Трускавецький вісник № 102 (1660) від 14 серпня 2018 р.

 

Трускавецький вісник № 102 (1660) від 14 серпня 2018 р.

14.08.2018У номері: Перший ювілей «Трускавецького вісника»; Трускавець як осередок формування позитивного іміджу України серед поляків; Запрошує фестиваль «Імперія мистецтв»; Короткі новини.

Короткі новини

Антимонопольний комітет України дав дозвіл на продаж частки у статутному капіталі ПрАТ «Трускавецькурорт»

Антимонопольним комітетом України надано дозвіл ПАТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «ХАНТЕР» (м. Київ) на придбання частки у статутному капіталі ПрАТ «Трускавецькурорт» (м. Трускавець, Львівська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Про це інформує прес-служба АМКУ у своєму прес-релізі від 7 серпня ц.р. (посилання: https://www.amc.gov.ua/amku/control/main/uk/publish/article/143436;jsessionid=42BE62387B1A3ED44D6CD2037E1E42A3.app1).

Таке рішення АМКУ означає, що у ПрАТу появляться нові власники, а їхні подальші дії важко спрогнозувати. Повідомлення про дозвіл Антимонопольного комітету на продаж більше 50% акцій ПрАТ «Трускавецькурорт» викликало значний резонанс серед трускавчан у соціальних мережах.

Римо-католики Трускавця завтра відзначать храмове свято

На 15 серпня припадає урочистість Успення Пресвятої Діви Марії за григоріанським календарем (православні та греко-католики відзначають це свято 28 серпня). В цей день своє храмове свято відзначає римо-католицька парафія у Трускавці. Відпустова урочиста Свята Меса розпочнеться о 12.00.

 Про найпоширеніші та рідковживані імена новонароджених на Львівщині у цьому році

Головне територіальне управління юстиції у Львівській області (начальник Тарас Грень) оприлюднило список найпоширеніших та рідковживаних імен новонароджених у 2018 році на Львівщині. Так, найпоширеніші імена, які надавались дітям при державній реєстрації народження протягом першого півріччя 2018 року, є такі: Матвій, Максим, Артем, Олександр, Давид, Владислав, Данило, Марко, Роман, Богдан, Софія, Анна, Анастасія, Вероніка, Вікторія, Марія, Злата, Соломія, Марта, Яна.

Рідковживані імена, обрані громадянами у І півріччі 2018 року, це: Йосип, Лука, Едгар, Мефодій, Дарій, Кирило, Северин, Устим, Іларія, Патриція, Стефанія, Квітка, Елеонора, Амелія, Ванесса, Звенислава, Тіна.

«Нехай імена наших діточок подарують їм щасливу долю!», - зазначив начальник Львівської юстиції Тарас Грень.

Власна інформація

Шахраї видають себе за податківців

 Дрогобицька ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській попереджає, що на території обслуговування знову активізували свою діяльність шахраї, які з метою заволодіння грошовими коштами суб'єктів господарської діяльності видають себе за працівників фіскальної служби.

Встановлено, що з телефону номеру 098-797-23-83 платникам податків надходять телефонні дзвінки нібито від керівника Трускавецького відділення Дрогобицької ОДПІ з проханням надати фінансову допомогу, а також шахраї надсилають SMS-повідомлення з проханням перерахувати 10 тис. гривень на рахунок 5167 8020 0150 1771, відкритий в Ощадбанку.

Тому Дрогобицька ОДПІ звертається до платників податків і наголошує, що шахраї, які діють у такий спосіб, не мають жодного відношення до керівництва ОДПІ.

Просимо бути обачними, не піддаватися на провокації, а у разі отримання інформації про такі пропозиції, вчинення протиправних дій від імені працівників органів ДФС негайно інформувати управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Львівській області за телефоном (032)-297-36-09 або відповідний підрозділ Національної поліції за номером телефону 102.

Дрогобицька ОДПІ

Перший ювілей «Трускавецького вісника»

14 серпня 2008 року світ побачив перший номер «Трускавецького вісника». Один аркуш формату А4 був заповнений з двох сторін інформацією, котра стосувалася Трускавця: новини, оголошення тощо. Один роздрукований аркуш паперу – саме так починався шлях видання, котре стало скарбницею інформації про Трускавець.

Інтернет-видання було започатковано у стінах громадської приймальні Трускавецької міської організації партії «Батьківщина», офіс якої тоді знаходився на вул. Мазепи, 21 (теперішній готель «Алькор»). Тоді, десять років тому, ніхто й не думав, що для «Трускавецького вісника» Провидінням була призначена унікальна місія, котру видання виконує по сьогодні. Мова йде про історичну місію збереження інформації.

У вступному слові редакції від 14 серпня 2008 року читаємо:

«Сьогодні Ви тримаєте в руках перший випуск нового тижневика – газети виключно трускавецької, яка видається ентузіастами та патріотами, яким небайдужа доля рідної України та нашого Трускавця. В ній ви зможете знайти об’єктивну та неупереджену інформацію про події, що відбулися протягом останнього часу в нашому місті-курорті та аналітичні огляди загальноміської ситуації. Адже не таємниця, що Трускавець потопає в корупції, хабарництві, безладі та нахабному беззаконні в той час, коли люди, завданням яких є боротьба з вищезгаданими явищами, самі потурають цьому всьому, отримуючи прибутки з людських сліз та наживаючись на людській кривді.

Освіта, охорона здоров`я, правоохоронні органи, місцева влада, культура, політичне життя в місті, підприємництво – кожна з цих та інших галузей нашого повсякденного життя має свої хиби. Про них багато говорять, про факти кричущої несправедливості знають ніби всі, але страх, який прищепила нам проклята комуністична система, на жаль, ще не вивітрився з душ українців, в тому числі і трускавчан. Тому той, хто не боїться відкрито сказати правду, є одночасно і героєм, яким захоплюються, і ізгоєм, якому бракує підтримки інших.

Наш «Трускавецький вісник» закликає вас до гуртування – гуртування всіх трускавчан, як корінних, так і тих, для кого Трускавець став дійсно рідним містом – гуртування з метою подолати той безлад, в якому потопає наше місто та очистити Трускавець від сил зла, яких, на жаль, в ньому ще так багато».

Це було десять років тому. Чи багато змінилося від того часу? І так, і ні. «Трускавецький вісник», який задумувався як паперова газета, став потужним Інтернет-виданням, пристосовуючись до вимог часу та потреби оперативності. Проблеми, про які було сказано у вступному слові редакції, в більшості так і залишилися неподоланими: корупція, беззаконня, несправедливість. Але видання вносило і вносить свою лепту, щоб зла було менше, а добра більше, дає віру в те, що справедливість є, і за неї варто боротися.

За 10 років діяльності «Трускавецького вісника» вийшло 1659 випусків видання. Скільки ж всього було новин, інтерв’ю, репортажів, памфлетів, фейлетонів, аналітичних довідок, офіційної інформації, фоторепортажів та інших матеріалів – це підрахувати не під силу нікому. Ставши провідним інформаційним джерелом у Трускавці на відкритому суспільному сайті www.protruskavets.org.ua, «Трускавецький вісник» паралельно зберігає інформацію на www.turportal.org.ua (період з серпня 2008 по лютий 2012 р.) і на www.truskavetskyjvisnyk.io.ua Таким чином Інтернет-видання стало єдиним електронним джерелом, з якого трускавчани чи гості міста мають можливість безкоштовно отримати інформацію про цей десятирічний період життя міста-курорту. На жодному іншому сайті такої інформації немає.

«Трускавецький вісник» започатковувало невелике коло осіб, переважно з числа членів партії «Батьківщина». З часом більшість з них покинули лави цієї політичної сили з тих чи інших причин. Проте ця політична сила протягом всього часу існування видання завжди мала можливість сказати своє слово на сторінках «Вісника». Зрештою, у слові ніколи не відмовлялося і іншим політичним силам. Протягом цих десяти років «Вісник» надавав можливість роз`яснити свою позицію практично всім політичним силам, за винятком Комуністичної партії та СДПУ(о). Наша позиція була такою: люди мають можливість самі визначитися хто правий, а хто брехун. На жаль, брехунів в українському політикумі ніколи не бракувало…

За 10 років існування різні люди, партії, структури намагалися знищити «Трускавецький вісник». Були судові позови, були цькування, залякування та погрози, був шантаж і були спроби підкупу та переманювання. В 2012 році під час початку чергового проекту з метою збереження інформації ми так пояснювали причину невдачі наших ворогів: «Працюємо з Богом, з Божим благословенням, і для поширення Божої слави». На щастя, в останні роки у «Вісника» ворогів все менше, а друзів все більше. І це є черговим доказом, що ми на правильному шляху. Навіть найбільші недруги визнали свою поразку і змирилися з тим, що не можна побороти те, що робиться з Божим благословенням.

В далекому 2008 році Інтернет ще не був так поширений, як зараз, а на Дрогобиччині було тільки декілька Інтернет-видань. Зараз практично кожен журналіст створює собі блог, сайт, тож джерел інформації є чимало. На їхньому фоні «Вісник» вирізняється різносторонністю при подачі інформації, оперативністю, орієнтованістю на Трускавець та регіон, морально-етичною складовою. Вважаємо, що Інтернет повинен стати засобом виховання добра та справедливості, а не потурати низьким інстинктам та злу.

Дивлячись на зроблену роботу з висоти першого десятиліття існування, можемо сказати словами апостола Павла: «Я змагався добрим змагом». Ніхто не знає, що нас очікує у прийдешньому, а про минулих 10 років життя у Трускавці та регіоні максимальну інформацію можна знайти саме в «Трускавецькому віснику».

З ювілеєм, шановні читачі «Трускавецького вісника»! Це Ваше свято також.

Володимир Ключак

Truskawiec jako ośrodek formowania dobrej opinii o Ukrainie wśród Polaków

Uzdrowisko Truskawiec w obwodzie Lwowskim w ostatnie 2-3 lata stało się prawdziwą Mekką dla Polaków. Tylko w maju 2018 r. Truskawiec odwiedzilo 2 754 obywateli Polski, a od czerwca ta liczba co miesiąc wzrasta z powodu czasu wakacji. Polacy stanowią połowę wszystkich zagranicznych gości Truskawca, wyprzedzając kuracjuszy z Azerbejdżanu, Białorusi, Mołdowy, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i innych krajów.

Przyczyną takiej popularności Truskawca są atrakcyjne ceny i duży wybór zabiegów diagnostycznych i leczniczych, włączonych w cenę turu. Niecały tysiąc złotych za 8 dni pobytu ze śniadaniem, obiadem, kolacją, diagnostyką, leczeniem, zabiegami SPA oraz innymi opcjami są ofertą kuszącą i nie do odrzucenia. Komentarze kuracjuszy o pobycie w Truskawcu w sieciach społecznościowych, w tym na Facebooku są przepełnione zachwytem i wzruszeniem, gotowością jechać tu znów i nawet agitacją w najlepszym tego słowa znaczeniu.

Tak, na stronie Truskawiec wyjazdy sanatoryjne i lecznicze czytamy:

- Słyszałem od koleżanki, że to świetny kurort uzdrowiskowy. Wypoczywala tam w marcu i znowu jedzie w pazdzierniku;

- Dopiero wróciłam, jest super, opieka lekarska bardzo dobra, zabiegi super, na wysokim poziomie, jedzenie super, za dużo i bardzo smaczne, mówię o hotelu Karpaty. Tylko mało czasu dla siebie ponieważ zabiegi pochłaniają i posiłki wystarczyły by dwa a nie trzy. Obsługa medyczna bardzo miła, pokoje czyste...

Komentarzy w podobnym stylu są wiele, a jeszcze więcej jest chętnych dowiedzieć się szczegółów o wyjazdach z tego czy innego miasta Polski na taki czy owaki termin. Podobnie w sieci są umieszczone opinie na temat wypoczynku w Truskawcu od ludzi z różnych środowisk: teatrałów, inżynierów, lekarzy, emerytów, a nawet księży i sióstr zakonnych.

20-tysięczne miasteczko, w którym mieszka tylko okolo 30 rodzin polskich i mieszanych (tyle kartotek jest w miejscowym kościele), stało się miejscowością gdzie język polski słyszy się na każdej ulicy i w każdym sklepie. Oprócz wygody dla Polaków jest też olbrzymia wygoda dla Ukraińców, i to nie tylko ekonomiczna (żywy pieniądz z Polski), lecz i polityczna.

Każdy Polak, przyjeżdżający po raz pierwszy na Ukrainę, jedzie tu z różnymi obawami. Czy naprawdę te banderowce są tak straszne i podstępne? Czy naprawdę każdy Ukrainiec chce obszachrować i obedrzeć Polaka jak lipkę? Czy aby tam jest bezpiecznie? Czy warto jechać w taki zacofany kraj? Jak tam porozumieć się, gdy napewno nie władają językiem polskim? Na ile taniej odpocznę i podreperuję zdrowie na Ukrainie i czy jest tam coś ciekawego do obejrzenia? Takich i podobnych pytań jest jeszcze wiele.

Otóż, w Truskawcu Polacy po dniu lub dwóch pobytu oddychają lżej, albowiem ich obawy nie sprawdziły się. Mogą nie tylko dogadać się z personelem i z miejscowymi po polsku, lecz też mają możliwość uczestniczenia we Mszy świętej po polsku, mieć przewodnika po mieście i na wycieczki, dobrze władającego językiem polskim. Mogą podziwiać gościnność ludzi, uprzejmość i pozytywne nastawienie. Mogą kupić tanie prezenty i czuć się naprawdę bogaczami w porównaniu z Ukraińcami. Lecz też postrzegają Ukraińców jako odrębny naród ze swoimi tradycjami, swoimi bohaterami, innym patrzeniem na historię, i co jest najistotniejsze – bardzo przychylnie nastawionymi na Polskę i Polaków.

Gdy do Lwowa Polacy jadą na 2-3 dni (a jak na dłużej, to z wielu wyjazdami po Kresach), to do Truskawca nie mniej jak na 7-8 dni, albo i na więcej. Jest to dość sporo czasu ażeby rozglądnąć się nie tylko powierzchownie, lecz zagłębić się w specyfikę miasteczka jako oddźwirciedlenia kraju i społeczeństwa. Idąc do kościoła, przechodzą obok cerkwi. Wracając od pomnika Mickiewicza, mogą zejść w stronę i odwiedzić pomnik Szewczenki czy Franki. Za kilka metrów od siedziby dawnego właściciela Truskawca Rajmunda Jarosza z upamiętniającą go tablicą zobaczą pomnik Bandery. Niedaleko zaś stary muzyk gra na akordeonie Poloneza Ogińskiego. Na polską flagą mogą natrafić nie tylko obok najlepszych sanatoriów miasta, lecz i obok niektórych restauracji i sklepów. A, i oczywiście, błogosławi Polakom i nie tylko nasz wielki Rodak, święty Papież Jan Paweł II, którego figura jest ulokowana w samym sercu miasta, przed kościołem, na rogu ulic Suchowola i Bandery.

Polacy czują sie tu dobrze niezależnie od tego czy są w hotelu Karpaty czy w hotelu Oscar, w sanatorium Szachtar czy Wiktor, w delfinarium czy w niedużym pensjonacie. Dni mają wypełnione zabiegami i wycieczkami, a czas wolny mogą wykorzystywać w dowolny sposób. Czują sie tu niby w domu, w Polsce, jednakże uświadamiają sobie, że jest to zagranica, jedna z republik byłego ZSRR, gdzie zyć było znacznie trudniej niż w PRL-u. Tydzień czy dwa spędzone w Truskawcu często kardynalnie zmieniają punkt widzenia na Ukrainę i Ukraińców. Teraz głównymi asocjacjami z tym krajem są już nie Wołyń, nie UPA, nie zabrany przez Sowietów Lwów i nie zbrodnie na narodzie polskim, do których przecież przyczynili się Sowieci, a nie Ukraińcy. Teraz na pierwszy plan wychodzą sanatoria, delfinarium, zamki i kościoły Wschodniej Rzeczypospolitej trojga narodów, przyjaźni ludzie, dobry serwic, tani wypoczynek, skuteczne leczenie, mineralna woda Naftusia, komfort w hotelu i nierówne uliczki spokojnego i uroczego uzdrowiska.

Diabeł tkwi w szczegółach. Szczegóły o Ukrainie i Ukraińcach Polacy zbierają nie w dawnym Lwowie i nie na uciążliwych kolejkach na granicy. Dobra opinia o Ukrainie wśród Polaków jest formowana właśnie w takich małych miasteczkach jak Truskawiec.

Włodziemierz Kluczak

Запрошує ІV Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Empire of arts»

Триває підготовка до грандіозної події – ІV-го Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Empire of arts», що відбуватиметься у період з 12 по 15 жовтня 2018 року у м. Трускавець (Львівська область). У конкурсі-фестивалі візьмуть участь таланти з усієї України та з-за кордону, що демонструватимуть свою майстерність у таких жанрах: вокал та вокальні колективи, хореографія та хореографічні колективи, інструментальна музика, театральне мистецтво, циркове мистецтво, мажоретки, барабанщиці. моделінг, дизайн одягу, оригінальний жанр. На даний час участь у фестивалі підтвердили гості з Республіки Гана, Алжиру, Республіки Білорусь, Литви. Загалом, прогнозована кількість учасників – 1000 осіб.

Участь у фестивалі беруть також і діти-сироти, інваліди, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, а також із сімей бійців АТО. Усі вони виступають на рівних умовах, однак Організатори нагороджують їх додатковими відзнаками та подарунками.

Виступи учасників конкурсу-фестивалю оцінюватиме високопрофесійне міжнародне журі з України, Італії та Венесуели, що складається з провідних діячів культури і мистецтв, спеціалістів у різних видах мистецтв, зірок шоу-бізнесу, Народних та Заслужених артистів України, керівників та продюсерів музичних студій і колективів, директорів Міжнародних проектів та фестивалів, акторів, режисерів, поетів, композиторів, концертних менеджерів, pr-спеціалістів, аранжувальників, музичних критиків, хореографів, викладачів, дизайнерів та стилістів.

До складу журі увійшли:

1. Amador LOPEZ – Відомий хореограф, балетмейстер, шоумен, співак. Засновник та керівник творчого обєднання «Rumbero’s art-group», фітнес-студії та танцювальної студії «Rumbero’s». Засновник і фронтмен відомого гурту «Rumbero’s» та самого видовищного шоу-балету України «Rumbero’s». Переможець і голова журі популярних телепроектів: «Танцюю для тебе», «Танці з зірками», «Майданс-2». Призер і голова журі багатьох танцювальних чемпіонатів, Всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів, переможець континентального чемпіонату з сальси «Copa latina», голова журі міжнародного дитячого конкурсу «Little Miss World». Чемпіон світу з фехтування, рекордсмен книги рекордів Гінесса України (організував флешмоб, в якому одночасно танцювало 22,5 тис. людей.). Учасник карнавалу в Rio De Janeiro. Хореограф-постановник концертів та найяскравіших танцювальних кліпів зірок українського і російського шоу-бізнесу. Хореограф-балетмейстер ІІV Катериненського балу. (Венесуела)

2. Alfonso OLIVER – Популярний співак, автор пісень, музикант. Переможець Міжнародних конкурсів і фестивалів, учасник багатьох телевізійних та радіопрограм, популярних телешоу. Музичний промоутер. (Італія)

3. RULADA (Ірина ЦУКАНОВА) – популярна співачка, автор, композитор, викладач вокалу. Засновник вокальної методики та школи різножанрового вокалу improviNation, по якій викладають більш ніж в 30 країнах світу. (Україна)

4. Тарас ШІТ – Голова правління Львівського обласного відділення Творчої спілки Асоціації Діячів Естрадного Мистецтва України. Головний балетмейстер-постановник Творчої спілки Асоціації Діячів Естрадного Мистецтва України. Заслужений діяч естрадного мистецтва України. Магістр Вищої школи ім.Станіслава Сташіца (м. Кельце, Польща). Засновник Львівського обласного відділення Національної хореографічної спілки України, віце-президент Української ради танцю, дійсний член об'єднання професійних вчителів танцю Великобританії, почесний дійсний член Ліги танцю та спортивного танцю Грузії, а також асоціації танцю м. Тергумуриш в Румунії. Доцент кафедри режисури та хореографії факультету культури та мистецтв Львівського національного університету ім. Івана Франка. Директор Всеукраїнських фестивалів «Львівська Рапсодія», «Золотий перетин Львова», «Джерела Моршина». (Україна-Польща)

5. Борислава БІЛОЦЕРКІВСЬКА – співачка, поетеса, композитор, викладач вокалу, сценарист. Президент Міжнародних конкурсів-фестивалів «Empire of arts» та «Empire of talents». Засновник та голова правління ГО «Імперія мистецтв». Генеральний директор продюсерського центру «Brava Production». Голова представництва Міжнародної громадської організації «CinemaHall» у Львові. Керівник Міжнародної акторської школи у Львові. Представник міжнародних фестивалів в Україні. Голова ЛОВ «Ukrainian Fashion Academy». Володарка Гран-Прі багатьох міжнародних конкурсів та фестивалів. (Україна)

6. Олег СЕРАФИН – Соліст шоу-балету та групи Амадора Лопеса «Rumbero’s». Хореограф, тренер. Помічник хореографа на телепроекті «Майданс - 2». (Україна)

7. Олег ЛИСІЙ – Артист та диригент Бродвейських мюзиклів «Chicago», «Beauty and the Beast», «Cinderella» міжнародної театральної компанії «Stage Entertainment». Бек-вокаліст мюзиклів «Phantom of the Opera», «Бал вампірів», «Ghost». Музичний керівник шоу «Broadway Dreams». Лауреат Міжнародних конкурсів, викладач вокалу та акторської майстерності. (Україна)

Організатором цієї події є Громадська організація «Імперія мистецтв» та Продюсерський центр «BRAVA PRODUCTION», за підтримки Трускавецької міської ради та мера м. Трускавець Андрія Кульчинського.

Метою конкурсу-фестивалю «Empire of arts» є виявлення та підтримка талановитих дітей та творчо обдарованої молоді, їх духовного та естетичного розвитку, підвищення їхньої виконавської майстерності, обмін творчими здобутками, розширення міжнародних культурних зв’язків, сприяння інтеграції національного мистецтва до світового культурного простору, пошук і розкриття творчих здібностей у молодих авторів, виконавців, хореографів, дизайнерів, моделей, артистів оригінального жанру та митців, залучення їх до мистецтва, включення їх у творчий процес духовного та естетичного потенціалу особистості; надання стартового майданчика для розвитку творчого потенціалу у їхній подальшій кар’єрі; встановлення, розширення і зміцнення дружніх і творчих зв’язків між колективами та окремими виконавцями, розвиток міжнародних та міжнаціональних зв’язків; подальша підтримка та продюсування учасників, дипломантів та переможців конкурсу-фестивалю, залучення їх до концертних шоу-програм, конкурсів, фестивалів, телевізійних зйомок, участі у реаліті та талант-шоу, а також міжнародних і міжнаціональних культурних проектів та обмінів.

Основними заходами конкурсу-фестивалю є:

 1. Церемонія офіційного відкриття ІV Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячого юнацького та молодіжного мистецтва «Empire of arts»;

2. Проведення конкурсу-фестивалю у декількох номінаціях: вокал та вокальні колективи, хореографія та хореографічні колективи, інструментальна музика, театральне мистецтво, циркове мистецтво, мажоретки, барабанщиці , моделінг, дизайн одягу, оригінальний жанр;

3. Проведення масштабного флешмобу під керівництвом гурту «Rumbero’s»;

4. Програма відпочинку (вечір знайомств, дискотеки, творчі зустрічі, екскурсії, відвідування 3D проекту «Інший світ», анімація від «Обнімашки»);

5. Майстер-клас з вокалу та акторської майстерності за участю членів журі;

6. Концертна програма за участі зіркового журі та учасників фестивалю;

7. Церемонія нагородження учасників, дипломантів та переможців;

8. Святковий Гала-концерт!

Для усіх учасників та переможців конкурсу-фестивалю «Empire of arts» передбачено нагороди та подарунки! Громадська організація «Імперія мистецтв» та Продюсерський центр «BRAVA PRODUCTION» нададуть спец.призи, а саме: мр3-плеєри, прикраси, сертифікати на безкоштовне створення пісні; володар Гран-Прі фестивалю отримає професійний відео кліп від Videographer Polyak Bogdan, професійні фотосесії для переможців нададуть наші партнери – фотостудія Vikeren studio, фотографи Ксенія Бойко, Орися Боднар, Тетяна Лукашик та школа «Luna Models». Школа різножанрового вокалу Ірини Цуканової «ImproviNation» надасть усім фіналістам у номінації «вокал» сертифікати на вокальний тренінг. Окрім цього, МГО «CinemaHall» надасть квитки в кінотеатри країни, Еко-майстерня «АйноФайно» та «»MarmaLand» підготують смачні та корисні подарунки для журі та гостей фестивалю. ТМ «Main people», окрім журналів для учасників фестивалю, надасть деяким переможцям брендовий одяг. Також, багато подарунків для учасників фестивалю підготували наші партнери, а саме: Магазин дитячого італійського одягу та взуття «Мінні бутік», Крамниця - майстерня «КRISTI», Дизайнерські прикраси від кутюр Божена Лобанова, Розважальний дитячий центр «Дитяча Планета», Іграшки ручної роботи «Lviv Vernisage», авторський кубок від Elina Bilous Design. Ми надзвичайно вдячні нашим партнерам, які погодилися підтримати даний захід!

Переглянути фото- та відеозвіт нашого попереднього проекту – Міжнародного конкурсу фестивалю «Empire of arts» можна на сайті фестивалю: www.empireofarts.com.ua

Розпочнеться фестиваль 12 жовтня урочистим відкриттям на Головній сцені міста. Конкурсні виступи відбуватимуться 13 і 14 жовтня в концертних залах Трускавця. А 15 жовтня на відкритій центральній сцені відбудеться масштабний флеш-моб. Вже о 15.00 в ПК ім.Т.Г.Шевченка відбудеться заключний Гала-концерт!

Ведучими конкурсних днів та заключного Гала-концерту стануть Ростислав Пелех, Олена Музика та Юлія Скопик.

Заявки на участь в конкурсі-фестивалі приймаються до 15 вересня 2018 року.

Детальну інформацію можна отримати за наступними посиланнями:

https://empireofarts.com.ua/empireofarts

https://fb.me/empireofarts.com.ua

E-mail: bravaproduction@gmail.com

Tel. + Viber: +38 096 388 73 48

Друзі та партнери конкурсу-фестивалю:

Трускавецька міська рада, Трускавецький інформаційний центр, Санаторій «Кришталевий Палац», Палац культури ім.Т.Г.Шевченка, Розважальний комплекс «Cazanova», Канал «Телевсесвіт», Громадське Медіа-група «ProMedia», Медіа-група «FestivalInfo», Компанія «FM-TV», Радіо «Хіт-ФМ», Радіо «Котермак», ФМ Галичина, Журнал «РIA-Львів», Журнал «Аpriori», Інтернет-портал «Ivetta», Варто – галицькі новини, Міжнародний культурний портал «Експеримент», Інтернет-платформа «Talents collection», «Львівська газета», Портал «Музичний Львів», Відкритий суспільний сайт «Трускавецький вісник», Газета «Медіа Дрогобиччина», Інтернет-газета «Майдан», ІА «Syla News», ТМ «Main people», Антикафе «CoMMuna», МГО «CinemaHall», Магазин дитячого італійського одягу та взуття «Мінні бутік», Крамниця - майстерня «КRISTI», Дизайнерські прикраси від кутюр Божена Лобанова, Розважальний дитячий центр «Дитяча Планета», Зоопарк «Лімпопо», Проект «Інший світ», Еко-майстерня «АйноФайно», Іграшки ручної роботи «Lviv Vernisage», Компанія «A-Trophy», Pizza Veterano Трускавець, Elina Bilous Design, Солодощі ручної роботи «MarmaLand», Videographer Polyak Bogdan, Фотограф Ксенія Бойко, Фотограф Орися Боднар, Фотостудія Vikeren studio, Фотограф Тетяна Лукашик та школа «Luna Models», Школа різножанрового вокалу Ірини Цуканової «ImproviNation», Анімація «Обнімашки», ведучі Олена Музика та Ростислав Пелех.

Генеральний інформаційний партнер – телеканал «ПравдаТУТ Львів Медіа».

Гостинно приймає готель «Соламія».

Борислава Білоцерківська, Генеральний директор Продюсерського центру "BRAVA PRODUCTION"Создан 14 авг 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником