Трускавецький вісник № 96 (639) від 15 липня 2013 р.

 

Трускавецький вісник № 96 (639) від 15 липня 2013 р.

15.07.2013 

У номері: Інформація з податкової та «Спортовця»; Зоозахисники Трускавця зустрінуться з Русланом Козиром; Демографічний прогноз Дрогобича очима науковців.

Новини Трускавця та регіону

Брат члена трускавецького виконкому очолив обласний об’єднаний РУХ

Як інформує наше джерело, вчора, 14 липня, у Львові пройшла об’єднавча конференція обласних організацій Народного Руху України (НРУ) та Української Народної Партії (УНП). Очолив обласний РУХ голова ЛОО НРУ Андрій Корнат, рідний брат члена трускавецького виконавчого комітету Володимира Корната (пройшов у виконком по квоті «Батьківщини», очолює НРУ у Трускавці). Нагадаємо, що розкол РУХу на НРУ та УНП стався ще в часи, коли був живий В’ячеслав Чорновіл. На всеукраїнському рівні НРУ очолює Василь Куйбіда, УНП – Юрій Костенко.

Останнім часом позиції НРУ на Львівщині були близькими до партії «Батьківщини», тоді як УНП продовжувала стояти на більш націоналістичній платформі.

Заступником Андрія Корната став Михайло Баляс, очільник ЛОО УНП. На конференції також було сформовано провід організації у складі 25 чоловік.

Зоозахисники Трускавця розглядають можливість піти на зустріч з Русланом Козиром

Як інформує ГО «Західно-Українське Товариство захисту тварин», орієнтовно в кінці липня – на початку серпня може дійти до зустрічі зоозахисників Трускавця та Львівщини із міським головою Трускавця Русланом Козиром. Однією з вимог зоозахисників є розробка системи гуманного контролю чисельності безпритульних тварин. Не виключено, що незабаром на Дрогобиччині може постати регіональний притулок для бездомних тварин. Зустріч захисників тварин з мером Трускавця могла б покласти край вакханалії, яка має місце у місті-курорті стосовно вбивств та отруєнь тварин, про що неодноразово інформували місцеві зоозахисники.

Власна інформація

Народний депутат України Роман Ілик привітав парафіян церкви Благовіщення Пресвятої Богородиці, що у Трускавці, із Днем освячення церковних дзвонів

У неділю, 14 липня, в церкві Благовіщення Пресвятої Богородиці, що у Трускавці, пройшло знакове для життя храму дійство – чин освячення церковних дзвонів.

Аби взяти участь у важливому для життя церкви заході та привітати парафіян храму із величним днем, у Трускавець прибув народний депутат України Роман Ілик.

Парламентар переконаний: значення цієї події переоцінити неможливо, адже з давніх-давен саме дзвін був вірним другом та супутником громад. Так, у трагічні для Батьківщини дні дзвоном закликали людей на захист Вітчизни. І саме дзвоном народ оповіщався про перемогу. А сьогодні церковний дзвін – як вивірений товариш, який зазиває усіх на богослужіння, сповіщає про життя парафіяльної громади, та, поза сумнівом, є голосом Церкви.

«Дзвін, як голос Божий, як щось освячене зверху, завжди пов'язувався з народним уявленням про Істину. Тож вітаю Вашу парафіяльну громаду із цим знаковим Днем та бажаю, щоб цей Голос - голос церкви завжди і усюди був поруч з Вами, супроводжував на життєвих стежках, направляв на Господню дорогу, спонукав йти саме нею!» - зазначив обранець, звертаючись до прихожан храму.

Марія Кульчицька

Будьте пильні, діють шахраї!

Управління внутрішньої безпеки Головного Управління Міндоходів у Львівській області повідомляє, що останнім часом в органах Міндоходів, в тому числі Львівської області, мали місце факти вчинення шахрайських дій під виглядом або від імені працівників Міндоходів, з метою протиправного заволодіння коштами СГД.

Так, на мобільний телефон посадової особи СГД телефонує невідомий, який звертається “нібито” від імені керівника підрозділу Міндоходів або за його дорученням (найчастіше начальника або заступника начальника податкової інспекції) із проханням надати гроші у борг (на потребу працівників податкової інспекції чи надання фінансової допомоги для прийому перевіряючих з Міндоходів України, тощо) або вимагає кошти за непроведення перевірки фінансової діяльності підприємства.

Діють такі особи через посередника, у більшості випадків - водія, який не обізнаний у тому, що відбувається, і виконує лише функцію отримання та передачі грошей.

Вказані факти підривають авторитет працівників Міндоходів та знижують рівень довіри з боку підприємців, тому у разі виникнення подібної ситуації просимо негайно інформувати УВБ ГУ Міндоходів у Львівській області про всі можливі шахрайські та провокаційні дії відносно СГД за телефоном (032) 297-36-09.

Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ

У Трускавецькому відділенні Дрогобицької ОДПІ можна безкоштовно отримати двадцять дві адміністративні послуги

Серед послуг, які пропонуються – видача торгового патенту, свідоцтва платника єдиного податку, реєстрація книги обліку доходів та витрат, довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, реєстрація реєстратора розрахункових операцій тощо.

Для зручності платників кожна послуга має інформаційну картку. В ній зазначено інформацію про суб’єкта, що надає адмінпослугу, нормативно-правові акти, які це регламентують, умови отримання послуги, а також перелік документів, необхідних для отримання довідки чи свідоцтва та терміни їх видачі.

Ознайомитися з переліком та отримати необхідні адміністративні послуги можна в Центрі обслуговування платників податків Трускавецького відділення Дрогобицької ОДПІ, що знаходиться за адресою м. Трускавець пл. Чорновола, 2 у робочі дні з 09.00 до 20.00 год. та у суботу з 09.00 до 16.00 год. Інформаційні картки для отримання адмінпослуг також розміщені на офіційному сайті Трускавецької міської ради у банері «Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ» www.truskavets-city.gov.uа

Повний перелік адміністративних послуг, що надаються органами Міністерства доходів і зборів України містить 55 найменувань та затверджений відповідним наказом Міністерства.

Наталія Роїк, ГДІ Трускавецького відділення Дрогобицької ОДПІ

 

За фактом незаконного забору гравію з річки Бистриця на Дрогобиччині відкрито кримінальне провадження

Незаконний забір піщано-гравійної суміші з річки Бистриця, що проходить територією Урізької сільської ради, вдалося зупинити. У результаті розгляду справи відкрито кримінальне провадження. Таку відповідь надали народному депутату України Роману Ілику в ГУ МВС України у Львівській області на депутатське звернення щодо несанкціонованого забору гравію.

«Завдяки  небайдужості мешканців села вдалося зупинити незаконні дії. Подальший забір гравію міг спричинити погіршення екологічної ситуації та вплинути на водопостачання  населеного пункту», - зазначив народний депутат України. 

Згадане питання також перебуває на контролі в Міністерстві внутрішніх справ України, куди парламентар скерував своє звернення.

Прес-служба Романа Ілика

 Демографічний прогноз Дрогобича очима науковців

11 липня в стінах Дрогобицької ратуші за участю представників виконкому, депутатського корпусу, ЗМІ та науковців – представників Інституту демографічних та соціологічних досліджень НАН України відбулося засідання Наглядової ради з управління впровадженням Стратегічного плану економічного розвитку міста Дрогобича до 2020-2030 р.р. До відома дрогобичан за фінансової підтримки Уряду Канади, наданої через Канадське агентство міжнародного розвитку було представлено проект РЕОП «Дрогобич. Демографічний прогноз. Рекомендації з місцевої політики щодо покращення демографічної ситуації у Дрогобичі». В рамках проекту було розглянуто найбільш хвилюючі для мешканців міста Дрогобича питання щодо представлення основних положень демографічного прогнозу Дрогобича до 2030 р. (доповідач Костянтин Рижков – національний координатор Проекту РЕОП), та рекомендації щодо покращення демографічної ситуації у місті (доповідач Наталія Рингач – головний науковий співробітник Інституту демографічних та соціологічних досліджень НАН України ). А також представлення рекомендацій щодо інтеграції результатів демографічного прогнозування до Стратегічного плану економічного розвитку міста Дрогобича (доповідач Ігор Гірчак – консультант Проекту Місцевого економічного розвитку міст України зі стратегічного планування).

Виступ наукових працівників викликав справжнє захоплення серед присутніх, оскільки стратегічний проект охоплював основні соціально-економічні напрямки населення: політика з підтримки народжуваності та сім’ї; політика з покращення стану здоров’я, населення, зниження смертності і продовження тривалого активного довголіття; міграційна політика; політика щодо старіння населення.

Перший заступник міського голови Дрогобича Олександр Коростельов, за ініціативи та сприяння якого й відбулася зустріч наукових працівників РЕОП, підсумовуючи сказане, висловив свою думку:

- Формуючи бюджет, плануючи найнеобхідніше, ми не завжди враховуємо перспективи економічного розвитку на найближчих 5-10-15 років… Ми вдячні фірмі РЕОП за те, що вони обрали наше місто під свої проекти. По одному з таких проектів «Дрогобич. Демографічний прогноз» ми прийшли до проміжкового фінішу. Даний проект є основною складовою нашого майбутнього, науково обґрунтованого планування соціально-економічного розвитку нашого міста.

Як цей проект буде втілено в життя, і чи допоможе він вийти місту з фінансової кризи та повного паралічу промислових підприємств, – покаже час.

А ознайомитися із стратегічним планом економічного розвитку міста Дрогобича можна тут.

Вікторія Лишик, «ЛайфІнфо»

І відпочинок, і робота

З 8 до 22 липня 2013 року чотирнадцять учнів відділення плавання Трускавецького ДЮСК «Спортовець» оздоровлюються у Міжнародному молодіжному центрі «Містраль-2» у м. Святий Влас на чорноморському узбережжі Болгарії.

Відпочинок організовано тренером Трускавецького ДЮСК «Спортовець» Богданом Смеречинським і проводиться за рахунок батьківських коштів.

Трускавецькі діти мають можливість активно провести своє дозвілля, яке включало у себе ранкову гімнастику, водні процедури, ігри, спортивні розваги та культурну програму (дискотеки, екскурсії та інше).

П’яти разове харчування, європейський рівень обслуговування, нові друзі та багато інших приємних спогадів сприятимуть подальшому спортивному вдосконаленню юних «спортовців» у новому навчальному році.

У літній період цього року Трускавецький «ДЮСК «Спортовець» проводить подальшу роботу по залученню учнів міста до регулярних занять спортом. На даний час, незважаючи на літні відпустки тренерів ДЮСК, заняття проводяться у відділеннях плавання та тенісу, що дозволило задіяти близько 250 учнів міста. Завдяки спільній роботі відділу освіти ТМР та профспілкового комітету працівників освіти Трускавця, в канікулярний період вчителі освітніх закладів міста мають можливість оздоровлюватись у плавальному басейні.

Разом з цим проводяться значні ремонтні роботи по підготовці до нового опалювального сезону. До 20 липня, без зупинки навчань плавального басейну, плануємо завершити поточні ремонти блочно-модульної котельні закладу (заг. вартість – 16 тис. грн.). У приміщеннях ігрового залу (у холі та на сходових клітках) будуть встановлені енергозберігаючі вікна (заг. вартість – 20 тис. грн.). Силами обслуговуючого персоналу нашого закладу проводяться роботи по заміні металевих труб системи опалення ігрового залу (заг. вартість – 45 тис. грн.). Роботи вже виконані на 70 відсотків, а саме - придбано та встановлено нову насосну станцію рециркуляції системи опалення, замінено труби теплового пункту та подачі гарячої води ігрового залу, продовжуються роботи по заміні проблемних (металевих) ліній та стояків на пластикові труби.

До початку 2013-2014 навчального року плануємо пофарбувати стіни та замінити світильники у ігровому залі.

Адміністрація закладу висловлює щиру подяку батьківському комітету ДЮСК «Спортовець» за розуміння та вагому допомогу у проведення даних господарських робіт.

З виходом з літніх відпусток тренерів закладу, Трускавецький ДЮСК «Спортовець» продовжить роботу з дітьми міста у спортивних секціях з баскетболу, волейболу, боксу, вільної боротьби, тенісу та плавання

Любомир Мацькович, директор ДЮСК «Спортовець»

 

Допоможімо друзям, що потрапили в біду

Позавчора, 13 липня, дорогою на фестиваль у Закарпаття поблизу Мукачева в серйозну ДТП потрапили молоді трускавчани: волонтер мистецького  центру «Альтер» Саша Владимирова та її чоловік Тарас Лужаниця. Зараз у важкому стані вони перебувають у реанімаційному відділенні  Мукачівського шпиталю. Друзі, рідні, «Альтер» просять небайдужих відгукнутися й допомогти Олександрі та Тарасові, позаяк і саме лікування, й перебування у лікарні не вдома потребують чималих коштів. Жертвуйте хто скільки зможе.

Номер рахунку в Приватбанку: 4149437815292964. Щиро дякуємо.

Інтернет-газета «Майдан»

 

 Создан 15 июл 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником