Трускавецький вісник № 19 (562) від 8 лютого 2013 р.

 

Трускавецький вісник № 19 (562) від 8 лютого 2013 р.

08.02.2013 

У номері: Курорт готовий допомогти онкохворим; Акцент на бальнеотерапію; Вісті з Дрогобича; Прямий ефір з міським головою; Кримінальні новини; На волонтерських засадах; У Дрогобичі з`явився підпільник Кіндрат.

Новини Трускавця та регіону

Руслан Козир пообіцяв Роману Ілику приміщення

Як інформує дрогобицька газета «Твоя Фортуна», в 2013 році планується відкрити п’ять громадських приймалень народного депутата Романа Ілика – по одній в містах Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стебник і ще одну для мешканців Дрогобицького району (навпроти приміщення РДА). Головною приймальнею стане офіс в дрогобицькій Ратуші, якщо ж не вдасться домовитися, то тоді на вулиці Шкільній, де знаходиться ДМО «ВО «Батьківщина».

У Трускавці, як пише газета, «приміщення голова ще не виділив, але обіцяє цього тижня». Якщо Руслан Козир не зможе піднайти для приймальні народного депутата Романа Ілика офіс у центрі Трускавця, то приймальня розміститься в партійному офісі ТМО «ВО «Батьківщина» на вулиці Мазепи. Головою громадської приймальні Романа Ілика у Трускавці однозначно стане помічник-консультант нардепа (на громадських засадах), голова ТМО «ВО «Батьківщина», директор КП «Трускавецьтепло» Руслан Крамар.

Прямий ефір з міським головою

У понеділок, 4 лютого, міський голова Борислава Володимир Фірман взяв участь у прямому ефірі на бориславському радіо. Мер міста нафтовиків розповів про здобутки та упущення в минулому, 2012 році, та про плани на 2013-й. Також було багато запитань від пересічних бориславців, стосувалися вони, зокрема, водопостачання, ситуації із прибиранням вулиць, станом окремих доріг Борислава (в тому числі вул. Степана Бандери), ситуації з теплопостачанням СШ № 1, заборгованості по зарплаті в КП «Еко-місто», планів скорочення двірників на цьому підприємстві. Міський голова відповів на всі з них.

На нашу думку, не варто міському голові Борислава повторювати в ефірі чутки та нісенітниці, які гуляють містом, адже навіть спростовуючи їх, він таким чином сприяє їхньому поширенню. Так, для прикладу, нам було невідомо, що нібито мер Борислава мав намір «приватизувати» міські бібліотеки чи що його «затримали на кордоні». Провела прямий радіоефір керівник радіоредакції «Слово», журналіст Тетяна Шеремета.

А сьогодні, 8 лютого, відбувся прямий ефір міського голови Трускавця на місцевому радіо. Руслан Козир традиційно поскаржився на те, що затримка коштів державним казначейством не дала можливості раціонально використати власні кошти міста, розповів про енергетичну безпеку, відкриття нової котельні для однієї зі шкіл міста. Він також відповів як на редакційні запитання, так і на ті, які поставили додзвонювачі. Одне з них стосувалося того, що у Трускавці 2013 рік проголошений «роком освіти». Провели радіоефір з міським головою журналісти Світлана Швадчак та Орест Лещишин.

А у вівторок, 12 лютого, об 11 годині в залі засідань міської ради (Бориславська, 2) відбудеться прес-конференція міського голови Руслана Козира. Тема прес-конференції: «Місцеве самоврядування: сучасний стан, проблеми та перспективи».

Власна інформація

Запрошує Палац культури імені Шевченка

8 лютого, 20.00 - концерт дуету «Світязь».

9 лютого, 20.00 - концерт заслуженого артиста України А. Салтикова.

11 лютого, 20.00 - концерт заслуженої артистки України Н. Валевської.

12 лютого, 20.00 - концерт народного артиста Молдови І. Суручану.

13 лютого, 20.00 - концерт ансамблю «Пісняри».

14 лютого, 20.00 - концерт народного артиста України В. Павлика.

Примітка: у програмі можуть бути зміни та доповнення.

Газета «Трускавецькурорт»

Підпалили машину голови РДА Михайла Винницького

Вчора (7 лютого 2013 року) між 22 і 23 вечора невідомі кинули вибуховий пристрій (швидше за все, саморобний) у машину колишнього головного архітектора Дрогобича - теперішнього голови Дрогобицької РДА Михайла Винницького.

Біла "Тойота Королла" Винницького, яка отримала українські номера після зміни місця праці господаря, а до того близько 2 років перебуваючи з американськими номерними знаками, стояла без охорони біля під’їзду будинку, у якому мешкає голова РДА - за адресою В.Великого, 28.

Невідомі між 22 і 23 вечора кинули у салон вибуховий пристрій. Пролунав вибух, спрацювала сигналізація цієї і сусідніх машин. За свідченнями очевидців, з "Тойоти" Винницького йшов білий дим, очевидно, щось горіло. Силами мешканців будинку, що вибігли зі своїх квартир, пожежу вдалося швидко ліквідувати. Розмір шкоди невідомий.

Опісля на місце пригоди прибули співробітники міністерства внутрішніх справ, проводили опитування мешканців будинку тощо. Автомобіль забрали - мабуть, для проведення експертного дослідження.

Замість втраченого (можливо, тимчасово) автомобіля голова Дрогобицької РДА Михайло Винницький одразу ж отримав темно-сіро-зелену службову "Деу".

www.droginfo.com.ua

Опозиційна газета «Високий замок» стала офіційним виданням Львівської ОДА

Газету «Високий замок» визначено офіційним друкованим виданням Львівської ОДА на 2013 рік. Про це йдеться у розпорядженні голови ЛОДА Михайла Костюка від 4 лютого, оприлюдненому на сайті обласної держадміністрації.

«Визначити газету «Високий замок» офіційним друкованим виданням обласної державної адміністрації на 2013 рік», – сказано у розпорядженні. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА спільно зі структурними підрозділами апарату ОДА доручено забезпечити подання актів ЛОДА редакції газети «Високий замок» для їх офіційного опублікування. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЛОДА доручено забезпечити фінансування офіційного опублікування актів ОДА в газеті «Високий замок».

Зазначимо, газета «Високий замок» позиціонує себе як опозиційне видання. На його сторінках часто міститься критика чинної влади на чолі з президентом Януковичем. До 2006 року головним редактором газети «Високий замок», головою правління ЗАТ «Видавничий дім «Високий Замок» був нині депутат від ОО «Батьківщина» Степан Курпіль. На сьогодні головним редактором газети є його дружина Наталія Балюк.

Нагадаємо, офіційним друкованим виданням Львівської ОДА на 2012 рік було визначено «Львівську газету».

www.zik.ua

Вісті з Дрогобича

У Дрогобичі розпочинається реконструкція молочної частини КП «Дрогобицький ринок»

У Дрогобичі розпочинається реконструкція молочної частини КП «Дрогобицький ринок». Про це повідомив на оперативній нараді у Ратуші перший заступник міського голови О. Коростельов. З метою забезпечення належного санітарного стану та покращення умов праці суб´єктів господарювання, які здійснюють торгівлю на ринку, планують, за кошти інвестора, звести будівлю, на першому поверсі якої буде сучасна лабораторія та місце для торгівлі молочними продуктами. Як зазначив О. Коростельов, на період будівництва, для продавців молочної продукції будуть створені тимчасові робочі місця, зокрема, біля колишнього кінотеатру «Прометей» та на вулиці Ковальській.

Будівництво ринку планують завершити у найкоротші терміни – до півроку.

У парку на вулиці Трускавецькій не буде жодної забігайлівки, - міський голова О. Радзієвський

 «У парку на вулиці Трускавецькій не буде жодної забігайлівки», - запевнив на оперативній нараді у Ратуші міський голова Олексій Радзієвський. Очільник міста здивований, хто розповсюджує такі чутки. Зі слів О. Радзієвського, у парку культури та відпочинку на вулиці Трускавецькій запланована лише відпочинкова зона для дітей. Незабаром повинні з’явитись ігрові майданчики, атракціони.

Олексій Радзієвський відвідав Дрогобицьку міську лікарню №3 (онкодиспансер)

 4 лютого, у Всесвітній день боротьби з онкозахворюваннями, міський голова Олексій Радзієвський відвідав Дрогобицьку міську лікарню №3 (онкодиспансер). У рамках візиту очільник міста оглянув палати медичного закладу, поспілкувався з пацієнтами, вручив їм продуктові набори та побажав одужання. Окрім того, О.Радзієвський оглянув приміщення медичного закладу - кабінети: ендоскопічний, рентгендіагностичний, мамографічний, рентген-терапії, операційну, ординаторську тощо, поспілкувався з медперсоналом.

Нині за рівнем захворюваності і смертності Україна посідає одне з провідних місць у світі - близько мільйона українців хворі на рак.

За словами головного лікаря Дрогобицького онкодиспансеру Ярослава Стрийського, на даний час на денному стаціонарі у Дрогобичі перебуває 52 хворих (стаціонар розрахований на 60 осіб). Порівняно з минулим роком захворюваність зросла: 80,7% - хворих у січні 2013р. у порівнянні – 60,2% хворих у січні 2012 року. У розмові з представниками влади  Я.Стрийський зупинився і на проблемних питаннях, які ускладнюють лікування хворих – це, зокрема, застаріле обладнання, дефіцит засобів спеціального лікування (хіміотерапії), зношеність санітарного транспорту. Міський голова О. Радзієвський запропонував спільно працювати над тим, щоб якість і обсяг наданих медичних послуг відповідали потребам мешканців нашого регіону. Участь у відвідинах Дрогобицького онкодиспансеру взяли радник міського голови Віра Байса та начальник відділу охорони здоров’я Андрій Шевкенич.

Площа Шевченка має стати улюбленим місцем відпочинку дрогобичан

 Незабаром у місті Дрогобичі розпочнеться благоустрій площі Шевченка. Міський голова Олексій Радзієвський дав доручення департаменту міського господарства та відділу архітектури Дрогобицької міської ради виконати всі необхідні роботи, щоб площа Шевченка стала улюбленим місцем відпочинку дрогобичан. У ході благоустрою планується облаштувати територію біля пам’ятника, провести озеленення, встановити належне зовнішнє освітлення тощо.

Прес-служба Дрогобицької міської ради

Міська влада Дрогобича намагалась ліквідувати місцеві школи незаконно, – Сергій Гориславський

Голова Дрогобицької міської організації Партії регіонів, депутат Дрогобицької міської ради Сергій Гориславський отримав роз’яснення від Львівської обласної державної адміністрації, яка підтверджує заяву депутата про те, що міська влада Дрогобича намагається незаконно ліквідувати місцеві загальноосвітні школи.

У роз’ясненні Львівської ОДА, зокрема, йдеться про те, що для проведення оптимізації мережі установ освіти Дрогобича та Стебника має бути прийняте відповідне рішення сесії міськради окремо щодо кожного навчального закладу і виключно після погодження з територіальними громадами.

«Міська влада Дрогобича намагалась «проштовхнути» рішення щодо ліквідації шкіл не просто без погодження з територіальною громадою, а всупереч волі людей. Проти так званої оптимізації навчальних закладів, яка реально вела до ліквідації трьох шкіл і «прихватизації» відповідних шкільних приміщень, виступили не лише педагогічні колективи цих закладів освіти, але й учні шкіл та їх батьки, а також пересічні жителі Дрогобича. Натомість міський голова Олексій Радзієвський та підконтрольні йому чиновники і депутати міськради закривали на ці протести очі», - наголошує Сергій Гориславський.

Проте, за словами голови регіоналів Дрогобича, громаді міста спільно з представниками Партії регіонів під час останньої сесії міськради вдалося відстояти школи. Нагадаємо, міський голова Дрогобича Олексій Радзієвський та чиновники міської ради ініціювали ліквідацію одразу трьох загальноосвітніх шкіл Дрогобича: ЗОШ №8, ЗОШ № 15 та ЗОШ № 11.

Прес-служба Львівської обласної організації Партії регіонів

Ремонт комунальних доріг району в цьому році продовжиться

Голова райдержадміністрації Михайло Винницький провів нараду з питань ремонту комунальних доріг району, який проводитиметься за кошти субвенції з державного бюджету. Цьогоріч Дрогобицький район отримає для ремонту комунальних доріг 1 689 500 грн.  Відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості РДА доручено сформувати від сільських, селищних рад пропозиції щодо першочергової потреби у проведенні ремонтних робіт.

Як відомо, ситуація з дорогами на Дрогобиччині викликає неабияку стурбованість як у мешканців, так і в керівництва райдержадміністрації. На даний час, щоб довести до нормального стану лише комунальні дороги району, необхідно щонайменше 6 млн. грн. І це, не враховуючи 12 комунальних мостів, на ремонт яких також відсутні кошти.

Прес-служба Дрогобицької РДА

Курорт готовий допомогти онкохворим

Ще кілька років тому онкологічні захворювання вважалися протипоказом для курортного і санаторного лікування через побоювання лікарів щодо можливої стимуляції чинниками курорту росту злоякісної пухлини. Проте добре відомо, що пухлинна хвороба є не місцевим процесом, а загальним захворюванням організму, яке протікає на тлі зниження його неспецифічної (загальної) опірності і ослаблення імунітету.

Ще в 1989 р. І. Попович відкрив здатність біоактивної води «Нафтуся» підвищувати стійкість лабораторних щурів до стресорних пошкоджень слизової шлунку, про що було повідомлено на всесоюзному з'їзді курортологів і фізіотерапевтів у Ташкенті. У 1990 р. С. Івасівка в експерименті відкрив здатність «Нафтусі» прискорювати знешкодження і виведення чужих для організму органічних речовин. Ці два факти стали фундаментом для гіпотези авторів, що суть лікувальної і профілактичної дії «Нафтусі» полягає у її здатності підвищувати опірність організму до хвороботвірних чинників. Наступними багаторічними експериментальними і клініко-фізіологічними дослідженнями авторів гіпотези та керованих ними трускавецьких учених (В. Білас, М. Ковбаснюк, І. Флюнт, Б. Аксентійчук, О. Чебаненко, Л. Чебаненко, О. Алєксєєв, Л. Бариляк, С. Ломейко, Л. Величко, І. Ніщета, Г. Ковальчук, М. Чапля, О. Зав'ялова, Б. Грінченко) отримано докази, що «Нафтуся» підвищує опірність організму до холоду, гіпоксії, радіації і інфекції, до останньої - завдяки активації імунітету. Звідси логічно виникло припущення, що «Нафтуся» здатна допомогти організму протидіяти росту злоякісних пухлин шляхом активації загальної опірності і імунітету. В експериментах, проведених С. Івасівкою і М. Ковбаснюк впродовж 2002-2004 рр, було переконливо показано, що вживання «Нафтусі» суттєво гальмує ріст перевитих щурам трьох головних видів злоякісних пухлин. Це стало підставою для клініко-фізіологічного спостереження за 184 пацієнтами, котрі прибували на курорт Трускавець після радикального лікування онкологічних захворювань. Ця робота була впродовж 2004-2006 рр виконана під керівництвом С. Івасівки лікарем О. Ходак за участі В. Білас і Н. Назаренко. Дослідниками доказано, що бальнеотерапія на курорті чинить сприятливий імунотропний ефект, причому тим відчутніший, чим вираженішою була початкова імунодисфункція. Це розцінюється як запорука успішної протидії хворими рецидиву злоякісного росту. Робота отримала одностайне схвалення Вченої ради Українського НДІ медичної реабілітації і курортології в червні 2007 р. під час захисту О. Ходак кандидатської дисертації. Знаменно, що це стало поштовхом до досліджень можливості реабілітації онкохворих на інших курортах України. У підсумку в дитячому санаторії «Джерело» було відкрито спеціалізоване відділення. З огляду на те, що на Україні зареєстровано біля 1 млн. онкохворих, доцільно підняти питання про створення таких спеціалізованих відділень і для дорослих.

Газета «Трускавецькурорт»

Акцент на бальнеотерапію та фізіотерапевтичні форми реабілітації

Нещодавно у світ вийшов черговий номер науково-медичного щоквартального видання «Медична гідрологія та реабілітація», котре видається за підтримки товариства «Трускавецькурорт» та ознайомлює науково-медичну еліту держави з останніми надбаннями у сфері медицини та курортологи.

Як і завжди у переважній більшості оригінальних статей цього номеру йдеться саме про новітні дослідження пов'язані з використанням фізіотерапевтичних апаратів (статті О. Подольського «Ефективність заходів психофізичної реабілітації пацієнтів з стрес-асоційованою есенциальною артеріальною гіпертензією з використанням магніто-лазерної терапії, аудіовізуальної стимуляції та кінезіотерапії» та С. Олейник «Эффективность комплексного применения эндоназального электрофореза нейромидина и магнитотерапии у больных дисцыкуляторной энцефалопатией» та ін).

Не минулося серед актуальних тем і без досліджень дій унікальної води «Нафтуся». За цю тему узялися місцеві науковці І. Попович та Н. Козявкіна, і цього разу їх тандем досліджував «Метаболічний супровід тиротропних ефектів біоактивної води «Нафтуся» у жінок з гіпертрофією щитовидної залози»». А в окремому науковому доробку Н. Козявкіної йдеться про «Тиротропні ефекти біоактивної води «Нафтуся» у щурів-самок та їх метаболічний, нейроендокринний і імунний супроводи».

Є й ще один цікавий статистичний факт: об'єктами більшості досліджень являються саме жінки. Зайвий тому доказ - ще одна зі статей у журналі, що має назву «Супутні зміни імунного статусу за різних варіантів впливу бальнеотерапії на курорті Трускавець на фізичну працездатність у жінок з ендокринно-гінекологічною патологією».

Один із акцентів у цьому випуску видання - вплив та методи бальнеотерапії, саме цій темі присвячено декілька публікацій. І варто також згадати про одне із науково-практичних досліджень, що стосується розробок у сфері немедикаментозної медицини - апі- та гірудотерапії. У статті В. Горбенко «Ефективність корекції гуморального та тканинного гомеостазу хворих на гіпертонічну хворобу з використанням гірудо- та апітерапії» йдеться саме про актуальність цих методів лікування та викладено матеріали та результати усіх практичних досліджень.

І все ж досить приємно, що більшість автури, зазначеної під статтями - це медики, котрі трудяться на нашому курорті, є серед них чимало прізвищ працівників нашого товариства. Зрештою, серед великого розмаїття тем кожен, хто цікавиться останніми тенденціями у сфері курортології та реабілітації, зможе знайти для себе у виданні чимало корисної і важливої інформації.

Галина Шумило, газета «Трускавецькурорт»

На волонтерських засадах

 Завжди усміхнена і радісна, щира і привітна, готова простягнути руку допомоги... Хто повірив би, що за її плечима дві аварії, інвалідність І групи, втрати, сльози і біль?! Тільки завдяки надзвичайним зусиллям і величезній Божій милості вона сьогодні не просто живе, працює і реалізовує себе, а й підтримує та допомагає тим, хто цього потребує. В її широкому серці знаходиться місце для обездолених, покалічених та заблуканих.

- Мене звати Леся Гарасимів. Я живу в Трускавці, мені 43 роки, одружена, маю сина і займаюсь підприємницькою діяльністю понад 20 років.

З 1995р. також займаюся волонтерством. Мабуть, це в моїй дитячій свідомості відбилася модель поведінки мого батька, адже він був дуже доброю і чуйною людиною і ніколи не стояв осторонь чужої біди, чого б йому це не коштувало. Пам'ятаю ще в дитинстві, коли мені було років 8, дивлячись на поле, де стояло 4 хатини (а сама я родом із с. Доброгостів), я чомусь мріяла мати в одній із них дитячий будинок. Тож ставши міцно на ноги, пройшовши через всі випробування, які загартували мене, я з власної ініціативи та за власні кошти почала відвідувати дитячі будинки у Львові, Івано-Франківську, допомагати особам, які потребували допомоги, операцій, ліків, одягу і моральної підтримки. Згодом я усвідомила, що мій альтруїзм - справа хороша, проте є люди з більшим досвідом і знанням, які можуть краще організувати роботу, та й взагалі, гуртом працювати і легше, й цікавіше, і результативніше. Внутрішньо готова підпорядковуватися і виконувати доручену роботу, я вирішила приєднатися до команди і стала волонтером Мальтійської служби «Карітас» в м. Дрогобич. Моя діяльність заключається у виконанні проектів і акцій, які створюють працівники «Карітасу» для допомоги обездоленим, а саме: - акція «Різдвяна свічка». Ми, волонтери, реалізовуємо свічки з емблемою «Карітас-допомога дітям».

-  «Дивовижні долоні» - це центр для молоді з вадами розумового розвитку, в якому нараховується близько 20 осіб від 18 до 40 років. Хворі люди виготовляють своїми руками сувеніри з паперу, намиста, бісеру, і ми допомагаємо їм продавати ці речі. Виручені кошти йдуть на їхнє утримання, їжу, вихователів тощо.

- акція «Тобі вільніше - комусь тепліше» або «Почисть свої шафи». Всі вживані речі ми сортуємо за категоріями: чоловічі, жіночі, дитячі. Чоловічі речі відправляємо в с. Рихтичі до притулку під назвою «Наша хата». Жіночі і дитячі - у Винники до притулку «Оселя», а решту - в тюрми, колонії і просто для потребуючих.

Також я є членом спільноти «Ал-Анон» - допомога родинам, друзям з проблемою алкоголізму і наркоманії. На зустрічі спільноти ми ділимося досвідом, як вижити в алкогольній родині, як допомогти своїм близьким, змінивши свою поведінку або як сприймати залежного після реабілітації.

На закінчення хочу побажати всім читачам газети: Пізнавайте себе! Адже в кожній людині є і таланти, і творчі здібності, і милосердя, і інші прояви Божого характеру. Пізнавайте, відкривайте, що закладено в вас, і тоді ви зможете виконувати будь-яку роботу з радістю та задоволенням і не залишитеся безплідними для Царства Божого.

Якщо ви хочете долучитися до акції «Тобі вільніше - комусь тепліше» своїм одягом та взуттям чи отримати консультацію, звертайтесь за телефоном +38-067-340-41-32.

Газета «Добра новина»

 

У Дрогобичі з`явився підпільник Кіндрат

Минулого тижня Дрогобич був обклеєний листівками. Невідомий автор вивів на чисту воду депутатів Дрогобицької міської ради, які своїми голосуваннями фактично протиставили себе дрогобицькій громаді. Ці листівки здебільшого були розклеєні біля місць проживання народних обранців. До тих, хто протиставив себе дрогобицькій громаді, належать депутати, які підконтрольні міському голові Олексієві Радзієвському з Фронту змін, колишньої “Сильної України”, Партії захисників Вітчизни, “Батьківщини” та інших. Прізвищ опозиціонерів – Михайла Ваврина, Олега Хруща, Богдана Іванціва та деяких інших – у цих листівках нема.

Пропонуємо вам текст цих листівок.

“Шановні мешканці міста Дрогобича!

Ваш сусід (далі – прізвище, ім’я, по-батькові депутата Дрогобицької міської ради – А.В.) від партії (далі – назва партії – А.В.) продав та цинічно зрадив інтереси громади міста Дрогобича через свій голос, піднявши при цьому тарифи на комунальні послуги. За це він та його близькі отримали земельні ділянки та магазини у м. Дрогобич.

Обраний Вами депутат (далі прізвище, ім’я, по-батькові депутата Дрогобицької міської ради – А.В.) замість того щоби відстоювати Ваші інтереси, боротися за краще життя в Дрогобичі, незважаючи на передвиборні обіцянки, дані Вам, пропхавшись до владного корита, - почав відкрито і нахабно лобіювати власні інтереси, прикриваючись довірою, яку Ви йому висловили, обравши до міської ради.

Ця особа – депутат голосувала:

- за закриття шкіл №8, №15, №11 (забравши в дітей право вибору школи, а у вчителів – право на працю);

- за закриття молочного ринку (позбавивши селян права торгувати своєю сільськогосподарською продукцією);

- за зруйнований стадіон (позбавивши дітей права рости здоровими);

- за барно-ресторанний комплекс у парку відпочинку на вулиці Трускавецькій (позбавивши Ваших дітей права на каруселі та атракціони);

- за розбиті дороги та тротуари (надавши право водіям висловлюватись нецензурно за кермом);

- за масове знищення дерев під власні потреби в парку новонароджених (позбавивши право людей на відпочинок);

- за закриття та ліквідацію підприємств у Дрогобичі (позбавивши всіх дрогобичан право на працю);

- за розбазарювання земельних ділянок безкоштовно вигідним для них людям (позбавивши нас права бути вільними);

- за закриття “Берізки”, “Лазні” та “Хвилі” (позбавивши Вас права користуватися їхніми послугами);

- за підняття комунальних послуг (надавши їм право загнати нас у рабство);

- за закриття дитячих садочків (позбавивши дітей дошкільного навчання).

Чи Ви задоволені такими здобутками особи-депутата та Вашого сусіда? Подивіться в очі йому та висловіть свою думку. Не будьте байдужими!!! Ваша доля у Ваших руках!!!”.

Схоже, що підпільник Кіндрат, не чекаючи на партійців, громадські організації, засоби масової інформації, намагається самотужки навести лад у місті. Судячи з розмаху цієї акції, в Дрогобичі діє вже не один підпільник Кіндрат.

Анатолій Власюк

Кримінальна хроніка Трускавця

 

Не боїться гріха

Є серед трускавчан такі, хто заради наживи втрачає розум, честь і совість, Вони не бояться не лише земного суду, але й Господнього і вважають, що на чужих, шахрайським способом добутих грошах створять собі рай за життя. Та підлість рано чи пізно, а стає явною, виходить боком.

Так, гадаємо, понесе заслужену кару ще про своєму нинішньому існуванні громадянин С. Згідно договору купівлі-продажу його квартиру придбав громадянин Г. Та після цієї операції він, оцей громадянин С. немов би нічого й не було, дає зовсім іншим людям довіреність на право володіння, користування і розпорядження його майном. А це означає, що вони могли її повторно продати. Чи знали про це люди, які отримали цю довіреність на уже продану квартиру, нам наразі невідомо. Але про це стало відомо громадянину Г., який придбав це помешкання. В результаті було порушено кримінальну справу. Про це йдеться у рапорті підполковника міліції О. Закутного. Оскільки ця справа має ознаки кримінального правопорушення, міський відділ проводитиме досудове розслідування.

Розправа

В одному з престижних санаторіїв курорту, що знаходиться в нагірній частині Трускавця, виник скандал.

Чим не сподобався працівник оздоровниці, громадянин Ш. директорові цієї курортної установи та начальнику охорони, встановлює міліція. Вони ж за якусь провину вирішили цього працівника Ш. покарати по-своєму. Його били, не шкодуючи рук. В результаті такої самоуправи поважних керівників, потерпілий отримав забої лівої частини грудної клітки, перелом ребер. Кажуть, що він знаходився у нетверезому стані. Таке повідомлення надійшло у МВ від лікаря невідкладної медичної допомоги Трускавецької міської лікарні.

Обікрали

Трускавчанин Л., ще молодий чоловік, впустив у свою квартиру двох невідомих громадян. Про що йшла між ними мова нам не відомо, та після їх відходу власник квартири виявив відсутність свого мобільного телефону.

Дільничні інспектори, відвідуючи громадян, радять їм не впускати у свої квартири невідомих їм людей.

Самоуправство

Мешканка Трускавця, пенсіонерка А. з вулиці Сагайдачного просить працівників міліції вжити заходів щодо громадянина П. За словами пенсіонерки він самовільно замінив замок у вхідних дверях її помешкання, а ключа їй не дав. Врегулювати ситуацію виїжджала СОГ.

«Відзначили» старий Новий рік

На самий старий Новий рік о 5 годині ранку у Трускавецький МВ поступило повідомлення від чергового лікаря Трускавецької міської лікарні.

У ньому йшлося про те, що на приймальний покій міської лікарні поступив громадянин Л., 1992 року народження, трускавчанин. У нього були множинні забійні гематоми лиця, кровотеча носа. Тілесні ушкодження отримав в м. Трускавці по вул. Мазепи, біля магазину «Рукавичка» від невідомих осіб.

Нахабство

Вчинок мешканців Трускавця, 24-літнього Володимира Г. та 30-літнього Василя Г. інакше як нахабством не назвеш. Перебуваючи на квартирі непрацюючої трускавчанки О., вони позичили в неї телевізор, понад три тисячі гривень та мобільний телефон. Уже минуло досить часу з дня цієї позички, а речей хлопці не повертають. На місце події виїжджала СОГ.

Погрожували пістолетом

У чергову частину МВ надійшло письмове повідомлення від старшого слідчого Трускавецького МВ М. Собка про те, що з прокуратури міста для організації проведення досудового розслідування поступили матеріали кримінального провадження. У них йдеться про те, що невідома особа в м. Трускавці 28.12.2012 року о 21.15 год. шляхом погроз із застосуванням насильства, а саме – приклавши до шиї громадянина Б., мешканця Львова, водія радіотаксі, пістолет, заволоділа його коштами.

Сміття «Мерседесом» та з лайкою

На жаль, є серед трускавчан люди, що втратили честь і сором. Саме про такий випадок пише у своєму зверненні до працівників міліції трускавчанка П., яка мешкає на вулиці Помірецькій.

Вона пише про те, що невідомий чоловік, який знаходився за кермом автомобіля марки «Мерседес», поблизу її будинку викидав сміття мало не під її поріг. На зауваження водій відреагував нецензурною лайкою.

Важкий у чоловіка п’ястук

У повідомленні медичної сестри Трускавецької міської лікарні, що надійшло у МВ 18 січня о 12.50 год., йдеться про те, що у хірургічне відділення міської лікарні звернулася громадянка К. У неї був забій правого променевого зап’ястного суглобу, забійна гематома правої очиці. Тілесні ушкодження, стверджує потерпіла, отримала по місцю проживання від свого чоловіка.

Привласнили зарплату

У Трускавецький міський відділ для організації проведення досудового розслідування надійшли матеріали кримінального провадження, внесеного прокуратурою міста. У них йдеться про те, що з вересня 2012 року по даний час громадянці О. яка мешкає у Трускавці, не виплачено заробітну плату за роботу у двох товариствах з обмеженою відповідальністю. Сума боргу становить майже три тисячі гривень. Крім цього ці підприємства не виплатили людині кошти за відпуски тв. відмовили у видачі довідки про розмір доходів.

Серед білого дня

Уже скільки разів переконуємося – у Трускавці не можна залишати відчиненими двері ні в квартирі, ні в машині і хоч на якусь хвилинку відлучитися. Бо, як показує життя, такої миті лиш чекають ті, хто здатен вкрасти чужу річ і совість його не мучить. Так сталося і з паном Ш., який працює водієм-експедитором в одному з торгово-продуктових підприємств міста.

У період часу з 14 до 15.30 у Трускавці на вул. Грушевського невідома особа з його автомашини, двері якої були відчинені, шляхом вільного доступу вкрала гроші на суму 23 000 гривень.

Ігор Дубровський, сержант міліції, Андрій Говіщак, газета «Франкова криниця Підгір’я»

 

Оголошення

На роботу в ресторан готельно-курортного комплексу «Карпати» потрібен кухар-бригадир. Довідки за тел. (03247) 6-21-22.

 Обновлен 09 фев 2013. Создан 08 фев 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником