Трускавецький вісник № 182 (725) від 23 грудня 2013 р.

 

Трускавецький вісник № 182 (725) від 23 грудня 2013 р.

23.12.2013У номері: То де вода з питного озера; Святий Миколай завітав до Борислава та Нагуєвич; У чому сила Майдану; «Яскрава Країна» знову в Трускавці.

Новини Трускавця та регіону

«Святкування Різдва у різних країнах світу»

Захід під такою назвою відбудеться у другий день Різдвяних Свят за григоріанським календарем, на свято св. Степана, 26 грудня о 15.00 год. в бібліотеці-філії №1 м. Трускавця (вул. Бориславська, 36). Організатори запрошують всіх християн незалежно від конфесійної приналежності на спільне святкування. «Вас очікують приємні сюрпризи! А ще для всіх проведемо майстер-клас «В`язання Дідуха». Буде цікаво і весело!», - повідомляють організатори.

Вшанували Василя Біласа та Дмитра Данилишина

Сьогодні, 23 грудня, у Трускавці вшанували пам`ять Василя Біласа та Дмитра Данилишина, наших земляків-націоналістів, які віддали своє молоде життя за волю та незалежність України. Біля меморіального знаку відбулися панахида та покладання квітів. В заході взяло участь небагато людей, можливо через брак належного анонсування. Нагадаємо, що сьогодні, 23 грудня, минає 81-ша річниця від дня страти В. Біласа та Д. Данилишина. Причина їхнього повішення – вбивство у Трускавці польського політика Тадеуша Голувка.

Власна інформація

Дрогобицькі депутати заплатять колишній «приватівській» фірмі майже півмільйона гривень

Господарський суд відмовив Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради в перегляді попереднього рішення суду і тим самим зобов’язав місто заплатити 432,5 млн. грн. ПАТ «Прикарпатбуд» за ремонт міської вулиці.

Як повідомляли «Н.Г. Львів» Дрогобицькі депутати відмовились оплачувати додаткові угоди про ремонту вул. Трускавецької в Дрогобичі на суму 432,5 млн. грн., оскільки їх не повідомили, що вартість робіт суттєво зросла. Ремонт було здійснено ще у 2008 році. Проте з’ясовувати стосунки в суді сторони розпочали у 2012 році. В липні 2012 року Господарський суд Львівської області вирішив стягнути суму боргу з Дрогобицької міської ради попри те, що Державна казначейська служба заявила, що додаткові угоди укладені без відповідних бюджетних асигнувань та з порушенням бюджетного законодавства.

Юристи міської ради оскаржили рішення в апеляційному порядку і виграли справу. Далі справу розглядали у Вищому господарському суді. Одночасно з цим, міська рада подала зустрічний позов в суд першої інстанції і довела, що укладені додаткові угоди порушили право Дрогобицької міської ради самостійно визначати напрями використання бюджетних коштів, а відтак доплачувати майже півмільйона гривень депутати не зобов’язані. Проте Вищий господарський суд прийняв постанову на користь ПАТ «Прикарпатбуд». В постанові зазначено, що оскільки неможливо повернути у попередній стан вже виконані роботи по реконструкції дорожнього полотна, то неможливо визнати недійсними виконані додаткові угоди.

Ще одна заява міської ради про перегляд справи за нововиявленими обставинами була відхилено Господарським судом Львівської області, який не визнав нововиявленою ту обставину, що угода про ремонт укладалась з Відкритим акціонерним товариством «Прикарпатбуд», а не з Публічним акціонерним товариством «Прикарпатбуд». Суддя зазначив, що зміна типу акціонерного товариства не є його реорганізацією, а відтак перегляду рішення не буде і Дрогобицька міська рада повинна заплатити борг.

На сьогодні, згідно з Єдиним державним реєстром, акціонерами ПАТ «Прикарпатбуд» є фізичні особи. Але ще минулого року і на час виконання робіт, 32% акцій підприємства належали ЗАТ «Аеробуд», підприємству, зареєстрованому на п’ять кіпрських офшорів, близьких до одного з лідерів групи “Приват” Геннадія Боголюбова. Це товариство нещодавно стало переможцем тендеру на реконструкцію обласного клінічного перинатального центру по вул. Дж. Вашингтона у Львові, вартістю 70 млн. грн.

Наші гроші. Львів

На Дрогобиччині заберуть землю в 11 боржників з плати за оренду

У Дрогобицькому районі комісія підготує звернення до облдержадміністрації щодо вилучення землі з користування у 11 боржників, які мають недоїмки зі сплати земельного податку та орендної плати за земельні ділянки в районі. Про це йшлося на засіданні робочої групи з питань погашення недоїмки зі сплати земельного податку та орендної плати за земельні ділянки в районі, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький.

Також прийнято рішення стосовно чотирьох боржників доручити ОДПІ відкоригувати графіки сплати заборгованості. Восьми суб’єктам підприємницької діяльності – рекомендувати виготовити правовстановлюючі документи на земельні ділянки.

ЗІК

У райдержадміністрації обговорювали можливість здачі в експлуатацію об'єктів незавершеного будівництва

23 грудня в Дрогобицькій РДА відбулася нарада з питань введення в експлуатацію незавершених об'єктів соціальної сфери у 2014 році. Оскільки голова РДА Михайло Винницький з цього ж питання перебував в області, нараду провів його перший заступник Степан Рудницький. Йшлося про можливість здачі в експлуатацію в наступному році найбільш важливих об'єктів незавершеного будівництва. Наголошувалося, що основними критеріями відбору будуть залишкова кошторисна вартість, ступінь готовності та соціальна значимість того чи іншого об'єкта.

На нараді обговорювалося питання фінансування та проведення будівельних робіт з метою завершення у наступному році соціального житла та Дитячого будинку сімейного типу в с. Солонсько. Наголошувалося, що на даний час проводяться заходи щодо подачі на об'єкт електроенергії та будівельні роботи відповідно до суми профінансованого авансового платежу. Йшлося про необхідність залучення спонсорської допомоги будівельними матеріалами - деревиною та цеглою.

Прес-служба Дрогобицької РДА

Ліфти, які перебували в експлуатації більше 20-ти років, ремонтуватимуть першочергово

Як повідомив сьогодні, 23 грудня, на понеділковій нараді місцевого апарату Дрогобицької міської ради керівник департаменту міського господарства Іван Лепкий, минулої п’ятниці на сесії Дрогобицької міської ради депутатським корпусом було погоджено і затверджено засади Програми Кабінету Міністрів України "Технічна експертиза, модернізація ремонту, заміни та диспетчеризації ліфтів у житлових будинках Дрогобича на 2014-2018-і рр." терміном на 5 років.

Згідно вищезгаданої програми, зараз, як запевнив присутніх посадовець, за департаментом міського господарства закріплене вирішення доволі актуальної на сьогоднішній день, проблеми – узгодити з головами ОСББ питання щодо першочерговості ремонту тих ліфтів, які перебувають в експлуатації більше 20-ти років.

Вікторія Лишик

То де вода з питного озера?

Насправді, на тридцять п’ятій сесії Трускавецької міської ради, яка пройшла у вівторок, 17 грудня, так і не прозвучало чіткої відповіді на це запитання. Але прозвучали деякі цікаві версії, які озвучив секретар міської ради Петро Шумин за результатами свого, депутатського, розслідування. Та це все відбувалося під час розгляду третього питання - про розгляд депутатського запиту Євгена Юника.

А спершу були нові депутатські запити і звернення. Щоправда, зовсім небагато. Богдан Габшій подякував заступнику міського голови Петру Нестерівському та начальнику УЖКГ і Б Юрію Терлецькому за відновлення зовнішнього освітлення на вулиці Симоненка. Та депутат тут же мусів додати ложку дьогтю до цієї втішної інформації – з суботи, 14 грудня, без світла залишилися вулиці Бандери, Гоголя, Помірецька і частина тієї ж Симоненка. Орієнтовна причина – будівельні роботи на вулиці Шашкевича, біля яких вже котрий не те що день, тиждень, а місяць розрита дорога. А ця вулиця одна з центральних у сполученні курортного парку та бювету мінеральних вод з оздоровницями міста. Цими розритими окопами, наче місто у стані війни, змушені ходити гості міста, а з суботи ще й у повній темряві… Відпочивальники справедливо обурюються, і прикро, що цих гостей потім не заманиш жодною туристичною виставкою з демонстрацією європейських принад курорту Трускавця.

Секретар ради Петро Шумин повідомив, що депутати Олена Пилат, Іванна Спурза та Ігор Стасик написали заяви про вихід з фракції «За зміни» та перехід у фракцію «Батьківщина».

Перше питання про внесення змін до показників бюджету 2013 року доповідав начальник фінансового управління Микола Федоричак. Для зведення до мінімуму невиконання дохідної частини бюджету, необхідно зменшити обсяг доходів на 1 мільйон 490 тисяч гривень, які не надійшли від плати за землю, поінформував головний фінансист. Для забезпечення заробітною платою в останні два місяці року працівників бюджетних установ довелося вкотре попрацювати з обласним фінансовим управлінням та отримати на місто 6 мільйонів 170 тисяч гривень додаткових дотацій.

Про встановлення ставок податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки доповідала представник Трускавецького відділення Дрогобицької об’єднаної податкової інспекції Леся Яворська. Так, за пропозицією податкової з 1 січня 2014 року понад 120 метрів квадратних квартири до 240 метрів оподатковуватиметься за ставкою 1% мінімальної зарплати за кожен зайвий метр. Від 240 метрів і більше – 2,7 % мінімальної зарплати. За таким же принципом оподатковуватимуться і житлові будинки площею понад 250 метрів квадратних: 250-500 м.кв. – 1% мінімальної зарплати, 500 м.кв. і більше – 2,7% мінімальної зарплати. Доповідач зазначила, що за попередніми підрахунками податківців, введення цього податку має дати у 2014 році 40 тисяч гривень надходжень.

Дати відповідь-звіт на депутатське звернення Євгена Юника про стан питного водосховища та результати діяльності міського водоканалу піднявся на трибуну начальник ТзОВ «Трускавецький водоканал» Володимир Возняк. Доповідач спокійно-монотонно інформував, що «встановлено огорожу питного водосховища. Проводяться роботи з очистки від сміття та чагарників зони санітарної охорони озера, проводиться аналіз стану води в лабораторії» тощо. Саме підприємство «Трускавецький водоканал» збиткове: у 2011 році збитки склали 350 тисяч гривень, у 2012 – 245 тисяч гривень, за дев’ять місяців 2013 року через збиткові тарифи збитки водоканалу вже сягнули 573 тисячі гривень. Та попри це підприємство проводить роботу з заміни водопроводів, розробки гідравлічної моделі комп’ютерного управління тощо. Пайова участь суб’єктів господарювання у розвитку системи водопостачання у 2011 році склала 77 тисяч гривень, у 2012 – 152 тисячі гривень і за 9 місяців 2013 року – 51 тисячу гривень. На пряме запитання депутатів Анатолія Стародуба, Сергія Мицика, Євгена Юника чи ведеться водозабір з питного водосховища, що заборонено санстанцією, начальник водоканалу запевнив, що вода з озера не береться. На запитання «То де ж вода?» відповідь була такою – згідно даних гідрометцентру була посуха, люди в криниці воду завозили…

В обговоренні слово взяв секретар ради Петро Шумин і повідомив, що звернувся за консультацією про технічний стан питного водосховища у Дрогобицьке управління водного господарства. Там дали довідку, що площа дзеркала озера складає 32 гектари. Максимальна глибина – 15,5 метрів, мінімальна – 3,5 метра. Серед причин теперішнього стану обміління озера фахівці назвали три можливі основні фактори: погода, злами в дні озера, куди витікає вода, та надмірний водозабір. Коли дається дозвіл на спецводокористування, то визначається мінімальний рівень води, нижче якого не можна брати воду, тому що в озері можуть піти незворотні зміни, і вода втратиться на десятки або й сотні років… А у Трускавецького водоканалу з дозволом на спецводокористування також детектив. Володимир Возняк стверджував, що такий дозвіл підприємство одержало до 15 січня 2014 року. А секретар ради Петро Шумин інформував, що в Департаменті екології йому відповіли, що Трускавецький водоканал дозвіл на спецводокористування не отримував… Кому вірити? Проте це та інші запитання зависли в повітрі без чіткої відповіді.

Не дала результату і остання спроба депутата Анатолія Стародуба вивести водоканал на чисту воду і чесні стосунки з санстанцією та громадою Трускавця. На запитання, скільки треба у бюджет-2014 закласти грошей, щоб виконати всі приписи санстанції та легально брати воду з питного водосховища, Володимир Возняк зазначив, що «це сумашедші витрати. Необхідне відселення мешканців з шести приватних будинків в зоні санатірної охорони озера і перенесення дощового та каналізаційного колектора».

- Стан водоканалу наближається до долі КП «Наше місто», - з того всього підсумував всі розмови депутат Сергій Мицик.

- Не треба нагнітати! – закликав міський голова Руслан Козир та зазначив, що найближчим часом мають відбутися загальні збори засновників ТзОВ «Трускавецький водоканал», на яких детальніше розглянуть стан підприємства.

Іра Циган, газета «Франкова криниця Підгір`я»

Від «ТВ». Завтра, 24 грудня, XXXV сесія Трускавецької міської ради завершить свою роботу. А 25 грудня в кінотеатрі «Злата» відбудеться звіт міського голови Руслана Козира.

Сила Майдану в тому, що люди вийшли за себе, за свою гідність, за суверенну, правову, соборну, незалежну державу, - Роман Ілик

Майдан постійно росте. Важливо щоб Майданом сьогодні стала кожна сім’я та родина, кожна установа та організація, кожне село та місто – загалом вся Україна. На цьому під час віче у Дрогобичі 22 грудня наголосив народний депутат України, обранець від Дрогобиччини Роман Ілик.

Обранець переконаний - настрій революційності не лише зберігатиметься, а постійно наростатиме. Бо на вулицю людей вивела цього разу не політика, а та критична ситуація, яка склалася в Україні. Кожному просто набридло тотальне безправ’я, незахищеність, корупція, стрімке зубожіння. «З першого дня на київському Майдані стояв наш земляк водій-далекобійник Василь. Це один із тисячі краян, які одразу ж прибули до столиці. На моє запитання що він тут робить, чому залишив роботу і домашні клопоти, Василь впевнено і з запалом відповідає - тут він почуває себе вільною людиною, на Майдані відчувається дух свободи, впевненості, гідності. Тому він тут. І стоятиме доти, доки цей дух і ця територія свободи не пошириться на всю Україну. Цими словами можна охарактеризувати Майдан»

Також Роман Ілик розповів про молоду пару, з якою мав нагоду поспілкуватися на тему Майдану, прямуючи з Києва до Дрогобича. Молоді люди розповіли, що вони не підтримують політики президента, чинну владу, уряд, їх дії. Але! Вони, водночас, є прихожанами церкви Московського Патріархату. А там – системно, щоденно ведеться свого роду антикампанія - проти Майдану, проти протестів, натомість за – політику Януковича-Азарова, Митний союз і т.ін. «Маємо розуміти – прихожанами церков Московського Патріархату є велика кількість людей. Це в межах десяти мільйонів українців. А, отже, сьогодні посеред майже десяти мільйонів українців ведеться потужна контрагітація. І працювати з цими людьми, говорити, пояснювати, доносити свою точку зору повинні усі ми – в тому числі, прихожани інших церков».

В той же час, парламентар звернувся до краян, яких турбує питання «Що ж далі?» «Друзі, особливість та неоціненна перевага Майдану - це те, що люди вийшли за себе, за свою гідність, за суверенну, правову, соборну державу. Тому можна говорити про те, що Майдан вже відбувся. Тому він поширюватиметься із Києва – і надалі на всю Україну. Повірте, сьогодні немає поділу на Схід і Захід. Є поділ, як сказав Блаженнійший Любомир Гузар, на тих, хто любить Україну, і тих, хто її не любить. Зараз час максимально мобілізуватися і братися до роботи. Бо працювати є над чим. Маємо, першочергово, звернути увагу на тих, кого звикли називати «гомо совєтікус». Це також українці. Тільки їх свідомість під впливом різних чинників дещо видозмінена. І це відбувалося століттями. Особливих трансформацій свідомість цих людей зазнала в так звану «совєцку» добу, де виховувалися слухняні, покірні люди, над якими постійно висіла якась «загроза»: як ззовні - чи з заходу, чи з Америки, так і всередині – в формі ідолопоклоніння Леніну, Сталіну та іншим вождям. Маємо пояснювати, доносити. Щоб кількість тих, хто любить Україну, невпинно зростала, при чому у геометричній прогресії.

Майдан довів: українська нація є. І вона ніколи не дозволить знищити свою культуру, мову, країну, ніколи не дозволить здати, продати, зрадити свої національні цінності. Бо, як казав наш краянин великий Франко - Покотилася лавина, і де в світі тая сила, щоб в бігу її спинила, щоб згасила, мов огень, розвидняющийся день?. Лавину гідності, боротьби за справедливість, за самоідентичність вже не зупинити нікому”.

Водночас, під час віче від представників студентства Дрогобича пролунало звернення до нардепа щодо сприяння нашій молоді у проведенні в Києві під час Різдвяних свят просвітницької роботи, допомоги із організаційними та іншими питаннями. Студенти мають намір привезти на Майдан вертеп, провести цікаві розповіді про історію коляди, справжні традиції святкування Різдва на Галичині. «Всі необхідні організаційні заходи ми забезпечимо, - зазначив Роман Ілик. - Насправді дуже приємно, що в час Різдвяних свят на київському Майдані лунатиме дрогобицька коляда. Це свідчить про головне: маючи таку молодь, Україна обов’язково переможе!».

Прес-служба народного депутата України Романа Ілика

Пластуни – помічники Святого Миколая

21 грудня 2013 р. в рамках всеукраїнської пластової акції «Миколай тебе не забуде» трускавецькі пластунки куреня ім. Єлизавети Гулевичівни відвідали Бориславський дитячий будинок, щоб створити свято тим, хто немає сім'ї та до кого Миколай не завжди має змогу завітати. Цей сиротинець вже кілька років регулярно відвідують пластуни і не тільки Станиці Трускавець, організовуючи для дітей різні цікаві заходи.

Цього разу до Дня Святого Миколая для вихованців сиротинцю пластунами підготовлено казки, подарунки, ігри, конкурси, пісні. Ігри та конкурси викликали особливе захоплення, адже всі переможці отримали гарні презенти. Та навіть для тих, хто не приймав участь в іграх приготували гарні подарунки: зошити, книжки, журнали, розмальовки, ручки та олівці, багато іграшок, особливо для наймолодших діток і звісно теплі светри, рукавиці, шарфики та шапочки, щоб у холодну пору року ніхто не замерз. В акції приймали участь 12 трускавецьких пластунок, подарунків вони підготували справді багато, тому дуже доречною була допомога транспортом, яку організувала заввідділом у справах сім`ї та молоді Трускавецької міськради Віра Ільницька, за що їй особлива подяка.

Вихованцям сиротинцю свято сподобалося, вони просили приїжджати частіше, а пластуни пообіцяли не відкладати наступну зустріч. Головне мати добре серце - девіз, з яким трускавецькі пластуни живуть повсякдень!

Прес-служба Пласту м. Трускавець

Правоохоронці з подарунками відвідали дітей-сиріт, які навчаються у Нагуєвицькій школі-інтернаті

Працівники Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю у Львівській області спільно з працівниками Дрогобицького міського відділу міліції відвідали дітей-сиріт загальноосвітньої школи-інтернат у селі Нагуєвичах Дрогобицького району.

Дітлахи разом із вчителями вишикувались біля школи та з нетерпінням чекали на приїзд правоохоронців. Ще здалека діти помітили автівки правоохоронців і дитячі обличчя засяяли від щастя. Правоохоронці не встигли вийти, а діти оточили автомобіль зі всіх сторін. Перше запитання, яке турбувало дітей: “ Чи привезли міліціонери їм подарунки і що саме?”. Правоохоронці привезли дітлахам різноманітні солодощі, футбольні м’ячі, ракетки та тенісні м’ячі.

Дирекція дитячого будинку запросила правоохоронців на декілька хвилин до круглого столу, щоби обговорити різні побутові проблеми, з якими стикаються діти та вихователі школи-інтернату у повсякденному житті. Педагоги хотіли порадитись з міліціонерами та заручитися їхньою підтримкою. Спільно вирішити питання, пов’язані з медичним обслуговуванням та лікуванням дітей, які потребують допомоги лікарів. Правоохоронці пообіцяли посприяти і допомогти хворим дітям, які потребують хірургічного втручання.

Після обговорення та прийняття необхідних, важливих рішень дирекція і міліціонери направились до малюків, які зачекалися на них. Діти чемно сиділи і чекали на подарунки. Працівники УДСБЕЗ у Львівській області оперуповноважений Гуменний Іван Богданович та спеціаліст Юськевич Оксана Йосифівна вручали подарунки дітям. Вдячні малюки натомість розповідали правоохоронцям віршики, які вони вивчили спеціально на знак визнання і подяки. Серед дітей були дуже здібні діти, які самі писали вірші, певна річ, не без допомоги педагогів. Разом із вчителем історії Шумеляк Людмилою Василівною діти написали вірш для правоохоронців.

Наче добрі Миколаї Ви приходите до нас

В дітвори весело сяють оченята кожен раз

Не з порожніми руками, Ви стаєте на поріг

І цукерок, і мандаринок Ви несете повен міх

Ляльки, іграшки пухнасті дітворі під подушки

З нетерпінням Вас чекаємо і вітаємо залюбки

Щастя, радості, здоров’я зичать щиро школярі

Щоб жили Ви у спокої сотню років на Землі!

“Надзвичайно гарний, римований текст”, - вихваляв здібних малюків заступник міського відділу підполковник міліції Тичинський Олег Євгенович і пригостив дітей цукерками.

У деяких дітей школи-інтернату були опікуни, інші залишилися круглими сиротами. Педагоги розповідали правоохоронцям про невеселе дитинство, яке привело дітей у стіни сирітського будинку. Діти мають певні вади здоров’я, у більшості випадків батьки винуваті у хворобах своїх дітей. Через зловживання алкоголем, наркотиками діти успадкували їх генетично задовго до народження.

Правоохоронцям хотілося підтримати дітей, які опинилися у важких життєвих ситуаціях, обставинах. Адже, дітям довелося зустрілись один на один з дорослими проблемами без підтримки батьків. Дуже важко виправляти наслідки, які призвели до жахливих обставин в яких опинилися діти. Однак, дирекція школи-інтернат разом із правоохоронцями не зважали на труднощі і підтримували малюків, виконуючи обов’язки природних батьків.

Діти з цікавістю розглядали правоохоронців, вивчаючи форму, зірки на пагонах, щоби потім відобразити своє враження від зустрічі у своїх дитячих малюнках. Дирекція школи-інтернату висловила вдячність правоохоронцям за постійну турботу про вихованців, за проведені заходи, свята, розваги, благодійні акції та звертається зі словами подяки до керівництва Головного управління МВС України у Львівській області за сприяння та підтримку у проведенні таких заходів.     

Наталія Постойко, помічник начальника Дрогобицького МВ ГУ МВС України у Львівській області

«Яскрава Країна»: снова в Трускавце!

Начиная с 2009 года, зимние праздники в Трускавце стают ещё более колоритными, более зрелищными. Ведь кроме традиционных фестивалей вертепов и колядок, которыми так славится Западная Украина, город-курорт принимает детский фестиваль «Яскрава Країна в Трускавці» («Яркая Страна в Трускавце»). Основан в Днепропетровске общественной организацией, фестиваль «Яркая Страна» вышел сначала на всеукраинский уровень, а потом и на международный.

На Западной Украине есть много курортов разных профилей, но именно Трускавец стал базисным центром зимней «Яркой страны». Всё это благодаря Льву Грицаку, гендиректору ГКК «Карпаты», а в 2009 – мэру города Трускавца. И вот уже в пятый раз дети с разных уголков Украины приедут в наш город-курорт, чтобы принять участие в интересном и захватывающем конкурсе, отдохнуть и потом домой популяризировать Трускавец.

- Пятый Всеукраинский открытый фестиваль-конкурс детского и юношеского творчества «Яркая Страна в Трускавце-2014» будет проходить в дни Рождественских праздников, с 8 по 13 января, - рассказывает директор Центра отдыха и развлечений ГКК «Карпаты» Зоряна Конопельская. - Поэтому приглашаем все творческие коллективы принять участие в этом интересном праздничном представлении, где Вы сможете показать свой талант, творческие способности, набраться хорошего рождественского настроения и жизненных сил. В эти праздничные дни в «Карпатах» звучат колядки, поздравления нашим гостям и работникам. Рождественское представление воспроизводит галицкий вертеп, чего Вы не увидите в России или на Восточной Украине.

- Мы очень рады, что зимние каникулы и Рождественские праздники дети проведут вместе с «Яскравой Країной» в замечательном и сказочном курорте Прикарпатья. Ну, а как Вы знаете, ни один праздник не обходиться без сюрпризов. Мы также приготовили для всех участников фестиваля подарок – 11 января состоится традиционный «Звездный Вечер в Яскравій Країні». В этом раз звездным гостем станет автор-исполнитель, финалист проекта «Голос Країни» Арсен Мирзоян, - рассказывает директор ОО «Яскрава Країна» Ольга Обласова.

Мы же в свою очередь хотим обратить внимание наших отдыхающих на то, что фестиваль «Яркая Страна в Трускавце» кроме ГКК «Карпаты» будет гостем и Дворца культуры им. Шевченко, и главной сцены города-курорта. Так что если Вы будете в Трускавце на зимние праздники, то не пропустите это замечательное зрелище, которое для Вас с улыбкой, песней и танцами подарят сотни детей.

Газета «Карпаты»Создан 23 дек 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником