Трускавецький вісник № 29 (757) від 26 лютого 2014 р.

 

Трускавецький вісник № 29 (757) від 26 лютого 2014 р.

26.02.2014У номері: З Миколою Гуком провели виховну роботу; Завтра - бурхлива сесія; Гості про відпочинок у Трускавці; Іменем революції розстріляти; Про можливе знесення фігури Матері Божої; Готуємось до вшанування Шевченка; Майдан вимагає перезавантаження влади.

Новини Трускавця та регіону

Інформацію про знесення скульптури Матері Божої не підтверджують і не спростовують

Після знесення пам’ятника Івана Франка у Трускавці, яке було здійснено 25 лютого, в місті почали поширюватися чутки про заплановані знесення всіх пам’ятників, до встановлення яких причетний екс-мер Трускавця Лев Грицак. Серед них зокрема називають погруддя митрополита Андрея Шептицького та фігуру Матері Божої в курортному парку. Про скульптурну композицію «Ісус та Самарянка» не згадують, хоча вона теж була споруджена з ініціативи та за підтримки Лева Грицака.

До речі, під час виробничої наради в ГКК «Карпати» інформація про те, що можуть знести фігуру Матері Божої в курортному парку Трускавця, теж прозвучала як запитання, на яке треба дати відповідь.

Кореспондент «Трускавецького вісника» намагався взяти коментар з цього приводу у відділі інформаційного забезпечення Трускавецької міської ради. Начальник відділу Микола Гук цю інформацію не підтвердив і не спростував. «Всі пам`ятники, які побудував регіонал Грицак, треба знести. Тож не займайтеся провокаціями. Більше нічого Вам не скажу, бо хто Ви такий?» - сказав посадовець.

Нагадаємо, що освячення фігури Матері Божої та погруддя митрополита Андрея Шептицького здійснили отці трьох греко-католицьких парафій Трускавця восени 2010 року.

Не виключено, що у Трускавці постраждати може і Меморіал Слави – поховання на вулиці Дрогобицькій. Вже давно точаться дискусії, чи там поховані радянські воїни, які визволяли край від фашистів, чи представники НКВД.

Руслан Козир пропонує люстрацію починати з нього

Міський голова Трускавця Руслан Козир звернувся до мешканців міста із зверненням, в якому висловлює готовність пройти люстрацію. «Люстрацію прошу почати з мене» - саме під таким заголовком звернення очільника міста-курорту опублікував офіційний веб-сайт Трускавецької міської ради.

«Люстрація повинна безпосередньо торкнутися влади нинішньої – мене особисто і всього діючого депутатського корпусу, а також поширитися на всіх попередніх голів Трускавецької міської ради, депутатів усіх попередніх демократичних скликань», йдеться зокрема у зверненні. Також Руслан Козир виступив з ініціативою скорочення кількості депутатського корпусу. До речі, подібне рішення вже прийняв Майдан у Дрогобичі на віче 24 лютого. У місті Котермака кількість депутатів хочуть скоротити до 36 осіб.

Відділ інформаційного забезпечення ТМР спростував інформацію про знесення фігури Матері Божої

Через дві години після телефонної розмови кореспондента «ТВ» з завідувачем відділу інформзабезпечення ТМР Миколою Гуком на тему можливого демонтажу фігури Матері Божої в курортному парку офіційний веб-сайт міської дав роз’яснення, в якому заспокоїв мешканців міста.

В мерії чутки, які почали поширюватися після демонтажу пам’ятника Франка, назвали провокацією. «Провокаційні та абсурдні інформації готуються з метою збурити громадську думку у Трускавці і відволікти громаду від люстраційних процесів», - вважають у мерії.

Щодо люстраційних процесів, то нагадаємо, що під час виборів до Верховної Ради України 2012 року екс-мер Дрогобича Микола Гук не пройшов сито Руху «Чесно» і був визнаний таким, що не відповідає критеріям чесного кандидата.

 

У Трускавці хочуть висловити недовіру силовикам і дочасних виборів у міську раду

Завтра, 27 лютого, на вимогу депутатів буде проведено чергову сесію Трускавецької міської ради. Про це «Трускавецький вісник» поінформував секретар ТМР Петро Шумин.

- Остаточно порядок денний ще не сформовано, - каже Петро Євстахович, - але вже є кілька підготовлених проектів рішень.

Секретар ради повідомив, що депутати розглянуть питання про недовіру прокурору міста та начальнику міського відділу СБУ, а також розглянуть проект, в якому звернуться до Верховної Ради України з проханням провести дочасні вибори ВРУ та місцевих рад.

За пропозицією міського голови Руслана Козира розглядатимуть і проект рішення щодо скорочення чисельності депутатського корпусу в ТМР, каже секретар ради. Кількість депутатів можуть скоротити на 10 осіб і вона становитиме 36 депутатів.

Також у нас є інформація з власного джерела, що після позачергової сесії, яка проходитиме на центральній площі міста і розпочнеться о 17.00 (так попередньо заплановано), може пройти і народне віче. Ймовірно, збиратимуть підписи за відставку міського голови Трускавця Руслана Козира.

В зв`язку з цим представник Інтернет-видання «Трускавецький вісник» Володимир Ключак хоче публічно аргументувати відмову від розміщення завтра свого власного підпису під такою вимогою – щоб це не виглядало як особиста помста пану Козиру.

Секретар міської ради проведе прес-конференцію

Завтра, 27 лютого, прес-конференцію проведе секретар Бориславської міської ради Ігор Мельник. Нагадаємо, що вже кілька місяців триває протистояння у Бориславі між Ігорем Мельником та  міським головою Володимиром Фірманом, який вважає, що секретар ради не виконує належним чином своїх обов`язків. До конфлікту залучені місцеві ЗМІ – позицію різних сторін подавали газети «Нафтовик Борислава» і «Тустань», а також місцеве радіо «Слово».

Основні закиди Ігореві Мельнику – бездіяльність, скорочення надходжень коштів від орендної плати за землю, неучасть в обласних програмах, які б дозволили залучати додаткові кошти для потреб міста, перебування Ігоря Мельника у партії Віктора Балоги «Єдиний центр» та інші.

Тож цілком зрозуміло, що секретар міської ради потребує спростувати ці звинувачення та викласти своє бачення ситуації та, можливо, запропонувати шляхи виходу з неї.

Прес-конференція Ігоря Мельника розпочнеться о 12.00 в кабінеті секретаря міськради.

У Стебнику вимагали відставки мера

Сьогодні, 26 лютого, у Стебнику відбулося віче з вимогою відставки міського голови Стебника Василя Пецюха. Про це поінформувало наше власне джерело. Окрім рядових стебничан відставки мера міста калійників вимагав і місцевий Автомайдан, підприємці міста. Чи були озвучені і вимоги розпуску Стебнитцької міської ради, нам невідомо.

У Трускавці готуються до вшанування 200-річчя від Дня народження Тараса Шевченка

 

Незважаючи на всю складність революційної ситуації в країні та місті, у Трускавці триває підготовка до відзначення 200-річчя від Дня народження Тараса Шевченка. Основні заходи готує відділ культури Трускавецької міської ради, хоча до відзначення долучаються і санаторії міста, і відділ освіти, всі ті, хто розуміє значення Великого Кобзаря у становлення української нації.

В місті вже розміщені біг-борди з портретом Тараса Шевченка та рядками його безсмертних творів. Полотнище зі словами «Діла добрих оновляться, діла злих загинуть…» прикрасило і тильну сторону адмінкорпусу Трускавецької міської ради.

Не забули в Трускавці і про вшанування великої поетеси Лесі Українки – захід відбувся в Народному домі вчора, 25 лютого.

Власна інформація

В Бориславі відмінили «податок на чужинця»

Як стало відомо з рішення господарського суду Львівської області, міська рада Борислава протягом майже трьох років ділила підприємців на «своїх» та «чужих», і по-різному нараховувала орендну плату за землю. «Чужі» платили суттєво більше.

17 листопада 2011 року міськрада прийняла рішення №420, яким встановила ставку орендної плати за земельні ділянки у розмірі 12 % від грошової оцінки для суб’єктів господарювання, які не зареєстровані у виконавчому комітеті Бориславської міської ради. Для підприємств зареєстрованих у місті оренда землі несільськогосподарського призначення становить 3% від оціночної вартості.

Львівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України 15 листопада 2013 року звинуватила міську рада Борислава в порушенні Закону «Про захист економічної конкуренції». Мерія звернулась до суду, але суд залишив рішення АМКУ в силі, натомість зобов’язав Бориславську міську раду скасувати рішення міської ради.

Наші гроші. Львів

Трускавецька міськрада замовила поховання одиноких людей у власника бара-труни

Управління житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міськради за результатами запиту цінових пропозицій замовила похоронні та суміжні послуги на 89 950 грн (без ПДВ) у ПП “Похоронний дім Вічність”. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

За ці кошти підприємство доглядатиме за кладовищем по вул. Стебницькій та в урочищі Помірки у Трускавці, а також ховатиме одиноких громадян до кінця 2014 року.

Участь брало також комунальне підприємство міста “Парк курортний”, утім їх пропозиція була дорожчою — майже 140 тис. грн. з ПДВ.

ПП “Похоронний дім Вічність” зі “статутником” в одну тисячу гривень зареєстровано 19 грудня 2013 року у Трускавці. Засновник підприємства Степан Піряник відомий тим, що збудував бар “Вічність” у вигляді труни, який потім продав росіянину.

Наші гроші. Львів

Майдан вимагає повного перезавантаження влади! Чи готові до цього політики?

Пролиті ріки крові задля очищення країни! Та навіть після трьох місяців важкого та кривавого протистояння Майдан продовжує стояти. Саме зараз Україна має унікальний та історичний шанс докорінно змінити усю систему влади. І відставка Януковича – це лише перший крок до цього. Майдан вимагає повного перезавантаження українського політикуму, а не просто зміни облич при владі, до якої рвуться старі-нові персонажі від опозиції.

Та чи готові політики почути і врешті зрозуміти, чого насправді вимагає МАЙДАН? Саме про це сьогодні о 22:00 у прямому ефірі програми журналістських розслідувань «Народний контроль» телеканалу ZIK говоритимуть відомі політики, незалежні авторитетні експерти, громадські діячі, активісти Майдану, журналісти.

Рішення Верховної Ради в останні дні свідчать, що справді можемо отримати банальну заміну імен на керівних посадах, котрі й надалі ділитимуть за принципом кулуарних домовленостей та особистих стосунків. На зміну попередній владі до крісел рвуться давно відомі в українській політиці персоналії. Ті самі, котрі рівно десять років тому уже стояли на іншій, але також майданівській сцені, обіцяли іншу країну та інше життя, погрожували бандитам тюрмами. Якби ті обіцянки були виконані, то, ймовірно, не було б потреби у нинішньому Майдані, не було б сотень жертв.

Лише вчора, 25 лютого, Арсеній Яценюк заявив про обов’язкове включення до нового уряду представників Майдану, яким довіряють люди. Імовірно, це щирі наміри, а можливо, – реакція на обурення, що наростає всередині Майдану через принцип призначення нових високопосадовців. Дуже красномовно позицію людей висловила одна з головних польових медиків Майдану Ольга Богомолець. «Я зможу очолити МОЗ лише тоді, коли у владі будуть чисті політики і не буде корупційних оборудок. Тому ніякого МОЗ», – так вона прокоментувала чутки щодо ймовірного призначення її міністром охорони здоров’я.

Повне перезавантаження влади – це не лише новий Президент чи уряд. Це і нова Верховна Рада – тим паче, що з поверненням до Конституції 2004 року вона отримує повноваження, яких не мала на момент її формування 2012-го. Тож якнайшвидше мають відбутися і вибори до парламенту, обов’язково за відкритими списками. Зміни мають статися і у владних структурах на місцях.

Але водночас з усіма цими процесами має тривати люстрація на всіх рівнях – і вчорашньої влади, і вчорашньої опозиції! Останні, до слова, готові люструвати всіх і вся, окрім себе самих. Утім цим готові зайнятися журналісти. Зокрема, програма «Народний контроль» на телеканалі ZIK, що за три роки роботи неодноразово викривав корупційні оборудки можновладців (причому й тих, хто називав себе «поборником режиму Януковича»), у найближчі місяці ще активніше візьметься за вивчення діяльності та життя політиків.

І, звісно, політикам не варто забувати про ще одну вкрай важливу вимогу Майдану – покарання винних за масові вбивства та калічення людей. Адже, як уже неодноразово доводили розслідування журналістів, саме безкарність породжує нові злочини, щоразу нахабніші та жахливіші.

«Сьогодні ми маємо змогу справді отримати нову країну, яка житиме за новими принципами, з абсолютно новою системою влади – прозорою, зрозумілою, відкритою до народу. Задля цих змін прості українці, Майдан, доклали справді героїчних зусиль – і не готові зупинятися на досягнутому, – каже автор та ведучий програми Дмитро Добродомов. – Люди показали, що заради нової України готові жертвувати усім, навіть життям. Та чи пожертвують політики своїми амбіціями заради Майдану та країни? Чи розуміють вони, що кулуарний розподіл посад не змінює системи, а може породити нову хвилю народного гніву? Про це сьогодні ми і говоритимемо у прямому ефірі “Народного контролю”».

ЗІК

 

З Миколою Гуком провели виховну роботу

Сьогодні, 26 лютого, відбулася коротка робоча зустріч секретаря Трускавецької міської ради Петра Шумина та представника Інтернет-видання «Трускавецький вісник» Володимира Ключака. Одним із питань, які обговорювалися, був інцидент щодо інформації про демонтаж фігури Матері Божої у Трускавці.

«З Гуком проведено відповідну роботу, більше такого не повториться! Інформаційно-аналітична служба повинна працювати краще», - запевнив нас секретар міськради Петро Шумин.

Нагадаємо, що після демонтажу пам’ятника Івана Франка, який у Трускавці відбувся у вівторок, 25 лютого, містом поповзли чутки, буцімто можуть демонтувати всі скульптури, до встановлення яких причетний Лев Грицак. З метою спростувати такі чутки зранку 26 лютого відбулася телефонна розмова Володимира Ключака з керівником інформаційної служби міської ради Миколою Гуком, під час якої посадовець ТМР не захотів спростовувати цю інформацію, натомість сказав: «Всі пам`ятники, які побудував регіонал Грицак, треба знести. Тож не займайтеся провокаціями. Більше нічого Вам не скажу, бо хто Ви такий?».

Після того як таке «роз`яснення» очільника відділу інформзабезпечення міськради було опубліковане в Інтернет-виданні «Трускавецький вісник», Микола Гук відреагував у притаманний йому спосіб. Пропонуємо ознайомитися із текстом «новини», яку розмістили на офіційному (!) веб-сайті міської ради.

«Провокація місцевого міні-гебельса. Сайт «Трускавецький вісник» подав провокативну і абсурдну інформацію про те, начебто міська рада збирається знести фігуру Матері Божої, пам’ятник А.Шептицькому, Меморіал Слави. Заявляємо, дана інформація – це чергова провокація з ряду тих, які були організовані за інформаційної підтримки цього ж таки журналіста півтора роки тому у зв’язку з руйнуванням погруддя Івана Франка. Такі заяви суперечать здоровому глузду і вочевидь є власною ініціативою-вигадкою самого журналіста, який є на сьогодні придворним писакою колишнього очільника партії регіонів у Трускавці. Громадо! Будьмо пильні! Провокаційні та абсурдні інформації готуються з метою збурити громадську думку у Трускавці і відволікти громаду від люстраційних процесів, які вочевидь мають торкнутися і очільника партії регіонів і його міні-гебельса».

Хочеться нагадати пану Гукові, що він ЗОБОВ`ЯЗАНИЙ як посадова особа надавати інформацію кожному громадянину України, а тим більше мешканцеві міста Трускавця, а не висловлювати свої суб’єктивні почуття за гроші платників податків.

«Трускавецький вісник» вважає інцидент вичерпаним. Однак інформуємо, що у випадку незняття у дводенний термін з офіційного веб-сайту всіх матеріалів, які порочать честь та гідність Володимира Ключака та Інтернет-видання «Трускавецький вісник» ми змушені будемо звертатися у профільний комітет Верховної Ради України та до Генерального прокурора України Олега Махницького з проханням дати доручення розібратися у цій ситуації.

Інформуємо, що після інциденту представника «Трускавецького вісника» та Руслана Козира на понеділковій нараді 24 лютого 2014 року нами було направлено відповідну заяву прокурору міста, начальнику міської міліції та народному депутату України Роману Ілику. Ось текст цієї заяви.

«24 лютого 2014 р. о 9.00 я, Ключак Володимир Михайлович, журналіст, редактор спецвипуску «Карпати» газети «Франкова криниця Підгір`я» та дописувач Інтернет-сайту «Трускавецький вісник», прийшов на щотижневу апаратну нараду міського голови Трускавця Руслана Козира. На самому початку наради, одразу після вшанування хвилиною мовчання пам`яті загиблих на Майдані,  міський голова Трускавця Руслан Козир звернувся до мене із звинуваченнями: «Ти хвалив розстріли мирних громадян. Я не хочу тебе бачити. Геть звідси! Ганьба!» і наказав вивести мене силоміць із зали засідань Трускавецької міської ради. Після моїх слів «Що ви собі дозволяєте, Руслане Ярославовичу?» до мене підбігли очільник відділу інформаційного забезпечення ТМР Микола Гук, комендант міської ради Теодозій Копко, член виконкому Ігор Паньків та ще одна невідома мені особа і мене силоміць виштовхали за двері, завдавши при цьому несильного удару в спину.

В той же день на офіційному сайті ТМР з`явилася  публікація під заголовком «У Трускавці пропагандиста регіоналів вигнали з наради» такого змісту:

«Працівники міськвиконкому Трускавецької міської ради вигнали з понеділкової наради Володимира Ключака, працівника відкритого суспільного сайту «Трускавецький вісник».

«Прийдеш сюди, коли вибачишся перед громадою за пропаганду сайтом «Партії регіонів» та її очільників», - пролунали вигуки з-залу. Міський голова вибачився перед присутніми за такий емоційний початок понеділкової наради, на що журналіст Ольга Куц відреагувала: «Чудовий початок!».

(Посилання: https://truskavets-city.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=4629)

Вважаю, що в такий спосіб міський голова Трускавця як посадова особа не лише перешкоджає моїй професійній діяльності як журналіста, а вдається до звичайнісінької помсти за мої критичні публікації на його адресу. Додатково інформую, що членом Партії регіонів я не був ніколи.

Обов`язком журналіста є подавати всесторонню інформацію, тому на сайті «Трускавецький вісник» подібно як і на обласних чи загальноукраїнських сайтах типу ЗІК чи «Українська правда» подавалася поряд з позицією «Свободи», «Батьківщини», «Нашої України» та інших політичних сил і позиція Партії регіонів. І тільки через це вішати ярлики «пропагандиста регіоналів» та здійснювати дії, які явно суперечать чинному законодавству України, в тому числі Закону України «Про пресу» та «Доступ до публічної інформації»?

Вважаю такі неприпустимі дії посадової особи Руслана Козира згортанням свободи слова у Трускавці та цькуванням моєї особи. А вимоги привселюдного покаяння (за що???) на колінах вважаю цинізмом та хамством. Чим же пан Козир кращий Януковича?

Інформую також у офіційний спосіб, що у випадку завдання шкоди майну, здоров`ю чи життю моєму особисто чи моїх рідних покладаю відповідальність на Руслана Козира як підбурювача громадського спокою.

Прошу Вас вжити заходів щодо недопущення подібних випадків у майбутньому та захисту у справі здійснення мною професійних обов’язків».

***

Висловлюємо надію, що відділ інформаційного забезпечення Трускавецької міської ради працюватиме не на деструктив і не займатиметься невластивими йому функціями, очорнюванням трускавчан і навішуванням їм ярликів, а інформуватиме громаду та діятиме згідно затвердженого депутатами Положення.

Володимир Ключак

Іменем Революції розстріляти!!!

 

Як історик за освітою проводжу паралелі Великої Української Революції 2013-… років з Великою Французькою Революцією. Те, що вона розпочалася у 1789 році, сумнівів не викликає, натомість щодо того, коли ж вона закінчилася, історики в думках розходяться. Особисто я схиляюся до підтримки більшості, які називають прихід Наполеона до влади в Франції (1799) кінцем революції.

Щоб не втомлювати розлогими історичними паралелями, скажу дуже-дуже спрощено. Генеральні штати (читай – ВРУ) не виправдали очікувань народу. Депутати від третього стану (читай – опозиція) виступили проти короля (читай – Януковича). Національна Асамблея (читай – Майдан) проголосила, що вона представляє не окремих виборців, а весь французький народ. Король стягнув до столиці війська, почався бунт і впала тюрма Бастилія. Політичних в’язнів звільнили.

Почалася хвиля еміграції прибічників короля (читай – оплоту режиму) з країни. Законодавча влада перейшла до Установчих зборів (читай – нова ВРУ після переформатування 21-23 лютого 2014 р.). Розпочинаються бродіння між поміркованими (читай – тверезомислячими) і радикалами, яких представляли Марат, Дантон, Робесп`єр. Емігранти (читай – прихильники режиму) розігрували карту сепаратизму та зініціювали зовнішнє втручання у внутрішні справи Франції. Почалася війна.

А далі ланцюжок подій такий: вибори в умовах терору, проголошення республіки, страта короля, боротьба з Церквою, яка закликала до поміркованості, а згодом і переслідування Церкви та релігії, запровадження нової віри і руйнування храмів, тотальний терор, в результаті якого на гільйотину пішли і його організатори. Спроби повернутися до стабільності політичними рішеннями не дали успіху. На допомогу прийшла армія на чолі з Наполеоном Бонапартом, який через десять років після початку революції проголосив її завершення такими словами: «Громадяни, принципи, започатковані революцією, утвердилися. Вона закінчена». А далі зовсім інша, не менш цікава історія слави та падіння Наполеона.

Скільки під час Великої Французької Революції постраждало невинних людей? Цього не порахує ніхто. Скільки постраждає невинних людей під час Великої Української Революції? Скільком будуть вішати ярлики «регіонал», «прислужник режиму», «ворог народу», «винний у загибелі Героїв Майдану»? Скількох страчуватимуть «іменем Небесної Сотні»? Чи зможуть майбутні історики порахувати всі жертви, які ще будуть в Україні?

Церкву, яка благословляла Майдан, зараз ніхто не чує. Бо не хоче і слухати її закликів до розважливості, мудрості, до любові і прощення. Як? Пробачити? Тих, хто вбив наших Героїв? Ніколи!!! Їх треба привселюдно принизити, заставити їсти лайно і пити кров (під час Великої Французької Революції ритуал пиття людської крові дійсно існував), а потім різати тупим ножем на шматки. Їхніх жінок привселюдно ґвалтувати, а їхнім дітям випекти тавро «дитина ворога народу» на чолі. Як? Це ще не впроваджується в життя? Нічого, на все свій час. Якобінський терор у Франції теж не розпочався одразу після взяття Бастилії.

Непричетних нагородити, а невинних покарати! Цей принцип вже поволі входить в українське повсякдення. Кожен, хто хоч раз був на Майдані (особливо у спокійний час, під час масових «екскурсій») і має фото чи інші докази цього, претендуватиме на статус учасника бойових дій. Героїв Небесної Сотні вже не воскресиш, тож їхнім іменем спекулюватимуть ті, хто має свої плани на цю революцію. І кожен, хто стоїть на перешкоді здійснення цих планів хоча б самою своєю присутністю, має бути оголошений ворогом народу, ворогом Майдану і розстріляний. Полювання на відьом розпочато, так що, мисливці, не прогавте сезон.

Більше не хочеться нічого писати, бо розумному досить і цього. Кому зараз потрібна заповідь Христа «Возлюби ближнього свого як себе самого»? Вона неактуальна, бо суперечить доцільно-революційному «Іменем революції розстріляти!».

Головне зараз – не втратити обличчя Майдану, не перетворити його в натовп, яким керуватимуть негідники. І нехай вибачить мені читач, якщо я сказав щось не так.

Володимир Ключак

Огромное спасибо за отдых в Трускавце!

/Из книги отзывов гостинично-курортного комплекса «Карпаты», г. Трускавец, Украина/

Замечательный отель, чистота, порядок, уют, отличная кухня, прекрасное отношение персонала. Огромное спасибо коллективу и администрации отеля за чудесный отдых!

Отдельное спасибо диетсестре Юлии за её очаровательную улыбку и хорошее настроение, которое всегда передаётся посетителям. Спасибо!

Вячеслав, Оксана, г. Могилёв, Беларусь

Спасибо за доброту, хорошее отношение к гостям. Я замечательно отдохнула со своей внучкой Алисой, которая совсем не хотела от Вас уезжать. С Вашей стороны было много хорошего внимания, доброты и уважения к отдыхающим. Буду рада рекомендовать Ваш санаторий всем своим родным и друзьям.

В.И. Андреева

Я езжу к Вам уже пятый раз. Мне здесь очень нравится! Замечаний и предложений у меня НЕТ.

Очень довольна отдыхом в Вашем санатории. Большое спасибо персоналу – они всегда улыбчивые и приветливые, всегда идут навстречу. Еда очень вкусная и разнообразная. Спасибо отдельное поварам!

Очень красиво украшен санаторий, везде ощущение праздника! Большое за всё спасибо!

Валентина, г. Киев

Пусть Господь обильно благословляет во всём каждого, кто принимает участие в работе санатория «Карпаты». Спасибо всем!

С любовью, А.Т. Высоцкая

С обаянием и особой благодарностью хотим высказать признательность за уважительное отношение смене Юлианы во время обслуживания в столовой. Особо отмечаем их доброжелательность, вежливость и обходительность. Отмечаем официанток Марьяну Стехурун и Ирину Коринец за высокое качество обслуживания и за их добросовестное отношение к работе!

З. Махмудов, К. Шоплица

Огромное спасибо за отдых в Вашем санатории! Мы отдыхаем в «Карпатах» несколько лет и наблюдаем за развитием санатория. С каждым годом гостинично-курортный комплекс расцветает! Очевидно, что огромные средства вкладываются в капитальный ремонт, который проводится с участием высококвалифицированных дизайнеров. Чувствуется, что в санатории «Карпаты» есть ХОЗЯИН. Желаем Вам здоровья, счастья, благополучия, успехов во всём. Огромное спасибо! До новых встреч.

Нина Романовна Амирова, г. Уфа, Россия

Выражаем сердечную благодарность всему персоналу столовой и кухни за заботу, доброжелательность и культуру обслуживания, а также за отличное приготовление блюд. Особое спасибо диетсестре Юлии Дмитришин, Оксане Земан, Галине Желехивской и повару-бригадиру Оксане Лаврик. Всем здоровья, материального благополучия и счастья! Так держать!

Семья Бондаревых, г. Рыбинск, Россия

Поздравляем коллектив ресторана «Плай» и желаем здоровья, благополучия, радости и веселья!

Сердечно благодарим всех, кто нас кормит, обслуживает. Особенная благодарность шеф-повару. Потрясающе вкусная и разнообразная кухня. Чувствуем себя как дома и даже лучше!!!

Очень милые доброжелательные официантки. Красивая форма. Очень интересный дизайнерский интерьер. Всегда чисто, не нужно ждать, когда принесут закончившееся блюда. Получаем огромное удовольствие в вашем ресторане.

Лариса, Саша Окуневы, г. Калуга,

Жанна Саркисова, Надя Габриэлян, г. Москва

Лариса Агранат, Виталий Кривулин, г. Смоленск

Очень благодарны администраторам Унинец Юлии, Земан Оксане и диетсестре Кушнир Галине за их внимание, уважение к отдыхающим, доброжелательность и культурное обслуживание.

Здоровья Вам, счастья, радости удачи, благополучия!

С уважением, Петровна, Беларусь

Огромная благодарность всему коллективу санатория «Карпаты» за душевный, тёплый приём. Спасибо! Ваш санаторий – прекрасное место для лечения и отдыха! Всех вам благ! Успеха в Вашей жизни, труде!

Надежда и Дмитрий, г. Москва

Большое спасибо всему коллективу! Благодарна врачам, медсёстрам и особенное спасибо Вашему «солнышку» Марьяну, который всегда улыбается и готов всем помочь!

Эрика, г. Рига, Латвия

Лётный состав Российского Гражданского Флота выражает свою огромную благодарность всему персоналу ГКК «Карпаты» за высочайший уровень оздоровления.

Питание, лечение, проживание – это высший пилотаж!

Д. Поплавский, г. Санкт-Петербург

Большое спасибо коллективу санатория «Карпаты» за вежливое обслуживание. Особенно хочу отметить Марьяна из лечебного корпуса. Доброго здоровья и процветания всем!

Надежда, г. Белгород

Выражаю глубокую благодарность всему коллективу санатория «Карпаты» за искренне отношение, отзывчивость, вежливость и высокую культуру обслуживания!

Особая благодарность медперсоналу, работникам столовой и девчонкам из службы ресепшен. Большое спасибо Вам!

Махмудов З. М., г. Самарканд, Узбекистан

Выражаю свою благодарность за отличное обслуживание, внимательность, отзывчивость и вежливость диетсестре санатория «Карпаты» Дане Борисовне. Желаю ей карьерного роста и всего доброго.

Насрулаев Равид Насрулаевич, г. Москва

Хочем выразить свою благодарность и уважение коллективу санатория «Карпаты» за уважительное и душевное отношение к нам. Со стороны сотрудников санатория мы чувствовали только тепло и радость. Отдельное спасибо Грицаку Ярославу Львовичу, Цундер Ганне Игоревне, Савке Жанне Михайловне, Антоник Анжеле Ярославовне, Кухар Жанне Марьяновне, Мацюцкой Ольге Ярославовне, Шемеляк Ганне Михайловне.

Михаил Конча, Ольга Конча, г. Шостка Сумской обл.

Выражаем благодарность за качество процедур и высокую организацию работы медсёстрам отделения низкочастотной терапии, лечебных ванн, озонотерапии, лечебных микроклизм, а также за чёткую работу администратора Кузив Светлане.

Е.В. Менчени, В.А. Менчени, г. Минск

Сердечно благодарим весь коллектив ГКК «Карпаты» за душевную доброту. Отдельное спасибо лечащему врачу Грицаку Ярославу Львовичу, эндокринологу Головей Елене Богдановне, медсёстрам Оксане Радванской и Любови Дудко. Здоровья Вам, семейного благополучия, долгих лет жизни и не стареть!

Николай, Мотрона, Лидия, с. Карачики Мироновского р-на Киевской обл.

Выражаю огромную благодарность всему коллективу санатория «Карпаты», всему медицинскому персоналу.

Особенное спасибо хочу выразить врачу Николаю Васильевичу Гавдяку – это Доктор с большой буквы. Лечение у него методом информационно-волновой терапии для меня было очень эффективное. Я прошла девять сеансов и за это время у меня разрешилось несколько проблем со здоровьем: ушла депрессия; стали свободные движения в позвоночнике; исчезла миома матки.

Большое спасибо, Доктор, за заряд оптимизма и желание жить!

Галина, г. Москва

Я отдыхал в ГКК «Карпаты» в феврале 2014 года и у меня остались только хорошие впечатления. Спасибо Вам за такой комфорт! Теперь всегда буду приезжать отдыхать к Вам и буду рекламировать вас в Сибири. Отдельное спасибо обслуживающему и медицинскому персоналу.

Искандеров Рагим Муса-оглы, г. Новосибирск, РоссияСоздан 26 фев 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником