у темряву поринуть сотні знакових споруд світу на кшталт Ейфелевої вежі та Сіднейської опери.

Вимкнення світла на одну годину не має на меті прямої економії енергії. Це символічна дія, яка повинна привернути увагу людей, організацій, бізнесу, країн до екологічних проблем планети та об'єднати їх для вирішення цих проблем. Ефект кампанії набагато більш фундаментальний і довгостроковий, ніж одноразове заощадження енергії – це зміна звичок мільйонів людей, зміщення акцентів із суспільства споживання до суспільства, яке живе в гармонії з природою, це економія природних ресурсів щодня, а не впродовж однієї години на рік.

Окрім того, Година Землі щороку спрямовує зусилля на нову природоохоронну тему – боротьбу зі зміною клімату, забрудненням, збереження рік та лісів, «зелений» спосіб життя тощо.

Година Землі була започаткована в Сіднеї у 2007 році, коли 2 мільйони людей вимкнули світло у своїх домівках. У 2008 році вже понад 50 млн людей у всьому світі долучилися до Години Землі. У 2009 та 2010 роках Година Землі охопила понад 4500 міст у 128 країнах світу на всіх континентах. 2017 рік побив усі рекорди – до кампанії приєдналися понад 7000 міст у 187країнах. За ці роки в рамках Години Землі по всьому світі було втілено тисячі природоохоронних ініціатив. Україна підтримує кампанію 10-й рік поспіль. У 2017 році до Години Землі приєдналися понад 50 міст і містечок України.

Всесвітній фонд природи (WWF) – це одна з найбільших та найповажніших незалежних природоохоронних організацій, представництва якої діють у понад 100 країнах за підтримки більш ніж 5 млн людей по всьому світу. Місія Всесвітнього фонду природи – зупинити деградацію природного середовища планети та побудувати майбутнє, в якому людство житиме в гармонії з природою. Цього можна досягти шляхом збереження біологічного різноманіття світу, сталого використання природних ресурсів, зменшення рівня забрудненості довкілля та марнотратного споживання.

SPN Communications Ukraine – одне з провідних комунікаційних агентств України, яке надає повний комплекс послуг в області зв`язків із громадськістю та онлайн-офлайн маркетингових комунікацій. Компанія активний учасник Комітету Digital-Агентств України (UDAC), а також постійний член Української асоціації зв`язків із громадськістю, Української PR-ліги та Американської торгівельної палати в Україні. Володар SABRE Awards 2007 у номінації «Найкраще агентство Центральної та Східної Європи»; SABRE Awards 2010 – за проект «Із думкою про Вас!», а також Gold SABRE 2012 і Global SABRE Awards 2012 за комунікаційний проект “I love Ukraine” для компанії «Київстар»; Gold SABRE Awards 2014 за проект «Резиденція Діда Мороза» для Укрпошти; Golden SABRE як найкраще агентство регіону Russia/CIS. Генеральний директор SPN Communications Ukraine – Анастасія Колістратенко.

Компанія креативу TABASCO ― незалежне креативне агентство №1 в Україні. Відоме своїми масштабними проектами, серед яких вихід на ринок телекомунікаційного оператора Vodafone, кампанії для CreditAgricole, Ferrero, Alfa банк, Foxtrot тощо. Місія TABASCO – служити суспільству, про що свідчать більше ніж 50 проектів соціальної реклами, розроблені pro bono.

Патріотичні фільми TABASCO, присвячені 9 травня, були визнані «шедеврами соціальної реклами» та відмічені державною нагородою за значний внесок у розвиток волонтерського руху, TABASCOрозробляло численні кампанії підтримки правозахисного руху: для Amnesty international, UNDP та кримськотатарських правозахисників. У 2017 році разом із гуртом DZIDZIO запустили великий соціальний проект проти контрабанди в Україні, який став трендом №1 на youtube. Серед багатьох нагород агентства особливе місце посідає гран-прі Effie, отримане саме за соціальний проект. З 2016 року TABASCO є партнером WWF в Україні.

За даними прес-релізуОбновлен 07 мар 2018. Создан 06 мар 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником