Трускавецький вісник № 136 (1871) від 17 жовтня 2019 р.

 

Трускавецький вісник № 136 (1871) від 17 жовтня 2019 р.

17.10.2019У номері: Короткі новини.

Короткі новини

Прокуратура домоглася постановлення рішення суду щодо повернення державі 4 га лісу біля Трускавця

Завдяки принциповій позиції прокуратури Львівської області визнано недійсною додаткову угоду до договору довгострокового тимчасового користування лісами та зобов’язано ТзОВ звільнити 4 га лісу, розташованого у Трускавецькому лісництві на території Модрицької сільської ради за межами населеного пункту у Дрогобицькому районі. Про це інформує пресслужба прокуратури Львівської області.

Прокуратура з’ясувала, що цією додатковою угодою замінено сторону договору на інше підприємство, яке нібито є його правонаступником згаданого ТзОВ. Водночас, це неможливо, оскільки фірма заснована як новоутворена юридична особа за рік до припинення попереднього ТзОВ. Більше того, статутним капіталом нового підприємства є права та обов’язки за договором довгострокового тимчасового користування лісами, що суперечить закону. Так, ст.102-1 Земельного кодексу України передбачає, що право користування земельною ділянкою державної власності не може бути внесено до статутного капіталу.

Крім цього, ст.18 Лісового кодексу України забороняє тимчасовому лісокористувачу передавати лісові ділянки у тимчасове користування іншим особам.

Водночас, згідно із інформацією Львівської обласної державної адміністрації, жодних розпоряджень про надання спірної ділянки для довгострокового (на 49 років) тимчасового користування новому підприємству не видавалось.

Таким чином, суд погодився з позицією прокуратури, що нове підприємство отримало у тимчасове користування лісову ділянку вартістю 42 тис грн із порушенням вимог чинного законодавства та усупереч визначеному порядку.

Власна інформація

Відбулася чергова сесія міської ради

Сьогодні, 17 жовтня, відбулося пленарне засідання LXIII сесії Трускавецької міської ради VII демократичного скликання. З депутатськими запитами виступили депутати Олег Карпин, Іван Герльовський, Михайло Малащак та Юрій Яворський.

Олег Карпин підняв питання потреби капітального ремонту ліфтів в будинку №10 на вул. Мазепи.

Іван Герльовський повідомив, що у вівторок, 22 жовтня, з 10.00 до 12.00 в приміщенні Трускавецької міської ради прийом громадян здійснюватиме народний депутат України від Дрогобиччини Орест Саламаха, після чого з 12.00 до 13.00 він зустрінеться з депутатами Трускавецької міської ради.

Михайло Малащак від імені мешканців вулиці Мазепи подякував за забруковану доріжку від будинку №34 в напрямку залізничної колії (біля дитячого майданчика), і попросив підсипати її землею, щоб матерям з колясками було зручно їздити.

Юрій Яворський попросив надати йому результати соціологічного дослідження «Туристична привабливість м. Трускавця», презентація якого проходила в кінці вересня.

Депутати дали добро на створення на базі д/у «Ялинка» дитячої інклюзивної групи та підтримали ініціативу депутата Мирона Мицька звернутися до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з проханням продовжити мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення.

Депутати також розглянули блок земельних питань. Важливе для міста питання затвердження містобудівної документації «План зонування території міста Трускавця (зонінг)» після тривалого обговорення було відправлено на доопрацювання. Для його прийняття забракло голосів.

Пресслужба Трускавецької міської ради

Поліцейські розслідують загибель жінки на залізничному перегоні біля Трускавця

У Дрогобицький відділ поліції 16 жовтня надійшло повідомлення про те, що на залізничному перегоні «Стебник-Трускавець» у Дрогобицькому районі внаслідок наїзду електропотяга загинула жінка.

На місці події працювала слідчо-оперативна група. Поліцейські встановили особу загиблої – 25-річної мешканки міста Трускавець. Також попередньо встановлено, що подія сталась близько 19.43 – на жінку скоїв наїзд приміський електропотяг сполученням «Львів-Трускавець», від отриманих травм вона померла на місці події. Поліцейські встановлюють обставини події, вирішується питання правової кваліфікації.

Відділ комунікації поліції Львівської області

На засіданні госпітальної ради Львівського госпітального округу говорили про відтік кадрів та пріоритети

Вчора, 16 жовтня, у Львові відбулося засідання госпітальної ради Львівського госпітального округу. Воно проходило в приміщенні департаменту охорони здоров`я Львівської ОДА. Участь в засіданні взяв заступник голови Львівської ОДА Іван Собко. Від Трускавця на госпітальній раді були присутні міський голова Андрій Кульчинський та головний лікар міської лікарні Ігор Стасик.

 Госпітальна рада Львівського госпітального округу створена для визначення проблемних питань, координації дій, розробки пропозицій та рекомендацій щодо реалізації на рівні госпітального округу державної політики у сфері охорони здоров'я,сприяння організації та функціонування медичної допомоги, фінансування медичної допомоги в госпітальному окрузі.

Під час свого виступу заступник голови ЛОДА Іван Собко наголосив на необхідності забезпечення закладів охорони здоров’я належною матеріально-технічною базою.

- Попри всі труднощі, необхідно створити такі умови, щоб не відбувався відтік медичних кадрів за кордон, а ми були горді з того, що живемо у Львівській області, - зазначив Іван Собко.

Т.в.о. заступника директора департаменту охорони здоров`я ЛОДА Андрій Васько презентував аналіз перспективної мережі багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування (БЛІЛ) І-ІІ рівнів області, який був проведений Світовим Банком та USAID. Між іншим, говорили про критерії визначення мережі, зону доступності, наскільки лікарня працює в статусі лікарні інтенсивного лікування. Також було обговорено тему моделювання варіантів вибору БЛІЛ у Львівському ГО.

Про головні функції НСЗУ та умови співпраці з закладами охорони здоров`я розповіла директор Західного регіонального департаменту НСЗУ Мар’яна Возниця.

- Головна функція - це стратегічні закупівлі, контрактування, контроль за виконанням умов договору з надавачами медичних послуг. На сьогоднішній день з восьми мільйонів законтрактованих закладів охорони здоров’я України – 2 мільйони у Львівській області. Стан автономізації закладів спеціалізованої допомоги у Львівській області становить 78,1%, що є дуже високим показником. Хочу відмітити, що пріоритетними напрямками на 2020 рік будуть: медична допомога при пологах та допомога новонародженим у неонатальному періоді, медична допомога при інфаркті міокарда та при гострому мозковому інсульті, а також рання діагностика найбільш поширених онкологічних захворювань», - сказала Мар’яна Возниця.

В.К., за матеріалами пресслужби Львівської ОДА

Оголошення для студентів та абітурієнтів

Запрошуємо студентів і абітурієнтів Трускавця взяти участь у соціальній програмі Scholarship.

Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ.

Наразі відкрито 2 номінації:

- 30 000 грн. -  https://gym-training.com/ru/scholarship-ua (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@gym-training.com)

- 17 000 грн. -  https://kyiv.repair/soczialnaya-programma-scolarship-ot-scz-kiev-remont.html (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship - scholarship@kyiv.repair)

Участь повністю безкоштовна.

Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів.

Лілія Ярмоленко, куратор соціальних і благодійних проектівСоздан 17 окт 2019  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником