Трускавецький вісник № 25 (946) від 14 лютого 2015 р.

 

Трускавецький вісник № 25 (946) від 14 лютого 2015 р.

14.02.2015У номері: Відповідь на незаконні дії Козира Р.Я.; Про місцеві вибори, реформу судоустрою та будні адвоката; У Трускавці пройде фестиваль «Імперія мистецтв»; Про спецфонд бюджету Дрогобича; Акція зі здачі крові.

Новини Трускавця та регіону

"Крапля життя": долучайся до здачі донорської крові!

Останнім часом Україною прокотилася потужна хвиля благодійних акцій здачі крові, адже через напружену ситуацію у країні лікарні гостро відчувають потребу у донорській крові. Не виключенням є і Дрогобич, де активісти МГО «Український молодіжний прорив» розпочали благодійну акцію «Крапля життя» з безоплатної здачі донорської крові для поранених бійців антитерористичної операції.

 - У цей складний для нашої Батьківщини час, коли кожного дня частина славних синів України гине, а інша отримує важкі поранення, потрібно зробити усе можливе, щоб їм допомогти, - наголошує координатор акції, член МГО «Український молодіжний прорив» Юрій Федькович.

Запрошуємо усіх небайдужих жителів Дрогобиччини проявити свою національну свідомість та долучитися до акції «Крапля життя». Якщо Ви справді готові поділитись кров'ю, яка може врятувати людське життя, звертайтеся за додатковою інформацією за тел. 063-621-12-12 (Юрій).

Прес-служба МГО "Український молодіжний прорив"

Відповідь на незаконні дії міського голови Трускавця Козира Р.Я.

02.02.2015 року на сайті “Трускавець медіа інформ” була поміщена замітка про розшук депутатів Трускавецької міської ради, які нібито ухиляються від мобілізації, наступного змісту:

Депутатів Трускавецької міської ради Михайла Гладкого та Івана Герльовського розшукує завідувач відділу з питань оборонної та мобілізаційної роботи міськради Юрій Солян.

Ці депутати підлягають мобілізації і посадовець зобов’язаний вручити їм повістки з вимогою з’явитися на збірний пункт військкомату. На жаль, цих трускавецьких депутатів за місцем їхньої прописки не має, на телефонні дзвінки вони також не відповідають.

Ми далекі від думки, що таким чином депутати ховаються від мобілізації. Надіємось, що цю інформацію вони прочитають нашому сайті і виконають свій священний обов’язок”.

Крім цього, на сторінці міського голови Руслана Козира у соціальній мережі “Фейсбук” була розміщена замітка 04.02.2015 р. о 11 год. 53 хв., в робочий час, коли міський голова повинен вирішувати питання громади, а не сидіти в соціальних мережах і бавитися в такі “ігри” та розміщувати замітки наступного змісту:

 “В Україні – мобілізація. Призиваються до збройних сил і трускавчани. Близько сотні наших земляків вже з честю виконують священний обов’язок перед Батьківщиною.

Слава вам, хлопці-соколи!

На жаль, є й такі, що ховаються від призову.

Таких хочу спитати: невже ви перекотиполе без роду та племені, що не хочете стати на захист України від путінських банд? Невже у вас немає матерів, сестер, дітей, яких необхідно оборонити від нової російської орди?

Приклад нашим громадянам мали би показати депутати. На жаль, обранців нашої міської ради Михайла Гладкого та Івана Герльовського не можуть розшукати фахівці відділу з питань оборонної та мобілізаційної роботи, аби вручити їм повістки.

Маю надію, що через соціальні мережі вони таки довідаються про виклик до військомату і, як належиться депутатам, виконають свій священний обов’язок”.

Вважаю, що такі «розваги» міського голови носять протиправний характер, такий, що ображає мою честь та гідність, ділову репутацію і репутацію депутата міської ради. Абсолютно не володіючи ситуацією, Р.Козир огульно звинуватив мене в ухилянні від призову до лав Збройних сил України. Образливим є також формулювання “розшукується”. Маючи всю можливість звернутися до правоохоронних органів для з’ясування мого місця знаходження, міський голова просто зробив висновок на своїх домислах. В період з 01.02.по 10.02.2015 р. я перебував в державній установі “Інститут серця МОЗ України”, який знаходиться у м. Києві по вул. Братиславській, 5-а. Про моє місцезнаходження підтверджує довідка від 10.02.2015 р. № 19-Х в якій сказано, що я знаходився в цей період по догляду за братом Герльовським В.І. Крім цього, про моє перебування в м. Києві засвідчують іменні квитки на фірмовий потяг № 050 Трускавець – Київ (дата виїзду 01.02.2015 р.) та на потяг № 743 Київ пасажирський – Львів (дата відправлення 10.02.2015 р.).

Крім цього, для мене не зрозуміла позиція міського голови відносно мого призову, оскільки у 2014 році я двічі проходив медичну комісію, яка визнала мою непридатність до служби в армії через поганий зір, про що підтверджують два акти обстеження стану здоров’я у липні та серпні 2014 р., які були здані до Дрогобицького військового комісаріату.

Як інформували мене інші депутати, такі повістки приходили і їм, депутатам, які мають свою думку, яка часто не співпадає з думкою міського голови. На мою думку, міський голова Козир, маючи на меті вирішити ряд питань, в яких він особисто зацікавлений, таким чином вирішив спекатися неугодних йому депутатів шляхом призову їх до армії.

Іван Герльовський, депутат Трускавецької міської ради

Про місцеві вибори, реформу судоустрою та будні адвоката

/Інтерв`ю з адвокатом Оленою Вернієвською/

Сьогодні в нашій державі дуже багато говорять про зміни. Причому не тільки прості люди, а й на найвищому рівні – Президент, депутати, міністри, маститі політологи. Децентралізація, федералізація, люстрація, реформа судоустрою – ці терміни чуємо фактично щодня.

Нещодавно депутат ВРУ Сергій Ківалов опублікував у газеті «Голос України» свої роздуми відносно реформування суддівської системи. Головний «підрахуй» країни виступає за виборність суддів. Цікаво, що в Трускавці теж є послідовники такого реформування суддівства – щоб суддів обирати на певний термін. Вони приходять в суд і чинять тиск на цей незалежний орган влади.

Відносно реформи судочинства хотілося б почути думку фахівця, людини, котра знає життя суду зсередини, котра стикається із питаннями правового характеру щодня. Отже, сьогодні на цю та інші теми спілкуємося з адвокатом із Трускавця Оленою Вернієвською.

- Пані Олено, Ви прихильник чи противник вибору суддів на певний термін?

- Необхідність обмеження строку повноважень суддів деякі українські політики мотивують тим, що обрані безстроково судді відчувають себе безкарно, а тому значно частіше допускають зловживання, ніж ті, які призначені вперше. Проте вивчивши статистичні дані, можна зробити висновок, що таку тезу важко підтвердити цифрами. Оскільки за весь час дії чинної Конституції за порушення присяги було звільнено більше суддів обраних у межах 5-річного строку призначення, аніж тих, що були обрані безстроково. Окрім того, будь-яке призначення суддів на певний термін несе загрозу залежності судді від того, хто в подальшому вирішуватиме питання про його нове призначення.

Я не підтримую запровадження виборності суддів і не бачу у цьому рішенні засобу від усіх бід та хвороб судової системи. Українське суспільство ще не дозріло до впровадження подібної ініціативи.

- Як, на Вашу думку, мала би відбуватися реформа судоустрою в Україні? Що треба зробити, щоб повернути довіру до суддівства як інституту?

- Так, громадськість дійсно критикує суддів та суди через відсутність незалежності, неупередженості, прозорості та підзвітності. Необхідно відновлювати довіру суспільства до судової системи. Кроки по відновленню авторитету та ефективності суддівської влади в Україні необхідно впроваджувати негайно, слід починати втілювати радикальні реформи. Україна прагне стати повноцінним членом європейської спільноти.

Необхідним є реформування як сектору юстиції в цілому, так і судової системи зокрема. Одночасно слід зазначити, що більш якісний розподіл обов’язків та повноважень кожного учасника системи суддівського самоврядування, збалансування повноважень суддів та інших державних та приватних осіб в усіх видах судового провадження, підвищення доступності правосуддя потребують змін до Конституції України та інших законів.

Разом з тим, думаю, що буде зменшено зловживання використанням звільнення суддів з посади за порушення присяги, яке стало серйозним механізмом тиску на них з боку членів ВККС та ВРЮ, політична залежність суддів, оскільки сьогодні призначення суддів та кар’єра суддів залежать від Президента і Верховної Ради. Іншими словами, ніхто з членів цих органів не зможе залякувати служителів Феміди позбавленням роботи у разі винесення не такого, як комусь потрібно рішення.

- Неодноразово доводилося чути, що в Україні є багато правових колізій, коли один законодавчий акт суперечить іншому. Чи впливає це на суддівські рішення? І чи доводилося Вам особисто стикатися з таким явищем?

- Так, звичайно, розбіжність або суперечність між нормативно-правовими актами, що регулюють одні й ті ж або суміжні правовідносини, існують в українському законодавстві. З цим явищем мені доводилось стикатися неодноразово. Ці розбіжності виникають внаслідок помилок законодавця, передусім порушень правил формальної логіки. Проте вони аж ніяк не впливають на винесення правильного рішення судом. Оскільки при винесенні рішення суд бере до уваги той нормативно-правовий акт, який має вищу юридичну силу. Окрім того, суд вправі звернутися до Верховного Суду України для вирішення питання стосовно внесення до Конституційного Суду України подання щодо конституційності закону чи іншого правового акта.

Якщо ж спірні відносини не врегульовані законом, суд застосовує закон, що регулює подібні за змістом відносини (аналогія закону), а за відсутності такого суд виходить із загальних засад законодавства (аналогія права).

- У Вас чималий юридичний досвід, тож скажіть, що Вас як юриста найбільше обурює в теперішньому судочинстві?

- «Оперативність» та якість здійснення правосуддя, вірніше її відсутність. Зокрема це стосується Львівського апеляційного адміністративного суду, в якому справа починає слухатися в середньому через рік від дня подання апеляційної скарги. І такою «оперативністю» звичайно зловживає та сторона процесу, яка програла дану судову справу в першій інстанції і подала таку апеляційну скаргу. Через що рішення першої інстанції не може набрати законної сили, доки справа не буде розглянута в апеляційному суді.

Зокрема, такою «оперативністю» зловживають управління Пенсійного фонду України і від цього потерпає в першу чергу населення. Оскільки саме громадяни звертаються з позовами до суду про зобов’язання ПФУ призначити пенсії, провести їх перерахунок чи відновлення виплати пенсії. На власній практиці я неодноразово захищала інтереси як мешканців Трускавця, так і сусідніх міст та сіл саме по пенсійному забезпеченні. В усіх випадках позови в першій інстанції були задоволені, проте до діла та до виконання такого рішення не так просто дійти, оскільки ПФУ подає апеляційну скаргу, рішення по якій людина чекає, як я вже зазначала, досить тривалий час і тим самим порушується її право на отримання належної їй пенсії, на яку заробляла усе своє життя.

Більше того, після розгляду справи апеляційним судом, який ухвалює рішення про відхилення апеляційної скарги і залишення рішення першої інстанції без змін, справа все одно до діла не доходить, але це вже зовсім інша «історія».

- Пані Олено, Ви працювали юристом у Трускавецькій територіальній виборчій комісії під час виборчої кампанії 2010 року (місцеві вибори). Зараз багатьох людей цікавить, коли ж відбудуться наступні місцеві вибори, бо є інформація, що у зв’язку з воєнними подіями їх можуть перенести на невизначений термін…

- Однозначно, що місцеві вибори нам необхідні і вони відбудуться. Проте, вважаю, що перед тим обов’язково потрібно провести реформу місцевого самоврядування, а це тривалий процес і провести її за один місяць неможливо. Для проведення успішної реформи уряд Польщі надав Україні групу експертів на чолі з колишнім мером Варшави, а сьогодні послом польського Сейму Марціном Свенцицьким. Польський політик вважає, що проведення реформи затяглося через події на сході України та через відсутність низки необхідних законів. Тим не менш, надіюсь, що місцеві вибори відбудуться вже у жовтні цього року.

- Пані Олено, давайте візьмімо таку просту ситуацію. Людина потрапила в халепу, їй потрібна правова допомога, але вона не знає, до кого звернутися. На що б Ви порадили звернути увагу пересічному громадянину при виборі адвоката?

- Раджу прислухатися до інтуїції і не вірити обіцянкам, наприклад, що адвокат дає 100%-ву гарантію. Не наймайте адвоката, який обіцяє 100% гарантії на виграш Вашої справи і каже, що вона дріб'язкова. Звичайно, в адвокатській практиці зустрічаються справи, коли відразу зрозуміло, що справа виграшна, але у адвоката завжди повинна бути насторога повернення ходу при розгляді справи у суді. Адвокат повинен виражати свої думки чітко і грамотно і бути Вам приємний. І ще, не брешіть своєму адвокатові – це для того, щоб уникнути неприємних сюрпризів і несподіваних поворотів справи.

- Чи можете привідкрити таємницю своєї професії – як виглядає звичайний робочий день адвоката? Чи важко пережити невдачу у судовому процесі, чи не впливають судові справи на Ваші стосунки з іншими колегами-адвокатами?

- Робочий день адвоката не нормований. Адвокат працює і ввечері, в нічний час, і у вихідні та святкові дні. Адвокат постійно домагається того, щоб його почули, взяли до уваги його позицію у справі, якою він займається. Мені допомагає мій помічник, яка вправно і оперативно складає позовні заяви до суду.

Звичайно, невдачі траплялись і напевно будуть ще траплятись на моєму шляху (помилок не робить той, хто нічого не робить). Я душевно переживаю кожну невдачу. Адже кожна проблема, з якою звертається до мене людина. автоматично стає і моєю проблемою, яку ми надалі вже долаємо разом.

Щодо стосунків з колегами, то судові справи, в яких я зустрічаюсь із своїми колегами-адвокати, аж ніяк не впливають на наші стосунки, адже це наша робота.

- Колись професія адвоката, юриста взагалі вважалася досить престижною. Зараз юристів є багато, конкуренція зростає, натомість народ убожіє – напевно, адвокатам тепер живеться нелегко?

- Так, юристів тепер є багато. Багато юристів як підприємці надають юридичні послуги. При цьому не всі навіть мають юридичну освіту. Достатньо просто оформити підприємця, взяти в оренду приміщення, на дверях повісити табличку «юридична консультація» і все. Тим паче, на такого підприємця не поширюються норми адвокатської етики і його не можливо притягнути до відповідальності за непрофесійність. Чого не скажеш про юриста, який має статус адвоката і який зобов’язаний кожного року приймати участь у семінарах з проблемних питань з практики в юриспруденції, чим збагачує свій багаж знань і досвід.

В теперішній час в нашій державі мабуть усім живеться нелегко, мабуть кожну сім’ю, кожну родину якимось чином зачепила теперішня ситуація в державі. Тому нам потрібно триматися разом, допомагати один одному і підтримувати. В нас все обов’язково буде добре. Я в це вірю. Слава Україні!

- Героям слава! Дякую за розмову.

Спілкувався Володимир Ключак

У Трускавці буде «Імперія мистецтв»

Саме так можна перекласти назву фестивалю, який планується провести в місті-курорті в середині травня цього року. Перший Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Empire of arts» пройде 14-17 травня 2015 р. у Трускавці. Про це «Трускавецький вісник» повідомила Президент фестивалю, людина з великим досвідом творчої та організаторської роботи Борислава Білоцерківська.

Участь у фестивалі «Empire of arts» візьмуть юні таланти з усієї України та з-за кордону. Прогнозована кількість учасників – 1000 осіб віком від 3-х до 35 років, які готуються продемонструвати свою майстерність у таких жанрах: вокал та вокальні колективи, хореографія та хореографічні колективи, інструментальна музика, театральне мистецтво, циркове мистецтво, моделінг, дизайн одягу.

Виступи учасників конкурсу-фестивалю оцінюватиме високопрофесійне міжнародне журі з України, Угорщини, Італії та Конго, що складається з провідних діячів культури і мистецтв, спеціалістів у різних видах мистецтв, зірок шоу-бізнесу, Народних та Заслужених артистів України, керівників та продюсерів музичних студій і колективів, режисерів, поетів, композиторів, концертних менеджерів, PR-спеціалістів, аранжувальників, музичних критиків, хореографів, викладачів та дизайнерів. На даний час до складу журі запрошені: 1) Відомий співак, композитор, автор пісень, провідний соліст світових мюзиклів у Гамбурзі, Берліні, Штутгарті, Швейцарії, учасник багатьох кіно- та телепроектів, «Містер Щастя» та «Містер Аншлаг» Олег Винник; 2) Співачка, поетеса, композитор, викладач вокалу, Президент Міжнародного конкурсу-фестивалю «Empire of arts», Генеральний директор продюсерського центру «Brava Production», голова представництва МГО «CinemaHall» у Львові, засновник та голова правління ГО «Імперія мистецтв», член АДЕМУ, володарка Гран-Прі багатьох міжнародних конкурсів та фестивалів Борислава Білоцерківська; 3) Заслужена артистка України, популярна співачка Тетяна Недєльська; 4) Продюсер, бізнесмен, меценат, громадський діяч, президент «Фонду волонтерів України» Тимофій Нагорний; 5) Півфіналіст телепроекту «Голос країни-3», оперний співак, телеведучий Блез Малаба (Конго); 6) Саунд-продюсер, поет та композитор, автор пісень для проекту «Фабрика зірок», Філіпа Кіркорова, Миколи Баскова, Жасмін, Ані Лорак, Таїсії Повалій, Діани Гурцької, Анжеліки Аргубаш, Катерини Бужинської, Наталії Бучинської та інших Олексій Малахов; 7) Голова правління ЛОВ Творчої спілки АДЕМУ, Заслужений діяч естрадного мистецтва України, магістр Вищої школи вмінь ім. Станіслава Сташіца (м. Кельце), засновник Львівського обласного відділення Національної хореографічної спілки України, віце-президент Української ради танцю, дійсний член об'єднання професійних вчителів танцю Великобританії, почесний дійсний член Ліги танцю та спортивного танцю Грузії та асоціації танцю м. Тергумуриш в Румунії, доцент кафедри акторської майстерності та хореографії ЛНУ ім. І. Франка Тарас Шіт; 8) Хореограф всеукраїнського масштабу та директор танцювальної студії «I Like art complex», ввійшов у ТОП-20 телешоу «Танцюють всі», був асистентом хореографа у проекті «Майданс - 2» та головним хореографом проекту «Майданс - 3», а також хореографом «Шоу №1» та концерту на честь 15-річчя телеканалу Інтер, танцівником шоу «95 квартал» та мюзиклу «Козаки», офіційний представник Франциско Гомеса в Україні у Release Dance Complex (2009-2010 рр.) Вадим Лященко; 9) Продюсер, президент МГО «CinemaHall», генеральний директор «Kinolife» Ілля Свідлер; 10) Співак, лауреат багатьох пісенних конкурсів та фестивалів, артист Львівської Філармонії, фіналіст проекту «Голос Країни» Володимир Окілко; 11) Засновник та віце-президент ГО «Ukrainian Fashion Association», Генеральний директор Ukrainian Fashion Academy Заріна Семенюк; 12) Засновник міжнародного творчого центру «RENAISSANCE FESTIVALS» Zina Svora (Угорщина); 13) Відомий італійський співак, кращий артист Торонто, переможець багатьох міжнародних конкурсів, член Всесвітньої асоціації Фестивалів та артистів Guerino Papa (Італія).

Організатором фестивалю «Empire of arts» у Трускавці є Громадська організація «Імперія мистецтв» та Продюсерський центр «BRAVA PRODUCTION», за підтримки Трускавецької міської ради. Метою конкурсу-фестивалю «Empire of arts» є пошук і розкриття творчих здібностей у молодих авторів, виконавців, хореографів, дизайнерів, моделей, артистів оригінального жанру та митців, залучення їх до мистецтва, включення їх у творчий процес духовного та естетичного потенціалу особистості; надання стартового майданчика для розвитку творчого потенціалу у їхній подальшій кар’єрі; встановлення, розширення і зміцнення дружніх і творчих зв’язків між колективами та окремими виконавцями, розвиток міжнародних та міжнаціональних зв’язків.

Основними заходами конкурсу-фестивалю є:

 1. Церемонія офіційного відкриття І Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячого юнацького та молодіжного мистецтва «Empire of arts»;

2. Проведення конкурсу-фестивалю у декількох номінаціях: вокал та вокальні колективи, хореографія та хореографічні колективи, інструментальна музика, театральне мистецтво, циркове мистецтво, моделінг, дизайн одягу;

3. Програма відпочинку (вечір знайомств, дискотеки, творчі зустрічі, екскурсії);

4. Проведення в рамках конкурсу-фестивалю, конкурсу краси і таланту «Міс, Містер, Міні-Міс та Міні-Містер конкурсу-фестивалю «Empire of arts» .

5. Майстер-клас за участю членів журі;

6. Прес-конференція за участю засновників, організаторів, членів журі, переможців та зіркових гостей конкурсу-фестивалю;

7. Концертна програма;

8. Церемонія нагородження учасників, дипломантів та переможців;

9. Святковий Гала-концерт.

Частина коштів, виручених з продажу квитків, буде передана на лікування 5-річної Вікторії (http://vk.com/club86088209). Для усіх учасників та переможців конкурсу-фестивалю «Empire of arts» передбачено нагороди та подарунки!

 За даними прес-релізу

Спеціальний фонд міського бюджету Дрогобича: кому пощастить?

6 лютого – день, коли міська влада Дрогобича в деякій мірі почала нарешті звертати увагу на законодавство України і статут територіальної громади міста, адже саме цього дня було опубліковано проект видатків спеціального фонду міського бюджету міста на 2015 рік і оголошено про громадські слухання 16 лютого (згідно статуту територіальної громади м. Дрогобич (№ 859 від 01.04.2009) ст. 13 п. 6: Про час, місце проведення та питання, які виносяться на громадські слухання, члени територіальної громади міста Дрогобича сповіщаються не пізніше як за 10 днів до їх проведення через засоби масової інформації). Проте, на жаль, можна спостерігати дуже невтішну картину: видатки спеціального фонду – такий собі диктант під тих, хто або раніше сам сидів у владному кріслі, або тепер хоче нажитися на податках містян. Отож, які корупційні схеми і підводні течії можна знайти?

Почнемо з заборгованостей минулого року. У ДНЗ № 19, 21, 29, 28 було впроваджено енергозберігаючі заходи шляхом реконструкції на суму майже 150 тис. грн. У той же момент, оплата за дитячі садочки зросла з 9 до 14 грн. Напрошується питання: ми ж впровадили енергозберігаючі заходи, то відповідно мали б менше платити, чому тоді ціна, навпаки, зросла? Цікавий і наступний пункт - «Реконструкція мереж зовнішнього освітлення» - на суму 100187, 18 грн. Але чи можна оголені кабелі, які стирчать від ліхтарів, назвати реконструкцією? А ще, наче за помахом чарівної палички, на суму майже 100 тис. грн. було зроблено капітальний ремонт дахів. Цікаво, за якою системою їх вибирали і чому не оприлюднюють список тих будинків? А як Вам ефемерне «Створення якісного навчального середовища у Дрогобицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. І. Франка» на суму 20 тис.? Що вони розуміють під якісним середовищем, адже можна так написати просто пофарбувавши стіни?

Пункт «Капітальний ремонт, експертне обстеження ліфтів» теж викликає сумніви, адже тут теж вбачаємо корупційну складову. У списку заборгованостей їм винні 7374 грн., а у списку капітальних видатків закладено витрати 450 тис. грн. Будинки, у який ліфт вимагає ремонту теж, певно, вибирали наосліп.

А тепер поговоримо про капітальні видатки. Дрогобицький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді планує переїхати з двох кабінетів Дрогобицької міської ради у цілий будинок за адресою вул. Л. Українки, 70, де планують провести ремонтно-реставраційні роботи системи опалення на суму 70000,00 грн. Звичайно, нащо нам використовувати ресурси Дрогобича задля наповнення міського бюджету шляхом, наприклад, здачі в оренду таких будинків? Реконструкція електропостачання адміністративного приміщення відділу освіти Дрогобицької міської ради по вул. Шевченка, 21 коштуватиме лише 60 тис. грн. – дорогувато заплатить місто за зміну лампочок! А як Дрогобич функціонує без капітального ремонту актового залу Дрогобицької міської поліклініки по вул. Січових Стрільців, 22 (130 тис. грн.)?! І навіщо зараз купувати обладнання і предмети довгострокового користування для управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради, яке мають ліквідувати, на суму 20 тис. грн.?

На придбання літератури, періодичних видань для поповнення бібліотечного фонду закладено 100000 грн. Так, культурний розвиток важливий, але чи на часі це зараз, коли у країні – війна? Що вже й говорити про молодь, яка у повній мірі користується дарами ІТ-технологій. Ремонт рулонних покрівель і шатрових дахів оцінено в мільйон п’ятдесят тисяч грн. Знову вибір наосліп, адже списку будинків теж не оприлюднили, так само, як і для капітального ремонту системи внутрішньо будинкових мереж водопостачання, водовідведення, центрального опалення на 100 тис. грн. Звичайно, так же важче мешканцям прослідкувати за виконанням робіт. І, цікаво, які саме вулиці ощасливлять капітальним ремонтом внутрішньо квартальних доріг на півмільйона гривень?

Ці питання зацікавили Вас? Тоді прийдіть і задайте їх особисто на громадських слуханнях 16 лютого о 16 год. Ми ж у свою чергу пропонуємо всі гроші, за підняті тут питання, вкласти у ремонт доріг. І, нагадаємо, що згідно ст. 13 п. 8 статуту територіальної громади м. Дрогобич (№ 859 від 01.04.2009) «Про результати громадських слухань Дрогобицька міська рада інформує членів територіальної громади міста Дрогобича у десятиденний термін». Сподіваємося, що цього разу і цей пункт буде взятий до уваги та виконаний.

Прес-служба ГО "Дрогобицький Майдан"Создан 14 фев 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником