Трускавецький вісник № 97 (1832) від 19 липня 2019 р.

 

Трускавецький вісник № 97 (1832) від 19 липня 2019 р.

19.07.2019У номері: Трускавець – в числі переможців конкурсу «Малі міста – великі враження»; Передвиборчі матеріали Ореста Саламахи та Романа Ілика; 24 липня у Трускавці не буде води.

Короткі новини

24 липня у Трускавці не буде води

З 2 години ночі 24 липня (середа) по 1 годину ночі 25 липня (четвер) буде припинено подачу води на м. Трускавець. Причина – планові ремонтні роботи на водозаборі «Гірне», які проводить КП «Дрогобичводоканал».

У Дрогобичі намагаються завадити провести концерт на підтримку лідера виборчих перегонів

Передвиборчий штаб кандидата у народні депутати Романа Ілика заявляє про спроби завадити провести концерт в рамках ювілейного туру з нагоди 30-річчя гурту «Соколи» у Дрогобичі. Йдеться про захід, в якому також візьмуть участь талановиті діти Дрогобиччини. Концерт запланований на сьогодні, 19 липня, у центрі міста.

«Листа на проведення заходу ми подали у Дрогобицьку міську раду ще 2 липня. Але, як виявилося, 17 липня всупереч нашої заявки, штаб Михайла Задорожного також подав заяву на проведення свого заходу на тій самій сцені в центрі Дрогобича. Афіші про проведення концерту «Соколів» розклеєні по місту вже впродовж двох тижнів. Михайла Задорожного це не зупиняє. Він надалі намагається завадити проведенню концерту», – зазначили у штабі Романа Ілика.

“Відповідну заяву про перешкоджання проведення запланованого заходу в місті вже подано до відділку Поліції”, - зазначає довірена особа Романа Ілика Богдан Чума

У штабі Романа Ілика запевняють: концерт ввечері 19 липня відбудеться!

Нагадаємо, у центрі Дрогобича концерт за участі гурту «Соколи» запланований сьогодні, 19 липня, о 18.00 біля пам'ятника Т. Шевченку.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман разом з міністрами висловив підтримку Роману Ілику

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, Міністр освіти і науки Лілія Гриневич та Міністр культури Євген Нищук в офіційному листі висловили підтримку Роману Ілику, кандидату до Верховної Ради у 121 виборчому окрузі. Про це повідомляє прес-служба кандидата.

«Роман Ілик – єдиний кандидат, який буде гідно представляти Дрогобицький виборчий округ у Верховній Раді. Знаємо Романа Ілика як висококласного професіонала і державного управлінця, як справжнього патріота України. Закликаємо виборців округу 121, обрати 21 липня Романа Ілика депутатом Верховної Ради від Дрогобиччини», йдеться у зверненні.

Власна інформація

Центральна влада планувала відірвати Орів від Трускавця і передати його Грабовецькій ОТГ на Стрийщині

В міністерстві регіонального розвитку України потайки склали карту майбутнього адміністративно-територіального устрою України. Про це інформує Zaxid.Net.  

Мапу на своїй сторінці в Фейсбуці у дописі від 12 липня презентував віце-прем`єр-міністр і міністр регіонального розвитку і будівництва Геннадій Зубко. В планах передбачено, що Україна складатиметься зі 102 районів замість теперішніх 465.

Карта показує, що з цих 105 на Львівщині буде утворено 5 районів: Львівський, Дрогобицький, Самбірський, Червоноградський та Золочівський. На диво в Києві не зауважили вузлового центру Львівщини міста Стрия – йому вготовано роль малого провінційного містечка районного значення, а не районного центру. Чи не абсурд?.

Та ще цікавішим є те, як розчерком пера далеких від Львівщини чиновників сформовані окремі ОТГ. Так, на Дрогобиччині центральна влада передбачала створення Дрогобицької, Бориславської, Трускавецької, Меденицької та Підбузької ОТГ. Як бачимо, в Східницькій ОТГ чинуші з міністерства потреби не бачать.

І взагалі обурливим є той факт, що село Орів, яке зараз знаходиться в адміністративному підпорядкуванні Сколівського району, клерки з Мінрегіонбуду приліпили до … Грабовецької ОТГ. Нагадаємо, що Грабівці – це село під самим Стриєм, і Орів до Грабівців ні пришити, ні прилатати.

Хоча в Орові серед мешканців села немає одностайної думки щодо майбутньої ОТГ, та все ж більшість виступає за від`єднання від Сколівського району і за співпрацю з Трускавцем в рамках єдиної Трускавецької ОТГ. Прихильників приєднання села до Стрия обмаль, але мова йде про місто Стрий, а не про село Грабівці. Як бачимо, думка простих людей, а навіть і представників місцевих еліт, в тому числі з органів місцевого самоврядування, чиновників з міністерства мало хвилює.

У своїх передвиборчих промовах та під час численних зустрічей з журналістами, колективами та громадами кандидати в депутати Верховної ради України по 121 Дрогобицькому виборчому округу практично одностайно підтримали потребу розширення меж Трускавця та схвально поставилися до ідеї чинної влади міста-курорту об`єднати навколо Трускавця сім сіл. Про це зокрема заявили два фаворити передвиборчих перегонів: Іван Піляк та Михайло Задорожний. Окрім сіл Уличне, Доброгостів, Бистрий, Станиля та Модричі Дрогобицького району передбачалося, що до складу Великого Трускавця ввійдуть два села з теперішньої Сколівщини: Орів та Зимівки (Орівська сільська рада).

На щастя, після виборів 21 липня буде сформовано новий уряд. Є великі надії, що там нарешті будуть враховані принципи здорового глузду і реформа децентралізації буде завершена на благо людей, а не згідно захцянок чиновників. А згідно здорового глузду Орів аж ніяк не може бути складовою частиною Грабовецької ОТГ. Історично це село завжди було частиною Дрогобицької землі. Географічно та ментально до Орова та Зимівок найближчими є Трускавець та Борислав, а не Сколе, Стрий чи село Грабівці.

Володимир Ключак

Два проекти з Трускавця стали переможцями конкурсу «Малі міста – великі враження»

10 липня ц.р. Кабінет Міністрів України опублікував Розпорядження № 535-р, яким затвердив перелік переможців конкурсу культурно-мистецьких проектів “Малі міста – великі враження”, які реалізуються у 2019 році на умовах співфінансування з державного бюджету. Приємно, що серед 8 переможців із Львівської області є і два проекти з Трускавця.

Як інформує Офіс реформ у Львівському регіональному відділенні Асоціації міст України, Львівщина виграла по 8 проектах (з 74 по Україні): 1 реалізовуватиметься у Сколівському районі (с. Урич), 1 – у Золочеві, 1 – у Кам`янці-Бузькій, 1 – у Винниках, 2 – на Пустомитівщині (1 в місті і 1 в районі) та 2 у Трускавці.

Трускавецькі проекти-переможці: 1) «Трускавецький Міжнародний Кінофестиваль «Корона Карпат» (організатор – громадська організація «Кінофестиваль «Корона Карпат»), 2) створення культурного простору у місті-курорті Трускавець на час святкування Різдва та Великодня (організатор – Трускавецька міська рада).

Проект «Малі міста – великі враження» – конкурс культурно-мистецьких проектів громад з населенням до 50 тисяч людей, спрямований на розвиток культурно-економічного потенціалу територій через підтримку стартапів, що пов’язані із культурною спадщиною громад. На реалізацію таких ініціатив у 2019 році Уряд виділив 50 млн грн.

Цього року у конкурсі перемогли 74 проекти, в тому числі 8 на Львівщині.

Експертний відбір відбувався у два етапи – спочатку на відкритому конкурсі були відібрані проекти за змістовою частиною, а далі – проходили захисти проектів в Міністерстві культури України. До складу Експертної ради, затвердженого Наказом Міністерства культури України, увійшли Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан та експерт з розробки законодавства та управління ресурсами органів місцевого самоврядування Асоціації міст України Людмила Даменцова.

Нагадаємо, у 2018 році пілот конкурсу «Малі міста – великі враження» було реалізовано Асоціацією міст України та Українським центром культурних досліджень за фінансової підтримки Міністерства культури України. Ідея проекту належить ГО «Інститут культурної політики». Конкурс підтримав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Ознайомитися з текстом Розпорядження Уряду № 535-р та повним переліком переможців конкурсу можна тут.

Володимир Ключак

Технопарк і сміттєпереробний завод: нові можливості для розвитку Дрогобиччини

Стебницьким калійним комбінатом зацікавився інвестор. На цьому підприємстві він має намір облаштувати технопарк. А це нові можливості для розвитку території і робочі місця для людей. Про це повідомив заступник Міністра охорони здоров’я з 2016 року, кандидат у народні депутати у 121 окрузі із центром у Дрогобичі – Ілик Роман.

«В нас є інвестор, який зацікавлений в тому, щоб створювати технопарк. І я розумію, і знаю, як це можна зробити. Залучивши кілька міністерств і центральну владу можна вийти на гарний проект і дати для міста, яке сьогодні в доволі депресивному стані, – друге дихання. Новий інвестор зацікавлений в тому, щоб розвивати підприємство. Бо той, що дотепер – не розвиває його, не робить жодних кроків, ні з точки зору інвестиційних зобов’язань, які взяв на себе, ні з точки зору створення робочого місця, хоча би одного нового. В розвитку підприємства він також не зацікавлений. А тут є чіткий проект і план дій»,  – розповідає Ілик Роман.

Для того, щоб цей проект можна було реалізувати і він став успішним, – нинішній власник повинен передати його зацікавленому інвестору. «Я переконаний, що їм вдасться домовитися і, коли комбінат перейде власність іншої компанії – буде реально реалізований успішний проект», – зазначає Ілик Роман.

Ще одна можливість для розвитку Дрогобиччини – сучасний сміттєпереробний завод. Ілик Роман обіцяє допомогти інвесторам подолати корупційні схеми, бо саме вони завжди були перешкодою для будівництва такого комплексу.

«Будучи депутатом у 2013 році, я намагався братися за цю ініціативу. Тоді був закордонний інвестор, який мав намір побудувати сміттєпереробний завод. Я збирав мерів всіх міст, голову районної ради, ми це обговорювали. Ми навіть підписали меморандум про спільні дії. Виникли тільки питання локації, де буде знаходитися завод і обсяги сміття, які будуть переробляти. Від цього залежала проектна документація і як ми бачимо розвиток. Інвестор з-за кордону був готовий інвестувати в цей проект на 90%. В окремих випадках була присутня корупційна складова, яка не дала можливості реалізувати цей задум».

Ілик Роман зауважує, що зараз інший час та влада, тому є усі можливості залучити нового інвестора для побудови смітєпереробного заводу у регіоні: «В мене є надія, адже зараз вже не режим Януковича, а в рамках демократичних процесів, які маємо в Україні ми разом з громадськістю витягнемо це питання максимально на поверхню. Буде прозорий, зрозумілий рівень обговорення, в якому братимуть участь люди».

Кандидат у народні депутати зауважує, що сьогодні сміття належним чином не вивозять з жодного міста та села. Це створює екологічні проблеми на місцях, які також треба вирішувати. «Треба визначитися, хто в цьому проекті бере участь – чи всі міста і села району, чи якісь окремі. Якщо це міні-завод, то це окупність 10-12 років. Якщо це потужний великий завод, який закриває проблеми всіх міст і довколишніх сіл, то окупність 5-6 років. Це абсолютно реально зробити!», – стверджує він.

Ще одна екологічна проблема краю, що потребує комплексного вирішення – загазованість Борислава та витоки нафти. Ця ситуація, зі слів Ілика Романа, потребує державної підтримки, бо без сприяння центральної влади місто з проблемою самотужки не впорається.

Нагадаємо, Роман Ілик – кандидат в депутати до Верховної Ради України, балотується від рідного 121 виборчого округу: міста Дрогобич, Борислав, Стебник, Східниця, Трускавець та Дрогобицький район.

Валерія Ворончук

5 причин голосувати за Романа Ілика

Вибори до Верховної Ради відбудуться вже цієї неділі. Частина електорату вже остаточно визначилася зі своїми політичними вподобаннями, інші – ще зважують  плюси та мінуси всіх партій та кандидатів. А як щодо кандидатів-мажоритарників? Адже саме вони у Верховній Раді нового скликання будуть представляти та відстоювати інтереси своїх виборців. У 121 окрузі (Дрогобич, Борислав, Трускавець, Стебник та Дрогобицький район) до парламенту балотуються понад два десятки кандидатів.

Наводимо 5 причин чому варто у цю неділю підтримати своїм голосом саме Романа Ілика.

1. Досвід. Роман Ілик – єдиний кандидат в окрузі, що має потужний досвід роботи у виконавчій владі – Кабінеті Міністрів України. У 2012 році його обрали народним депутатом від Дрогобиччини. Понад  54 тисячі виборців віддали за нього свої голоси, він має рекордну підтримку. Зараз Роман Ілик йде у Верховну Раду, бо хоче віддячити своєму рідному краю за підтримку.

Дрогобичанин, з 2016 року – Заступник Міністра охорони здоров’я, автор національної програми "Доступні ліки", яка вже допомогла  більше 10 мільйонам українців. Здобув науковий ступінь доктора медичних наук, професор.

2. Українська позиція. Українська позиція Романа Ілика підтверджена його вчинками і діями. Він завжди відстоював і буде відстоювати інтереси своєї держави та своїх земляків, так як це робив під час Помаранчевої революції та революції Гідності. Він – вірний Україні і своєму Дрогобицькому краю. Вважає, що жодних компромісів щодо територіальної цілісності Української держави бути не може. «Україна – це Європа. Майбутнє України у Європейському Союзі», – постійно наголошує Роман Ілик

3. Професіоналізм. Започаткував низку успішних національних проектів. Працював у виконавчій гілці влади та знає, як можна ефективно залучити у регіон інвестиції, адже це – нові робочі місця. Знає як реалізувати успішні проекти, бо це нові можливості для краю та підвищення рівня життя населення.

Окрім цього, отримавши мандат довіри від виборців, Роман Ілик ініціюватиме у парламенті посилення відповідальності за корупційні злочини, бо переконаний, що нечисті на руку посадовці та чиновники повинні сидіти у в’язниці.

4. Розвиток медицини в регіоні. Роман Ілик доклав максимум зусиль для старту трансформації системи охорони здоров’я, де в центрі – пацієнт та медичні послуги. Головним здобутком стала національна програма «Доступні ліки», за якою держава вже відшкодувала людям вартість більше 37 мільйонів рецептів. Кожного року це 1 млрд грн.

За сприяння Романа Ілика у Дрогобичі з’явилося дороговартісне медичне обладнання. Зокрема ангіограф, який призначений для лікування та діагностики серцево-судинних захворювань. Тепер мешканці навколишніх територій і гірської місцевості можуть отримати необхідну медичну допомогу на місці, не їдучи до Львова, що збільшує час і шанси для порятунку. Це, до речі, єдиний кардіоцентр поза межами Львова. Після обрання народним депутатом продовжить забезпечувати лікарні та поліклініки сучасним обладнанням.

5. Розвиток регіону. Роман Ілик йде у Верховну Раду, щоб зробити Дрогобиччину успішним прикладом для всієї України. У нього є чітка програма дій із пріоритетами, яка допоможе реалізувати задумане і підняти регіон на якісно інший рівень. Він залучатиме державні кошти на якісний ремонт доріг.  Допоможе привести в регіон інвесторів, вирішить нагальні екологічні проблеми краю, серед яких – карстові провалля навколо Стебника та Трускавця та витоки нафти і загазованість Борислава.

Буде відновлений унікальний промисловий потенціал регіону, а відтак з’являться нові робочі місця, будуть створені вільні економічні зони та індустріальні парки. Закинуті заводи отримають друге дихання, деякі перетворять на туристичні та соціальні об’єкти. З’явиться вільна економічна зона краю, що  дасть новий поштовх для розвитку. Регіон матиме сучасний та екологічний сміттєпереробний завод, адже проблема з утилізацією відходів потребує комплексного вирішення.

Втілити у життя програму дій допоможе фахова команда, до якої увійшли професіонали та успішні особистості.

Прес-служба Романа Ілика

Роман Ілик: «Віднедавна у Дрогобичі запрацював кардіоцентр, де рятують людей від гострого інфаркту»

В Україні триває розбудова мережі сучасних кардіоцентрів. По всій державі таких вже близько 40. На Львівщині перший такий кардіоцентр, окрім обласного центру, з’явився у Дрогобичі.

«Це означає, що мешканці Дрогобиччини: Борислава, Стебника, Трускавця і всіх навколишніх сіл, у разі невідкладного стану, мають гарантію того, що їхнє життя можуть врятувати», – стверджує Роман Ілик, заступник міністра охорони здоров’я України 2016-2019 рр.

 Адже якщо у людини стався інфаркт, – існує стандарт «золотої години», впродовж якої її потрібно доставити до лікарні і надати допомогу. Тоді хворий залишається живим. Планові операції у кардіоцентрі в Дрогобичі також роблять.

«Немає потреби їхати до Львова чи до Києва, шукати фахівця. Це можна зробити в Дрогобичі. Хірурги вже зробили 12 коронографій та три планові стентування коронарних артерій. Ми залучаємо фахівців з Національного інституту серцево-судинної хірургії імeні М. М. Амосова, які працюють разом з нашими лікарями. І це, насправді, та цінність, яка дає можливість кожному з нас бути певним, що в такому складному випадку, як, наприклад, інфаркт, – наше життя може бути врятоване!», – наголошує співрозмовник.

Роман Ілик розповів, що поширення таких кардіоцентрів по Україні стало можливим завдяки урядовій програмі, яку впроваджує Міністерство охорони здоров’я: «Це правильна політика, яка рятує життя і робить медицину більш доступною».

Ще доступнішою медицина стала і завдяки появі у місті скринінгового центру. Там створили комфортні умови для обстеження жінок на рак.

 «За кошти Світового банку нам вдалося залучити до Дрогобича обладнання, яке дає можливість здійснювати саме профілактичний напрямок. В онкодиспансері є цифровий мамограф та кольпоскоп, який діагностує на ранніх етапах рак у жінок», – каже Роман Ілик.

Скринінговий центр в Дрогобичі обслуговує Дрогобицький район, міста Борислав, Стебник, Трускавець та Дрогобич, а це близько 100 000 жінок.

«Якщо жінка має більше 40 років і щороку буде проходити відповідне обстеження, чи навіть рідше, як їй визначає лікар, – то це дасть гарантію того, що ми не пропустимо це захворювання на етапі профілактики. Якщо ми на ранній діагностиці побачимо проблему – то вона дуже швидко і просто усувається. Коштує це для держави і людини дуже мало. Якщо це складна форма ракового захворювання – то це все і дороговартісно, і прогноз невтішний», – наголошує співбесідник. Саме тому обладнання, яке дає можливість діагностувати ранні форми ракових захворювань, є вкрай важливе для профілактичного напрямку системи охорони здоров’я.

Валерія Ворончук

Роман Ілик про вільну економічну зону Дрогобиччини: «Наш край готовий до таких інновацій»

Розвиток економіки Дрогобиччини потребує створення вільних економічних зон. До таких інновацій край теоретично готовий. Щодо практичної сторони – потрібно переформувати міжрегіональну співпрацю. Таку думку висловив Заступник Міністра охорони здоров’я (2016-2019), кандидат у народні депутати у 121 виборчому окрузі із центром у місті Дрогобичі – Роман Ілик.

Дрогобиччина має унікальний промисловий потенціал. Його, на думку Романа Ілика, вдасться відновити: «Ми відновимо його. Вмію і буду відстоювати інтереси нашого краю в усіх державних органах та відомствах для залучення коштів. Переконаю інвесторів вкладати кошти в наш регіон. Ініціюватиму створення спеціальних економічних зон із пільговим режимом оподаткування».

Завданням вільних економічних зон є цілеспрямований господарський розвиток території із залученням зовнішніх інвестицій. Вони дають можливості динамічно розвиватися територіям. У теперішніх умовах – це дуже важливо, адже деяким містечкам потрібен новий імпульс. «Якщо об’єднати зусилля Дрогобича, Трускавця, Борислава в одне єдине ціле і доєднати Стебник, то це відкриває нові можливості і створює зовсім інші передумови. Ми зможемо розвинути міцну економіку, що разом із новими робочими місцями дозволить молодим людям залишатися у сім’ях, а не шукати кращої долі за кордоном, а заробітчанам, які виїхали в Європу – повернутися додому. Ми створимо робочі місяця з гідною зарплатою. Українці мають жити і працювати в Україні», – наголошує Роман Ілик.

Отримавши мандат довіри від краян, Роман Ілик обіцяє працювати як з вітчизняними інвесторами, так і з закордонними партнерами, які готові прийти в регіон. «Тільки тісна, злагоджена співпраця дасть фантастичний результат», – підсумував він.

Нагадаємо, Роман Ілик кандидат в депутати до Верховної Ради України по 121 виборчому округу: міста Дрогобич, Борислав, Стебник, Східниця, Трускавець та Дрогобицький район.

Валерія Ворончук

Орест Саламаха: «Нові обличчя – шанс на зміни»

Передвиборчі перегони кандидатів у народні депутати України добігають кінця. Вочевидь, кандидати вже використали усі можливі заходи проти своїх опонентів. Так, спостерігаємо за резонансною ситуацією, яка наразі відбувається в мережі Інтернет. Відкрита і прихована агітація, маніпуляція громадською думкою, безпідставний обман - на що тільки не йдуть кандидати, щоб завоювати прихильність виборця. Серед кандидатів в депутати до парламенту бачимо як старі, так і нові обличчя. Одним з нових обличь для Дрогобицького району є Орест Саламаха – кандидат в народні депутати по 121 виборчому округу, представник політичної партії «Слуга Народу». На сьогодні кандидат займає перше місце у обговоренні його персони соціумом, як і, власне, у самих передвиборчих перегонах. Панівну поведінку демонструють окремі опоненти, так як вони «малювали» собі інші рейтинги і вважали себе переможцями.

Чи зможе молодий політик навести лад в і так доволі не простому районі? Чи зможе покласти край корупційним схемам, які вже давно всіх влаштовують? Чи зможе «слуга народу» вирішити найгостріші проблеми Дрогобицького краю? На ці та інші питання ми почуємо відповідь з перших вуст від лідера передвиборчих перегонів - Ореста Саламахи.

- Пане Оресте, Ви у політиці людина нова і погляди на політичні реалії у Вас, мабуть, також відрізняються від поглядів Ваших опонентів. Розкажіть, що з своєї передвиборчої програми плануєте реалізувати першочергово?

- Як відомо, Дрогобиччина найкрасивіший і найбагатший край Львівщини. Однак, поряд з цим тут існує вдосталь проблем, що потребують серйозних ресурсів та термінового вирішення.

На сьогодні разом з командою ми проводимо зустрічі в містах району, вислуховуємо проблеми безпосередньо від самих мешканців. Найбільше турбує екологічна проблема Стебника і Борислава. З приводу цього питання вже тривалий час ведуться розмови, але серйозних кроків ніхто не зробив. Наша ж команда пропонує вирішувати проблему на державному рівні. Щодо Полімінералу - ми уже звернулись до Президента, з проханням допомогти стебничанам. Також днями на сайті Президента я зареєстрував петицію «Про запобігання екологічній катастрофі, що загрожує Дрогобицькому району» під номером №22/066094-еп! Стебник, як і, зокрема, Трускавець та прилеглі селища, будь-якої хвилини можуть стати зоною екологічного лиха. Закликаю, не будьмо байдужими! Підтримайте петицію! Від голосу кожного з нас залежить доля Дрогобиччини!

Не менш страшніші проблеми в Бориславі. Загазованість повітря - причина онкозахворювань у місцевого населення, кількість хворих щороку зростає. Також особливої уваги та термінового вирішення потребує проблема очистки води, щоб не допустити екологічного лиха в місті.

Звичайно, існує ряд інших вузькогалузевих питань, як от в сфері медицини та освіти, однак вони сягають менших масштабів, і, власне, вирішити їх буде в рази легше. Ми розпочали свою роботу з конкретних дій, обєднали однодумців, готових змінювати країну і якість життя у ній. Далі – більше! Запевняю, що це лише початок!

- Чи солідарні Ви з Президентом України Володимиром Зеленським стосовно його політичних переконань?

- Вочевидь, зараз Президенту ставлять «палки в колеса», ВР не хоче звільняти Головного Прокурора, до прикладу! Щодо своєї позиції у захисті України, Зеленський неодноразово декларував проукраїнську політику, курс на ЄС та НАТО. І жодного кроку в бік Росії. Згадайте хоча б останнє його звернення щодо скандального телемосту. Не можна забувати й про інформаційну війну, яка створює неабиякий конфлікт між Заходом і Сходом України. Результат, якого вони хочуть досягти, нам усім відомий.

Сьогодні Володимир Олександрович об’єднує однодумців, готових працювати на благо рідного краю. Пріоритети команди чіткі^ ми створюємо нову стратегію розвитку України і залучаємо прогресивну молодь, що пропонуватиме нові ідеї.

- Чому вирішили балотуватись і чому саме від 121 округу?

- Я ніколи не займався політикою, не обіймав державних посад. Я проводив час зі своєю родиною, створював власний бізнес, займався благодійністю. Але на президентських виборах цього року народ України зробив неможливе. Люди показали, що вони хочуть, а головне – можуть зламати стару корупційну систему.

Як на мене, це вперше за довгі роки вибори не розділили, а об’єднали Схід і Захід України. Саме тому я прийняв рішення – балотуватись в народні депутати від політичної партії «Слуга Народу». Президенту потрібна наша підтримка. Впродовж президентських виборів я був довіреною особою Володимира Зеленського на Дрогобиччині. А коли мені запропонували висунути свою кандидатуру по 121 мажоритарному округу, я без жодних вагань погодився. Бачимо, що район вартий неабиякої уваги. На державному рівні необхідно розглянути не одне питання, що потребує термінового вирішення. Я, як депутат від провладної партії, лобіюватиму в Раді законопроекти щодо вирішення проблематики регіону. Ми вже розпочали роботу в цьому напрямку і надалі будемо захищати інтереси мешканців Дрогобиччини на державному рівні.

Разом і тільки разом ми прийматимемо усі наші рішення, аби збудувати країну майбутнього і зупинити свавілля, що тривало до сьогодні. Попереду грандіозна та масштабна робота – врятувати те, що залишилося цілим під руїнами. Я зроблю все можливе, щоб позитивний результат змін відчув кожен мешканець регіону.

- Навколо Вашого імені створено безліч різних пліток. Як опоненти, так і люди, що підтримують іншу політсилу називають Вас «мажором-парашутистом». Як Ви реагуєте на такі і схожі висловлювання у свій адрес?

- Дивлячись на поведінку деяких опонентів і їх команд, то зрозуміло, що будуть використані всі їхні брудні ресурси проти нас. Але все ж оцінку їм дадуть люди, а не ми.

В тому, що я не місцевий, я бачу лише плюси. Зрештою, плюси побачать і мешканці, коли зрозуміють, що тут я не заангажований родинними зв’язками і не шукаю шляхи до збагачення, шляхом так званого «кумівства». Я зможу виконувати свою роботу без впливу зайвих зовнішніх «факторів», які існували й до сьогодні. Дрогобиччину варто розвивати, наш край має великий потенціал. Наша команда сформувала чітку стратегію, окреслила першочергові плани і готова до кардинальних змін.

- Дякую Вам, пане Оресте за розмову. Бажаємо успіху на шляху до розбудови успішного краю Дрогобиччини! Надіємось, переможе найкращий!

Спілкувалась Наталія БегінСоздан 19 июл 2019  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником