У Східниці відкрили парк святого Пантелеймона-цілителя

 

У Східниці відкрили парк святого Пантелеймона-цілителя

11.08.2013 

У курортному селищі Східниця у п’ятницю, 9 серпня, відбулося відкриття парку святого Пантелеймона-цілителя. 

Церква 9 серпня святкує день святого Пантелеймона-цілителя, безвідплатного лікаря. Йому моляться про зцілення душі і тіла. Саме у Східниці знаходяться унікальні мінеральні джерела цілющої східницької води у поєднанні з неперевершеною красою природи повертають здоров'я не тільки тіла , а й душі. Тому й парк названо в честь святого Пантелеймона-цілителя.

Зі слів селищного голови Східниці Івана Піляка, парк знаходиться недалеко від центру селища. Він приверне увагу не тільки місцевих жителів, а й численних відпочиваючих та туристів, які перебувають у Східниці: тут можна гуляти, займатися спортом, дізнатися про історію курорту. На території парку буде встановлено макети нафтових качалок, які експлуатувалися ще в часи коли зароджувалась нафтова промисловість на теренах Західної України.

Ця зона відпочинку займає територію площею 8 га. В рамках створення парку святого Пантелеймона-цілителя було висаджено магнолії та каштани. На алеях парку встановлять ліхтарі. Для комфорту та задоволення відпочиваючих будуть встановлені лавки, облаштовано клумби.

Прес-служба Східницької селищної ради

 Создан 11 авг 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником