Трускавецький вісник № 62 (1620) від 11 травня 2018 р.

 

Трускавецький вісник № 62 (1620) від 11 травня 2018 р.

11.05.2018У номері: Звіт депутатів фракції ПП «Громадянська позиція» у Трускавецькій міській раді; Програма схуднення та детоксикації «Нафтусечка»; Перемоги українських хортингістів у Латвії; Короткі новини.

Короткі новини

В ДТП загинув житель Дрогобича

Як інформує департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА, 10 травня о 19:55 на 51 км автодороги Львів – Шегині (об’їздна дорога м. Судова Вишня) водій автомобіля марки “Мерседес Віто”, 1977 року народження, жителька с. Залізничне Болградського району, Одеської області, здійснюючи поворот на АЗС, виїхала на зустрічну смугу руху де зіткнулась із автомобілем марки “АУДІ А6” під керуванням водія, 1965 року народження, жителя м. Дрогобич, який від отриманих травм помер на місці ДТП в кареті швидкої допомоги.

Каретою швидкої допомоги в Судововишнянську міську лікарню було госпіталізовано водія автомобіля марки “Мерседес Віто”з діагнозом: ЗЧМТ, струс головного мозку, множинні забійні садна, закритий перелом кістки правої стопи.

Михайло Цимбалюк: «АТО завершилася, а де знищені терористи?»

Заміна АТО на ООС говорить про те, що це може бути елементом замороження цього конфлікту, тому що АТО завершилася, а де знищені терористи? Якщо є позитивний результат, то треба подякувати, якщо негативний, то треба притягнути винних до відповідальності.

Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

«Я вважаю, що заміна АТО на ООС – так само, як і замовчування Мінських угод і Будапештського меморандуму – говорить про те, що це може бути елементом замороження цього конфлікту. Тому що АТО завершилася, а де результат?

АТО вводиться для того, щоб знищити терористів? АТО завершилася, але з яким результатом? Якщо позитивний, то давайте подякуємо, якщо негативний, то треба притягнути винних до відповідальності», – вважає Михайло Цимбалюк.

За словами політика, замість АТО легенько ввели ООС, дали все військовим, і тоді змінився статус. Тепер військові мають право перевіряти транспорт і пасажирів, входити в приміщення, перевіряти документи у всіх осіб. На його переконання, про введення миротворців потрібно не говорити, а конкретно вживати заходів.

«Треба чітко малювати карту, залучати для переговорів не тільки дві-три держави, а всіх учасників Будапештського меморандуму і тоді приймати єдину резолюцію, де буде чітко вказано, яким шляхом миротворчий контингент буде перекривати кордон, як після того будемо заводити цивільну місію. На жаль, ми не бачимо і не чуємо меж і термінів проведення цієї операції», – відзначив політик.

Власна інформація

За службову недбалість судитимуть двох підприємців

Дрогобицька місцева прокуратура скерувала до суду два обвинувальні акти стосовно 59–річного службовця комунального підприємства Львівської обласної ради та 48–річного львівського бізнесмена, яких підозрювали у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.367 КК України (службова недбалість).

Несумлінно ставлячись до своїх обов’язків, вказані особи підписали акти приймання виконаних робіт з реконструкції загальноосвітньої школи у с. Ролів на Дрогобиччині. Проте, нібито закуплених на понад 120 тис грн будівельних товарів насправді у наявності не було. Таким чином зловмисники завдали місцевому бюджету істотної шкоди.

Подальшу долю правопорушників вирішуватиме Дрогобицький міськрайонний суд. За вчинене їм загрожує обмеження волі на строк до трьох років, а також трирічне позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Прес-служба прокуратури Львівської області

Звіт депутатів партії «Громадянська позиція» у Трускавецькій міській раді

Відповідно до ст. 16 ЗУ “Про статус депутатів місцевих рад”, депутат зобов`язаний звітувати перед виборцями про свою роботу не рідше одного разу в рік.

Загальний склад ради – 26 депутатів. З метою захисту інтересів виборців систематично подаються депутатські звернення та запити, було проведено більше 30 прийомів та прийнято 148 громадян.

Основними напрямками в діяльності Трускавецького осередку партії «Громадянська позиція» є не велика політика, а розвиток Трускавця, вирішення питань його повсякденного життя. «Громадянська позиція» працює не на загальнодержавні рейтинги, а для трускавчан, намагаючись захистити їхні інтереси та забезпечити їхні потреби. Партія «Громадянська позиція» бере активну участь у житті міста, ініціює проекти та програми, спрямовані на розвиток міста і благо його мешканців, вирішує проблеми міста-курорту, проводить суспільні акції та культурні і спортивні заходи. Соціальний захист населення, розвиток інфраструктури, покращення умов у закладах освіти та охорони здоров’я, підтримка учасників АТО – ці та інші напрямки роботи стали пріоритетними для фракції «Громадянська позиція» у Трускавецькій міській раді.

На місцевих виборах 2015 р. було обрано четверо депутатів Трускавецької міської ради від партії «Громадянська позиція»:

- керівник фракції Тарас Матолич – заст.упник голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва та комунальної власності і майна.

- Іван Герльовський – член постійної комісії з питань землекористування, містобудування та благоустрою.

- Андрій Степаненко – голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту, будівництва та інженерних комунікацій, екології.

- Ігор Стасик – член постійної комісії з питань освіти, культури, соціального захисту, охорони здоров'я, санаторно-курортної сфери та молодіжної політики.

Депутати фракції беруть активну участь у роботі Трускавецької міської ради, відвідують пленарні засідання та засідання постійних та тимчасових комісій. Неодноразово порушувалися різні гострі соціально-економічні, екологічні, житлово-комунальні та інші питання, і їм вже вдалось досягти значних результатів.

Крім того, завдяки депутатським запитам та зверненням депутатів від «Громадянської позиції», проведено ряд робіт, а також виділено та освоєно кошти на:

- Матеріально-технічне забезпечення КУ "Трускавецька міська лікарня", а саме: у 2017 році проведено закупівлю обладнання побутового та медичного призначення;

- Реконструкція електромереж у будинках;

- Реконструкція курортного парку;

- Реконструкція мереж (труб) холодного водопостачання в багатоповерхових будинках;

- Допомога та супровід при створенні ОСББ;

- Програма співфінансування поточних ремонтів в багатоквартирних будинках (це і заміна вікон, і ремонт під’їздів);

- «Громадянська позиція» одноголосно підтримала питання на облаштування нових та доукомплектацію діючих дитячих майданчиків.

Депутати від «ГРОМАДЯНСЬКОЇ ПОЗИЦІЇ» та їхні помічники систематично проводять роботу з виборцями в округах.

Обранці вдячні виборцям за довіру, яку висловили на чергових місцевих виборах, надалі докладатимуть якомога більше зусиль, щоб відстоювати інтереси мешканців та вирішувати проблеми міста. Депутати та активісти партії «ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ» відкриті для спілкування, готові надавати консультації, підтримку та закликають всіх звертатись до офісу «ГРОМАДЯНСЬКОЇ ПОЗИЦІЇ», що розташований: м. Трускавець, вул. Бориславська, 40, контактний телефон (068) 301-8869.

Фракція ПП «Громадянська позиція» в Трускавецькій міській раді

«Нафтусечка»: перші кілограми скинуто!

У квітні в Трускавці стартувала перша комплексна програма зі схуднення та детоксикації «Нафтусечка». Учасники програми під наглядом фахівців крок за кроком долали проблеми з надлишковою вагою та впевнено йшли у напрямку покращення свого здоров`я.

«Нафтусечка» проводиться на базі СПА-готелю «П`ятий океан» та готельно-курортного комплексу «Карпати». Лікарі (терапевт, кардіолог, ендокринолог, дієтолог) та психолог відслідковували зміни у здоров`ї учасників програми, натомість тренери та масажисти своїми вміннями та процедурами допомагали тим, хто вирішив серйозно взятися за вирішення проблеми з вагою.

Перший курс програми схуднення та детоксикації «Нафтусечка» завершився, і вже можна говорити про отримані результати. Так, навіть 6 чи 7 кілограмів, яких вдалося позбутися за 10 діб – це вже результат, особливо для тих, чия вага невпинно зростає щодня. Проте набагато важливішим ефектом ніж скинення зайвих кілограмів є входження в ритм постійної праці над собою. Тому нема сумнівів, що наполегливі учасники програми досягатимуть успіхів і вдома, продовжуючи розпочатий у Трускавці цикл фізичних вправ, навантажень, дотримуючись здорового способу життя та раціонального харчування.

А тим часом у кінці травня стартує новий, вже третій курс «Нафтусечки» (другий курс триває зараз, в ньому бере участь група в складі 12 осіб). Для тих, хто ще не чув про цю програму, повторимо, що це комплексна професійна десятиденна програма схуднення та детоксикації на курорті Трускавець, котра включає в себе ряд заходів, що призводять до очищення організму від шлаків, зменшення ваги тіла за рахунок втрати надлишкової жирової тканини, покращення загального стану організму та настрою, припливу сил та бадьорості, омолодження організму. Під наглядом куратора «Нафтусечки» та лікарів учасник програми щодня проходить певну кількість занять, діагностичних, лікувальних водних процедур, а також має можливість взяти участь в різних розвагах та екскурсіях.

Окрім того програма «Нафтусечка» включає правильне п’ятиразове харчування, фітнес, заняття на тренажерах, аквааеробіку, скандинавську ходьбу, шейпінг тощо. А ще на учасника програми очікують прийом та консультації лікарів різних спеціальностей (кардіолог, ендокринолог, психолог), кисневі коктейлі, ультразвукова діагностика, аналіз крові, прийом «Нафтусі» та інших мінеральних вод Трускавця, пілінги, різні види обгортань, вакуумно-роликовий, антицелюлітний, лімфодренажний та інші види масажу, гідроколонотерапія, мінеральні ванни, ванна «Клеопатра», СПА-капсула та інше.

День учасників програми надзвичайно насичений: підйом, скандинавська ходьба, прийом лікувальних вод, сніданок, фітнес, процедури згідно призначення лікаря, знову прийом трускавецьких лікувальних вод, обід, знову процедури та фітнес, заняття та маніпуляції в СПА-центрі тощо. Навантаження регламентовані відповідно до індивідуальних характеристик кожного учасника програми, подібно як і кількість кілокалорій їжі, котру не можна перевищити протягом дня (1200 кКал). Для жінок бонус – східні танці, які є поєднанням приємного, цікавого та корисного.

Програму курує Микола Фуртак, тренер з групових та індивідуальних аеробних та силових програм, багаторазовий чемпіон області по дзюдо і самбо, багаторазовий призер чемпіонату України з дзюдо і самбо, багатократний чемпіон і призер міжнародних турнірів з боротьби дзюдо, майстер спорту з боротьби дзюдо і кандидат в майстри спорту з боротьби самбо, один з ведучих проекту «Три товстуни».

До участі в програмі запрошуються особи, які мають проблеми з надлишковою вагою тіла (ожиріння), отруєння організму різними шлаками, підвищений артеріальний тиск, захворювання серцево-судинної системи та інші проблеми зі здоров`ям. Ті, хто незадоволений своїм зовнішнім виглядом чи швидким старінням, отримає тут фахові консультації та можливість значно краще виглядати.

Третій курс програми «Нафтусечка» стартує в «П`ятому океані» наприкінці травня. В майбутньому планується, що курси «Нафтусечки» фіксовано починатимуться з четверга, а перерва між курсами становитиме три дні (з понеділка по середу).

Детальнішу інформацію про програму «Нафтусечка» можна отримати на офіційному сайті програми www.naftusechka.com.ua чи за телефоном 096-477-21-55.

Андрій Петрук

Галицькі леви і левиці вибороли вісім медалей на Чемпіонаті світу з хортингу в Латвії

20-23 квітня в Латвії в місті Даугавпілс пройшов уже третій Чемпіонат світу з хортингу. Українське єдиноборство, якому лише 10 років, зібрало на міжнародні змагання найвищого рівня 250 спортсменів з 15 країн. Універсальність і видовищність, великий арсенал прийомів та невелика кількість обмежень роблять хортинг все більш поширеним та популярним у світі. Український вид спорту розвивається в Таїланді та Індії. На турнір приїхали спортсмени з Франції, Алжиру, Вірменії, Азербайджану, сусідніх до Латвії прибалтійських країн тощо. Та найкращою, найсильнішою в хортингу поки що є країна-засновниця – Україна. Збірна України виборола перше загальнокомандне місце на Чемпіонаті світу в Латвії. Кубок за друге місце поїхав у Литву, а трійку лідерів замкнула команда господарів.

Всього в розділах «Двобій», «Форма», «Показовий виступ» у всіх вікових категоріях було розіграно 80 комплектів нагород. У складі збірної України вісім медалей в Даугавпілсі виборола команда «Галицькі Леви» Дрогобицького осередку хортингу Львівської обласної федерації хортингу (тренер Денис Іваницький, Президент Сергій Дідусь). Роман Шуманський в розділі «Двобій» став четвертим серед дорослих у ваговій категорії 60-65 кілограм. Срібло Чемпіонату світу в розділі «Показовий виступ» командний розряд здобули Анастасія Фаль, Семен Фаль, Андрій Дубовий, Діана Спариняк, Віталіна Коссак. Чемпіоном світу в розділі «Двобій» у віковій категорії 8-9 років став Вадим Дудник. Шквал оплесків, найвищі бали та золоті медалі Чемпіонату світу з хортингу в розділі «Показовий виступ» в категорії ветерани здобули Денис Іваницький та Сергій Дідусь.

За підтримку та допомогу у фінансуванні поїздки на Чемпіонат світу в Латвію «Галицькі Леви» щиро дякують ТзОВ «Медіалком» в особі заступника директора Демчука Максима Олександровича, ТзОВ «Еталон Плюс» (керівник Станович Володимир Іванович) та Фітнес-клубу «Прометей» (керівник Сук Сергій Михайлович).

Іра ЦиганСоздан 11 мая 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником