Трускавецький вісник № 135 (514) від 6 листопада 2012 р.

 

Трускавецький вісник № 135 (514) від 6 листопада 2012 р.

06.11.2012 

У номері: Інтерв’ю з Олексієм Балицьким; Стаття азербайджанського журналіста; Інформує управління юстиції; Вихованці Віталія Плеханова привезли нагороди з Білорусі; Кримінальні новини.

Новини Трускавця та регіону

Інформація з міського управління юстиції

Реєстраційна служба Трускавецького міського управління юстиції інформує, що на підставі поданих документів та повідомлення від 09.10.2012 у відповідності до Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» Трускавецьким міським управлінням юстиції 05.11.2012 взято до уваги повідомлення Первинної профспілкової організації працівників Трускавецького МВ ГУМВС України у Львівській області про належність до Професійної спілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України. Голова профспілкової організації – Борщ Андрій Васильович.

Лукаш і Мавка далі без рук

«Трускавецький вісник» у березні цього року перший подав інформацію про акт вандалізму стосовно скульптурної композиції «Лукаш і Мавка». Вже минає вісім місяців, а ніхто й пальцем не поворухнув, щоб вирішити це питання. Золота осінь закінчується, скоро наступить зима, а Лукаш та Мавка залишаються безрукими свідками безгосподарності трускавецької влади. Невже не  соромно якщо не перед власними мешканцями, то хоча б перед відпочивальниками?

 

 

Ігор Курус запрошує на прес-конференцію

 «Вибори позаду: що далі?» - цій темі буде присвячена прес-конференція головного редактора тижневика «Каменярі» Ігоря Куруса. Переможці визначені, та чи перемогла Дрогобиччина? Чи будуть депутати від Галичини лобіювати інтереси регіону так або й краще, як лобіюють інтереси свого регіону депутати від Донбасу? На ці та багато інших питань журналісти місцевих видань почують відповідь під час прес-конференції.

Прес-конференція відбудеться 9 листопада, о 10.30 у приміщенні тижневика «Каменярі».

На жаль, представник «Трускавецького вісника» не зможе взяти участі у прес-конференції, адже 9 листопада о 10.15 – суд за позовом Романа Ілика проти Миколи Лагодича та Володимира Ключака.

Так «жартувати» не годиться

 

Як інформує газета «Нафтовик Борислава» з посиланням на Бориславський МВ ГУМВСУ у Львівській області, неповнолітній учень першого курсу професійного ліцею попросив подивитися в учениці ЗОШ № 4 фотоапарат «Canon-А580». Отримавши фотоапарат, малолітній нахаба не повернув його власниці, а просто втік. Згодом хлопець продав чужий фотоапарат за 50 грн. Тепер підліток має клопоти: у його діях правоохоронці побачили ознаки злочину, який кримінальний кодекс трактує як пограбування і за що передбачена кримінальна відповідальність. Матеріали цієї справи скеровано в Бориславський міський суд, який і визначить міру покарання неповнолітньому зловмиснику.

Із першого погляду невинний жарт став причиною серйозних проблем для двадцятичотирирічного мешканця міста гр. 3. Перебуваючи у мікрорайоні по вул. С. Коваліва біля одного із будинків, чоловік побачив машину свого приятеля. Автомобіль стояв біля під'їзду із увімкненим двигуном та ключами запалювання у замку. Товариш у цей час знаходився у квартирі. Тож необачний чоловік вирішив скористатися нагодою та пожартувати із товаришем. Без дозволу власника автомобіля гр. Г. перегнав його автомобіль «Опель-Кадет» на відстань близько 500 метрів і залишив позаду будинку. Виявивши відсутність автомобіля Законний власник гр. 3. звернувся у чергову частину міського відділу міліції. Оперативно-розшуковими заходами, які було проведено на місці події слідчо-оперативною групою, «гарячим слідом» було встановлено місце знаходження зниклого автомобіля та особу жартуна, дії якого кваліфіковані як незаконне заволодіння транспортним засобом. Гр. Г. опитаний та відпущений за місцем проживання. Міру покарання за вчинене для нього тепер визначатиме Бориславський міський суд.

У судовому засіданні буде вирішуватись також питання про міру покарання за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом у ніч на 31 жовтня по вул. П. Куліша. Вранці 31 жовтня на телефон чергової частини надійшло телефонне повідомлення від гр. М. про викрадення автомобіля ВАЗ-2106 із гаражу, який знаходився на подвір'ї приватного будинковолодіння. У ході проведення оперативно-розшукових заходів з'ясувалося, що крадіжки автомобіля не було. Його взяв для поїздки один із членів родини, не поставивши до відома господарів обійстя. Тепер люди мають клопоти, адже їхні дії мають ознаки злочину.

Щоб не потрапити у подібні ситуації, працівники міліції просять громадян бути обачними при здійсненні тих чи інших дій. Якщо ви маєте намір взяти хоча б на незначний час у тимчасове користування чужу річ, обов'язково поставте до відома про це її законного власника. Перед тим, як жартувати, вартує зважити, як ви б себе почували на місці того, над ким маєте намір посміятися, а головне, наскільки ваш жарт узгоджується із Кримінальним кодексом України. Пам'ятайте, що Ваше право закінчується там, де починається право іншої людини. Будьте взаємно ввічливі у стосунках з іншими людьми, а при зверненні у правоохоронні органи не забувайте, що міліція не розв'язує внутріродинні конфлікти, не примирює, не роз'яснює, не вчить, а працює за конкретним фактом порушення Закону, за яке передбачена відповідальність.

Власна інформація

 

Роман Ілик переслідує водіїв дрогобицьких маршруток

Лідер львівської «Батьківщини» Роман Ілик після завершення виборчої кампанії вирішив «віддячитися» своїм опонентам у доволі дивний спосіб. Під приціл майбутнього депутата парламенту потрапили водії дрогобицьких маршруток, які розміщували у свої бусиках передвиборчу агітації опонентів Ілика. Цей факт зафіксував у своїй заяві, скерованій у Дрогобицький відділок міліції, Богдан Пукало, довірена особа цього кандидата в народні депутати. Днями має відбутися судове засідання, на якому будуть визначені розміри адмінштрафів, які повинні будуть сплатити водії маршруток.

Інформація тижневика «Каменярі»

 

"Порятунок" за 5 тисяч євро

У жовтні цього року дрогобицькими правоохоронцями затримано 32-річного зловмисника. Від попередніх своїх «колег по ремеслі» відрізнявся неабиякими «здібностями». Лиходій багато часу проводив в Інтернеті, добуваючи інформацію, все продумував, ретельно аналізував та планував.

Цього разу у злочинні сіті спіймалися викладачі навчальних закладів. Досить легко та спритно шахрай упорався з ними. Для цього достатньо було знайти в Інтернеті будь-який сайт зі списком викладачів того чи іншого коледжу, разом із контактними телефонами.

Лиходій вивчав людину, цікавився чим займається, який предмет викладає, щоб краще та ближче підійти до майбутньої своєї «жертви». І тільки після цього вирішував зателефонувати, домовитися про зустріч. При зустрічі намагався запевнити викладача у тому, що йому загрожує небезпека. І лише один «добродій» його може урятувати. Звичайно, за певну винагороду, останнього разу «порятунок» одного з викладачів обійшовся в 5 тисяч євро.

Щоб справити враження зловмисник представлявся працівником Служби Безпеки України, йому охоче довіряли. А далі лиходій діяв за сценарієм, справляючи враження на психіку людини. Шукав, прослуховуючи пристрої в комп'ютері та в службовому приміщенні. Забирав речі та повертав, щоб увійти в довіру особі.

В наступного педагога зловмисник зажадав 4500 євро за так званий «порятунок». Тільки цього разу спроба була невдалою дрогобицькі правоохоронці спіймали шахрая на «гарячому» і вже напевно врятують від злочинних дій підступного лиходія. На даний час Дрогобицьким міським відділом порушено кримінальну справу за ч.1,ч.2 статті 190 Кримінального кодексу України.

Наталія Постойко, ВЗГ Дрогобицький МВ ГУМВСУ у Львівській області

Чи витримає «Свобода» випробування владою?

 

Вибори до українського парламенту 28 жовтня 2012 року показали, що у перелік політичних важковаговиків ввійшла партія Всеукраїнське об`єднання «Свобода». Ця політична сила заручилася підтримкою понад 10% виборців по всій Україні. Звичайно ж, найбільше прихильників «Свободи» у нас, в Галичині, але цілком очевидно, що ідеям «Свободи» значно більше, ніж кілька років тому, симпатизують і в центральних, східних та південних областях нашої держави. Порівняно з ситуацією десятирічної давнини українське суспільство явно радикалізується і важко сказати, добре це чи погано.

Спробуємо розібратися в причинах успіху «Свободи» та подумати, а що ж зміниться в державі після оновлення Верховної Ради України. Нашим співрозмовником є депутат Львівської обласної ради (фракція «Свобода») від Трускавця Олексій Михайлович Балицький.

- Пане Олексію, яка, на Вашу думку, головна причина того, що «Свобода» не просто подолала 5%-вий бар’єр, а таки тріумфально ввійшла до українського парламенту?

- Насамперед почнемо з того, що інформація, яка впродовж декількох місяців розповсюджувалась в пресі, не була правдивою, і рівень підтримки громадянами України ВО «Свобода» був значно вищим, аніж подавали кишенькові соціологи. Влада ж завжди не хотіла цього показувати, і відповідно люди мобілізувались на підтримку цієї політичної сили. Окрім цього, розчарування в чинній владі досягнуло піку. Тобто, якщо підсумувати – це повне розчарування в діях Партії регіонів та бажання бачити в парламенті нові, молоді обличчя.

- В Україні вже лунають голоси, що, мовляв, «Свобода» – це майже фашисти, що нічого доброго від цієї політичної сили не варто чекати. Які ж ідеали насправді сповідує Всеукраїнське об`єднання «Свобода» і чого дійсно варто чекати від Вашої політичної сили?

- Не хотілось би втомлювати читачів громіздкими текстами - процитую лише основні тези, чого слід чекати від «Свободи». Ми прагнемо усунути від влади олігархічний режим, розмежувати політику і бізнес. У новому парламенті «Свобода» домагатиметься скасування Харківських угод, скасування антиукраїнського закону Ківалова-Колесніченка і ухвалення натомість закону про захист української мови. Ми виступаємо за заборону продажу земель сільгосппризначення, скасування пенсійного та податкового кодексу, люстрацію (очищення влади) і т.д. Це передбачено нашою програмою, яку реалізовуватимуть представники нашої політичної сили у парламенті.

Щодо ідеалів, які сповідує «Свобода», то вони закладені в нашому гаслі: «Своя влада - своя гідність - своя власність на своїй, Богом даній землі». Ми поважаємо всі нації світу і хочемо, щоб відповідна повага була і до нас, ми за цілісну Україну від Сяну до Дону. Ми за добробут простих громадян, а не добробут Льовочкіних, Азарових, Ахметових, Фірташа та інших олігархів. Ми не боялись про це говорити на місцях – скажемо про це і у ВРУ.

- Експерти прогнозують, що при владі в Україні залишиться Партія регіонів, утворивши коаліцію з комуністами та депутатами-самовисуванцями, а «Свобода» та «Батьківщина» будуть в опозиції до президента та уряду. А яка Ваша думка з цього приводу?

- Я впевнений, що рано чи пізно все мусить змінитись, занадто довго ми живемо в державі, де панують олігархи, де колишні комуністичні діячі міняють гасла і співають гімн України. Я вірю, що Бог дасть нам розум, і ми зможемо відстояти наше право жити в державі, де шанують і поважають простих людей.

Я з впевненістю можу сказати, що Партія регіонів програла вибори, вони купили всіх на Сході і пробували це зробити на Заході, але народ з цим не погоджується, навіть якщо у них і буде більшість, то ненадовго. Я вірю, що теперішній опозиції вдасться сформувати в парламенті більшість, однак якщо ми й залишимося в опозиції, то регіонально-комуністична більшість не матиме змоги просувати антиукраїнські, злочинні рішення.

- Кажуть, що у великій політиці дуже важко новачкам залишитися чесними, непідкупними, зі своїми принципами, якщо пропонують гроші, великі гроші. Чи витримає «Свобода» випробування владою?

- Час покаже, і ми з Вами поспілкуємось на цю тему через роки два, а я можу лише сказати, що якщо ми витримали випробування владою у трьох областях, а ми цей виклик витримали і показали фахову роботу, то витримаємо і випробування в парламенті. Я впевнений в таких людях як Тягнибок, Панькевич, Кайда, Сич, Фаріон, Михальчишин, Швайка, Кошулинський, Сех, Мохник, Іллєнко і т.д. У нас сильна команда: нас підтримує довіра українців, наші переконання та ідея, чого немає в «грошових мішків», які досі думають, що все на світі купується і продається. Один мій товариш сказав добрі слова – ми весь час або відступали, або стояли на місці, тепер ми пішли вперед, ми перейшли Дніпро і назад дороги немає, ми монолітні і сильні, перемога за нами.

- У Трускавці перевага «Свободи» над іншими партіями була більш, ніж очевидною, а на нашому Дрогобицькому окрузі «Свобода» набрала більше, ніж, для прикладу, добре відома в регіоні «Батьківщина». Про що свідчить цей факт?

- Справді, у 121 окрузі ВО «Свобода» здобула четвертий результат по Україні, у Трускавці за ВО «Свобода» також віддало свої голоси багато виборців – 47%. Це добрі результати, хоча, як ви знаєте, загалом на Львівщині «Свобода» впевнено посіла першість на виборах. Думаю, в цьому і заслуга депутатів місцевих рад, які впродовж двох років активно працювали на користь громади, а також наша безкомпромісна позиція щодо дій чинного режиму. Звичайно, отримати таку довіру виборців - це велика відповідальність. Але я впевнений, що українцям не буде соромно за їхній вибір.

- Ви є депутатом Львівської обласної ради і входите в найбільшу фракцію облради. Якими результатами роботи вже може похвалитися «Свобода», маючи владу в конкретно взятій Львівській області?

- Зауважу, що нам довелося працювати в непростих умовах, адже представницькі органи влади в Україні, на жаль, мають дуже обмежені повноваження, а також мізерний фінансовий ресурс, з яким неможливо забезпечити належний соціально-економічний розвиток краю. Однак депутати обласної ради завжди відстоювали інтереси громади та зуміли впровадити чимало ініціатив. Не маючи підтримки в Києві, та зважаючи на недостатнє фінансування, ми не пішли шляхом оптимізації (скорочення) бюджетної сфери, а це закриття багатьох шкіл, лікарень та садочків. Робота ради стала прозорішою та відкритішою, на засіданнях усіх комісій присутні журналісти. Ми запровадили чимало обласних програм, які діють за європейськими принципами співфінансування, це, зокрема, конкурси мікропроектів, підтримки народних домів, енергозбереження та ін. За час нашої каденції профінансовано будівництво шкіл, садочків, басейнів, реконструкцію котелень, харчоблоків, пологових будинків, водопровідних мереж тощо. Особливо хочу зазначити, що депутати Львівської обласної ради завжди мали свою непохитну позицію щодо дій чинної влади в Україні: це підтвердили і позачергова сесія під стінами ВРУ на захист мови, і критика правлячого режиму на усіх сесіях. У Києві вже навіть розроблявся сценарій розпуску Львівської обласної ради як такої, яка заважає чинній владі розкрадати Україну.

- В ці дні минає два роки, як мешканці Трускавця обрали Вас та Олександра Івановича Чебаненка депутатами обласної ради. Якими здобутками можете похвалитися як депутат? Інакше кажучи, що Ви вже зробили для Трускавця та трускавчан?

- Робота депутата обласної ради, звичайно, відрізняється від роботи депутата міської ради, ми здебільшого розглядаємо питання, які стосуються цілої області. Невдовзі я більш детально прозвітую перед виборцями про два роки своєї діяльності в обласній раді, а наразі хочу сказати, що був присутній на всіх засіданнях сесії та профільної комісії, не пропускав голосувань та голосував особисто своєї карткою з усіх питань.

Разом з колегою Михайлом Задорожним брав участь в обговоренні питання підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги в Трускавці – наша фракція чітко стояла за скасування такого рішення.

Я підготував та виніс на розгляд сесії проект звернення до Азарова стосовно скасування руху поїздів на Львівщині, зокрема це стосується Трускавця. Долучився спільно з головою фракції ВО «Свобода» в міськраді Богданом Габшієм до вирішення питання газопостачання будинку №55 по вул. Данилишина. На засіданнях фракції ми обговорюємо чимало проблем громад, і я завжди відстоюю інтереси Трускавця. Так завдяки спільним зусиллям Трускавець отримав кошти на ремонт доріг протягом 2011-2012 рр., частину яких, як ми знаємо, використали нераціонально, а за іншу частину відремонтували вул. Бориславську. Я сам особисто порушував це питання на сесії ради. Отримано кошти на озеленення в курортному парку.

Також протягом 2012 року понад 120 громадян отримали матеріальну допомогу від мене як від депутата. На жаль, щороку соціально незахищених громадян стає все більше. Хочу сказати, що ті, хто не зміг отримати цього року допомогу, можуть, починаючи з лютого 2013 року, подавати документи. Цього року на сесії я порушив питання сумнозвісної компанії «Альпіна» та 40 млн., які просто зникли, і ніхто не відповів, куди ділись ці кошти. На земельній комісії, до складу якої входжу, спільно з Петром Іванишиним ми ухвалювали рішення про зміну меж населених пунктів та щодо інших питань. Зокрема, на цей момент на нашій комісії постало питання про зміну статусу міста Стебник, питання досить складне і потребує додатково вивчення.

- Довелося чути, що Ви – найімовірніший кандидат на посаду міського голови Трускавця від «Свободи» на виборах 2015 року. Що Ви можете про це сказати? Чи про таке ще зарано говорити?

- Звичайно, що враховуючи всю ситуацію, яка склалася, а саме представництво ВО «Свобода» на всіх рівнях законодавчої гілки влади, у нас буде кандидат на посаду міського голови Трускавця. Це питання вирішуватиметься в тім числі й у партійному середовищі. Хто це буде – побачимо згодом.

- І наостанок, що б Ви ще хотіли сказати трускавчанам, своїм виборцям?

- Насамперед хочу висловити велику вдячність всім трускавчанам, всім, хто долучився до результату «Свободи» на виборах, всім, хто голосував за нас, хто працював на дільницях і до ранку стеріг бюлетені з волевиявленням громади міста, всім, хто пікетував ОВК, тим хто був з нами поруч, тим, хто не побоявся виступити проти повальної більшості представників від влади на виборчих дільницях. Дякую також священикам УГКЦ за те, що впродовж усієї виборчої кампанії вони молилися в храмах за чесні вибори та за добру долю для України.

Також запрошую всіх небайдужих долучатись до громадської та політичної роботи разом з нами.

Вірю в кращу долю України та добробут наших громадян.

Слава Україні!

Спілкувався Володимир Ключак

В «Карпатах» чисто, зручно, комфортно

Готельно-курортний комплекс «Карпати» розрахований на 438 ліжкомісць. Усі місця функціонують цілий рік. Кількість номерів – 248, з них вищої категорії – 31, першої категорії – 217.

Та за сухими статистичними цифрами стоять живі люди. До кожного відпочивальника в «Карпатах» ставляться з любов’ю та турботою. Оптимальне поєднання ціни та якості, широкий спектр послуг, можливість не лише відпочити, а й оздоровитися – все це сприяє тому, що популярність «Карпат» зростає з кожним роком.

Комплекс «Карпати» є своєрідною візитівкою міста Трускавця і по праву належить до кращих оздоровниць міста-курорту. І доказ цьому – популярність «Карпат» не тільки на теренах України, а й за її межами, зокрема на пострадянському просторі. Про це промовисто свідчать такі цифри: тільки за 9 місяців 2012 року у «Карпатах» відпочило 9704 гостей (для порівняння, за 9 місяців 2011 оздоровилося тільки 8600 чоловік). Тобто, кількість відпочивальників за три квартали цього року зросла на 1104 чоловік.

Зростає кількість гостей із ближнього зарубіжжя. Так, якщо за 9 місяців 2011 року кількість іноземних громадян, які оздоровилися в «Карпатах», становила 32,4% (2788 чол.) від загальної кількості відпочивальників, то за 9 місяців 2012 ця цифра зросла до 45,5% (4411 чол.). І найбільше з них – це гості з сонячного Азербайджану.

Днями до нашої редакції завітав відпочивальник із села Аріндж Шахбузького району Нахічеванської Автономної Республіки (Азербайджан) п. Гашдар Алієв. Свої враження від перебування у Трускавці пан Гашдар виклав на папері. Тож публікуємо в перекладі на українську мову ці його щирі слова вдячності для Трускавця та «Карпат», які зробили відпочинок 70-літнього поважного чоловіка просто незабутнім.

*** 

З 22 жовтня по 7 листопада я відпочивав у санаторії «Карпати» в місті Трускавець. Мені 70 років. До цих пір я відпочивав та оздоровлювався в біля 15 санаторіях та пансіонатах колишнього Союзу, в тому числі за кордонами Азербайджану. Та це вперше тут, у Трускавці, я зустрівся зі справжньою чистотою, культурою і увагою медперсоналу, дисципліною в такому унікальному медичному закладі, як оздоровниця «Карпати». Працівники санаторію гостинні. Ознайомився з містом. Старовинні пам’ятки поруч з новобудовами. Дорожня служба на своєму рівні. Люди дотримуються правил вуличного руху, жодного разу я не зауважив нетверезих водіїв за кермом. Чистота міста та захист довкілля теж на високому рівні.

Щедра земля України, одна з найбагатших на земній кулі. Ми чули, що в час ІІ світової війни німці вивозили українські ґрунти як добрива до Німеччини – сотнями вагонів. На щастя, тепер Україна – самостійна держава і господар свого багатого і унікального ресурсу. Конкретно я як гість був свідком цього в оздоровниці «Карпати».

Хочу через Вашу газету «Франкова криниця Підгір’я» передати свою вдячність керівництву санаторію «Карпати» на чолі з паном Левом Грицаком, всьому персоналу і всім працівникам, а особливо лікарю-урологу Живчин Любомирі Ярославівні.

До речі, мені дуже сподобалася Ваша газета «Франкова криниця Підгір’я», особливо в № 42 стаття про 100-річчя трускавецької залізничної станції, а також критичні матеріали, які свідчать про Вашу сміливість та неупередженість у висвітленні подій.

Я повертаюся додому з великими позитивними враженнями. Бажаю Вам успішного розвитку на шляху незалежності.

З повагою, Гашдар Алієв, агроном-фенолог, заслужений працівник охорони природи Азербайджану, лауреат ВДНГ колишнього СРСР, член Спілки журналістів Республіки Азербайджан, газета «Франкова криниця Підгір’я»

 

Два життя згасли, як свічка

Нещодавно Дрогобиччину сколихнули одразу дві жахливі новини, які обросли не менш жахливими чутками, що множилися у геометричній прогресії.

29 жовтня працівником Дрогобицької міської бібліотеки ім. Чорновола було виявлено труп 40-річного мужчини, посинілого від холоду. Покійний був одягнений у спортивний костюм і тапочки.

Напередодні першого листопада, коли, за давнім християнським звичаєм, родина вшановує пам'ять покійних і палить на їхніх могилах свічки, містом облетіла страшна звістка про те, що знайдено труп повішеного 23-річного працівника дрогобицької міліції.

Яких тільки домислів з приводу двох смертей молодих людей я не чула. Мовляв, труп, який знайшли біля бібліотеки, належить покійному бандитові, якого його «друзі» «витягли» з хати і згодом задушили колючим дротом. А щоб «замести» сліди злочину, підкинули у внутрішній дворик бібліотеки.

Ось що з цього приводу дізналася я. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група, яка встановила, що слідів насильницької смерті на покійному дрогобичанину не було. За результатами медичної експертизи, смерть настала від переохолодження. Причиною смерті виявилася серцево-легенева недостатність. Що робив покійний напередодні смерті на території бібліотеки, невідомо. Знаю лише, що він перебував на обліку тубдиспансера м. Дрогобича. І порятунку від цієї хвороби йому не було, оскільки вона була запущеною. Найвірогідніше, що покійний відчував, що невдовзі помре, бо приречений, і, не бажаючи більше боротись за своє життя, відчуваючи приступи страшного кашлю, навіть не став тепло вдягатись. Смерть застала його зненацька…

До речі, у Дрогобичі та Стебнику станом на 1 жовтня виявлено 59 осіб, хворих на туберкульоз. Беручи до уваги той факт, що 2010 року було виявлено 13 захворювань на сухоти, а 2011 року – 18, а також те, що торік зафіксовано п’ять летальних випадків від цієї хвороби, а цього року – вісім, можна зробити висновок, що туберкульоз на Дрогобиччині стрімко прогресує.

Причина смерті молоденького працівника державної інспекції відома хіба що його рідним. Кажуть, вона була банальною, породженою недосконалістю системи державного правління. Покійний, не маючи досвіду робити в правоохоронних органах, від безвиході наклав на себе руку. А, можливо, якби поділився проблемами з колегами по роботі, все могло б скластися по-іншому. І людина залишилася б живою. Але відомо, що в міліції не буває справжньої дружби. Тут кожен – за себе…

Вікторія Лишик

Дрогобичани привезли з Білорусі повний комплект нагород

 

3-4 листопада 2012р. в місті Гомель Республіка Білорусь відбувся 10-ий Міжнародний турнір з рукопашного бою "БЕЛАЯ РУСЬ", присвячений Управлінню слідчого комітету Республіки Білорусь в Гомельській області. У змаганнях взяло участь близько ста рукопашників у складі сімнадцяти команд з Росії, України та Білорусі. На такому представницькому турнірі випробували себе і представники Дрогобиччини - троє бійців громадської організації "Школа з рукопашного бою Віталія Плеханова" виступили гідно тавибороли три нагороди. Так у вазі до 50 кг. (вікова група 14-15р.) третє місце посів Володимир Буртовий, який здобув дві перемоги над білоруськими спортсменами, а програв з мінімальною перевагою лише спортсмену з Санкт-Петербурга, який і став переможцем турніру. У вазі до 60 кг. (вікова група 14-15р.) наші спортсмени Роман Постойко та Мар'ян Гуржій не залишили шансів нікому. Двоє дрогобичан здобули по дві перемоги кожен над білорусами і обоє вийшли в фінал. Перше місце у цій ваговій категорії між представниками однієї команди визначила …монета («орел» та «решка»), адже два одноклубники-друзі відмовились змагатися між собою у фіналі. Більше поталанило Роману Постойку, він і став чемпіоном міжнародного турніру. Отже перше, друге, третє місце - весь комплект нагород вибороли бійці ГО "Школа з рукопашного бою Віталія Плеханова" і повторили успіх 2007р. на 5-ому Міжнародному турнірі з рукопашного бою "БЕЛАЯ РУСЬ", коли одинадцятеро спортсменів завоювали одне золото, дві бронзи та три срібла.

Поїхати спортсменам на Міжнародний турнір у 2012, як і у 2007 році, допоміг керівник Міжнародної клініки відновного лікування Володимир Ілліч Козявкін (м. Трускавець). Велике йому спасибі за постійну підтримку молоді та залучення її до спорту.

Вл. інф.

На фото: в центрі Роман Постойко, зліва Мар'ян Гуржій, справа Володимир Буртовий та голова правління ГО "Школа з рукопашного бою Віталія Плеханова" Віталій Плеханов.

 Обновлен 07 ноя 2012. Создан 06 ноя 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником